24 jún 16, 14:04:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455810 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6465 Dátum: 11 aug 08, 23:15:35 »

ezek az őrült rajongók ...  >.<#
mit akartok annyira Danitól?  Hmm?
egyébként a megmaradt tagoknak nem tűnik fel a hegy tetelyén az A betű? xDD
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6466 Dátum: 11 aug 08, 23:20:53 »

Biztos nem megyek, mert most voltam július végén Shibuyaconon, és egy f*s volt. Nincs kedvem ismét pénzt kidobni.

..hehh Narutonak milyen édes feje volt amikor Sasuket emlegette Nevet az a bábos az tetszett Nevet Szezám utca feeling
..
amúgy a grafikához még annyit hogy szerintem a fejeknél egy kicsit gond van. mmint nagy arc kicsi haj de annyira nem zavaró Mosolyog

Bírom, amikor olyanokon derülnek az emberek, aminek köze sincs az említett jelenethez.xD Jelen esetben Naruto Sasuke kántáló jelenetéről van szó. Egy kakadu fejet próbált imitálni, erre sorra jönnek az olyan megjegyzések, hogy a bábos/szezámutcás/muppetshows izé mennyire bejött. WTF?xD

A grafikával kapcsolatos mondatodra kaphatok egy konkrét példát?^^
Kicsi haj?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6467 Dátum: 11 aug 09, 10:33:38 »


Minden szinkronhangot imádok, kivéve egyet, azt, aki Juugónak kölcsönzi a hangját. Nem konkrétan a hangjával van bajom, hanem azzal, ahogy néha mondja a szöveget, és az rettentően irritál. Most hirtelen három mondat jutott az eszembe, az egyik: "Én találtam 1-2 dolgot", a másik: "Mert kinyírtad a szerencsétlen állatot!", harmadik: "Addig egy tapodtad sem mozdulunk innen [nagy szünet], amíg el nem temetjük szegény kígyót".

A lehető legrosszabb helyeken nyomja meg a szavakat, és a lehető legrosszabb helyeken viszi fel a hangsúlyt.  smirksweat A többiek olyan természetesen mondják a szövegüket, de neki valahogy nem megy.  smirksweat

Ezzel nekem is egyet kell étenem... még ha az eredeti sorozatban is így beszélne még az is zavarna, de mivel nem ezért förtelmesen el lett baxarintva...


u.i.: zsír süti lett a rész:D...  1más után 3szor néztem meg, majd másnap még 5ször Nevet hogy biztos legyek a dolgokban:D
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6468 Dátum: 11 aug 09, 10:55:19 »

szerintem jó hangja van..
nemtudom... nekem rögtön lesett hogy valami madár akar lenni Nevet
egyébként szerintem  Dani után Suigetsu hangja a legjobb  Nevet
mikor aztmontja Cheater azhittem leesek a székről Nevet kacsint

egyébként Dani: nemtudom volt-e írva (ha igen bocs) de lehet tudni az anime szerint kb mikor ér véget a sorozat?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6469 Dátum: 11 aug 09, 11:33:30 »

Az legyen meglepi. Mosolyog
Egyébként magának, a végkimenetelnek semmi köze nem lesz az eredeti sztorihoz.

Dragi "Cheater"-én én is behaltam.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6470 Dátum: 11 aug 09, 12:35:30 »

egyébként szerintem  Dani után Suigetsu hangja a legjobb  Nevet
Ezzel pedig én értek egyet. Nagyon különleges hangja van, simán elmehetne komolyabb szinkronszínésznek, ahogy Dani is.  Pojén De nekem még Kariné is nagyon tetszik. (Csak hogy mást is megemlítsek.)  Pontosan
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #6471 Dátum: 11 aug 09, 14:19:40 »

nekem valahogy juugo hangsúlyából az jött le hogy állatvédő ami igaz nagyjából az eredeti sorozatra is.ott se bántaná az állatokat.emberi beleket tépked,agyonver egy-két embert de emelett nagy állatvédő.szval én így fogtam azt a részt mikor kihangsújozta az állat szót(mert ha szászke nem egy állatot ölt volna meg hanem mondjuk vagy 100 ember holtteste lenne ott akkor nem lenne semmi baja Nevet )A cheater eggyértelműen nagy volt,bár a kisame-suigetsu párbeszédnél az az ó suigetsun is nagyot röhögtem.(+ hozzá még a kómás rész...hát székről esés)
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6472 Dátum: 11 aug 09, 17:57:49 »

Hát nekem tetszik Jugo hangja szerintem jó helyen nyomja meg a dolgokat. Nem akarok magyarozni hogy 'mi' általában az alanyt vagy a tárgyat nyomjuk meg de lényegtelen ikszdé nekem tetszik van benne valami egyedi karakteres cucc amit nemtok megmagyarázni smirksweat ikszdé
Naplózva
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6473 Dátum: 11 aug 10, 10:25:50 »

Én sem azt mondom, hogy maga a hangja nem lenne jó. A szöveg felmondásával van konkrétan problémám, és ha jól vettem észre, ezzel nem vagyok egyedül. Viszont vannak olyanok, akiknek külön tetszik ez a kissé furcsa hangsúlyozás.  Mosolyog

De akkor, ha már a szinkronnál járunk, kíváncsi lennék a TOP listáitokra, kiket tartotok a legjobbaknak.  Nevet
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #6474 Dátum: 11 aug 10, 11:01:08 »

1: Dorina (az első részekben a beleélés legkisebb jelét se tanusította, de aztán kinőtte magát kedvencnek. Zeus szinkronját meg nem is említem Nevet )
2: Dani (ez azt hiszem magáért beszél, ha nem lehet első, akkor már csak ez az őt megillető hely)
3: Dragon (a Cheateren, én is szakadtam, meg a "Nem hogy inkább büszke lennél a csapatösszhangra" dumán Nevet)
4: Lilla (ezt nevezhetjük inkább 3.5nek, mert nem teljesen igaz, hogy én a negyedik helyre tenném)
5: Hiei (a Kakashis tárcás jelenet döntött, de ha jobb lett volna a mikrofon a Gaaras jelenetnél... de élvezhető volt Nevet)
6: mindenki más holtversenyben Nevet
7: Herkules szinkronhangja (bár ezt én se gondolhatom komolyan ikszdé )

UI Daninak: valamilyen véletlen folytán a blogodról kimaradt a Nibi junjuurikije a karakterinfóból, meg a Véncsóka Jinju xD (nem ugrik be a nevük)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 11:04:48 írta tocika12 » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6475 Dátum: 11 aug 10, 11:08:22 »

nálam a top
1.dani
2.Dragon
3. Dudujuca
4. sasuke (mind2)
5. hiei
6. matten
7. lilla
8. többiek  kacsint
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6476 Dátum: 11 aug 10, 11:28:04 »

1: Dorina (az első részekben a beleélés legkisebb jelét se tanusította, de aztán kinőtte magát kedvencnek. Zeus szinkronját meg nem is említem Nevet )

Nah azért ám! Már majdnem elkezdtem hepajozni, hogy pont Dorkát nem említi senki.xD
Én Orsit is megemlíteném, mint Sasukina vagy Tenten szinkronhangja. Vele is abszolút meg vagyok elégedve. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #6477 Dátum: 11 aug 10, 11:43:10 »

Tényleg!! Amikor Tenten azt mondja "Ez még súlyosabb IQ-fighter mind Gai sensei" + a rajzolt fej mellé epic Nevet a harmadik és a negyedik hely közé tenném így utólag.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6478 Dátum: 11 aug 10, 15:51:18 »

..
amúgy a grafikához még annyit hogy szerintem a fejeknél egy kicsit gond van. mmint nagy arc kicsi haj de annyira nem zavaró Mosolyog

"A grafikával kapcsolatos mondatodra kaphatok egy konkrét példát?^^
Kicsi haj?"



csak amikor láttam Itachi akkor vettem észre, http://kepfeltoltes.hu/110810/ea__www.kepfeltoltes.hu_.png
konkrétan erre gondoltam, itt tűnt fel. lehet hogy normális nem tudom, igazából én nem vagyok valami jó
arányokból de szerintem vagy az arc résznek kellene kisebbnek lennie vagy nemtudom. :/ nem vagyok valami jó magyarázós ikszdé

amúgy nekem Suigetsu hangja a kedvencem Pirul utána jönnek a Dani által szinkrózottat.
bocs ha itt msot hülyeséget mondok de nem tudom ki kinek a szinkronja Technikai KO de gondolom Sui'-jé nem te vagy Dani Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 15:55:27 írta ^^ » Naplózva

raszipka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5



« Válasz #6479 Dátum: 11 aug 10, 17:23:59 »

Kedves Dani!
Talán nem így szoktak beköszönni a fórumokon,de én nem vagyok mai csirke Hümm-hümm,két tizenéves gyerekemmel együtt mégis imádom az 1 AÉ-t.Rengetegszer végignéztük az összes részt,itthon a sorozatból kiválasztott mondatokkal beszélgetünk-többnyire... Mosolyog nagyon tetszik amit csinálsz-csináltok,és nagyon várjuk mindig a következő részt.
A szinkronhangok nagyon jók,én azon csodálkozom,hogyan bírod ezt a sokféle hangot megjegyezni,és mindig ugyanúgy visszaadni.A többiek is nagyon jók,igazi beleéléssel adják a szinkront.Ha már Juugo-t kritizálták páran,szerintem Juugo jelleméhez pont hogy illik ez a fajta hangsúlyozás.
Kár hogy sok olyan véleményt is olvasok itt a fórumon,amin látszik hogy aki írta,végig sem gondolta,mit is akar írni. Szomorú pl hogy a sorozatnak a 31.résszel vége lesz...ez azért egyértelmű hogy nem fogod egy részben összecsapni azt a sok mindent ami még következik,hiszen eddig is igyekeztél mindent érthetően kibontani.Vagy hogy nem árultad még el a másnapos éjszaka rejtélyét,stb.Persze lehet hogy én koromnál fogva vagyok türelmesebb, Nevetés biztos is vagyok benne hogy mindenre fény derül a megfelelő időben.
Tehát csak így tovább!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 430 431 [432] 433 434 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!