24 jún 16, 09:58:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455391 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Valrin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7215 Dátum: 12 feb 02, 13:54:31 »

Csak engem zavar egy picit az hogy dani semmit nem szol arról hogy mi lesz a sorozattal legalább annyival megtisztelhetné a rajongókat hogy akkor személyesen  ír a fórumra hogy tényleg vége van vagy valami nem így hogy egyik napról a másikra törlöm a blogot azt csá.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7216 Dátum: 12 feb 02, 14:02:01 »

Nem csak téged, ne aggódj, én pont ugyan erre gondoltam amikor olvastam a hozzászólásokat és Dani meg sehol egy szót nem szólt. De mindegy is az ő dolga ő így intézi, csak ez így kicsit Omnistrife-osra sikerült, de nincs mit tenni ez van és kész.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 14:04:11 írta Exkirion » Naplózva

patya666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 6


« Válasz #7217 Dátum: 12 feb 02, 14:02:40 »

Idézet
Csak engem zavar egy picit az hogy dani semmit nem szol arról hogy mi lesz a sorozattal legalább annyival megtisztelhetné a rajongókat hogy akkor személyesen  ír a fórumra hogy tényleg vége van vagy valami nem így hogy egyik napról a másikra törlöm a blogot azt csá.

Szerintem ameddig azt sem tudod mi baja nem kéne ilyen pofátlan módon kikérned magadnak hogy Dani (amit mellesleg igen, nagy D -vel írunk mivelhogy ez egy név) mit- és miért tesz. Majd ha akarja elmondja, ha nem akkor meg nem! Teljes mértékben az ő szíve joga!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7218 Dátum: 12 feb 02, 14:08:14 »

Sajnos én függök a rajongóktól, és nem ők tőlem.

Jogos, hogy nem adtam ki semmi féle információt. Azonban amíg nem tisztázódott bennem minden, addig nem akartam feleslegesen kijelenteni semmit.

A 32. epizódot még biztosan be fogom fejezni, ahogy Zoli mondta.

De ez valószínűleg nem mostanában lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #7219 Dátum: 12 feb 02, 14:11:10 »

Patya666, senki se kérte, hogy mondja el mi a baja vagy hogy miért teszi amit tesz, te nem tudom melyik Hsz-t olvastad. Itt arról van szó, egyszer csak eltűnik a blog és valami random ember közli velünk, hogy vége és szevasz. Biztos komoly indoka van rá, hogy abbahagyja ezt senki sem vitatja el, de legalább személyesen közölhetné (illetve közölhette volna, mostmár mind1), mert én pl: 3 naponta 1x felnézek Facebookra (ahol állítólag kinn volt a hír) és sem Dani sem az 1AÉ csatorna (ha van ilyen, nemtom) nincs azok között a chanelek közt amiket nézek.

Bocs ha kicsit nyers lett ez a hsz, de anélkül küldtél el valakit kb a sunyiba, hogy felfogtad volna mit írt.

Sajnos én függök a rajongóktól, és nem ők tőlem.

Jogos, hogy nem adtam ki semmi féle információt. Azonban amíg nem tisztázódott bennem minden, addig nem akartam feleslegesen kijelenteni semmit.

A 32. epizódot még biztosan be fogom fejezni, ahogy Zoli mondta.

De ez valószínűleg nem mostanában lesz.

Oké, akármi gondod bajod is van, sok szerencsét a megldásában vagy a kiheverésében.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 14:13:20 írta Exkirion » Naplózva

patya666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 6


« Válasz #7220 Dátum: 12 feb 02, 14:11:45 »

Így utólag is, akármi is a baj, jobbulást kívánok, Dani!
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7221 Dátum: 12 feb 02, 14:16:37 »

Hogy őszinte legyek, az hogy ilyen váratlanul lett vége az egy kissé ledöbbentett.
Persze bizonyára van racionális oka - nekem most az jutott eszembe hogy beperelték Danit jogsértés miatt vagy ilyesmi -

Remélem megoldódik a gond, RIP 1AÉ - Öröm volt bow
Naplózva
patya666
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 6


« Válasz #7222 Dátum: 12 feb 02, 14:26:00 »

Igazatok van, elnézést kérek! Nem olvastam el elég figyelmesen Valrin bejegyzését, és nem értelmeztem. Ráadásul tényleg nagyon bunkóra sikerült az én bejegyzésem. Kissé forrófejű vagyok. Sajnálom Valrin!
Naplózva
hoshigakii78
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #7223 Dátum: 12 feb 02, 14:27:02 »

Dani Jobbulást.Viszont azt megkérdezném ha tényleg a 32.rész lessz az utolsó akkor hogy fogod befejezni amit ezután a rész után akartál több hónap alatt?
Naplózva

"Olyan nincs, hogy olyan nincs."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7224 Dátum: 12 feb 02, 14:28:50 »

Hogy mindenki megnyugodjon, fogjátok fel úgy, hogy nem lesz még vége a sorozatnak, csak huzamosabb időre szünetel.

Jogsértésről messze nincs szó. Csak egyszerűen kell egy kis relax, ennyi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hoshigakii78
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #7225 Dátum: 12 feb 02, 14:34:31 »

Okés Dani köszönöm a választ.És télleg jobbulást.Nekem mind1 mennyit kell várni én várok akár 2 évet is de sztem ezzel a nagyja ember így van:)Nevet Sok Szerencsét  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 02, 14:35:31 írta hoshigakii78 » Naplózva

"Olyan nincs, hogy olyan nincs."
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #7226 Dátum: 12 feb 02, 14:38:48 »

Köszönöm a magyarázatot, máris megnyugodtam! ^^
A pihenés igénye normális, hajtasz mint a gőzmozdony, hogy mindig friss részt kapjunk.
A hirtelen eltűnés megijesztett mindenkit, mert nem volt indok mögötte. Így hogy ezt most kijelentetted, nem is tűnik olyan vészesnek Mosolyog

Kellemes kikapcsolódást és feltöltődést! ^^
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7227 Dátum: 12 feb 02, 16:04:52 »

Hogy mindenki megnyugodjon, fogjátok fel úgy, hogy nem lesz még vége a sorozatnak, csak huzamosabb időre szünetel.

Jogsértésről messze nincs szó. Csak egyszerűen kell egy kis relax, ennyi.

Ez megnyugtató, és sajnáltalak amikor régebben mondtad, hogy egy szabad perced sincs. Pedig te igazán megérdemled, sztem mindenki nevében mondhatom, hogy tudunk várni, és jobb ha úgy folytatod, hogy kiheversz mindent még ha ez hónapokig is nyúlik.
De amúgy tegnap amikor olvastam mi van majdnem sírva fakadtam, de elsősorban nem a sorozat izgatott, hanem hogy veled mi történt. A a nap amúgy is le lett cs*szve de mind1 ez csak egy liter volt a szerdai 3 literes bajomban ikszdé és természetesen az eddigi részekért és fáradtságért is respect bow
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #7228 Dátum: 12 feb 02, 19:35:29 »

Egyetértek veled Flexee. Mikor tegnap feljöttem körülnézni, és láttam, hogy nem lesz több 1AÉ, nem is az, hogy elszomorodtam, hanem megijedtem. Sajnos egyből a legrosszabbra gondoltam, hogy baleset ért vagy valami hasonló. De örülök, hogy nem ilyesmiről van szó. Mosolyog

...
sztem mindenki nevében mondhatom, hogy tudunk várni, és jobb ha úgy folytatod, hogy kiheversz mindent még ha ez hónapokig is nyúlik.
...

Jobbulást Dani! Mosolyog És köszönet az eddigi munkásságodért, sokszor nevettettél meg vele. Mosolyog :3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7229 Dátum: 12 feb 02, 22:01:56 »

Most mindekit megnyugtattál szerintem Dani csak annyit füznék hozzá ,hogy én is jó pihenést kívánok ,mi mindig visszavárunk és amiben tudunk abban segítünk és teljes mellszéleséggel támogatunk téged. bye bye

Mellékesben ez a hirtelen eltünés tényleg dezsavüt idézett elö. Hmm?
Naplózva



Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!