24 jún 02, 01:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted mi lesz a naruto vége? Miért? (2 soros szabály!)  (Megtekintve 127560 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
*Reira
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 47

[Naru♥Hina]


« Válasz #120 Dátum: 10 jún 30, 07:50:50 »

Meglehet, hogy Naruto szokásához híven megpuhítja Sasuket oly annyira, hogy Madara ellen fordítja. Nem tudom, én úgy gondolom, hogy Sasukeban van még jóság. Mosolyog

Szerintem aki meg fog halni az Kakashi lesz, Madara által. Méghozzá azért, mert Kakashi is megpróbálja kinyitni Sasuke szemét olyan dolgokkal, amik Madaranak egy cseppet sem tetszenek.

És a vége : Kattolj ide a képhez!  

Végtére is, mindenki megérdemli a boldogságot, nem igaz ?  Nevet  Szerintem nagyon édes kép. Mosolyog (nálam fő a világbéke, még akkor is, mikor Sasuke halálát kívánom mindenkivel együtt.xD)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 30, 19:24:56 írta *Reira » Naplózva

"Az élet és a szeretet csupán egyetlen időt ismer: a jelent.
Az egyetlen érzékelhető idő a pillanat,
amelyben élünk, amikor szeretünk."
csala99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #121 Dátum: 10 júl 01, 09:31:05 »

Most ott tart a manga hogy naruto megszerzi a kilencfarkú erejét hogy legyöszhese Sasukét.szerintem nem lesz ilyen hamar vége.az elején olyanokat irtatok hogy sasukevsnaruto meg ilyenek.aki olvasa a mangát az tudja hogy mi madara terve.Kishimoto szerintem ere alapoza a történetet.lehetne a vége az hogy sasuke rájön a tervére és így ö akarja meg csinálni de közben megy a negyedik ninja háború(ami a mangában el is kezdödöt)igy Madarának küzdeni kell de miközben harcol sasuke átdöfi egy chidorival pont a szívénél.Madara meg hal.de ezért a maradék akatsuki tagok meg akarják ölni sasukét.de közben el kapták a nyolc farkút és így az 1 2 3 4 5 6 7 8 farkú meg van nekik . őket neki ugrasztják sasukének.neki már túl sok ezért meg hal.de az akatsukira is rá támad elmenekülnek.narutoék meg próbáljak megálitani de nem sikerül.7 et megölt de meghalt.ezért a kilecfarku is elöjöt.és lehetne egy új sorozat új fő szereplő  meg ilyenek annak az lene a lényege hogy mg próbálják legyőzni a 8 és a 9 farkút.bár lehet hogy hülyeség mert sasukét Kishimoto nem szeretné megöletni mert a kedvenc karaktere.



ja igen velem is lehet vitázni Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #122 Dátum: 10 júl 01, 15:18:01 »

Amúgy ki tudja, lehet, hogy Kishimotot holnap elüti egy vonat és nem lesz tovább Naruto. Isten ments, nem akarok rosszat neki de nem lehetetlen.
Naplózva

kakashi8
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #123 Dátum: 10 júl 06, 21:26:58 »

Srácok nemtudom de én mostanság láttam egy olyan képet amiben naruto hokage ruhában van(hasonló Youndaime-hez)szerintetek ebből lesz valami??
Naplózva
Meroko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 226

Itachi fan


« Válasz #124 Dátum: 10 júl 06, 23:37:53 »

csak most? elég sok ilyen fanart van. És ha megnézed az animét, olyan köntöse van mint apucinak csak más színben és nincs ráírva, a hátára, hogy negyedik hokage (mert Minatoén ugye rajta van, jól rémlik?)

Én még mindig csak arra várok, hogy valaki verje már arcom Sasukét...
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #125 Dátum: 10 júl 07, 01:26:56 »

Amúgy ki tudja, lehet, hogy Kishimotot holnap elüti egy vonat és nem lesz tovább Naruto. Isten ments, nem akarok rosszat neki de nem lehetetlen.

Ilyesmi volt a.. a....   fúú... de késő van.. Nevet
                                                         .............na, a Trinity Blood mangakájával is. A sztori bizonyos elemeit csak a feljegyzéseiből ismerjük, és nem csak a manga szakadt félbe, de az animének sem csináltak igazi befejezést, egy nyitott lezárással ott hagyták, ahol állt.
      Kicsi az eséyle, hoyg Kishivel tényleg lesz valami, de mangaka körökben is volt már iylemsi...
Naplózva
Zurani
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 62

The shadow thief


« Válasz #126 Dátum: 10 júl 16, 19:20:51 »

madara vs naruto and sasuke fight.madara megzabolázza ismét a kyuubit amit a genjutsuktól kimerült sasukére uszít…sasuke menekül a kyuubi utána..sasuke megál és mielőtt a kyuubi lecsapott volna naruto lelkének utolsó fénye megálította a támadást.sasuke lelkizik.:- Naruto ne add fel, harcolj a kyuubi ellen stb stb.naruto legyőzi a kyuubit és félholtan összeesik.sasuke felkel és a közelgő madara elöl egy biztonságosabb helyre viszi narutot.mire madara odaért naruto is talpon van. fight fight fight. madara térdre rogy..sasuke utolsó csepp chakráját hosszú lelkizés közben átadta narutonak.naruto egy rasenshurikennel ketté szedte madarát.sasuke és madara halott.naruto éppen h túlélte a harcot.--pár év múlva—naruto nem lett hokage hanem helyette járja a világot és harcol a rossz ellen.Nyelvesít
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #127 Dátum: 10 júl 16, 19:38:40 »

ez már csak úgy lehetne nyálasabb ha Sasuke feltámad és Narutoval egybekelnek Nevet
Ne vedd személyesnek csak viccelek, kicsit esélytelen egy ilyesmi befejezés szerintem Nevet
(mert Sasu túl kedves, meg lekizős, enm egészen ilyen volt még jónak sem)

Amúgy nem vagyok biztos bene, hogy a végén valaki is legyőz valakit, Nagato is öngyilkoss lett Itachit meg elvitte a lepra, szal lehet, hogy Tobi is meghal valahogy a csata miatt/közben.
(viccet félretéve Itachi szerintem TBCs vagy tüdőrákos volt, mert vért köhögött ami tüdőbetegségre utal)

Amúgy énszerintem Hokage lesz Narutoból, mert nagy csalódás lenne ha nem lenne az, erre megy ki az egész, ez az álma meg minden, egyéb részletekbe most nem mennék bele, megvan a saját verzióm de szerintem Kishi úgy is rácáfol valahogy.
Naplózva

marimar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #128 Dátum: 10 júl 16, 19:40:55 »

Sasuke vagy meghal, vagy egyszerűen felszívódik... Mint Kishi' kedvenc karakterének kevés az esélye az elhalálozáshoz, legalábbis remélem Nevet Viszont Madara tuti meghal, vagy valami örökké szenvedő dimenzióba küldik, hasonlóan, mint a Yu Yu Hakusho-ban az ifjabbik Toguro-t xD
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #129 Dátum: 10 júl 16, 19:45:09 »

"Járja a világot és harcol a rossz ellen"   ikszdé

 SZerintme a manga vége elött még midnenképpen vár egy-két nagyobb fordulat. Orochimaru még keverni fog, és valószínüleg nem csak Kabumaruként. Naruto és Sasuke zúz egy keméynet, de Sasuke vaahoyg rövid időr emgé a jü oldalra kerül. TObi elfüstöl. Sasukéval lezs valami, lelép, vagy csak él tovább Konohában.. igen, akár ez is megtörténhet... vagy meghal. Erre jó eély van, de csak a megtérése után, hoyg Narutoból ne legyen egy második Jiraiya... Narruto hokage lesz, sőt, sokkal több, a ninjavilág megváltozik, megújul, Naruto elhozza a békkét, mint hokage, vgy mint "ninja-császár". Kushina neve is erre utalhat.
Én így tudnám elképzelni.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #130 Dátum: 10 júl 16, 19:47:05 »

Még jó hogy nem te írod a Mangát.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #131 Dátum: 10 júl 16, 19:49:51 »

Jó? Nos, pedig ilyesmi lesz. Így állnak össze a dolgok, így teljesedik kia  kép. Vannak labilis elemek.. de nem oszt nem szoroz.
Amúgy nem tudom, mirét pont ebbe a hsz-ba kellett ilyen obszcén módon belekötni.. vannak itt irracionálisabb, elrugaszkodottabb, vagy épp "nyálasabb" befejezések is...
A manga meg kis betü, én is tisztelem Kishit, de ne essünk túlzásba.. a Naruto egy manga, nem "a Manga"Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 19:50:49 írta STM » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #132 Dátum: 10 júl 16, 19:50:30 »

LOL SSS ezen hangosan felnevettem Nevet Gyanítom nem tetszett STM verziója
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #133 Dátum: 10 júl 16, 20:54:27 »

Úgy is a legvége az lesz, hogy világbéke és Naruto a szupermegmentő... Sajnos.
Sokkal jobb lenne az, hogy Naruto leownolja az összes evil karit, de úgy, hogy ő is meghal. De úgy se lenne ilyen, mert akkor fél Japán anti-Kishi hadsereget toborozna.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 16, 20:54:58 írta Stance » Naplózva



Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #134 Dátum: 10 júl 18, 00:08:36 »

Nem vagyok benne biztos.  LEhet h a tüz akarta nyerni fog, de Naruto odavész, és az ellentétes oldal a bosszut feladva (Sasuke) lezárja ezt a dolgot. Vagy akár még egy Kabuchimaru vs Tobi final fightot is eltudok képzelni, h amikor már mindenki fekszik, akkor ő hirtelen idejét látja annak, h az esetleg meggyengült Tobit bealázza.

Még nagy szerepe lesz, nem hiába tartogassa Kishi.
Naplózva







Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!