24 szep 23, 00:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 134945 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #150 Dátum: 10 aug 09, 19:13:42 »

Így lesz vége a Narutonak :
Naruto űbertáp legyőzhetetlen Hokage lesz amit kíván a nép , Sasuke meg tuti mártír halált kap mivel Kishi kedvenc karija. Kabororól kiderül , hogy Aidses DNSt ültetett magába , Tobi elfelejti melyik dimenzióba kell portálnia magát a Bijuuk meg szerepet kapnak egy újszabású Digimon seriesben . >.<
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 10, 00:33:32 írta Ishida » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #151 Dátum: 10 aug 12, 19:45:13 »

Én így képzelem el a történetet...

Nagyon jó lett, főleg a vége tetszik, örülök hogy nem naruhina lett, mert attól a párostól frászt kapok. smirksweat De még annális gyorsabban mászok a falra, ha sasusakut hallok.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kakashi87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 77



« Válasz #152 Dátum: 10 aug 28, 15:15:21 »

Most hogy naruto tudja irányítani a kyuubit és mivel a pecsételésben a felmenők nagyon jók. Szerintem az lesz, hogy Naruto lepecsételi Sasuke erejét, hogy soha többé ne tudja használni az erejét és naruto meghal a végén(ez csak egy tipp, de szerintem kishi nem fogja alkalmazza a happy end-et).
Naplózva

biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #153 Dátum: 10 okt 17, 08:33:33 »

Én így képzelem el a történetet

ebből kajak lehetne egy filler mangát csinálni ha mégsem ez lenne a vége.

amúgy szerintem sasuke vagy mártír halált hal, vagy visszatér konohába, de az biztos hogy kishi csinál vele valamit.

de én azt bírnám a legjobban ha tobiról kiderülne hogy tényleg madara. kinyírja narutót és killerbeet, összerakja a jubit, lepecsételi magába, és kinyírja az összes kagét és egy személyként megnyeri a háborút és végül csak a ő "legyezőfalu"-ja marad és minden ninja onnan jön. aztán világuralomra törne Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 17, 08:38:13 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #154 Dátum: 10 okt 21, 18:53:00 »

Szerintem úgy fog végződni hogy Tobi vagy valamelyik eszement rohadt nagy erővel bíró rátámad Naruto-ra de majd kitör belőle a Kyuubi mind a 9 farka,erre majd megjön Sasuke  és Naruto-t jól takarékra veszi,eztán Naruto összehullik mint egy kártyavár erre Tobi rátámad aztán jönnek majd Sasuke-nak az emlékek majd Tobi-ra is rátámad közbe Naruto félkómában nézi majd a harcot Sasuke kifullad majd Tobi elkapja hogy elvegye a szemeit erre majd Naruto felugrik mint a "bolha" és jön a "Vedd le a mocskos kezeidet Sasuke-ról de rögtön!" és vmi új sose látott durr-bele-bumm technikával elrendezi Tobi képét és itt lesz a vége egy nyugis befejező résszel. Mosolyog
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

Szaszkekisocseem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #155 Dátum: 10 nov 03, 16:51:56 »

Érdekes ötletek...
 Amugy ha Sasuke visszamegy Konohába magtérülten akkor én kitérek a hitemből...
Lehet, hogy vmi olyasmi lessz, hogy Naruto harcol Tobival, és Sasuke majd jön és közben már kitervelte, hogy kinyírja Madarát, mert nehogymár ő is létezzen... De meglátja, hogy harcol Narutoval, és Szöcske is elkezdi csapkodni Madarát, aztán, ha kinyírták, akkor Szöcske nekimegy Narutonak, és Naruto meghal (de addigra már hokage vagy valami...) és akkor jönnek az érzelmek, a sírás, a "már túl késő" szöveg... stb
Naplózva
Akimindenttud
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55

avatár törölve (by moderátor Shiro)


« Válasz #156 Dátum: 10 nov 04, 09:08:54 »

Ja ez is jó lenne és akkor majd a végén mikor Naruto holtan fekszik majd a földön elkezd majd esni az eső és ugyanúgy végződik majd mint a sima Naruto ban hogy Sasuke meg fölötte néz majd és azzal végződik hogy Sasuke lesz majd a Hokage

ha ez megtörténik behalok ikszdé
Naplózva

/"Fear is not evil. Please pay attention to weakness, and once you get to know them not only stronger, but also become a nicer man."\

szaea1994
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #157 Dátum: 10 nov 05, 09:47:50 »

Szerintem tutti, hogy Naruto lesz a Hokage miután Sasuke meghalt (öngyilkosságos feláldozásos jelenet, melyben az éppen elszabadulni készülő Kyuubit nyugtatja le és ebbe belehal). Sakura megsiratja és örök életére egyedül marad, mert az ő egyetlen és legnagyobb szerelme Sasuke Nyelvesít Hinata végül meghódítja Narutot (vagy továbbra is csendben távolról figyeli és büszke rá, hogy Hokage lett belőle).
De szerintem még annak a marha Kabutonak is lesz szerepe a dolgokban, mert mikor a Kyuubi majdnem előjött Narutoból a Peines támadásnál, akkor éppen Jamato-taicho meg Sai Kabutot keresték (és majdnem meg is találták).
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #158 Dátum: 10 nov 24, 23:24:10 »

Szerintem Sasuke biztosan fog valamilyen formában Madara ellen harcolni, vagy úgy, hogy segít majd Narutonak, vagy majd Naruto segít neki, mikor harcolnak, vagy csak úgy 1vs1, de Sasukénak saját tervei vannak. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/482/10 Meg Madara is részt vett az Uchiha mészárlásban, tehát Sasuke rá is neheztelhet. Amúgy sem tűnik Sasuke hálás tanítványnak, csak a nagyobb erő miatt lóg a mentoraival (ld. Orochimaru) A háborúban az egyesített shinobi haderő győzedelmeskedik, bár nagy árat kell majd fizetni érte. Pl. Kabutomaruból kitör Orochimaru. Tsunadéval kerül szembe, aki saját élete feláldozásával végre megszabadul Orochimarutól, mondván az ő felelőssége. A végső csata Sasuke és Naruto között ezúttal Naruto győzelmével ér véget, de ő is nagyon kimerül, és Sasuke még utolsó erejével elmenekül. Pár év múlva Naruto hokage lesz, és Sasuke ismét megjeleik. Bejelentik, hogy eddig az állás 1:1 és most dől el minden. Ez a csata zárja majd le a sorozatot.

Bár ha kicsit viccesebbre vesszük a figurát, úgy ér véget az egész sorozat, hogy az utolsó oldalon megjelenik Itachi, és elmondja, hogy ez az egész az elejétől csak egy genjutsu. Mosolyog
Naplózva
zozo112
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 33



« Válasz #159 Dátum: 10 dec 01, 20:21:50 »

gt12!!!! ezt én akartam. Amúgy az tényleg, milyen lenne, ha az a vége, hogy mindenki meghalt, Tobiék győztek és Naruto ott áll velük szembe, leszúrják és felébred, a gennin vizsga napján owo és aztán elkezdődik a tényleges történet egy teljesen másik szálon?
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #160 Dátum: 11 jan 03, 18:06:44 »

Hát az ilyen hosszú shounen sorozatoknak elég furcsa szokott lenni a vége. Teszem azt pl. Dragon ball Gt annak is a vége hát.... De remélem a Narutoval nem így lessz , bizok Kishimoto sensei-ben , hogy 1 értelmes befejezést tár elénk Nevet
Naruto legyöz mindenkit az eggyesített atom ninja harcosokkal és valóra válik az álma , mint 6.Hokage Nevet
+ nagyon remélem , hogy Naruto észreveszi , hogy Sasuke totál őrült sorozatgyilkos lett, mint Anakin égjáró és 1 kifullozott végső harcban jól helyben hagyja. Mert ez már nevetséges , hogy senki nem veszi észre hogy Emoherceg mekkora 1 ....
Na ennyi , szal remélem normális befejezés lessz , és ez az eggyesített shinobi vs Madara , Kabucsimaru és a feltámasztottak lessz az utolso harc , mert nehogy már legyözik az akatsukit és utána jön 1 még erösebb ellenfél és folytatodik az ördögi kör... Tudom senki se akarja , hogy vége legyen de ez az utolso csata tükéletes befejezés lenne.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #161 Dátum: 11 jan 03, 18:30:51 »

Hát szerintem az lenne jó befelyezés hogy mondjuk  tobit leverik végső fight naruto vs sasuke. De! ismét döntetlen, sasuke elmenekül.
Elteleik pár év , naruto hokage lesz, lesz családja minden.
Sasuke meg jelenik, valami qva mocskos tervel, és ennek meg állítása naruto életébe kerül.
De sasuke is meg hal vele.
Innentől pedig naruto gyerekéé lesz a szerep, és igy megint lehet majd tápolni.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #162 Dátum: 11 jan 03, 22:26:34 »

én nem hiszem hogy lesz folytatás. Ha mégis lenne az szerintem már nem lenne ilyen jó.
itt bekel fejezni a háború végével és kész.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #163 Dátum: 11 jan 04, 12:52:06 »

Ha én Kishi helyében lennék, tuti nem hagynám ezzel a háborúval abba a Naruto manga rajzolását. Hihetetlen nagy rajongótábora van a mangának, animének egyaránt. Ha belekezd valami újdonságba, közel sem lesz ennyire jó, mint a Naruto.

Az első nagy rész, után volt egy hosszú szünet, kihagyások, animében meg fillerek izomból. Ha csak kell neki ismét egy ilyen szünet, és kiáll ismét valami folytatással, hát legyen. Inkább legyen benne egy kis szünet, mintsem abba hagyja.

Én speckó megnézném a nagy Naruto vs Sasuke után, hogy milyen lesz Naruto mint Hokage. Vagy például, hogy miként fogják egyben tartani az országokat a vezetők. Milyen új ellenség lesz....

Felőlem akár élete végéig rajzolhatja nekünk a mangát. Én elolvasnám.

Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #164 Dátum: 11 jan 04, 15:21:41 »

Szerintme meg ez nem a barátok közt, hanem egy normális kerek történet, normálsi cselekménynel, mögöttes tartalommal, bevezetéssel, tártgyalással, egy orbitális fináléval, és röhelyesen hatna, ha folytatná miután a kör bezárult, fény derült mindneféle eseméynre, és mind Orochimaru, mint az akatsuki jelentette fenyegetés nem lesz többet képben... új, erősebb ellenfelekt behozni komolyalan lenne, ráadásul csak semmissé tenné a történet egyik kulcseseményét: a gyűlölet körforgásának lezárását. Az eszme elbukna, Naruto egy senki lenne, a manga pedig csak egy bleach...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!