24 szep 28, 08:25:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Avatár  (Megtekintve 51239 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #45 Dátum: 12 feb 17, 14:59:39 »

Az én kedvencem Sokka ^^ mondjuk Iro bácsi nagy arc, Zuko meg helyes és erős ikszdé
Én is Sokkára meg Iro papira gondoltam még mikor írtam a hsz-t, de gondoltam elég lesz 1 kedvenc Nevet Sokkában az a jó hogy sokat lehet rajta röhögni mert gyagyás smirksweat ikszdé Iro bá meg a kedves bölcs öreg. És az a sok teázás ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #46 Dátum: 12 feb 17, 16:11:41 »

Hú Katara haját nagyon szetem az utolsó ... Könyvben, ott nagyon jól megcsinláták.

Sosem elég egy kedvenc ha a többi is jó  Nyelvesít
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #47 Dátum: 12 feb 19, 16:38:24 »

Az én kedvencem Sokka ^^ mondjuk Iro bácsi nagy arc, Zuko meg helyes és erős ikszdé
Én is Sokkára meg Iro papira gondoltam még mikor írtam a hsz-t, de gondoltam elég lesz 1 kedvenc Nevet Sokkában az a jó hogy sokat lehet rajta röhögni mert gyagyás smirksweat ikszdé Iro bá meg a kedves bölcs öreg. És az a sok teázás ikszdé

Ájjj az állat volt amikor a kalózoknál voltak és valami iylet mondott:

-Zuko herceg, most akkorát fogsz nevetni, a lótuszkő végig itt volt a ruhám ujjába Nevet és mindezt vigyorogva, azt hittem leesek a székről úgy röhögtem ikszdé meg még ott volt az a mondás amire nem emlékszem. a hajójával volt kapcsoltas, és Zuko azt hitte, hogy egy mondás, de ényleg elvitték a hajóját ikszdé

Flexee, most hogy így írtad a Nickelodeont eszembe jutott a Drake és Josh, ami közvetlen az Avatar után ment minden este. Most elraboltál tölem 3-4 napot, mert újra meg kell néznem a Drake és Josht Nevet

ömm faszán toltál egy offot Nevet de nekem 8.
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #48 Dátum: 12 márc 08, 20:59:52 »


-Zuko herceg, most akkorát fogsz nevetni, a lótuszkő végig itt volt a ruhám ujjába Nevet és mindezt vigyorogva, azt hittem leesek a székről úgy röhögtem ikszdé meg még ott volt az a mondás amire nem emlékszem.

-Annyira lefoglal a csata észrese veszed hogy elvitték a hajód?
Nekem ez rémlik.
Amúgy várja valaki a negyedik könyvet?Mert én egy kicsit igen.Ahogy a vidiket néztem közelebb lesz a shounen kategóriához.
Amúgy az én kedvenc karijaim:Momo,Abba és az öreg Bumi király. ikszdé
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #49 Dátum: 12 márc 11, 19:02:49 »

Ja valami ilyesmit mondott, de asszem elúszott a hajód volt.. az oylan mondásosabb, de sajna régen láttam ikszdé nem emlékszem.

4. könyv? arról én is hallottam. hogy lesz valami folytatás. mondjuk a 3. könyv vége elkeserített, csókolózás meg minden. de hát ez van ikszdé
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #50 Dátum: 12 márc 13, 09:20:46 »

Mi bajod a csókolózással? Ohh My God Én örültem neki, hogy ebben is eltér a japó animéktől. Végre valami amiben törődnek a szerelmi szálakkal is. smirksweat Nem pedig csak lengetik a mézes madzagot aztán nem történik semmi. Még a romantikus animékben se... Találd ki, hogy összejönnek-e... Pff az szánalom, utálom érte az animék 99,9%-át. Hmm...
Pont ezért olvasok mangákat romantikus témában mert az animék vackok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 13, 09:21:34 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #51 Dátum: 12 márc 13, 17:21:28 »

én inkább az akciót szeretem, és nekem bejön ez a találd ki mi lesz kapcsolat ikszdé
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #52 Dátum: 12 márc 21, 20:07:39 »

Amíg tudok rajta röhögni,meg van benne valami jó kis harc,addig nekem édes mind1 milyen kapcsolatban vannak a szereplők.(kivéve ha buzik,mert akkor sürgősen elkapcsolok onnan. Hmm...)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #53 Dátum: 12 márc 30, 18:27:16 »

Úgy imádtam ezt a rajzfilmet Nevet Rengeteget röhögtem rajta, jól esett a sok anime után valami más. Meg a rajzolása is kifejezetten tetszett.
A kedvenceim Sokka és Zuko. És Sokka. Sokka-t mondtam már? ikszdé
Amikor ezt a rajzfilmet néztem, a bátyám folyton letolt, hogy milyen hülyeséget nézek már megint. Aztán meg pár nap alatt végignézte az egészet. Behallatszott a szobámba a röhögése is ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #54 Dátum: 12 ápr 10, 18:43:00 »

Pont most láttam egy ajánlót a nicken, hogy jön az avatar új részekkel, valószínűleg a 4. könyv Mosolyog remélem már ma este betolják, fogja még valaki nézni, vagy sokaknak itt lezárult és nem érdekli a folytatás? Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #55 Dátum: 12 ápr 10, 19:15:07 »

Április 14. vagy 15.-én jön ki. De már kijött az első két rész. Bár még nem láttam.  Neeem
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #56 Dátum: 12 ápr 10, 19:19:19 »

áá akkor conon leszek Nevet legalábbis 14-én Gondolkozik de estére csak hazaérek xD muszáj megnéznem :DD

am nem tudom ki hogy van vele de én bírom Zsao parancsnokot ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 19:26:30 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #57 Dátum: 12 ápr 10, 19:31:23 »

(mániád lett átírni a témákat. Nevet)

Azt nem tudom a Nicken mikor lesz látható, főleg ha magyarul adják majd le... lehet arra még várni kell?O.o Bár én nem szeretem magyarul nézni.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #58 Dátum: 12 ápr 10, 19:37:13 »

igen, szerintem poén ha valaki be akar menni mondjuk a Shaman Kingbe, és kiköt a Hetalia témába Faceg no mind1

az ajánló szerint mindennap jön új részekkel Hümm-hümm mondjuk megmondhatta volna azt is, hogy esetleg jövőhéten, vagy mikor. mindenesetre és ellenőrzöm délutánonként, hogy lesz-e valami. ha lesz úgyis beírok xD
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 10, 19:59:12 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #59 Dátum: 12 ápr 10, 20:07:49 »

Azt írja a Nicke hogy 21:20-tól lesz Avatar 2 rész, de nem tudom hogy melyik évad.
Naplózva


Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!