24 szep 22, 22:13:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 134864 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #135 Dátum: 10 júl 18, 01:07:19 »

Csak drámákban szokás megölni a főhőst, a Naruto-t pedig nem nevezném drámának, jó vannak benne szomorú részek, de szerintem ez alapvetően egy Shounen manga, szóval szerintem happy end lesz a vége
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #136 Dátum: 10 júl 18, 13:25:19 »

Még jó hogy nem te írod a Mangát.

Ez aztán "mélyenszántó" hsz volt... -.-
Először írd le a saját verziódat, utána köss bele máséba. ^^
Bár ez még belekötésnek is gyenge volt, mert indokot nem írtál, csak ideböffentettél valamit. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 18, 13:26:21 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #137 Dátum: 10 júl 18, 13:47:25 »

Sztem a Naruto Végén összerakják a 10farkút és naruto mint a legújjab hokage megmenti tőle a világot mint minden rendes animéban. De persze előbb jön egy rövid monológ hogy "az erejét a barátjaitól kapja" meg ilyesmi. aztán megint felosztják a démont mint egykoron hogy megint megismétlődhessen.  Technikai KO  Technikai KO  Technikai KO
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #138 Dátum: 10 júl 20, 14:06:20 »

Szerintem is összeáll majd a 10 farkú...Én arra számítok h Sasuke nem hal meg( persze harcol narutóval...Susanoo kusanagi karddal alig várom Ördögi) majd valahogy Naruto "természetesen" megdumálja Sasukét és együtt harcolnak majd Madara és Kabutomaru ellen.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
TheSky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139

T h e S k y


« Válasz #139 Dátum: 10 júl 20, 15:07:28 »

Hát azért szerintem lesz még itt mészárlás elég. Úgyérzem nem lesz happy end, de ki tudja. ^^
Még pár évig biztos élvezhetjük Naruto kalandjait, szóval ezen még korai elmélkedni
szerinem. Nevet
Naplózva

LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #140 Dátum: 10 júl 21, 20:14:55 »

szerintem a naruto már nagyon a végét rúgja. Újraélettek az akatsuki tagok, naruto mindjárt uralja a kyuubi-t max 100-150 mangát jósolhatok még neki bár ki tudja. Szerintem sasuke meghal mert már nem lehet visszahozni sehogy sem a "jónak"egy parányi szikrája sincs meg benne és már nagyon végeláthatatlan a helyzet.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #141 Dátum: 10 júl 23, 18:34:21 »

Moderátor:
Pár hsz törölve.
Régen azzal a feltétellel hagytam meg ezt a témát, hogy értelmes, kifejtett és főleg hosszabb hozzászólások kerülnek ide. És nem "csetelés". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
--yondaime--
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6


Földművelő paraszt


« Válasz #142 Dátum: 10 aug 01, 16:27:27 »

Már régebben volt hogy mástól megkérdeztem lehetséges,hogy így lesz vége,de akkor ide is beböffentem a gondolatmenetemet ^^

Már régóta gondolkodtam,és erre jutottam hogy Kishi így tervezi:

Naruto már így is erős,de valahogy megkapja a Rinnegant.(Aztsem tartom kizártnak,hogy kabuto őt támasztotta fel,és Narutonak le kell őt egy nagy harcban győznie!)Kb olyan erős lesz,mint Rikkodou Sennin,és hős lesz,mindenki ismerni fogja a nevét.De előtte fel tudja támasztani Sasuke szüleit,miközben Naruto ecseteli hogy Madara mit is tett,hogy ő miatta lett egyedül,szülei feláldozták,stb..Együttes erővel legyőzik Madarát,Sasuke ezáltal jó útra tér,Naruto pedig Hokage lesz ^_^  kacsint
És amiben még reménykedem: Sikerül feltámasztania rinnegannal Minatot,Kushinát (Kushina eszméletlen állat  Nevet kedvencem Mosolyog ) És Jiraya sensei-t.
Amiben biztos vagyok,hogy Sakurával fog összejönni.
Pl:Mikor sakura szerelmet valott,mosolygott,és őszintének tűnt hiába mondta sai hogy meg akarta állítani hogy ő vegyen véget a dolognak,Plusz mikor sasukét meg akarta ölni nem tűnt hűdeszerelmesnek..Másik:Most hogy naruto találkozott kushinával,aztmondta visszaemlékezésbe találj olyan barátnőt mint az anyád..ergo Sakura tökéletesen beleillik a képbe Mosolyog

Aztán majd kiderül ez lesz-e a vége  smirksweat
Naplózva
Sway
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 78



« Válasz #143 Dátum: 10 aug 01, 17:20:38 »

Nemrossz. Mosolyog De... Naruto a Rinnengannal sztem kicsit túl merész elképzelés. Pojén Meg mintha Pein azt mondta volna mikor felélesztette a megölt falusiakat, hogy "őket még fel tudom éleszteni". Vagyis, egy bizonyos idő után, szerintem már nem lehet feléleszteni az embert. Aztán lehet csak Pein nem tudta, nemtom... A másik, hogy szerintem Rinnenganos Narutónak már nem sok segítségre lenne szüksége, hogy legyőzze Madarát. ^^

De, hogy ne csak kritizáljak, elmondom szerintem mi lesz. Bár úgyse.  Nyelvesít
FMS-es Szászkénknak elege lesz a Madárkájából ^^. Ezért megkopasztja.  Pojén Nevet Majd gondol egyet, és úgy dönt, hogy elhozza az őszt Konohába. De ezt nyáron akarja kivitelezni Nevet . A félig meg ŐSZült faluban  Pojén összefut Narutóval. Jön a hegyibeszéd Rókafiútól, majd csihi-puhi, ahonnét Szászke félholtra-verve kerül elő. Így végre meghallgatja a Térítő Narutó monológját, minek hatására tanui lehetünk egy Happy Endnek.  Pojén Pojén Nevet

Valami iylesmire számítok. Nevet
Naplózva

# Always be yourself. Unless you can be Batman, always be Batman.

## Schrödinger\'s cat WANTED: Dead or Alive!
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #144 Dátum: 10 aug 01, 20:58:28 »

Én így képzelem el a történetet: Madara/Tobi, Sasuke, Kisame, Zetsu, Kabuto indulnak Konohába a 7 bijuuval együtt, hogy elpusztíták konohát elsőnek. Karin érzi a chakrájukat és nagy szerencsére csak pár 3 nap múlva érnének Konohába Tsunade üzenetet küld az 5 kagenak, hogy jöjjenek ide hadsereggel, mert konohát támadják meg. Naruto készül a Sasuke elleni csatára. Eltelt három nap és konoha közelében érkeznek, elsőnek Naruto megy oda és találkozik az akatsukival a Végzet völgyén. Egy kis duma aztán, Sasuke modja, hogy megküzdöeszk itt Narutoval. A többiek tovább mentek, de máris szembeszálltak az 5 kage előtt és a hatalmas hadseregel. Madara/Tobi kiengedi a 7 bijuut és elkezdődik a háború. Az 5 kage és killer bee az 5 bijuu ellen harcoltak. Kisame ellen Gai és Lee harcol. Zetsu ellen Neji és Hinata. Kabuto ellen Shikamaru és Temari. Madara/Tobi ellen Kakashi és Yamamoto. Többiek segítenek a kagekna a bijuuk ellen vagy pár akatsuki ellen. Visszatérve Naruto vs Sasuke harcra naruto mondja a szokásos beszédét de továbbra sem hat Sasukera. Így elkezdődött a nagy harc. Mindketten azonnal egy Rasengan és egy Chidorit használnak. Utána, jön egy kis taijustu. Naruto használja a sennin módot Sasuke beaktiválja örök mangekyou sharingant. Sasuke azonnal egy amaterasu küld Narutonak el is találja, de egy klón volt és Naruto erre dob egy rasenshurikent amit Sasuke nagy nehezen elugrott és utána de máris jött egy másik rasenshuriken azt már nem tudta volna kikerülni így használta Susanoot, sikeresen kivédte.Sasuke most a Susanooval támadt. Narutonak miden támadását kivédte Sasuke, Naruto úgy döntött, hogy ideje használni a Kyuubit és átváltozott róka démoná. Naruto támadásai hatásosak voltak és talált egy rést és azt támadta Naruto, sikerült áttörni Sasuke Susanooját. Sasukenak alig volt chakrája, de pont vihar volt és így tudta használni a kirint. Naruto meglepődik, hogy mit csinál Sasuke. Sasuke megszelídítette a villámot és teljes erővel támadt Narutora. Naruto használ gyorsan az apja jutsuját a testvillanást. Sasuke azt hitte, hogy sikerült megölnie Narutot , de hátulról kapott egy nagy ütést,  hogy már nem is tudott felkelni és harcolni. Naruto elmondja Sasukenak az igazatt, hogy mi is történt valójába 16 évvel ezelőtt a róka támadását Sasuke nem hitte el., és itt jönbe Itachi ajándéka Naruto szájából kijön egy varjú a varjú maga Itachi és ő is elmondja az igazat, ahogy Itachi elmondta az igazat eltűnt, Sasuke elkezd sírni és azt mondta Narutonak, hogy hiszek neked, és megkérte Naruto, hogy utoljára had álljon bosszút. Naruto igent mondot mivel ő is bosszút akar állni a szüleiért.  Naruto és Sasuke mennek segíteni azt 5 kageknak és a hadseregnek, Gai és Lee megölik Kisamet,Neji és Hinata is megölik Zetsut,Shikamaru és Temari is megölik Kabutot. Kakashi és Yamamoto még harcolnak Madara/Tobi ellen.Kakashinak elfogyott a chakrája Yamamotonak is és Madara odament hozzájuk, és mond egy kis beszédet, aztán megöli őket. Madara használja a Jusut amivel megakarja őke ölni, de Naruto és Sasuke megmentik Kakashit és Yamamotot, után Mindketten eggyszerel támadnak Madarára váratlanul és megölik. Naruto utána ment segíteni az 5 kageknak és killer beenek és sikeresen legyőzték a 7 bijuut. Rengetegen halltak meg a háborúban még a vén öreg kage is annak dereka bemondta az unalmast és így kapott egy halálos sebet. Naruto háború után mondott egy beszédet a bosszúrol és a békéről mindenkit meghatott és mindenki békét kötött, hála Narutonak, aki teljesítette Jiraiya és Nagato álmát. Narutot kiválasszák hokagenak, és Sasuke hazatért Konohába az emberek nagy nehezen befogadták . Naruto össze jön Sakurával, Sasuke Karinnal.

Ennyi egy kicsit hosszú lettxd

Nem olvastam vissza amit írtam szóval szóljatok ahol hiba van.xd
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 01, 21:01:41 írta ronandinho » Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #145 Dátum: 10 aug 01, 22:44:22 »

Paah.... hááát ronandinho megleptél ezzel a kis történettel ami hosszabbra sikeredet mint ahogy az elvárható volt. Mosolyog Azért szépen leelemezted.
Én úgy képzelem el hogy, most ugyebár narutó magához tér elmeséli mindenkinek ami történt így elkezd edzeni hogy megtanulja teljesen irányítani és hasznosítani a róka chakrát. (lehet megnövelheti vele a jelenlegi jutsujainak mennyiségét egyszeri harc alatt, illetve a senjutut is egy ideig tovább tudja majd alkalmazni) Kisame meg tudta amit kellet, így vmi fura jutsuval értesíti tobit hogy jöhet, oda megy killer bee-hez és elteleportálja és utána küldi még pár tagját hogy össze verjék és kiszedjék a bijuuját amit meg is tesznek, közben naruttó megprobálja elkapni egy kis csete-paté után narutó elmeséli neki hogy tud mindent mert elmesélte neki kushina, tobi meg lepődik és elmegy. Narutóék elmennek a szigetről mivel már nem biztonságos, így vissza térnek konohába. Eltelik egy kis idő mire mindenre felkészülnek... aztán teljesen elkészülnek hogy befogják végül a kyuubit, beteleportálja őket konohába és elkezdődik a harc, de mivel számít rá már mindenki konohába az 5 shinobi nemzet harcosai is megtalálhatók és a civil-ek kivannak telepítve, mikor meglettek idézve a gedomazou valószínűleg az is úgy fog mozogni mint nagatonál régen, így a hét bijuu erejét tudja használni (chakra bomba). Míg lefoglalják konohát, addig tobi felkeresi narutót és sasukéval együtt kiteleportálja vhova ahol harcolhatnak, ekkor narutó egy titkus ninjutsuval megleppvén egy kis harc után vissza teleportál a falu közelébe harcol sasukéval, aki már az EMS-el majdnem félholtra nyúzza narutót, ekkor jön itachi ajándéka ami vhogy legyengíti sasukét, ekkor a narutó kilencfarkúba változik, a 7 bijuu megérzi az erejét, és oda szaladnak és vmi fura módon narutóban egyesülnek és lesz belőle yuubi, a yuubi kitör és Tobi meg elakarja kapni de a yuubi túl nagy falatt neki szimplán egy csapással elteszi lábalól, aztán sasuke meg narutó életüket védvén egy utolsó csapatot alkotnak hogy legyőzzék a yuubit amit sikerült is neki, de az életükért fizetnek ezért meghaltak. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 02, 20:04:39 írta Morause » Naplózva
Axelkun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #146 Dátum: 10 aug 01, 23:44:12 »

Én szerintem az lesz a naruto vége hogy naruto legyőzi pein-t, aztán a végén Sasuke Vs Naruto harc számítható. Az a harc kissé hosszú lesz. Kb.: mint amikor naruto harcol peinnel.
Chidori Vs Rasengan lehet a vége.
A harc úgy fog befejeződni hogy sajnos mind2 shinobi elhagyja a testi világot és a lélekvilágba kerül (máshogy mondva: Meghal) Szétzúzódik a fele shinobivilág és sok shinobi meghal... Szomorú

Ezeket azért gondoltam mert:
  -Narutonak ott vannak azok a Sen jutsui és sasukének is itachi szeme, még a sok erős képessége. Akkor már hasonló az erő. Naruto úgy használja azt az erős rasenganját és sasuke  a legerőssebb chidoriját és akkor tragédia lesz a vége!


De ez csak én szerintem lesz. Kíváncsi vagyok hogy szerintetek mi fog történni. Mert érdekeseket írtok  smirksweat
sziasztok
 
Naplózva

_______________________________________________
Kenshy:
  "-Ha igazi shinobi akarsz lenni akkor küzdj meg velem"
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #147 Dátum: 10 aug 02, 10:14:40 »

Alex van egy sanda gyanúm, hogy te nem olvasod a mangát ugye? Vagy már a zimbizombiról beszélsz?
Naplózva

--yondaime--
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 6


Földművelő paraszt


« Válasz #148 Dátum: 10 aug 02, 15:43:16 »

Off
Szerintem se olvasta Nevet.de sebaj....szerintem a jiuubi összeáll Tobi bácsinak... és sakura fix hogy sasukéval jön össze hinata meg narutóval....

Narutohoz nem illik egy olyan csendes csaj,mint Hinata  >.<# Inkább Sakura mert azis olyan kis virgonc..Nameg ők megtudnák testesíteni Jiraya-Tsunade szerelmét ami nem vált valóra..Még régebben mielőtt Jiraya elment emlékezzetek hogy Tsunadénak mit mondott,aztán mondta hogy csak viccelt x'D Meg aztán Kushina is kb olyan mint Sakura,szóval jó lenne neki..Meg mikor szerelmet vallott sakura narutónak,abban sincs logika hogy mért ezzel szöveggel akarta rávenni..MEG elég komolynak tűntek a szándékai,nem mint aki hazudik..plusz mikor sasukét meg akarta ölni,nem láttam benne az a mindig szerelmes,akár milyen vagy,akkor is szeretlek 'SZÁSZKE-KÚÚN'  énét  Mosolyog Hinatát kiba mellett eltudnám képzelni..

Na sokat offoltam,majd ugyis kiderül  kacsint Csak olyan érzésem van,hogy lassan végetér..aminek nem örülök mert ez a főkedvencem..  >.<#
Naplózva
Fuego
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 36



« Válasz #149 Dátum: 10 aug 02, 19:58:24 »

Szinte mindennel egyetértek amit ronandinho leírt egy oldallal ezelöt ezért nem is írom le újra, de a végét kicsit máshogy képzelem el...szerintem a  Sasuke és Naruto harc végén Naruto le fogja győzni Sasuket  amikor már nem képes felállni se elmondja a kis monológját neki Naruto végül Naruto otthagyja azzal hogy neki meg kell védeni a falut az otthonát ekkor Sasuke visza emlékszek a gyerekkorára (arra a kevés időre amikor narutóval voltak egy csapatban) Naruto viszamegy a faluba Tobival/Madarával (vagy a fene tudja hogy ki az..Nevet) Már a harc végén jártak narutonak kezd fogyni a chakrája Tobi észre veszi hogy van egy kis esélye támada de Sasuke a semmiből eléugrik feláldozva magát hogy megvédje a barátját.Ekkor Naruto vagy akik épp ott vannak megölik Tobit végül Sasuke azt mondja Narutonal hogy Védd meg az otthonunkat vagy valami ilyesmi...Ezután Naruto erőt vesz magán és legyőzik a bijuukat.

És itt lenne egy "fejezet"nek vége...túl sablonos és kiszámítható lenne ha ezzel vége lenne és ő lenne a 6. Hokage...így az utolsó részek olyan semmitmondóak lennének.Még ezután fog szerintem történi valami, valami olyan amiről eddig szó se volt tehát tippelni se tudunk... smirksweat

Ez a következő filmről jutot eszembe de lehet hogy valaki használ egy tér idő jutsut és néhányan viszamennek a múltba vagy előre a jövőbe.... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!