24 jún 16, 14:24:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455850 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6645 Dátum: 11 okt 21, 19:55:14 »

hát ez über brutál volt és egy kérdés:
ez a nyereményjáték valós? Gondolkozik
ja és még egy: mostantól mindig lesz reklám?
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
lernun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6646 Dátum: 11 okt 21, 20:21:12 »

Hello
tudom, hogy nem kéne a nyereményjátékkal kapcsolatban írdi de ami nem hangzott el a király mostani rész végén és érdekelne az az hogy meddig lehet leadni a válaszokat?
Előre is köszi.
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #6647 Dátum: 11 okt 21, 21:04:25 »

zúz a rész...
Házisárkány a csikós chipsben....azt és lehúzhatom róla a bőrtXD
Kinkaku és Ginkaku nagy arcok
A kaméleon csontos kecó nem Tobi mostani bázisára akar már hajazni? Nevet
Hidan evil con carne stylban
Nagyot alkottál Dani
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6648 Dátum: 11 okt 21, 21:05:22 »

Nah igen, Az Evil Con Carne nekem örök kedvenc marad, főleg Skarr tábornok smirksweat Dani, ismételten hatalmasat alkottál.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #6649 Dátum: 11 okt 21, 21:47:12 »

Na Szanaszíjel csókolom a hölgyek kezét, uraknak meg "Jáó estít" kívánok!

Eljutottam odáig most h rávegyem maga h kommentáljam is a 30. részt amit késő nagyon késő délután sikerült meglesnem! Háááát most picikét csalódtam... ki is fejtem mért:

~ A rajzolást nem fikázom már az első rész óta bírom a grafikát és egyre jobb minden alkalommal tehát abba belekötni tényleg nem tud az ember!

~ Viszont mint az előbbinél ugyanezt a történetről nem mondhatom el... (bár poénok azért átjöttek ikszdé) lényegében annyi volt mintha elmeséltél volna vmi idétlen minimaxos mesét - kábé ezt az érzést keltette bennem - vhogy úgy gondolom h ez olyan mint mondjuk narutóba a filler, számomra semmit mondó de néhol élvezhető (ebből csak a poénokra gondolok)... pl tökre nem vágtam mi értelme volt tobinak parókát adni, annyira idétlen volt szegény h sírni tudtam volna, meg ottvan az "arcátlan" csaj aki zetsuval smárol... úgy tudtam az fosik tőle mert lerágta a fejét erre most rácuppan, kisaménak voltak megint szokás szerint érdekes megmozdulásai viszont nálam ott borult ki az "inger küszöböm" mikor betolod Roushival h túlzott szexualitás figyelhető az Espada Club-ban meg erre benyomsz két morbid dolgot: kösz de kisame "bijuu szívás" beállása vhogy... HhuhH... illetve h a chipsből a gyereknek a kezébe került az a bizonyos "ujj"!

Lényegében ennyi, a mostani szerintem egyben első rész is ami úgy igazándiból nem nyerte el a tetszésem, na de hát ez van Lesütöttszemek... két jelenet volt ami megtetszett, amikor tobi leoltja Kibát hogy konoha és vidék illetve a németül vakeráló Shino!
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 21, 21:49:55 írta Morause » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6650 Dátum: 11 okt 21, 22:33:28 »

mikor betolod Roushival h túlzott szexualitás figyelhető az Espada Club-ban meg erre benyomsz két morbid dolgot: kösz de kisame "bijuu szívás" beállása vhogy... HhuhH... illetve h a chipsből a gyereknek a kezébe került az a bizonyos "ujj"!

Én bár nem nézem az Espada clubbot (meg a Bleachot se) de, szerintem ez a "bijuu szívás" még simán belefér. Nevet Viszont, én ezek szerint, tényleg félreértve azt gondoltam szó szerint, hogy egy hüvelykujjról szedi le a bőrt? Eskü az én fejemben meg sem fordult volna, hogy az nem egy ujj, hanem egy.... ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6651 Dátum: 11 okt 21, 22:33:50 »

A néposztás megint jó volt a Konoha-vidék kapcsolattal  Pontosan
Azt a Evil Con Carne-t régen néztem, de már akkor is utáltam és valszeg emiatt olyan visszataszító Hidan abban a medvében. Én is nagyon remélem, hogy ez csak átmeneti állapot lesz számára.
Juugo volt a legjobb a sufnis résszel és a Hashirama becézések, többit nem emelem ki, mert minek.

Sasuke székes poénját nem értem, valamint az epizód legelején az a 8 idegen emberke, az számomra is idegen, de a zene valahonnan ismerős, viszont a betétlistában nem találtam. Mi a címe ?
Naplózva

....................................................................................................................
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6652 Dátum: 11 okt 21, 22:37:53 »

Ami még mindig nem tetszik, hogy a Hebinek sok szerepet adsz...de ezt már elmondtam msn-en ^^

Pont annyi szerepet kapnak, amennyit a sztori követel. Karin például meg se szólalt, mivel nem volt belenyúlása a cselekménybe. Ne f*ssál, nem lopom el a világodat. Pojén

ikszdé (látni se akarom őket ikszdé)

Am, most így megint szokatlan lesz a következő pár rész, mert ugye az előző pár részben megszoktam, hogy totál animehű részek voltak, és most a legközelebbi (asszem) Naruto VS Pein lesz...de addig még van egy kis idő, ergo gondolom most filler (saját) részek jönnek Nevet Szóval kicsit nehét lesz visszarázódni Mosolyog (nom)

amúgy kihagytad Sasu2t a felsorolásból, mikor Kisame összerakta a képet, hogy akkor kik is haláloztak el, míg távol volt Nevet
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Morause
Vendég
« Válasz #6653 Dátum: 11 okt 21, 22:44:31 »

Bocs most lehet én vagyok hülye de Zoli tudat hasadásban szenved és magában társalog vagy Dani olyan művész h az összes létező accountról képes a saját topicjába írni kommit? ikszdé
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6654 Dátum: 11 okt 21, 22:51:29 »

amúgy kihagytad Sasu2t a felsorolásból, mikor Kisame összerakta a képet, hogy akkor kik is haláloztak el, míg távol volt Nevet
Sasu2 nem halálozott el, Ő ott van bent Naruto gyomrában, ahogy a busz megállós jelenet is igazolta Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #6655 Dátum: 11 okt 21, 23:55:45 »

Valaki le tudná írni nekem Shino német nyelvleckéjét? Nem vagyok túl jó németből, de ezt el szeretném sütni legalább egyszer órán is. (Hallás után meg elég nehéz megtanulni.)
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6656 Dátum: 11 okt 22, 01:21:16 »

Valaki le tudná írni nekem Shino német nyelvleckéjét? Nem vagyok túl jó németből, de ezt el szeretném sütni legalább egyszer órán is. (Hallás után meg elég nehéz megtanulni.)

Persze, hogy persze!
Ide írom a fórumba, hátha valaki másnak is kell.
- Wie geth's? Ich bin Shino.
- Jetzt wir lernen ein bisschen deutsch zussamen.
- Sagst es nach mir!
- Das ist ein Apfel.
- Gut.
- Diese ist rot.
- Schön.
- Dann fickst dich, du obdachlos arschloch.
- Wunderschön.

Illetve amit Kibának mondd:
- Ich kann nicht spreche diese Ungarische sprache.
Majd:
- Und jetzt kommt die Obertüre.

Remélem jó lett, ha nem akkor javítsatok!  smirksweat (kicsit túlbuzgó vagyok, itt hajnali fél háromkor. ikszdé)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Terumi Mei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 55


Mizukage


« Válasz #6657 Dátum: 11 okt 22, 02:33:49 »


Akkor már én is hadd írjak egy rövid kritikát az új epizódról. Azt hiszem nyugodt szívvel állíthatom, hogy ez a rész volt mind közül a legjobb. :-D A leges legjobban a Madara és Házisárkány eposzba illő csatája tetszett  itt már kis híján a székről is leestem :-D , na meg indiános és a Csikós csipszes rész.  Szakadtam a röhögéstől. Nevet Mindent egybevetve tökéletesen megvagyok elégedve a 30. résszel. Volt néhány korábbi epizód, ami nem mondhatnám, hogy tetszett-de azért még a nézhető kategóriába esett. Most viszont Dani újra a régi jó formáját hozta. Negatív kritikával nem szolgálhatok most ezzel a résszel kapcsolatban, mert az én ízlésemnek tökéletesen megfelelt. Jót röhögtem mindvégig. :-D A napomat pedig tényleg feldobta. :-D

Köszi Dani az új részt! És remélem nem tervezed még jó hosszú ideig a befejezést! ;-)
Naplózva

"Mégis mi van akkor.... ha ostoba vagyok?
Már az elejétől fogva nem voltunk több, mint egy csapat idióta.
Azért jutottunk el  ilyen messzire, mert nevetséges álmokat kergettünk.
Még meg kell másznunk az emelkedőt.
Nem halhatunk meg itt, visszazuhanva a hegy lábához!"
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6658 Dátum: 11 okt 22, 04:27:07 »

Remélem a köpenyes poén nem csak nekem esett le... hogy Dani megmagyarázta miért fekete. (tiszta retek ikszdé)
Na nemsokára kommentálom én is az új részt, de most mennem kell.
Majd jövök. Ördögi
Sziasztok, és grat a részhez. Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



hoshigakii78
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 4


« Válasz #6659 Dátum: 11 okt 22, 05:35:07 »

Nem tudja valaki hogy amikor Juugo táncol annak a zenének mi a címe?Nevet előre is hálás köszönetem:D
Naplózva

"Olyan nincs, hogy olyan nincs."
Oldalak: 1 ... 442 443 [444] 445 446 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!