24 jún 16, 14:02:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455808 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #6360 Dátum: 11 aug 02, 09:57:18 »




5. Amikor Nagato "gondolkodik", alatta milyen zene megy? Valahonnan ismerős, a Death Note-ből van?



5. Tudtommal nem Death Note. A napokban kiderítem.Mosolyog




Az nem Led Zeppelintől a Kashmir instrumental verziója?



Egyébként remek volt az új rész!!
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 09:58:24 írta gerimaster » Naplózva

csakakatsukitnezekitt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6361 Dátum: 11 aug 02, 10:39:02 »

'Hé, Itachi, azt hiszem, a fiúkra áll a kukim...
Sajnálom, Sasuke, majd legközelebb!'

LOOL, agyam szétvan, de azér azzal az alternatívával télleg sikerült daninak megszopatnia.............
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6362 Dátum: 11 aug 02, 11:32:26 »

Nekem csak és csak azok a fejek nem jöttek be pedig valahonnan ismerősek,a fullmetal alchemistben szoktak ilyen fejeket ábrázolni azt tudom de nem onnan valahonnan máshonnan dereng Nevet De ki ráz tőlük a hideg. Nekem a sínre fekszel/fekszek különösebben azért jött be mert a pein reakciója ugrott be amikor le vágódott Nagato elé hogy gyúrja el a szoba biciklivel  ikszdé Amúgy a zetsus még kisamés poénok vagyis túl sok poén van ami tetszett úgyhogy inkább nem is kezdem ki emelgetni iket Nevet Nagy rész volt,a top 5ben benne a helye Mosolyog
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #6363 Dátum: 11 aug 02, 11:34:24 »

"Annyira lehangoló volt látni az alternatívás feliratot. Pedig mekkora csavar lett volna ha tényleg az a valóság, de azért jó volt 40mp-ig abban a hitben lenni, hogy mégsem haltak meg a többiek  Pontosan"

Ebben  ATON14-nek teljesen igaza van Mosolyog
amíg a halott akatsukisokat mutatta ,és úgyvolt, mintha Itachi csak álmodott volna, tisztár örültem, hogy azok tényleg nem haltak meg, de aztán visszatért a való világba Szomorú (pedig a már a sorozatban halott tagok voltak a legpoénosabbak, na meg Kisame Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 11:35:38 írta vegita » Naplózva
-Kakarotto-
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6364 Dátum: 11 aug 02, 12:35:41 »

A pattogtatott kukoricás rész az marha jó volt xD Azon nevettem a legtöbbet Nevet

Egyébként meg én is megörültem mikor kiderült, hogy csak álmodott Itachi Nevet Aztán meg sajnos mégse így volt :-/

Egyébként meg jó volt a rész, bár kevesebbet nevettem rajta mint a korábbiakon :-/
Naplózva
devner
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5

smile


« Válasz #6365 Dátum: 11 aug 02, 13:04:07 »

Jó rész lett  Nevet am Sasori h-h nem volt velük az alternatívában?
Ez a tüdü meg háát...volt ahol kegyetlen jó volt... Nevet
pl.: -végre,kinyírtam Itachit!
-Tüdü
Azon szakadtam x) de amikor "azért,hogy megszerezzem a szemeidet tüüüüüü-düüüüüü" az vhogy...horrorisztikus lett  Ördögi
Összességében 10es skálán 9,6 ot biztos kapna tőlem Nevet
Naplózva
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #6366 Dátum: 11 aug 02, 13:09:16 »

Szerintem minőségben minden résszel egyre jobb lesz. "Ez a kígyószadizó Uchiha Sasuke!" Ennél a képkockánál behaltam. Az a jelenet meg amikor Saske a földön volt és pörgött a kamera az nagyon állat volt Kúl
Naruto feje meg lehet, hogy eddig is ilyen volt, de pont olyan, mint egy karikatúra...  tökéletes.

Ami viszont aggasztó az-az, hogy időről időre megnevettetsz és még mindig jók a beszólások és a poénok. Pojén Pedig az ember és a kritikusok azt várná, hogy majd szép lassan kifogysz belőlük és akkor jönnek a dögkeselyűk. ikszdé Bocs, ha tűl lírai lett.

Megj: A legtöbb művedet szívesebben nézem meg, mint a hivatalos Shippuuden részeket. Hopp ezt lehet nem kellett volna kikotyogni. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 13:10:23 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #6367 Dátum: 11 aug 02, 13:35:08 »

Én nem ringattam magam abba a hitbe, hogy Itachi valóban álmodta az egészet. Amikor megláttam azt a jelenetet, rögtön az "Óz, a csodák csodája" vége ugrott be. Szerintem innen szedte Dani az ötletet, csak Dorothy helyett Itachi volt az ágyban.  Nevet Meg az is elég feltűnő volt, hogy pont a 3 halottunk áll fölötte?  Mosolyog Úgyis fogunk még velük találkozni.

És egyébként attól sem kell félni, hogy az Akatsukisok elfogynak. Dani mondta, hogy bővülni fog a csapat, és hát ki mással is gyarapodhatnának, mint a Hebivel. (Legalábbis szerintem ez lenne a logikus.)  Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6368 Dátum: 11 aug 02, 14:35:00 »

végülis igaz immár nem 5-en lesznek hanem 9-en Nevet ikszdé
Naplózva
mii-chan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 32


WWW
« Válasz #6369 Dátum: 11 aug 02, 14:50:14 »

Hát ez-ez-ez fenomenális volt. Ez lett a kedvencek listáján a második. Nevet A legtöbb poént már kiírták, de nekem pl. az amikor Jiraiya + Itachi is kiemelte, hogy Narutonak azért sikerül minden, mert főszereplő az ütött nálam. Nevet Amúgy a kandallós résznél a Bill-ről, nekem a Kill Bill jutott eszembe. Vagy ez orbitális hülyeség? Ha igen, akkor bocsánat.  smirksweat
Naplózva

" border="0

Egy kicsit elszórakoztam vele, hogy megijesztettem az autókat, az utolsó pillanatban futottam át. Az emberek félnek tőle, hogy gyereket találnak gázolni, és élvezet volt érezni, hogy nem voltam mindegy nekik.

Tele volt csodálatos dolgokkal, amikre nincs kifejezés, és így benne maradtak a szívében.
Rante
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #6370 Dátum: 11 aug 02, 14:56:33 »

Hali!
A poénokat már ecsetelték meg minden mást is szóval csak ennyit írok:

Azzal,hogy kiemelted a "Naruto a főszereplő" dolgot elég ügyesen rávilágítottál arra,hogy a Narutoban és egyéb sorozatokban/filmekben is amit a főszereplő csinál/gondol/tesz az kihat az egészre.Ami elég nagy hülyeség szerintem.

Továbbra is rajongód maradok.Jó rész lett.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6371 Dátum: 11 aug 02, 15:01:58 »

Az egyedüli ami nem tetszett annyira az a tüdüzés volt. Nem igazán illett szerintem Itachihoz.

Épp azért kapta Itachi a Tüdüzést, mert a Sasuke elleni harcban végig megjátszotta magát, és teljesen mást mutatott, mint aki valóságban. Mosolyog

hmm azon csodálkozok hogy még a bátor a gyáva kutyábol nem láttam benne a zenét  Mosolyog pedig az nagyon poén:D

Heh.xD Pedig Eustace zenéjét már kerestem, de nem tudtam letölteni.xD

Én nem ringattam magam abba a hitbe, hogy Itachi valóban álmodta az egészet. Amikor megláttam azt a jelenetet, rögtön az "Óz, a csodák csodája" vége ugrott be. Szerintem innen szedte Dani az ötletet, csak Dorothy helyett Itachi volt az ágyban.  Nevet
..
És egyébként attól sem kell félni, hogy az Akatsukisok elfogynak. Dani mondta, hogy bővülni fog a csapat, és hát ki mással is gyarapodhatnának, mint a Hebivel. (Legalábbis szerintem ez lenne a logikus.)  Mosolyog

Ez durva lesz, de..
Sose láttam még az "Óz, a csodák csodáját".xD
Amúgy a Hebit sose számoltam bele az újoncok közé.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #6372 Dátum: 11 aug 02, 15:40:13 »

"Épp azért kapta Itachi a Tüdüzést, mert a Sasuke elleni harcban végig megjátszotta magát, és teljesen mást mutatott, mint aki valóságban."

Ezt így még mindig nem igazán értem, hogy a Tüdüzésnek mióta van olyan jellege ami ezt így.. hogy is fogalmazzak érzékelteti! Nekem kábé az esett le minden tüdüzésénél mint vmi Agatha Christie krimis regényben amikor megtalálnak egy gyilkos fegyvert akkor szól ehhez hasonló "zene", vagy a gyilkost akkor meg szintén! Nevet

"Amúgy a Hebit sose számoltam bele az újoncok közé.^^"

Viszont ezt teljesen meg értem hiszen te kitaláltál az akatsukiba két karaktert (Elton, Leo) akik teljesen független az eredeti történetben sem szereplő karakterek voltak! Tehát szerintem ezen fölösleges agyalnunk hogy kik lesznek (ha lesznek) az új akatsuki tagok mert kinézem belőled hogy megint kitalálsz párat! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 15:41:12 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6373 Dátum: 11 aug 02, 15:50:13 »

Szerintem bátran kijelenthetem, hogy Itachi az a karakter az Akatsukiból, akinek a leginkább kifiguráztam a jellemét. Mosolyog Szándékosan szinte már túúúlerőltettem a vonásait. Így úgy éreztem, hogy ez a Tüdüzés passzolni fog hozzá. Hiszen az volt a feladata, hogy minél jobban megjátsza magát Sasuke előtt.
Ennek a Tüdüzésnek pedig pont az volt a lényege, hogy dobjon kicsit az általa megjegyzett mondatok hangulatán.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6374 Dátum: 11 aug 02, 17:04:05 »

Nagato ahogy kitalálta a Shinra Tensei-t xDDD mozdony elé fekszek.Mozdony elé fekszel.Sínre fekszel xDDDD Meg Kisamén is szakadtam...Nem mész vissza a kómába?xDDDD Nagyon odavágott a rész Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 02, 17:06:16 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 423 424 [425] 426 427 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!