24 ápr 28, 01:03:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: To Aru Majutsu No Index  (Megtekintve 38618 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #15 Dátum: 09 márc 14, 07:35:52 »

Hát ha acceleratorra gondoltál akit fejbe lőttek ő nem halt meg de azt mondták hogy egy időre elveszítette a képességeit. De lehet hogy visszakaphatja őket méghozzá a misaka "hálózat" segítségével. Legalábbis erről beszélt a rész végén a doktor.

Amugy meg nem tudom milyen főellenségről beszélsz ha jól tudom nincs eldöntve hány részes lesz a sorozat. Legfeljebb olyan évadzáró ellenfél lesz mint accelerator. A következő évad elejével összefűzve még simán beeshet valami sokkal táposabb főellenség..

Túl sok szálat nem varrtak még el. Kik figyelik toumáékat, miért támadtak valójában, mi lett a többi szereplővel? Ez még legalább egy évad.
Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #16 Dátum: 09 márc 14, 15:22:27 »

24 részes a sorozat, arról pedig nem beszéltek, hogy csinálni fognak-e újabb sorozatot belőle. Mondjuk a legrosszabb az, hogy a novella alapján megy és a manga verzió még odaáig sem jutott el, mint az anime (a legutóbbi fordított fejezet még a Touma-Accel' harcnál jár), így elég nehéz lenne folytatni japán tudás nélkül, ha az ember tudni szeretné, mi történik később.

Accelnek megsérült a beszédközpontja is vagy ilyesmi, nem? Mintha az rémlene.
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #17 Dátum: 09 márc 14, 18:06:40 »

http://en.wikipedia.org/wiki/To_Aru_Majutsu_no_Index#Anime

Itt van a ligh novellekröl is szó abban még van bőven lehetőség. mondjuk itt tényleg csak 24 részt irnak. Sehol máshol nem látok utalást arra hogy befejezzék. Remélem, hogy nem hagyják abba a készítését. Én még reménykedem.
Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #18 Dátum: 09 márc 14, 19:42:37 »

Nem szeretem lespoilerezni a dolgokat, ezért nem szoktam pl. Wikin utánaolvasni. De anélkül is úgy gondolom, van még feldolgozható dolog.

Ha megnézed mondjuk az AniDB-t vagy az ANN-t, ott is írják, hogy hány része lesz. Én még reménykedem egy második sorozatban, bár csak azért, mert az Index-tan a Shanatan mintájára készült (vagy ilyesmi)...ha pedig a Shanának volt két sorozata, akkor ennek is lehetne...
(Nem tudom, mennyi logika van benne mondjuk. A népszerűségtől fog függeni, hogy megéri-e nekik folytatni.)
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #19 Dátum: 09 márc 14, 20:24:10 »

Hát én online nézhető formában szoktam nézni de nagyon sok oldalon bent van az első 20-ban. (naruto, bleach d-gray man meg hasonlók melllett) Ugyhogy szerintem elég népszerű. Igy csak megéri a készitőknek folytatni.
Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #20 Dátum: 09 márc 18, 15:13:50 »

Ok, majdnem azt mondanám, hogy emlegetett szamár..bejelentették, hogy anime verziót csinálnak a To Aru Kagaku no Railgun című mangából, aminek Biribiri Misaka a főszereplője.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 18, 15:15:22 írta Gato » Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #21 Dátum: 09 márc 18, 15:51:39 »

Abban még több ecchi van mint az indexben Nyelvesít. A teleportálós kiccsaj totál rá van kattanva benn Misakára. smirksweat
Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #22 Dátum: 09 márc 18, 16:15:53 »

Az Indexben is..nem olvastam a Railgun mangát, de remélem nem fog egyfolytában rámászni Misakára, az eredetiben is több, mint elég volt belőle. smirksweat
Végülis az Indexben nincs sok ecchi, úgyhogy ki lehet bírni, ha beleraknak még.
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #23 Dátum: 09 márc 18, 16:35:39 »

Hát a railgunban van zuhanyzós jelenet is a két csajjal ha jól emlékszem  Kúl Nevet
Bár ebböl nem sokat olvastam, itt is az oldal pl. van még benne bőven ilyen :
http://kepfeltoltes.hu/view/090318/img_0010_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 18, 20:20:13 írta milanbert » Naplózva
Gato
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81



« Válasz #24 Dátum: 09 márc 26, 20:48:19 »

Mit mondjak, az utolsó részben, amikor mutatták, ki mit csinál éppen, Misaka jelenete hasonlított arra a képre, amit beraktál.XP Hiányozni fog a sorozat, jó lenne, ha legalább a Railgun után folytatnák az Indexet. Egyébként úgy hallottam a Railgun októberben indul..
Naplózva


A 4. fal áttörésével rávenni valakit, aki nemrég meg akarta ölni a hozzád közel állókat, hogy segítsen, elég érdekes elgondolás. Csak a legközelebbi alkalommal ne süljön el rossz irányba a dolog.
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #25 Dátum: 09 márc 27, 04:48:32 »

Jó lenne ha minél hamarabb indulna a railgun is. De az lenne igazán jó ha ezt sem fejezték volna be, nagyok sok mindent nyitva hagytak a sorozat végén. Tök gáz, hogy ebben a 2-3 hétben a legjobb sorozatoknak van vége. (clannad:as, toradora, asu no yourichi, shikabane hime, to aru majutsu no index, soul eater, akikan) Az a legnagyobb gond, hogy az induló sorozatok között viszon alig néhány ígéretes van szerintem.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #26 Dátum: 09 okt 03, 12:31:36 »

Ma jött ki a railgun első része, gyorsan meg is kell néznem azt hiszem  Nevet Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #27 Dátum: 09 okt 03, 17:57:47 »

Hát igen azért is jöttem haza, de jut eszembe, tud valaki valami jó seedes torrentet, vagy egy gyorsabb fajta letöltési lehetőséget 15. résztől, mert ha jól emlékszem onnantól csak a rawokat láttam, és nem ártana megnézni őket a Railgun előtt. (SD verzió kellene, a HD-t nem, viszi a gép Szomorú)
Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #28 Dátum: 09 dec 18, 09:26:13 »

Azt nem értem miért tartják öt 0-nak?
Szerimntem az ereje megvan egy egyesszintühöz Nevet
Naplózva
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #29 Dátum: 10 jan 03, 14:10:37 »

No egész jó kis anime kerekedett ebből az Index-ből. Bár az elején nem gondoltam, hogy ennyire megkedvelem. Remélem hamarosan érkezik a 2. szezon belőle. De addig is hál' Istennek itt van a Railgun mellék-sztori, van mit nézni. Mosolyog
Bár azt nem értem miért kellett ennyire elvágni az Index-et... mondjuk így biztosan lesni fogom, hogy mikor jön a második felvonás. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!