24 szep 26, 23:49:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540345 alkalommal)
0 Felhasználó és 126 vendég van a témában
Morrow
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23


« Válasz #6315 Dátum: 11 aug 01, 18:16:31 »

Emlékszem, amikor bevittem az osztályomba az első 7 részt. Az órák alatt végig néztük a haverjaimmal. Nem voltak túl jók a rajzok,de szétröhögtük a fejünk. Most ez a rész marha jól megvolt rajzolva és nagyon látszik a fejlődés. De egyáltalán nem volt vicces. Erőltetett humor. És nem csak én gondolom így.  Lehet régen nem csillogot sasuke haja, meg nem 20 képkockából állt egy mozdulat, de azok a részek legalább viccesek voltak. Egy normális anime szintjét sosem fogja elérni. Szerintem ezért az animációra fölösleges gyúrni. Viszont arra lehetne hogy élvezhető, humoros legyen egy rész.

U.i.: egy csalódott rajongó
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6316 Dátum: 11 aug 01, 18:20:06 »

Morrow, rokonlélek. Kb így éreztem, mondjuk leeht azért, mert az első 7et egyben néztem, és úgy az jobban megragadt, vagy nem tom, de ez van.


Off: Dani majd Derya-val fel tudnád venni a kapcsolatot? már próbált elérni téged mindenfele, de nemnagyon sikerült, szal felvett msnen. A FT fanszinkronnal kapcsolatos.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6317 Dátum: 11 aug 01, 18:25:52 »

ZerO:
A 25-26. rész sztorija is eléggé eltérő volt. Amúgy a Sasuke vs Itachi koncepció után már egyre több lesz az általad felhozott randomitásból, és eltérő szálból. kacsint

Jah és kb nálam a 17. résznél volt a "tökéletes" feeling. Bár még nem esett le a húsvét dolog.
Ezzel pedig tökéletesen alátámasztottad a hozzászólásod.xD

Morrow:
A humor relatív dolog.
Az első 7 rész egyszerű poénokból állt, és inkább vizualitás szempontból volt kielégítő. Példa: 5farkú Pikachu.
Mostanában inkább gondolkodtató poénokból áll össze egy epizód. Ami innováció, de nem feltétlenül rossz.
Lehet szeretni, és nem szeretni.
Azonban ugyanez volt a helyzet a régebbi epizódokkal. Valaki azokat képtelen élvezni. Mosolyog
Egyeseknek humor, ha valakit seggberúgnak az utca közepén. Más tahóságnak tartja. Van akinek a humor faviccekben merül ki. Mások falramásznak tőle.
Egyszóval a jelenlegi epizódok is tele vannak humorral, ahogy korábban, csak nem olyanokkal, amik a te szád ízlését elégítik ki. Mosolyog

Sajnos, nem tudok olyat alkotni, ami mindenkinek jó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hadrius
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44



« Válasz #6318 Dátum: 11 aug 01, 18:28:25 »

Hello mindenki, gratulálok a 29. részhez nagyon jó lett csak így tovább és Dani ha teheted keress meg engem vagy Derya-t pls.
Naplózva

david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #6319 Dátum: 11 aug 01, 18:30:57 »

NEm baj ez igy tökéletes Nevet nagyon nagy volt grat Nevet és nehogy aba hagyd !
Naplózva
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #6320 Dátum: 11 aug 01, 18:32:23 »

Boldog szülinapot Mosolyog Asszem a 3-adik év ugye ? Nevet Emlékszem hisz nekem is ma van Nevet , Am a részt most töltöm de már van egy véleményem ami sztem igaz mindenre amit szeretek, hogy nem azért jó mert tökéletes hanem azért mert vannak benne pozitívumok meg negatívumok is,hisz ez tesz teljessé és egyedivé egy művet legyen az kép, film, sorozat vagy játék Mosolyog .
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 18:41:35 írta Zergi0 » Naplózva
Tithenannis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157


WWW
« Válasz #6321 Dátum: 11 aug 01, 18:43:01 »

Nah végre! Az előző pár részt faarccal néztem végig, és azokat is csak kényszerből (ne vedd sértésnek Dani, nekem valahogy azok nem tetszettek), de ez, DE EZ.
Szétröhögtem a fejemet, főleg a "Ó világ, te gyarló!"-n nevettem nagyot.
Köszönöm az élményt. Nevet
Naplózva

Pane! Jya terathi herara.
Pane! Jya faryoma herye.
Pane! Jya farero tseryone tore tsere hene...
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6322 Dátum: 11 aug 01, 18:48:15 »

Nah erről van szó. Mosolyog
Képtelenség olyat alkotni, hogy minden egyes epizód tetsszen mindenkinek.
Ettől függetlenül próbálkozok több féle ízlésnek eleget tenni. Elég összehasonlítani a másnapos és a jelenlegi epizódokat. Ég és föld különbség.

Amúgy igen, mához pontosan 3 éve készült el a sorozat 1. epizódja. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #6323 Dátum: 11 aug 01, 18:49:18 »

nem értem a poént a végén ..ikszdé
tudom h így nem az igazi de akkor is xD tudnom kell Nevet
csatlakozom az elöttem lévőkhöz abban h az első 17-18 részt élveztem a legjobban , de az utóbbi időben ez a rész lett a legjobb ikszdé
laptopon néztem és megfordítottam h el tudjam olvasni a kuchyose szöveget Nevet
meg itachi TÜDÜÜÜÜÜ részei ütöttek Nevet
szal gratulálok, és remélem ilyen lesz a színvonal .. vagy esetleg egy két további filler (mint a bleach animében mostanában.. h az egész teammel)
grat Dani ^^
ja és még egyszer a poént valaki magyarázza már el nekem püben ha itt nem akarja.. köszi
Naplózva

EperPepe13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 12


Deidara Fangirl Csoport Gaara Fangirl Csoport


WWW
« Válasz #6324 Dátum: 11 aug 01, 18:51:06 »

Ez valami istenkirály rész!  Kúl Dani tudod hogy a műved hamarabb került fel youtube-ra mint ide?  ikszdé
Naplózva


Nézzetek be a Blogomra!
BLeD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 25


kubikos


« Válasz #6325 Dátum: 11 aug 01, 18:55:30 »

Hatalmaaaas:D Nevet:D:D:D:D Nekem az egyik kedvenc poénom
 ebben a részben ami szerintem a legjobb eddig elején a deszka.d:D:D (régen kis p*csös koromban nagy ed edd eddi fan voltam Nevet Valószínűleg ezt a poént nem értette mindenki Nevet) Amúgy ebben a részben mindenféle poén volt:D És biztos h mindenkinek tetszik ez  rész:D:D "diszkrimináció:D:D";"Albínó társam:D" Aranyköpések:D
Naplózva

Be kaphatnál 1 F tablettát:P
Morause
Vendég
« Válasz #6326 Dátum: 11 aug 01, 19:17:05 »

Istenem Fekete Dani, te egy elmebeteg vagy... ikszdé Ez már enyhén túlzás volt amit itt előadtál, ez most túl jó volt ecsém, szerintem te rád ha azt mondják nem vagy normális még fix hogy dicséretnek vennéd, nálam ez az egész ott ütötte ki a biztosítékot idézem:

"Sasuke: -Mondcsak itachi...! Mik az utolsó szavaid? Itachi: hmhmhmhmhmhm Sasuke: Bölcsen szólottál!"

Kész még1x mondom Dani, te nem vagy komplett ennyi röhögéstől kisülhet az ember agya... nekem resetelni kellet az előbbi poén után mert K.O-t kaptam!
Én már félek megnézni a következő epizódot ezek után! >.<#
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 19:39:28 írta Morause » Naplózva
Dragon989
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

Pro


WWW
« Válasz #6327 Dátum: 11 aug 01, 19:18:27 »

Dani az indavideó-ra feltölthetem a 29. részt? [ ikszdé Jobbnak láttam ha meg kérdem ikszdé ]
Naplózva

Én mindenhol ott vagyok.    " Te ne humorizáljál uchiha gyerek. "
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #6328 Dátum: 11 aug 01, 19:37:46 »

Az én lassú netemmel minimum fél órát vártam, hogy betöltődjön ( youtube - on néztem ), de esküszöm MEGÉRTE!! Műtét előtt egy kis energiabomba. Hihetetlen vagy Dani, gratulálok! Nevet
Nagyon jó volt ez a rész, nagyot ütöttek a poénok... "nem mész vissza kómába!!" , a pofonok Sasukénak...  Istenem egyszerűen király volt. Gratulálok Dani ismét. Ez ad nekem egy kis pluszt a csütörtökre Mosolyog  Pontosan Nevet Nevet
Naplózva
EperPepe13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 12


Deidara Fangirl Csoport Gaara Fangirl Csoport


WWW
« Válasz #6329 Dátum: 11 aug 01, 19:50:25 »

Miközben néztem többször is felnevettem hangosan... A többiek meg hallgattak a konyhából...  smirksweat Idiótának néztek megint az EAÉ miatt de megérte. Eleinte szar napnak indult a mai ugyanis meg se tudom mozditani a lábam de az EAÉ új epizódjától icsit jobban lettem!  Nevet Nevet
Köszönöm az élményt Dant-C mester  bow
Kedvenc rész: Wc. Pisi. Sárga. Taxi. Emiliem. Kikötött cipőfűző. Nesquik nyuszi. Müzlievés. Hm. Müzli. Csámcsogás. Belecsámcsognak a fülembe. Mérges. Mérges vagyok. Dühös. Szociopata. Szociopata tekintet. Thomas, a kis gőzmozdony. Mozdony elé fekszek. Mozdony elé fekszel! Sínre fekszel! Hm... Shinra Tensei!  ikszdé
Másik kedvenc: - Mielőtt felforrt instant leves agyvízzel nekem rontanál, azt üvöltve, hogy "Hol van Sasuke, te hullajelölttebayo", vagy valami hasonló, légyszíves hallgass meg Naruto-Kun.  ikszdé
- HOL VAN SASUKE TE HULLAJELÖLTTEBAYO, VAGY VALAMI HASONLÓ?! (tom hogy nagybetű de hát 'ordította' smirksweat)
És utolsó (de akkor is vicces) kedvenc: Autóbusz járat indul az 1-es kocsiállásról, 15:20 perckor, Naruto elméjébe.  ikszdé
Na persze emliteni se kell Kasamét aki maga a poénforrás  Nevet   ikszdé
Naplózva


Nézzetek be a Blogomra!
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!