24 jún 16, 15:27:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455956 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6375 Dátum: 11 aug 02, 17:24:39 »

Nagyon nagy Nevet epic a poénok eltalálva a grafika fenomenális... az  a számítógépes animáció meg készXD minőségileg tényleg vinni fogja a shippuden részeket ha így folytatod Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6376 Dátum: 11 aug 02, 17:27:37 »

Ez durva lesz, de..
Sose láttam még az "Óz, a csodák csodáját".xD
Amúgy a Hebit sose számoltam bele az újoncok közé.^^
Dani, már másodszor leptél meg.  ikszdé Pedig esküdni mertem volna rá, hogy onnan van. Pontosan ugyanez játszódott le abban a filmben is. Dorothy felébredt (ő végig betegen feküdt az ágyban) és a rokonok/barátok (már én sem tom) ott ültek körülötte, és elmesélte, hogy te is, meg te is, meg te is benne voltál az álmomban.  ikszdé

És ami a másik kommentedet illeti, roppantul örülök, hogy ismét tévedtem.  Nevet Lesz még akkor itt meglepetés bőven.  Nevet
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #6377 Dátum: 11 aug 02, 19:16:45 »

a tájkép elég jól volt megalkotva (főleg a fák lombjainak árnyékolása) de a barlang megrajzolása is jó volt.
Narutónak meg olyan Muppet-békás feje volt Itachi illúzióvilágában!!!  Nyelvesít
Sok olyan poén volt, amik ütősek voltak nekem, mint például Sasuke elképzelése, amelyikben Itachi fejét látja trófeaként (alatta meg a kandalló), az nemcsak vicces, hanem nagyon kreatív is volt! Úgyhogy ez külön díjat érdemel Daninak!  Nyelvesít A coca-colás nap olyan vicces volt, hogy reklámnak is megfelel!!!  ikszdé

És ezek voltak a legpofásabb beszólások:  ikszdé
"Hol van Sasuke, te hullajelölttebayo!"
"Miért adsz mindig tockos minden kretén kérdésemért?"



Apropó, munka. A 360 fokos fordulatot nem a Blender programmal oldottad meg, Dani?  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 19:25:47 írta kakairuRULEZ » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6378 Dátum: 11 aug 02, 19:22:14 »

nagyon nagy volt a rész:D
következő mangánál amikor kiderül mi az a varjú majd itachi biztos mondja hogy tüddüüüü:D
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6379 Dátum: 11 aug 02, 19:35:52 »

A rész egyetlen negatívuma, hogy Itachi meghalt (Sír). Mosolyog Ezennel sikerült kiirtanod az összes kedvenc szereplőmet, gratulálok hozzá... Pojén
Sasu2 dorombolt! Ámor Nagyon aranyosra sikerült. Nevet Amúgy az ő szőrös szinkronhangja ki volt? (vagy csak a netről szerezted a dorombolást?)
Naplózva

bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6380 Dátum: 11 aug 02, 19:41:22 »

Egyet értek veled Micsudi, a grafika az már kezd közelíteni a sipuhoz már csak a képkockák mennyiségén kéne emelni és pár év múlva már a tvből fogjuk nézni az 1AÉt ikszdé mondjuk reménykedni lehet                                                               nade a kritika:azt kell mondjam a régi részek nekem is sokkal jobban tetszettek amikor a saját spontán történeteidről szólt az egész.És örülök ,hogy vissza térsz ezekhez, amugy ebben a részben az egyetlen poén amin tudtam nevetni az deidar vs itachi vetkőzős pókere volt az tényleg egy király poén volt de a többi nem nagyon jött be Neeem sebaj majd legközelebb.És füvit is már várom a kövi részben érdekes lesz a te grafikáddal látni      
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 20:28:32 írta bankai95 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6381 Dátum: 11 aug 02, 19:59:47 »

Kivernétek már a fejetekből ezt a baromságot?
Honnan a büfös ló****ból veszitek, hogy benne lesz Füvi az 1AÉ-ben? Mondtam én valaha is ilyet? Nem.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6382 Dátum: 11 aug 02, 20:03:16 »

hát... mindenki sorolhatja az epizód pozitívumait, de az az igazság, hogy nekem ez se került be a toplistába. főleg azért is, amit A-chan írt előttem:
...Itachi meghalt (Sír). Ezennel sikerült kiirtanod az összes kedvenc szereplőmet, gratulálok hozzá...
Ráadásul én személy szerint Jiraiyát is bírtam, tehát...
Viszont Minatonak és Kushinának (nameg a Soul Eateres napocskának) kifejezetten örültem, a sztoriból kábé ennyi volt, ami különösebben bejött, talán még Zetsu meg a vetkőzős póker (Deidara pucérosan... rawrr.) Meg persze Sasu2.
A külsőségeket én is szinte csak dicsérni tudom, egy dolog volt, a számítógépanimációs vagy nemtommilyen jelenet volt az egyetlen, ami nem tetszett annyira, de ízlések és pofonok, azt semmilyen rajzfilmben nem szeretem.
bááár... még annyi, hogy Bundik hangja hiányzott. Nem tom, ki hogy van vele, de én azért védem.
A végén a feliratok is jók voltak^^ tehát mindent összevetve, szerintem nem egy rész lekörözné, de nem volt nézhetetlen. Nevet
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6383 Dátum: 11 aug 02, 20:13:57 »

Egy kérdés. Az eredeti Jiraiyát bírtad, vagy azt, amelyik 1AÉ-ben szerepelt? Mert az utóbbi össz-vissz néhány percet szerepelt, így kétlem hogy ennyi idő alatt megkedvelted. Ha pedig az eredetit szeretted, miért sajnálkozol? Mosolyog

Plusz Bundikot meg tudnád indokolni, hogy miért véded? Vagy csak azért, mert szeretted szinkronként? És az már mellékes, hogy egy f*sz volt. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6384 Dátum: 11 aug 02, 20:19:58 »

Zoli szavait idézve kölcsön kenyér visszajár és blogodban is csak meglepődésedet fejezted ki azt nem írtad ,hogy nem teljesíted eme elképzelését amugy az mi ,hogy most írok először a fórumodon és máris lebaszod a fejem, nem vagyok megsértődős tipus de én se azt írtam hogy milyen szar ez a sorozat (ami amúgy nem igaz) hanem kiemeltem a jó és rossz részét de te az egészen átrepültél és pont leszartad mert felháborított téged a füvis kijelentésem ami a legutolsó mondat  
Naplózva
BLeD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 25


kubikos


« Válasz #6385 Dátum: 11 aug 02, 20:22:23 »

KB hány lépből állt ez a 29 es eppiződ?
Naplózva

Be kaphatnál 1 F tablettát:P
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6386 Dátum: 11 aug 02, 20:34:24 »

Zoli szavait idézve kölcsön kenyér visszajár és blogodban is csak meglepődésedet fejezted ki azt nem írtad ,hogy nem teljesíted eme elképzelését amugy az mi ,hogy most írok először a fórumodon és máris lebaszod a fejem, nem vagyok megsértődős tipus de én se azt írtam hogy milyen szar ez a sorozat (ami amúgy nem igaz) hanem kiemeltem a jó és rossz részét de te az egészen átrepültél és pont leszartad mert felháborított téged a füvis kijelentésem ami a legutolsó mondat  

Ha észrevetted volna, T/1-ben beszéltem. Ergo nem konkrétan hozzád szegeztem a felháborodást. Csak már kicsit unom, hogy hetente elkérdez valaki olyat, amiről szó sem esett.
Különben meg pont azért lepődtem meg anno, mert Zoli erről nekem egy szót se szólt, vagyis nem egyeztem bele.

Ettől függetlenül kicsit elragadtattam magam.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #6387 Dátum: 11 aug 02, 20:46:22 »

azt én is tudtam ,hogy rohattul meglepődtél mer mondom olvastam a blogod és ott ki is raktál egy igencsak meglepődött fejet Nevet kb 50 cm átmérősszemekkel meg jónagyra tátott szájjal  ikszdé ikszdé azon a képen szakadtam amikor először megláttam.sztem BLeD  kb 7-800 képes lehetett az egész
Naplózva
omistrife
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #6388 Dátum: 11 aug 02, 20:51:59 »

Dani én nagy rajongód vagyok.Nagyon szeretem a sorozatodat.Már-már kezdtem betegesen beleesni a sorozat részeibe...Amikor is azon kaptam magam,hogy röhögök,röhögök...De ez nem az a régi "baszod behugyoztam" röhögés volt.Ez inkább ilyen átlagos dolog volt.Először kicsit haragudtam,aztán gondoltam magamban "ne legyél hülye,ne legyél hülye...Hallgasd újra."mozzanatnál annál ragadtam meg,hogy a te inkább a látványra koncentrálsz nem a poénra.Jó,tudom,hogy az is fontos de ez egy paródia nem valami fantázia film(habár az is lehetne Nevet Nyelvesít)Aztán kezdtem egyre jobban elpártolni mellőled, de mindig megnéztem az új részeket...Mondjuk minden alkotónál van mélypont...Ha nem tudatosan csináltad ez az volt Nyelvesít Aztán hirtelen NKWT-n kirakva,hogy megjelent az új rész.Egész nap azon filóztam megnézzem?  Gondolkozik Erre megnéztem és hát nem is tudom mit mondjak.Kicsit rosszabb volt most a "grafika" de azt mondom Hála Istennek bow Na meg Neked Dani Nevet nagyon boldog vagyok,hogy ismét sikerült egy szar napot jóvá varázsolnod.   1AÉ:Én így szeretlek Nevet Nagyon tetszett. A tü-dü odab*szott meg még jó pár rész,csak nem akarok órákig egyetlen üzenetet gépelni Nyelvesít Üdv:Egy fanatikus RAJongó  ikszdé  bye bye
Naplózva

pam parapampam..... pam-pam
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6389 Dátum: 11 aug 02, 20:55:45 »

Dani már írt egy kis véleményt a Füvi szerepléséről Nevet
Amúgy ha még mindig nem tiszta, nézzétek meg a HB11 legvégén szereplő kis jelet kacsint
...éééés ééérezzéétteeeek az Iróóóóniááááát! TÜüüDÜÜÜÜÜÜ!!

ki az a füvi?

...ide...a szívembe, kérlek...ide szúrj!  Behalt
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 20:57:59 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!