24 ápr 29, 15:54:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Sha-no-Sho Különkiadás  (Megtekintve 12728 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 09 jan 12, 22:27:25 »

Naruto manga - Sha-no-Sho Különkiadás

Főszerepben: Naruto, Kakashi-sensei ninja kutyái és Kakashi-sensei arca kacsint

Letölthető: >>katt ide<<.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 21:37:36 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1 Dátum: 09 jan 12, 22:32:15 »

Én ezt elolvastam, tetszett... Hümm-hümm
Kishi sama igen csak célozgat az arcára, de sose fogja már +mutatni teljes egészében...  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
bulldog696
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 73

szippancs


« Válasz #2 Dátum: 09 jan 12, 22:45:36 »

Én is olvastam  Nevet  nekem teccet de akkor se tuttuk meg h hogy nezet ki...
szerintem akkor fog ki derulni amikor el temetik  Szomorú Szomorú
Amúgy láttam sok képet a lehtseges arcabol biztos ti is latataok má azt a szép fiús arcot. Az fun art vagy Kisimoto műve??
Naplózva

ÖÖÖ csak a buták szoktak gondókodnini... ikszdé
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #3 Dátum: 09 jan 12, 23:11:16 »

Kakashi arca örök rejtély marad! Ez a fejezet viszont csak tovább növelte a kíváncsiságomat! ^^"
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Hiei
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 09 jan 12, 23:15:45 »

Úgyan ezt akartam írni... 1 percel előttem jártálxDD.

A vége fel idegesítettxDD még kérdésnek is betette KishimotoxDD. Ez azért már több mint pofátlanságxDD.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5 Dátum: 09 jan 12, 23:23:03 »

Ez engem is kíváncsivá tesz. (pedig eddig se hagyott hidegen Kakashi arca)  Gondolkozik
Csak annyi derült ki belőle, h a kutyáinak nem a legjobb a memóriájuk...  Nyelvesít
De ha csak akkor lát6nánk + az arcát ha +hal, akkor inkább ne lássam.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6 Dátum: 09 jan 13, 09:38:50 »


Nekem tetszett. Bár nem tudjuk pontosan hogy néz ki kakashi arca, de Pakkun magyarázatát / képzeletét valahogy összeraktam és hmmm... elég jóképű lehet, de anyajegy nélkül és nem fogcsillogtatva... smirksweat
Naplózva
silvertea
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


WWW
« Válasz #7 Dátum: 09 jan 13, 10:16:17 »

Én ezen a mangán én egy részről szétizgultam az agyam, hogy "hűűűű, most talán láthatjuk TÉÉÉNYLEG Kaka sensei arcát?! Ez most komoly?", másrészről pedig  vagy 1 óráig csak nevettem. Nevet Micsoda fejeket képzeltek már a kutymutyok? ikszdé Meg aztán Pakkun... egyetértek KakairuRULEZ-zel, az anyajegy és a fogcsillogás nem kő oda! Ezért is örülök, hogy még sem az Kaksi arca. Mosolyog Megkönnyebbültem, mikor a manga végére értem! X"D

Mellesleg szerintem Kishi sensei elkönyvelte/elhatározta magában már a Naruto manga elején, hogy Kakashi arcát soha a büdös életben nem fogjuk látni! ikszdé Ez hozzátartozik a Kakashi-mítoszhoz. Mosolyog Meg - mint már tudjuk és megtapasztaltuk - Kishi imádja húzni a rajongói idegeit!  Pojén

(Ja és ennyire ne temessük még el A Madárijesztőt, buldog696! kacsint Élni fog ő! Mert élnie kelllll!!! ikszdé Max. ha mást nem, akkor az emlékezetünkben él tovább a seprűfejű gazember... Nyelvesít)
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #8 Dátum: 09 jan 13, 10:48:29 »

Én is olvastam és nekem is nagyon tetszett. A kutyák annyira cukik voltak ahogy ott agyaltak. Főleg az a csepp fejű. Egyébként szerintem se fogjuk soha látni Kakashi arcát. Pedig nagyon kíváncsi lennék rá. Mondjuk azon eléggé kiakadtam, hogy amikor ez a különkiadás megjelent azután nem sokkal került Kakashi a jelenlegi szorult helyzetébe... Kicsit olyan hangulatot árasztott ez a dolog mintha azért csinálta volna ezt a különkiadást Kishi, hogy a rajongóknak legyen még vmi utolsó öröme...  Szomorú
OFF: Ezt már régen megakartam kérdezni: a 101.-dik rész az nem egy különkiadásra alapszik? Mert egyszer láttam egy vidit, ami manga képekből állt és a 101.-dik rész jelenetei voltak rajta.
Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9 Dátum: 09 jan 13, 12:05:03 »

...
OFF: Ezt már régen megakartam kérdezni: a 101.-dik rész az nem egy különkiadásra alapszik? Mert egyszer láttam egy vidit, ami manga képekből állt és a 101.-dik rész jelenetei voltak rajta.

De igen.
De az egy másik téma, máskorra. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #10 Dátum: 09 jan 13, 12:33:09 »

Mellesleg szerintem Kishi sensei elkönyvelte/elhatározta magában már a Naruto manga elején, hogy Kakashi arcát soha a büdös életben nem fogjuk látni! ikszdé Ez hozzátartozik a Kakashi-mítoszhoz. Mosolyog Meg - mint már tudjuk és megtapasztaltuk - Kishi imádja húzni a rajongói idegeit!  Pojén

Ennél jobban már csak úgy tudná húzni, ha Narutonak megmutatná Kakashi arcát, nekünk pedig nem. Például: Kakashit nekünk háttal állva rajzolja le, Naruto pedig vele szemben áll, amikor leveszi a maszkot.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #11 Dátum: 09 márc 13, 11:24:04 »

Jó kis manga, nekem tetszett  Nevet. De az azért jó lett volna, ha Kakashi arcát tényleg megmutatják  Pojén. Már nagyon kíváncsi vagyok rá  Mosolyog!
Naplózva
baxy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12 Dátum: 09 márc 13, 18:56:20 »

pakunnék mien fejet vágtak a végén???Nevet
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13 Dátum: 09 márc 14, 09:50:53 »

Kakashi az egyik képen tisztára úgy vigyorog, mint Gai.  Nevet
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #14 Dátum: 09 márc 19, 13:36:15 »

Kakashi az egyik képen tisztára úgy vigyorog, mint Gai.  Nevet

Akkó' sztem a kutyák folyton Gaira koncentráltak vagy Naruto rosszul képzelte el xD
Hozzáteszem, hogy Kakashi anyajegye gyanús xD Szerintem nincs is neki!  Kúl
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!