24 jún 16, 13:15:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455724 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6555 Dátum: 11 szep 24, 20:36:43 »

 Hát nemtom... végül is a hálálokat nem szokta elviccelni Dani... na jó, a tockosadós-visszaemlékezés a 29/2-ben nem volt túl komoly, meg az sem, ahogy lecsapja szöcskét, de még így is lehetett volna sokkal röhöjesebb :'D én örülök, hogy nem lett az, mert az animében/mangában a 'bocsáss meg, sasuke, nem lesz legközelebb'-rész volt a legmeghatóbb, szal nem örültem volna, ha azt megnézve mindig rámtör az röhögőgörcs:S De most elivleg állni fog a cselekmény, nem?
 Egyébként én imádom ezt a sorozatot, fűnek-fának terjesztm xD tök jó, hogy nem ilyen 'aztakurvaanyádba'mennyémátekisköcsögbazmeg'-szintű 'poénokból' áll (mint a micimaci szinkronparódia,ami nem vicces egyáltalán), hanem igényesekből, amik összefüggenek az animével ( 'mi volt a jósnőnél, te gyökerek gyöngye..'?), vagy csak úgy általában kiparodizálnak valamit (örök kedvenc: egy esőfalusi ember x'DDD). Ahol nem káromkodás van, annak ott a helye, azért vicces, ha csak abból állna, szimplán rossz lenne az egész, bár ez szinte általános igazság. Pl: az első részben hidan 'ezmegmiafaszomvolbazmeg?!'-je, és az 5.ben deidara 'váá!faszomatvágszmárilyenpszichopatafejet??!'-je egyszerűen zseniális volt xD Én a 'régebbi' csak a kecóban tunyulós részeket is nagyon szeretem, meg a cselekményhez köthetőeket is. a garafika meg (legelábbis az én kis egyszerű lelekecském szerint) nagyn jó, és paint-tel meg egy szmájlit sem tudok úgy lerajzolni, hogy az felismerehő legyen :| Meg amikor deidara éppen meghalt, akk ugye szomorú voltam miatta, mert 1ik kedven karakter, és egyébként is, erre mintha a gondolataimra válaszolna, elkezdi, hogy ne rinyáljak, olvassak mangát xD Egy 'kicsit' meglepődtem, aztán felröhögtem :DD mondjuk egyábként sem voltam dügös rád, meg nem akartam semmilyen nyafogós kommentet írni, mert ugye nem te nyírtad ugye ki őt. Meg másik kedvenc dumám a : 'már optimális mennyiségben zizi vagyok ahhoz, hogy szociopata módon reagáljak a pózer megnyilvánulásaidra' xD
 Ja, meg észrevettem magamon, hogy pár duma rámragadt, mint pl az: összekörnyezeszennyezés, a higadjad már össze magad, a ne légy láma, meg a 'hova szarjak?'
 Húh, ez elég értelmetlen rizsa-ízű lett, de remélem átjött a lényeg :D és már szeptember elsejétől minden nap megnézem megjelen-e xD lehet, kicsit becsavarodtam :P de nembaj, minnál többet várok rá, annál jobban fogok neki örülni ^^

szerk: helyesírásért bocsi, csak ha regénytírok, bizonyos hossz után föl le ugrál az egész írómező, és csak vakon gépelek, nem látom, mit írok :S
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 24, 20:39:01 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6556 Dátum: 11 szep 24, 23:05:18 »

<idézet törölve>

én már a nyers spanglinál elvesztettem a fonalat...

Moderátor:
Előző, fél oldalas hsz-t ne idézz!
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 26, 06:29:12 írta Chakra » Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Niara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


szerencsétlen^^


WWW
« Válasz #6557 Dátum: 11 szep 25, 04:10:58 »

Zsüni44: Nem hinném, mert a Budapestieknél ez az elterjedtebb ^^ Jónak jó vicc mert nekem is van FILA táskám... hehe (túl jókor volt kedvezmény) én Pesten több FILA-st láttam... szóval szerintem divatcikk ennyire nem tűnik fel, de ha feltűnik a harmincban, akkor én teljes biztos mértékben... megmosolygok rajta, aztán kifekszek a padlóra... (totálisan nem érthető ügye? ^^)
Amúgy meg sokkal érdekesebb nyalánkságokat ismerek Dani részéről. Egy biztos, nevetésben most sem lesz hiány.
Tetszik a tipp hogy mi lesz a kövi részben, de aki ügyebár ismeri a Naruto-t annak minden könnyebb. Mosolyog Wááá sztem olyan lesz mint a 10. Csak most Tobi lesz a narrátor. És azon a misztikus nem "vékonyítsd a hangod és húzd hátra a nyelved"-hangon szólal meg. ^^
Sabaku: Remek visszaidézések voltak.^^ Hm feldobtad ezt az amúgyis, cosplay varrással töltött napom.^^ Nekem a kedvencem, ami akaratlanul megmaradt: "Gyere ki a légyre, megmutatom mitől döglik a hó!" Pojén

Ui.: Várjá nem várj... várjál, ne várj. Nem indult be, nem indult be. Nem mondom ki. Nem. Vájá. Az a baj, hogyha elindul a láncreakció, akkor már megy a láncreakció.
Legközelebb fekete, fehér, igen, nem-ezünk. Nyelvesít
Naplózva

&iquest;-›
Múhahaha!!!

Dzsιиι™ Nia.ra/////Dia.na

Aztán szólj ha jó voltam! kacsint
&iquest;‹-
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6558 Dátum: 11 szep 25, 09:11:20 »

Nah, kisregény olvasgatások várnak itt még Dant-C mesterre. Én nem tippelek, nem ötletelek, mert eljátszok a gondolattal, és akkor csalódás lesz ha nincs benne smirksweat
Naplózva


Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6559 Dátum: 11 szep 29, 21:00:38 »

Nagyon várom már az új részt, gondolom ez is olyan lesz mint a többi, fántásztissss. Nevet ikszdé

Off: Dani, törölnél pár levelet? Mosolyog Elakarok küldeni neked egy üzenetet csak megtelt a postafiókod..  smirksweat Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6560 Dátum: 11 okt 03, 18:37:45 »

Csumi Mindenkinek!

FEJLEMÉNY VAN:
Dani írta a blogján idézem - 'Körülbelül 70-80%-on áll a projekt, előreláthatólag október közepe tájt látható is lesz.'
Ennek örömére eszek egy kis nudlit!
béke
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6561 Dátum: 11 okt 04, 03:27:40 »

Na ez már jó hír minden fan számára... Hajrá!!!
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6562 Dátum: 11 okt 04, 21:32:03 »

Örülök a fejleményeknek! Kíváncsian várom a részt.  Pontosan
A HB témába beígértem mind2 sorozat részére egy-egy mélyreható kritikát, de sajnos még nem akadt rá időm, valamint ingerenciám se. Viszont unaloműzés kép csináltam egy EAÉ Fanartot:
Mi történik akkor ha a Fairly Odd Parents és az EAÉ találkozik? Tündéri keresztkacsók! Nevet
http://katze127.deviantart.com/art/Tu-quot-nde-ri-Keresztkacso-k-261713812
(mentségemre szóljon, hogy ilyen stílusba most rajzolok életemben először >< xD)
Egyébként ötletem sincs, hogy milyen lesz a következő rész. Most nem álmodtam meg róla semmit.  Hümm-hümm
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6563 Dátum: 11 okt 05, 15:26:00 »

...Viszont unaloműzés kép csináltam egy EAÉ Fanartot:
Mi történik akkor ha a Fairly Odd Parents és az EAÉ találkozik? Tündéri keresztkacsók! Nevet
http://katze127.deviantart.com/art/Tu-quot-nde-ri-Keresztkacso-k-261713812
(mentségemre szóljon, hogy ilyen stílusba most rajzolok életemben először >< xD)...

ez nagyon durva:D

mostanában én is elkezdtem rajzolgatni, lehet kirakok párat...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Putir
Vendég
« Válasz #6564 Dátum: 11 okt 08, 18:32:43 »

nem tudom hova írjam ezért ide írom boldogot dani
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6565 Dátum: 11 okt 09, 09:28:48 »

OFF: nagyon jó volt találkozni veled Dani a conon Nevet Nevet Örültem a társaságnak
ON: kiváncsi leszek, hogy a kövi rész, ami (majd) kijön, hogy inkább sztorira megy rá v poénosabb lesz (mert sztem sztoris lesz Mosolyog )
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6566 Dátum: 11 okt 09, 09:37:44 »

ponthogy fordítva... Nevet már írta dani hogy a sztori csigatempóban fog haladni Mosolyog
Naplózva

-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #6567 Dátum: 11 okt 10, 16:01:52 »

http://www.youtube.com/watch?v=G2TU8fiErS4 Ide is linkelném remekművünket xD  hát igen no comment Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6568 Dátum: 11 okt 10, 16:11:24 »

-Kai-: abban a remekműben a srácnak tiszta SP feje van ikszdé ikszdé
unamito: ez jó Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
WeNoX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6569 Dátum: 11 okt 13, 15:21:59 »

Hát, én nézem az egész remekművet, amióat megy, és mindig azon tűnődtem, hogy ennyi" marhaságot",hogy tudtok összeszedni mindig?Nevet Meg tökjó nézni,azt hogy mindig fejlődik a rajz, meg szépen kivan dolgozva az egész, meg a szinkronhangok elvannak találva a zenék is tökjók, meg a legjobb mikor alkesz mutánst játszanak,  na mi azt kipróbáltuk élőben is és be szivattuk haveromat méghozzá úgy,hogy megbeszéltük mindenki írjon magáról 10 tulajdonságot mi pedig írtunk 1-et magunkról csak hogy mi is igyunk valamicskét  9-et róla.. ivászat között 5 perces szünet 2 vodka után nem vette észre, hogy róla van szó végig aztán kicsit felöntött a garatra szegénykém.... meg mikor itachi becuppant játékközben, és megszólal,hogy ezcsak genjutsu... kisame meg  apád..sza a genjustu azon szakadtam... Pojén . Na mind1 nem is szaporítom tovább a szót Mosolyog De már nagyon várom a kövi alkotást (:
Naplózva
Oldalak: 1 ... 436 437 [438] 439 440 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!