24 jún 16, 09:53:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455383 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #6435 Dátum: 11 aug 05, 06:19:38 »

nekem bejön! Nevet  Zenekar és nem csak a zene!  ikszdé
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6436 Dátum: 11 aug 05, 09:02:23 »

Egy kérdés! Nevet Bundik miért lett lecserélve? Most nem azt várom hogy azért mert "egy köcsög, stb" hanem normális választ ha lehet.. Nevet Tehát, mit tett hogy le lett cserélve? Satöbbi. Nevet
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6437 Dátum: 11 aug 05, 09:42:15 »

sztem is jó lett jól össze lett vágva bow
Naplózva
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #6438 Dátum: 11 aug 05, 09:51:07 »

De rég voltam már itt...

Ahogy látom, az új részhez korábban hozzászólók már kiveséztek szinte mindent, szóval elég nehéz lesz újat mondanom. De azért megpróbálom, hátha lesz valami hasznos a véleményemben.

Bennem ez után a rész után vegyes érzelmek kavarognak. Egész jó volt, már nem volt úgy telenyomva, mint az előző, 28. rész, bár a Jiraiya elleni harc eléggé gyorsan véget ért. Na, az egy kicsit idegesített, de hát szegény Ero-senninnek ez járt, mint az animében és a mangában is. Paff. Mosolyog
Poénok hatalmasak voltak, nemcsak az elmélkedősök, de a beszólások is. naruto "hullajelölttebayo"-ja, vagy amikor Suigetsu mondta, hogy "Né`mmá`, ez a Manda!", na akkor én rendesen besírtam. Suigetsu hanglejtése baromi jó volt. Sasu2-t meg nem lehet nem szeretni, olyan cuki volt Nevet Na meg a popcorn, és Zetsu is... Amikor Nagato elgondolkodott, a Taxi, Emilien, Kikötött cipőfűző után már csak a szemeteskukát vagy a mikulást vártam, mert nekem egyből az jutott eszembe, hogy Emilien lefirkált a tetőről... ^^" De hát akkor nem jutottunk volna el a Sínre fekszelig, meg a Shinra Tensei-ig sem. Mosolyog
A grafikához csak annyit, hogy a napocskák nagyon jók voltak. A Soul Eateres-en én szintén besírtam, még a hangja is jó volt, csak egy kicsit idegesített, hogy olyan sokáig ott volt. De hát az eredeti animében is szerintem percekig élveznék annak a napnak a mutogatását. Az a 3D-s részlet meg nagyon tuti volt, le a kalappal a munkátokért. (Örülök, hogy Jiraiya még a "kiírása" után is aktívan tevékenykedik).
Annak ellenére, hogy sokat nevettem, nem éreztem felhőtlenül vidámnak magam. Jó, néhol tényleg hangosa felcsattantam, de ebben a részben sokkal több hangsúlyt éreztem a történetszálon, mint a poénokon. A korábbi bolondozós, bulizós részekben azért is éreztük sokan "viccesebbnek" a történetet, mert már maga a helyzet is komikus volt. Például a Filmben, hogy a csontsovány Nagato összeverekszik valakivel, vagy akár az is, hogy Deidara nem használja többet a kacsóit, már alapból olyan hangulatot teremtenek, ami sokakat megnevettet. És van, akit meg idegesít, igen. Ízlés kérdése. Mosolyog
A zenékkel van még egy piciny bajom. Mostanában nekem nem annyira jönnek be, mint régen. Bár ezt is lehet, hogy a rész hangulata okozza, mert azért a szereplők elhullását nem lehet gyors popzenékkel aláfesteni, vagy latinos muzsikákkal. Szóval egy ideje már csak ilyen "komolyabb hangulatú" zenéket is raksz be, a 27. részben Deidara megindulásánál vagy Elton és Leo` megjelenésénél viszont már maga a bolondos zene megmosolyogtatott. Tökéletes volt, és alig várom már, hogy még több ilyesmi legyen a következő részben. Úgy hallottam, az kicsit eltér majd az "eredeti" történettől. Kíváncsian várom, milyen lesz! ^^
A két új szinkronhangnak meg gratulálok, nagyon ügyesek voltak. Bundikkal nem értem, mi van, a helyében én örülnék annak, hogy felkérnek szinkronizálni. Eleinte furcsa volt Sasuke új hangja, de a rész végére nagyon megkedveltem a hangját. Naruto korábbi hangját sajnálom, nagyszerű volt, és bár nem tudom, mi van vele, szorítok, hogy minden rendben legyen vele. Addig is az új hang kárpótol, amikor Sasukéért kiáltozott, azt valami eszméletlen jól csinálta. Pont olyan idegesítően és viccesen, ahogyan az az eredeti Narutótól elvárható. Nevet

Jah, még valami: az idéző tekercset én is elolvastam, mentettem a képkockát és megfordítottam. Az utolsó mondat ütött, de az előtte lévő sem volt semmi xD

Nos, most ennyi jutott eszembe, de ha eszembe jut valami, még jelentkezem.
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6439 Dátum: 11 aug 05, 10:03:22 »

Egy kérdés! Nevet Bundik miért lett lecserélve? Most nem azt várom hogy azért mert "egy köcsög, stb" hanem normális választ ha lehet.. Nevet Tehát, mit tett hogy le lett cserélve? Satöbbi. Nevet

szerintem azért mert nem adta le időben a hanganyagot  smirksweat
Naplózva

KiRaH
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

Yaoi Fan.Girl & Trollkirálynő xD


« Válasz #6440 Dátum: 11 aug 05, 10:08:33 »

Igazából tetszett ez a rész a poénok jól sikerültek, csak az nem tetszett benne, hogy 2 rész alatt 4 jó szereplőtől búcsúztunk el. :/ De hát sebaj..
Talán énis észrevettem a grafikán, hogy romlott de igazán nem zavart mert én nem tudok így rajzolni és nem akarok kritizálni sem. xD
Attól függetlenül tetszett a rész, a vége amikor ott voltak az elhunytak az naon klassz volt!  Nyelvesít Jajj Hidan de örültem neked.xD Hümm-hümm
ui.:énis azok közé tartozok akik elkezdték fordítani a fejüket, hogy elolvassák Suigetsu tekercsén lévő írást.xDDD  smirksweat  ikszdé
Naplózva



"A jövő nem végleges, nincs végzet, amíg be nem végzed."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6441 Dátum: 11 aug 05, 11:48:37 »

Dani sempai! Most látom, a sorozat fölött eltelt egy újabb év, én pedig ma reggel egy kreativitási túlbuzgómócsingságosság áldozata lettem. Ennek eredménye pedig ez a (születésnapi) videó lett: http://www.youtube.com/watch?v=ryT7qjdCOd0
Egy hasonlóval már találkoztam korábban:
http://www.youtube.com/watch?v=0cr1AndJSno
De ettől függetlenül köszönöm a fáradozást.^^

A zenékkel van még egy piciny bajom. Mostanában nekem nem annyira jönnek be, mint régen. Bár ezt is lehet, hogy a rész hangulata okozza, mert azért a szereplők elhullását nem lehet gyors popzenékkel aláfesteni, vagy latinos muzsikákkal.

Máris megválaszoltad magadnak a kérdést.^^
Egyébként gyors popzenének ott volt Jackotól a Smooth Criminal. kacsint

Egy kérdés! Nevet Bundik miért lett lecserélve? Most nem azt várom hogy azért mert "egy köcsög, stb" hanem normális választ ha lehet.. Nevet Tehát, mit tett hogy le lett cserélve? Satöbbi. Nevet
szerintem azért mert nem adta le időben a hanganyagot  smirksweat

Már korábban is voltak vele problémák, így fogalmazzunk úgy, hogy betelt a pohár.
Részletekbe nem bocsátkoznék, mégis csak magánügy.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6442 Dátum: 11 aug 05, 13:32:16 »

Dani, már vártam, hogy frissítsd a blogodat, kíváncsi voltam arra, mit gondolsz a legújabb részedről, de újfent elszontyolodtam, amikor láttam, hogy nem vagy ezzel sem teljesen megelégedve. Sok emberből hiányzik az önkritika, benned viszont megvan - sőt, ha mondhatok ilyen, Te már nagyon kritikus vagy magaddal szemben  Pojén -, viszont engem nagyon is érdekelne Tőled egy kis önértékelés. Már mint, szeretnék egy kicsit belelátni a fejedbe, tudni, mi az, ami miatt nem vagy elégedett az aktuális munkáddal, milyen hibákat rónál fel magadnak, stb.  Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6443 Dátum: 11 aug 05, 13:35:28 »

Innye Dani tényleg! o.O Nem láttam. ikszdé Amúgy feljavítottam a végét, most már tök szupi lett, a linket az aláírásomba megtaláljátok Nevet

Ami pedig a blogos dolgot illeti, amit Ettike mondott. Én majdnem minden művemet totál katasztrófának élem meg, szóval Dani önértékelése még egészséges. Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6444 Dátum: 11 aug 05, 13:51:12 »

Csumi Mindenkinek!

Dani, lenne hozzád egy kérdésem, annak idején csináltál két számot (Zetsu - A magyar, Dei' - Nem csak a f*szkalapoké a világ!) és azt mondtad hogy lesz egy harmadik is név szerint 'Peinci - Enerdzsálizálj!' és hogy, ebből lesz-e valami vagy ne várjam, mert engem érdekelne.
peace
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 18:04:06 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #6445 Dátum: 11 aug 05, 15:55:38 »

Dani ha adhatok egy részötletet akkor egy olyan lehetne hogy Konan elráncigál valakit a srácok közül mert neki cipőt kell vennie.ma sajna a nővéremet kellett kísérnem és innen az ötlet(2 óra keresgélés és válogatás után egy olyan cipőt választott mely mellett 20x elment.komolyan én már különböző ölésmódokat találtam ki a papucshoz és a tűsarkúhóz)sztem ez jó rész lehetne,pl egy idegbaj nagatot aki idegbajosan szaladgál a sorok között mindenkit papuccsal ütlegelve elég nagy lenne >.<#
Naplózva
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6446 Dátum: 11 aug 05, 17:52:21 »

ahoz ,hogy nagato szaladgáljon megint bioövet kéne felvennie Nevet szal max tolószékben üldözhetné a vásárlókat
ezért lenne jobb zetsu aki  cipőstül leharapná a lábukat ikszdé
És mivel Dani jó előre tervez így ez az álom álom is marad vagy nem? ikszdé
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #6447 Dátum: 11 aug 05, 19:44:21 »

ő csak példa volt.zetsu is jó ötlet de mondjuk gy kisame akció is nagy lenne azzal a beszédstílussal....
Naplózva
Kisame-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6448 Dátum: 11 aug 05, 20:56:01 »

Bocsi hogy megkérdezem mert mindent elolvastam h nem kéne sürgetni meg stb.. de én azt akarom megkérdezni h kb. mennyi idő alatt szoktátok megcsinálni az új részeket Gondolkozik
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6449 Dátum: 11 aug 05, 21:00:45 »

ha minden rendben megy akkor durván egy hónap
Naplózva

Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!