24 jún 16, 13:54:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455797 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6255 Dátum: 11 júl 25, 08:10:48 »

Nem tudom mennyi ido alatt csinaltam meg, de masodjara lett kesz es most igy  nez ki... Tutuval kicsit gondba leszek mert tobb allatbol kell majd meghegesztenem de igyekezni fogok vele is... Am a harom tollat en vagtam ki ahatabol es raktam oda a szemet meg egyszeruen berajzoltam... Na mara ennyi... Majd delutan jelentkezem melo utan...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6256 Dátum: 11 júl 25, 09:37:26 »

Nagyon jó lett zsüni, de ezt semmi sem körözi le: http://www.youtube.com/watch?v=1grN3ngutBY
xD És mint a legtöbb manapság, ez a harc is a pénzért folyik!
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 09:48:50 írta Zer0 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6257 Dátum: 11 júl 25, 10:15:47 »

Nem mondod komolyan?! ikszdé Azér' nem kicsit kicsi a világ.xD

Fejlemény:
Elkezdtem rajzolni a 30. epizódot. Szóval addig is, amíg a 29. rész nem teljes, elütöm az időt, és még haladok is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #6258 Dátum: 11 júl 25, 15:46:04 »

off:
mit dolgozol hogy olyan sokában vagy munkaban? :O
on:
nekem is bejön sasu2 Mosolyog jólett tutu-t papagályból és kosból akarod csinálni?Nevet
Naplózva

Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #6259 Dátum: 11 júl 25, 16:19:43 »

egynek orulhet is deidara h nem kell malteroznia kancsalkameleon utan
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6260 Dátum: 11 júl 25, 16:53:30 »

HALLJÁTOK?
Felejtsétek már el Tutunak azt a hülye szarvát ikszdé
Tutunak NINCS Szarva. Az csak...öm...baki  smirksweat

Mar korabban is emlitettem, nem vagyok valami nagy fotoshop kiraly, de kihozom magambol a maximumot... Na meg egy ora es megyek haza es neki latok...

Esküszöm remegek. Elcsúfítod itt nekem kis Tutukát, akkor még a végén benyögi nekem, hogy kiszáll a sorozatból és akkor nekem végem Tutuka nélkül T.T  Felakaszt
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #6261 Dátum: 11 júl 25, 18:45:26 »

Nem tudom, hogy jól olvastam-e a blogon, hogy Konan apját Zeus-nak hívják (én azt hittem, Cickány xD), és hogy a szinkronhangja nem más, mint a kedvenc nőihangom, Dorina Nevet Ha ez így is van, akkor hűha, le a kalappal Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 25, 19:29:55 írta tocika12 » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6262 Dátum: 11 júl 25, 20:54:00 »

Fű, szerintem tök jók lettek a fanmade madarak, ahhoz képest hogy nem vagy PS guru ^^
Ja és borultam a real madaras videón is ^^
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6263 Dátum: 11 júl 25, 20:58:16 »

dani lenne egy kérdésem:

hány perces lesz a 29.rész mert te mondtad kész és érdekelne.

tutu:

tutu jól fel lett turbózva Nevet de amikor tutu és sasu2 összeugrott azután jött a kisame meg itachis jelenet és sasu2 ott volt akkor ezek szerint ő győzött?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6264 Dátum: 11 júl 26, 06:27:26 »

Moderátor:
Sok a témába nem illő hozzászólás. Tutuval menjetek át a Hebis barmok témájába.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #6265 Dátum: 11 júl 26, 07:17:21 »

tudom hogy most nem ide tartozik de az én hozzászólásom idetartozott és lelett törölve. mondjuk tegnap kellett volna rá a válasz de mind1. ha azért lett törölve mert irtam bele Tuturol is akkor végig kellene olvasni a moderátoroknak az egészet és nem megkeresni mindegyikben a Tutu szót és azt törölni. Ezt nem sértésnek mondom.
na spoiler off
Dani mikorra várható a 29es rész?a lustálkodó szinkronhangtól vagy a betegség miatt kidölt szinkronhangtól függ?
Naplózva
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6266 Dátum: 11 júl 26, 07:34:18 »

Az utolso hozzaszolasomba nekemis volt a temaval kapcsolatos mondatom... Nem is egy...

Am meg nem tudom mit kell itt izelni ha nem lettek volna belinkelve a kepek, minimum 2 napig 1 hozzaszolas lett volna es szerintem az is off lett volna vagy hogy mikor jelenik meg a kov resz...
Szal oruljunk hogy volt elet 4 napon keresztul folyamatosan...

de akkor megegyszer leirom amit tegnap... Nekem van vlami sertesem hogy itacsi mit fog csinalni sasu2 vel miutan visszajott a kalitka harcbol... De szerintem mas is sejti a dolgot...
halottunk most se legyen, de ha dani befejezi a ero senin-es reszt akkor lesz egy halottunk...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6267 Dátum: 11 júl 26, 10:29:07 »

Az 1AÉ 28. epizódjában található Tutu vs Sasu2 konfrontáció kivesézése ide tartozik. Azonban maga Tutuka, mint például a róla alkotott rajongói művek már offnak számítanak.^^
Egyébként már párszor leírtam, de még mindig Bundikon múlik minden. Szóval nem kell 5 percenként F5-öt nyomkodni, hogy megjött e az új epizód. Még egy darabig nem fog megjönni.

Majd ha már rendelkezek a teljes szinkroncsomaggal, akkor beköhögök ide a fórumra, és onnantól kezdve csak 1-2 órát kell várni a debütálásra.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6268 Dátum: 11 júl 26, 12:45:09 »

az jó Mosolyog

kb hány perces lesz?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6269 Dátum: 11 júl 27, 06:39:34 »

tudom hogy most nem ide tartozik de az én hozzászólásom idetartozott és lelett törölve. mondjuk tegnap kellett volna rá a válasz de mind1. ha azért lett törölve mert irtam bele Tuturol is akkor végig kellene olvasni a moderátoroknak az egészet és nem megkeresni mindegyikben a Tutu szót és azt törölni. Ezt nem sértésnek mondom.
na spoiler off
Dani mikorra várható a 29es rész?a lustálkodó szinkronhangtól vagy a betegség miatt kidölt szinkronhangtól függ?

Moderátor:
Dani leírta az okot.
Az utolsó mondatodra pedig itt a válasz: (amit természetesen szintén nem olvastál el... eddig)


...
- A visszaolvasás képességének legcsekélyebb jelét sem mutató hozzászólások törölve lesznek.
...
Mostantól a téma címében benne lesz a következő rész várható megjelenésének időpontja. Aki rákérdez, 3 nap kitiltás. Aki reklamál a 3 napért, annak meg végleges.

Legyek szigorú, töröljem a hozzászólásod és adjak 3 nap kitiltást? Költői kérdés volt. Ha érkezik válasz, akkor lehet tényleg a leírtak szerint cselekszem. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 27, 06:40:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!