24 jún 16, 15:51:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455996 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6735 Dátum: 11 nov 07, 22:06:07 »

... majd valami mezei kiszámolósdival el lesz döntve a végső 4 emberke.

Ecc pecc kimehetsz, holnap után bejöhetsz cérnára cinegére... stb. stb. Nevet Bár a kedvencem: Eci peci kimehetszi te vagy az a *csúnya szavak következnek, ezért megfelelő képpen cenzúrázom* rohadt geci!

Én is gondolkodtam h részt veszek a versenyen, de kb 7 szereplőt rohadtul nem ismerek belőle... mert hogyha még csak anime figurák lettek volna benne az oké... kikeresem, de amikor megláttam az ilyen Fredy félét gondoltam biztosan nagyban utazik Dani... és kb. ez volt az a pont ahol ráuntam a "lottózásra" ikszdé ne értsetek félre nem vagyok az a könnyen feladós típus csak jól tudom mihez van türelmem és előbb repkednének gyerekek arcal az égnek, mintsem mind az összeset kitaláljam!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 07, 22:07:06 írta Morause » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6736 Dátum: 11 nov 08, 11:11:19 »

Fogadni mernék, hogy egy kis visszaolvasással az összes választ meg lehetne találni ebben a témában.
Amúgy én ránézésből csak egy arcot nem ismerek fel, de annyira nem izgat a dolog, hogy utánanézzek.
Naplózva
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #6737 Dátum: 11 nov 08, 13:51:41 »

egy "kis" visszaolvasásnak éppen nem nevezném, de tanúsíthatom hogy ez így van, bár én már az előtt elküldtem a megoldásom mielőtt neki kezdtem volna a témának. Aki eléggé szeretne nyerni az nyugodtan kezdjen el olvasni!
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6738 Dátum: 11 nov 09, 21:22:17 »

Dani, véletlenül nincs egy ikertestvéred? ikszdé Vasárnap, a vonaton, mellettem ült egy olyan kinézetű gyerek, mint amilyen te vagy... Nevet De kopp úgy nézett ki mint te, még a hangja is hasonlított, Debrecenbe jár suliba, orvosira... xD ezt onnan tudom, hogy két roma nőnek mondta... Nevet a haja is, meg minden... csak a pc és a fülbevaló hiányzott... Nevet nézett is, hogy miért nézem annyira nagyon de nagyon... ikszdé
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #6739 Dátum: 11 nov 09, 21:46:33 »

Üdv!

Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a mai nap nézegetve a részeket a 24. epizódot nem tudtam megnézni (Online).
YoutTube videó és azt írja a felhasználó letörölte. Ha lehetne javítsátok ki majd. Remélem jó helyre írtam.
Üdv!
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 09, 21:47:44 írta Gulopzus » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6740 Dátum: 11 nov 11, 00:11:53 »

Az online nézhetőség javítva lett.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #6741 Dátum: 11 nov 11, 13:55:49 »

Köszi Nevet

Egyébként a 19. résznél nincs minden zene cím felsorolva. Amikor Pein a háromfejűvel harcol és megjelennek a többiek, ott megy valami Pokemonos zene és utána is amikor Pein elkapja a kutyát végül Nevet
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #6742 Dátum: 11 nov 11, 15:36:09 »

Nekem nem esett le az "Azta! Egy szék!" poén... az gázosocskácsocska? Pirul Nevet
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6743 Dátum: 11 nov 11, 18:15:22 »

nem, de olvass vissza 1-2 oldalt, és érteni fogod.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6744 Dátum: 11 nov 11, 22:26:57 »

... Egyébként a 19. résznél nincs minden zene cím felsorolva. Amikor Pein a háromfejűvel harcol és megjelennek a többiek, ott megy valami Pokemonos zene és utána is amikor Pein elkapja a kutyát végül Nevet

Ezzel kapcsolatban csak Dant-C tud "segíteni". Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6745 Dátum: 11 nov 12, 16:29:46 »

... Egyébként a 19. résznél nincs minden zene cím felsorolva. Amikor Pein a háromfejűvel harcol és megjelennek a többiek, ott megy valami Pokemonos zene és utána is amikor Pein elkapja a kutyát végül Nevet

Ezzel kapcsolatban csak Dant-C tud "segíteni". Mosolyog
a legvégén az szerintem a PokéRap, a másik passz, de lehet, hogy hülyeséget mondok (utoljára 11 éve láttam Pokémont és akkor is csak franciául...)
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #6746 Dátum: 11 nov 12, 20:46:14 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BGTGhD_TMD8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BGTGhD_TMD8</a>
Így van kacsint A másikra én sem jövök rá Nevet
Ha jól hallom, akkor 1:34től kezdődik az a felsorolás ami abba a részbe van, a "szerezd meg hát mind" kb 5x elhangzik, szóval azt csak ő tudja honnan vágta ki.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 20:47:59 írta Gulopzus » Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6747 Dátum: 11 nov 13, 12:49:32 »

most pontosan meg nem mondom, de az egyik zene amit kerestek az egy pokemon ost és azt hiszem a battle song vag mi lenne, többnyire még a gameboy játék zenéibe is benne van... többé kevésbé..
Naplózva


paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #6748 Dátum: 11 nov 14, 03:00:36 »

Dani vasárnap láttalak a Népligeti 1 villamos megállójában délután 3 fele  Nyelvesít Nevet Barátnőd nagyon hasonlít Evril lavigne-re. Vagyis ismerősömnek
és nekem ő jutott eszembe Mosolyog örültem hogy láttalak. Mosolyog Nevet
Naplózva
Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #6749 Dátum: 11 nov 14, 21:49:02 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mlKKgdcPT0M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mlKKgdcPT0M</a>

Ez is része, igazad van! 0:36-tól

na megvan az összes zene a résznek, talán módosítja valaki a zenelistánál? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 14, 22:03:43 írta Gulopzus » Naplózva
Oldalak: 1 ... 448 449 [450] 451 452 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!