24 jún 16, 12:17:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455643 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6165 Dátum: 11 júl 15, 16:22:22 »

Sajna hétfőre semmiképp sem leszek kész vele. (Pedig jó lenne, ugyanis hétfőn lesz egy kis kertiparti, melyet követően kicsit használhatatlan állapotba kényszerülök.^^")

Chakra:
Köszöntem.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6166 Dátum: 11 júl 15, 16:38:27 »

Akk 20.án?  A hold napja Nevet És a hold szeme-tervé xD Am Dani, ezután a rész után esedékes lehetne egy újabb speed drawing  Hümm-hümm
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6167 Dátum: 11 júl 15, 16:57:20 »

Túlzottan nem ragaszkodnék egy újabb Speed Drawing videóhoz. Ugyanis eddig akárhányszor kiadtam egyet, 100-asával láttam viszont hasonlóakat mezei rajzbajnokoktól vééééletlenül.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6168 Dátum: 11 júl 15, 17:17:21 »

:O Én még egy olyat se láttam, pedig arra is kíváncsi vagyok Nevet Mindíg tanul az ember valamit xD Gondolom itt nem lehet, de pmben küldhetnél linket légyszi.
Naplózva
padyboy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 15



WWW
« Válasz #6169 Dátum: 11 júl 15, 17:33:41 »

sajnálattal hallom hogy nem sikerül addigra de nem gáz várni tudni kell. akinek meg nem tetszik hogy váni kell az így járt. nézzen mást
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #6170 Dátum: 11 júl 15, 18:39:49 »

Én amit megnéznék az a tutu vs sasu2, már ha belepillanthatunk a csatába. Azt tudom, hogy tutu nert, de azért érdekes csata lehetett. Olyan Sasuke vs Itachi, csak ez jobb. Nevet
Naplózva

PSN név: gerykelf
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6171 Dátum: 11 júl 15, 19:19:59 »

Miből gondolod, hogy Tutu nyert?xD Sasu2 lazán odarepült Itachihoz, és semmi baja sem volt. Pojén

Egyébként még mindig azt mondom, hogy tessék nyugodtan elkészíteni a Sasu2 vs Tutu párbajt fanmade-ként. ikszdé

ZerO:
Nekem is anno úgy linkelgették őket.^^" Talán még blogomon felfedezhető 1-2 a kommentek között.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 19:21:10 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #6172 Dátum: 11 júl 15, 19:22:56 »

Geryke5: Nem nyert egyik sem, csak jelképes csata volt, mint Dani vs. Zoli, és mindenki eldönti magában, hogy ki nyert, ki a jobb.

24.-e előtt készen elkészül még a rész? Mert akkor megyünk két hétre nyaralni, és egy kicsit nagyon várom már, hogy láthassam. Nevet
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #6173 Dátum: 11 júl 15, 20:02:39 »

Kroli94, akkor tekerd fel a hangerőt fullra és nézd meg a párbaj elötti szováltásukat, majd nézd meg, mikor leszáll Itachihoz sasu2,tisztán lehet hallani, hogy tutu probálgatja sasu2 hangját, de aztán a sajátjával száll le, de szerintem másnak is feltünt már, nem? de zárjuk le ezt a témát, me lelövöm a poént. Dani, én már meg is csináltam, szabadkézzel rajzban, de nem lett tull jó sz'al kidobtam.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #6174 Dátum: 11 júl 15, 20:26:46 »

Felhangosítottam, meghallgattam többször is, de nem igazán hallottam amiről beszélsz, sőt, nem is igazán értem, hogy mire gondolsz. Nade nem nyitok vitát, majd Dani megmondja, hogy mi a helyzet.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 15, 20:45:35 írta Kroli94 » Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6175 Dátum: 11 júl 15, 20:44:37 »

Én se nagyon vágom, hogy mit akarsz mondani Geryke. Tutu próbálgatja Sasu2 hangját? Pontos másodpercet tudsz mondani?

24.-e előtt? Háát, necces. De még bármi történhet. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #6176 Dátum: 11 júl 16, 08:10:30 »

9:19-nél hallhatod, legalábbis én és akiknek megmutattam halloták, (lehet hogy megsérült letöltés közben ikszdé). Ha tévedek, akkor bocsi, de nekem tisztán hellatszik, megnézem Youtube-on is olyan-e.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 16, 08:12:19 írta geryke5 » Naplózva

PSN név: gerykelf
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6177 Dátum: 11 júl 16, 09:45:14 »

Hát én semmit sem hallok sem a letöltötten sem a youtuboson smirksweat én csak azt hallom hogy Sasu2 távolabb van és úgy mondja hogy Káááróóó ikszdé sztem semmi Tutus nincs benni smirksweat ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6178 Dátum: 11 júl 16, 11:30:20 »

Pontosan. Mielőtt rászállna Itachi karjára, Sasu2 tőle jól megszokott, 2 "káró"-zást nyomat.
Tutunak fütyülős hangja van. Legalábbis Zoli fütyörészni szokott Tutu szinkronhangjaként.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #6179 Dátum: 11 júl 16, 13:00:04 »

Akk mind1 hanyagoljuk ezt a témát, én továbbra is úgy hiszem, mert mikkor leszáll Itachi karjára akkor olyan hangot ad ki amit tőle még én nem hallottam, és igazából galambra vagy papagájra emlékeztet, de már mind1 hisz úgyis kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 16, 13:13:41 írta geryke5 » Naplózva

PSN név: gerykelf
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!