24 szep 21, 14:38:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: NyáriAnime Con 2009. augusztus 21-23., Budapest, PECSA  (Megtekintve 40343 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #165 Dátum: 09 aug 22, 23:52:57 »

lol, besültem a maszkomaaa xDDD am meg kaptam autogrammot  Nevet Danitóól  Pirul és holnap azaz ma lesz a szijaa nap!! szal say hello! bye bye vettem miyavi-s meg GazettE-s kitűzőt meg meeg FMA-s poszter meg mndoot, meg hellsing és nana mangát meg 2 DN-es begrét megmeeg X3 ma performanceee úgyvárom már
Aaam fullbezsongtam, nagyon faja AMV-k voltaak Hümm-hümm
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
kagura
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37

macskag


« Válasz #166 Dátum: 09 aug 23, 02:16:23 »

hú hát érdekes eddig Mosolyog együtt haverokkal akiknek ez az első con, és csak néznek hogy ilyen van ^^

hehe... jah igen, hq-val pénteken még matsuris napon összefutottunk a pult előtt ahol aztán később bekajáltam két taiyakit, de Rebit is láttam, leglábbis sztem te voltál ha  már mondtad hogy kissátorban elől kacsint

ma meg csomó mindent megnéztünk csak a cp-sek maradtak ki amit sajnálok -.- volt pár jó pedig, Stein prof hehe.... de majd holnap a perfet végignéze(te)m tuti megint lesz valami vicces... képet eddig alig csináltam, úgyhogy azt is majd holnap nya...

Idézet
De tuti beöltözök mostmár minden conra. xD

heee... ha akarnék se tom kinek tudnék, valaki megmondhatná  kacsint
Naplózva

anti-bagó club alapítótag ( másik alapító: sani-chan )
nem KGB és nem FBI és nem ügynök. sem.
asszem még Viir macskája és Noé lánya is -_*
amúgy egyenes fekete haja van. és középfokon hazudik angolul
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #167 Dátum: 09 aug 23, 09:46:46 »

Na hát én nemis mondhatnék mást a szombatni napról és nemazért hogy aki nem ment még jobban elszomorítsam de vmi fenomenálisvolt.Nemcsak a szép jelmezek, de még a leányok is szépekvoltak(ejnye már ilyenre gondolni)6 sakurából 3 igen csak korosztálybeli volt csak csoportban jártak keltek vagy csak gyávavoltam ASD nincs telószám se msn tőlük ez lett volna a lényeg sebaj vígasztaljon a con filing.Az 50 forintos evőpálcától a 10000ft-s cuccig bármit találtál valamint a konzol szobában is elég nagy volt a nyüzsgés ráadásul a versenyek sem voltak rosszak tény és való hogy jelentkezetem Naturo broken bond ra és az 1. körben ki is kaptam 1 shikamaru karaktert hajszoló gyerektől de ez bennevan a pakliban.És még a cp verseny is nagyon élvezetes volt a gond csak az hogy a csoportosról lemaradtam pedig szívesen megnéztem volna a Girls of Konoha nevű csapatot.Aki pedig Vasárnapra ment sajnálhatja mert esik az eső...Akinek meg kép kell na hát az van bőven Rozsomák alias farkas is megmutatta, új húshentelő készletét így akinek képekre van vágyása az MSN-en vegyen fel vagy írjon 1 pü-t.Ó Ember elsehiszem hogy ennyire csalódott vagyok a Sakurák miatt gyávának érzem magam.
Valamint lehet a képeket letölteni de azt a másik topicba teszem ki mert még a végén kivágnak.
Valamint az esküvőről én nem találtam meg 1xűen fogalmam sincs hol lehetett.És Cart téged kikell ábrándítsalak nemvolt levegő óránkén mentem ki az udvara mert azthittem megfulladok.ikszdé volt aki 20 felettinek nézett azt dobott 1 hátast mikor mondtam hogy 15 vagyok....
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 23, 10:22:37 írta Signor Doe » Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #168 Dátum: 09 aug 23, 10:34:02 »

Mennyi Sakura *-* Köszi Signor Doe a képeket. Nagyon felvidítottak X) De azért kár hogy nem mehettem  Szomorú Nem baj, majd a legközelebbire  Nyelvesít .
Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #169 Dátum: 09 aug 23, 11:47:52 »

Hm 4-kor értem Pécsre Nevet
Am a con jó volt bár hulla fáradt voltam ^^"
Csináltunk yaoi szívet az újonnan szerzett ismerősökkel meg fényképeztem Kukucskával x)
Öhm az esküvő xD hát az a gyűrű iszonyat nagy volt az ujjamra x]
Naplózva

memories last forever. <3
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #170 Dátum: 09 aug 23, 16:17:21 »

me mivolt azaz miből volt a gyűrű xD Kukucs-ot én is lefotóztam, miközbe rásünözött a firkafalra, szintén videókat képeket kérhettek, ma óriási cp özön volt és ez a lusta NKWTím még mindig ott van a foci pálya sarkábaa Ohh My God vagy miaz kézipálya ...
És jahaaj legjobb volt a conon a 3 nap alatt, az AMV-k és a Csoportos Performance. Pirul Szeretet Ámor
de majd bővebben bloglesz Nevet

ahogy holnap hazaérek, már töltöm is fel youtube-ra a videket, meg dA-ra a képeket, esetleg ide bezippelem
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 23, 16:18:09 írta boci555 » Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #171 Dátum: 09 aug 23, 16:47:41 »

Szombaton sok minden jó volt. Vasárnap már nem annyira ><. De ez a nap is elment Nevet
Ismét Jhonnyval és DaViSsel bandáztunk ikszdé.

És sajnos elmosta az eső a Hentai-kört és a yaoi szívet T__T.
Naplózva

vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #172 Dátum: 09 aug 23, 18:33:27 »

Hát én csak szombaton voltam de így is elég fárasztó volt >.<  Pojén Most nem a jegyért hanem a bejutásért áltunk sorba ráadásul olyan meleg volt  >.<# Magyar rettenet nem volt ? Vagy csak én nem láttam ? Nevet Vettem Itachi táskát ^^ Meg 4 death note mangát iss végre  Nevet Meg egy volt oszt. társammal is összefutottam tök véletlen [ már 4 éve nem is láttam  Pojén]  
Az viszont kicsit idegestő volt hogy nagy innivalót nem lehetett bevinni  smirksweat Mondjuk kint megittuk csakhát azért -.-"  
De úgy összeségében jóvolt Nevet Pojén

[képeket hogyan lehet kapni? énisséniss kérekszépen ^^ ]
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 23, 18:42:42 írta Lady Gaga » Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #173 Dátum: 09 aug 23, 19:38:14 »

Lehetet bevinni innivalót... féllitereseket... az üvegek számát nem korlátozták, csak azt, hogy fél literesnek kell lennieXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #174 Dátum: 09 aug 23, 19:45:44 »

Ez eszembe se jutott de jó ötlet Nevet Csak nem értem miért korlátozzák hogy 0.5l-nél nagyobb üdítöt nem vihetsz be >.< smirksweat
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #175 Dátum: 09 aug 23, 19:57:16 »

Idézet
6. A rendezvény területére ételt és italt bevinni tilos - ez alól egyedül a bontott, fél literes üdítős üvegek képeznek kivételt. Azt a biztonsági őrök a bejáratnál elkobozzák, tulajdonosa a rendezvény után kaphatja vissza. A büfében és az épület előtt lehet étkezni.

Szöveg értelmezése: italt bevinni tilos, ezalól kivételt képez a bontott fél literes üdítős üvegek (Bár, hiányzik egy gondolatjel a szövegből)
Tavasszal tölem is elvették a másfélliterest, de idén nem a két félliterest.ikszdé
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #176 Dátum: 09 aug 23, 20:18:02 »

Tőlem elkérték az egyik fél literes üdítőmet...
Ennyit az In-Kallról....  smirksweat
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #177 Dátum: 09 aug 23, 20:55:40 »

Te jó ég... Ezt a buta szabályt még mindig nem törölték el???

És aki mondjuk egy kicsit távolabbról jön mint Budapest területe, és még otthon megveszi az enni/innivalót...? Mert ezért azt ne higgyék már, hogy ha van az embernél egy-két 1 vagy 1,5 literes ásványvíz meg 4-5 szenyó, akkor majd bent fog venni (főleg, ha a zsebpénz előre ki van centizve). Főleg-főleg, hogy ilyen alkalmakkor az árak a plafont verdesik. Ha meg kint kell hagyni a cuccost, akkor mi van? Ha ott a banda, akkor oké (bár őket sem lehet kötelezni, hogy 2-3 óráig vigyázzanak a cuccodra), ha meg nem, akkor mi van? ^^

"Azt a biztonsági őrök a bejáratnál elkobozzák, tulajdonosa a rendezvény után kaphatja vissza."
Persze, rendezvény után... ikszdé már ha addig nem "párolog el" a cucc. Nevet Meg 150 egyforma üdítő üveg közül meg tudják mondani, hogy melyik volt az enyém? Nevet Talán mindegyikre ráírják alkoholos filccel, hogy kié...? Akkor meg elég lassan haladhat a sor. Nevet

Az ilyesmivel max. annyit érnek el, hogy még kevesebb ember fog bemenni az épületbe (--> kevesebb jegy, kisebb bevétel).

A büfé és az étterem meg így járt. Aki akar venni ott kaját az úgyis vesz, aki meg nem akar az úgyse.

"A büfében és az épület előtt lehet étkezni."
Ja, a büfében... meg ahol jólesik. Nevet Az AMV meg az anime vetítések alatt is minden 2. ember kezében ott figyel a kaja. Nevet


u.i: Bocs a kirohanásért, de az eleve értelmetlen és csak a "gördülékenységet" akadályozó szabályoktól kiakadok. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #178 Dátum: 09 aug 23, 21:19:57 »

Ebben eggyetértek engem fojton átkutattak azthittem lekúrok eggyet a csajnak há direkt szivat? 20 perce már átnézte a tatyómat addig mit szereztem be szerinte amikor azzal cseszekedtem hogy ojan cp-st keressek akit nem fényképeztem még le?De annak örültem hogy a fél literes piát legalább bevihettem ha még aztse hát komoly szomjanhalok vagy nemtom...
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 23, 21:20:35 írta Signor Doe » Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #179 Dátum: 09 aug 23, 21:23:39 »

balcsi után szarcsi foscsi uncsi de azért  ottvoltunk xDDD meg  bennt  is  Ohh My God meg  Szivemnek  hála   troll priest  em is van <333  xDDDD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!