24 jún 16, 10:52:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455494 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6135 Dátum: 11 jún 29, 17:42:50 »

Én is várom már az Itachi vs. Sasukét Nevet de nem akarom hogy Itachi meghaljon Neeem vagy tudom hogy megfog halni de akkor legalább ne a következő részben ikszdé
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6136 Dátum: 11 jún 29, 19:01:04 »

Nemhinném,hogy Itachi bántaná az öccsét..Főleg mivel egyedül vannak Nevet

Am a Film2-ben szerintem az összes meghalt karakter "újraéled" és egy érdekes történetet kapunk Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6137 Dátum: 11 júl 03, 16:24:47 »

Én valahogy nagyon nem akarom, h Itachi meghaljon. Szerintem észre kéne térítenie Sasut az uccsó pillanatban, bár ez csak fangirlködés (nálam ő a top2 Temarival megosztva)
... mint az egyik részben mikor pein segítséget kért kisame meg kérte sajt nélkül a pizzát! Nevet
az nem méz nélkül volt sok sajttal?
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #6138 Dátum: 11 júl 06, 15:06:47 »

Idezem:Nincs méz ákkor jó lesz sok sájtal  Nevet
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6139 Dátum: 11 júl 06, 19:36:26 »

Meglepiii!
Kb 9 perc elkészült a 29. epizódból. Viszont a napokban behalt a gépem, így necces, hogy minden totál odaveszett.xD
Persze én remélem a legjobban, hogy nem így van.

Az viszont fix, hogy néhány napig (hétig?) nem fogom tudni folytatni az 1AÉ-t.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #6140 Dátum: 11 júl 06, 20:03:36 »

Akkor imádkozunk, hogy nem történt adat vesztés  bow

ui:Jaj, félre olvastam a hsz-ed. Az olvastam először, hogy 9perce elkészült az új epizód (ebből következtettem, hogy nem soká látható is lesz). Még jó, hogy átolvastam még1x.
Amúgy milyen hosszú lesz a teljeses rész?
Naplózva

....................................................................................................................
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6141 Dátum: 11 júl 08, 10:54:50 »

Hát jó lenne ha nem történne adat veszteség, de azért ez elég gyors volt nem? ikszdé Mármint úgy értem hogy ez kevesebb képkockából fog állni vagy ilyen gyorsan tudsz rajzolni? ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6142 Dátum: 11 júl 08, 12:29:40 »

Ez az átlagtempóm.
A 28. epizód több okból kifolyólag készült el olyan lassan.

Egyébként fejlemény:
Bekapcsolt a gépem.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #6143 Dátum: 11 júl 08, 13:06:43 »

Dani, amúgy sem veszett volna oda semmi, ha nem a vinyó sérül, szóval ha mittomén csak a táp ég le vagy ilyesmi akkor nincs nagyobb gond. Egyébként ha 9 perc kész van akkor elég fajínul haladsz. Kb hány percesre várható a kövi rész?
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6144 Dátum: 11 júl 08, 17:50:23 »

Hát kb az epizód felénél járok. Eddig nagyrészt a felvezetést, illetve az előző epizód zárását tudtam le.

Gyanús, hogy a 29 is eléri a 28. rész rekord játékidejét. Ezt viszont nem nagyon akarom. Így egyszerre kell a tömörségre, és az élvezhetőségre is ügyelnem.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6145 Dátum: 11 júl 08, 21:41:40 »

Dani nem szeretnék okoskodni meg minden de még mindig nem értem... (bocs hogy enyire hülye vagyok de komolyan ikszdé) hogy hogy ekkora baj hogyha egy rész hosszab lesz? Tehát tudod hogy a rajongók szerint nem muszáj rövidnek lennie ikszdé az a lényeg hogy vicces és szórakosztató legyen és azt hogy az ember észre se vegye ha 20 percig a monitort bámulja smirksweat  Nevet tehát nagyon nem értem hogyha azt mondtad hogy Elton harcba keveredésének 60 %-a a lomtárban landolt hogy mért nem lehetett hogy az a történetbe landoljon enyire megszeretnéd tartani a 20 percen belül maradást? Gondolkozik
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6146 Dátum: 11 júl 08, 22:21:38 »

Mondom én, Dani kezdi a sorozatának hosszát kialakítani az igazi animés részekéhez Nevet Nevet 20-23 perc csak meg lesz vmikor Nevet Nevet (őszintén megvallva, sztem ez tök jó lenne Mosolyog )
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6147 Dátum: 11 júl 10, 15:09:33 »

A 18. részbe 3X is belefér a 2. rész ikszdé
Amúgy én úgy vagyok vele, hogy határidőt felállítani értelmetlen. Megrajzolom amit szeretnék és bele is rakom, lesz amennyi lesz Mosolyog
De azért mégse legyen olyan, hogy az egyik 10 perces a másik meg 30 Nevet
(sztem Dani is valahogy így van vele)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6148 Dátum: 11 júl 10, 15:55:26 »

Dani nem szeretnék okoskodni meg minden de még mindig nem értem... (bocs hogy enyire hülye vagyok de komolyan ikszdé) hogy hogy ekkora baj hogyha egy rész hosszab lesz? Tehát tudod hogy a rajongók szerint nem muszáj rövidnek lennie ikszdé az a lényeg hogy vicces és szórakosztató legyen és azt hogy az ember észre se vegye ha 20 percig a monitort bámulja smirksweat  Nevet tehát nagyon nem értem hogyha azt mondtad hogy Elton harcba keveredésének 60 %-a a lomtárban landolt hogy mért nem lehetett hogy az a történetbe landoljon enyire megszeretnéd tartani a 20 percen belül maradást? Gondolkozik

Például azért, mert egy bizonyos játékidő hossz után nem menti el a fájlt a Movie Maker. xD És most jönnének azok a erősködések tanácsok, hogy használjak más progit. Nem, nem fogok más progit használni, ennyi konzervatizmus nekem is jár.xD

Plusz ahogy Zoli is mondta, nem akarom azt, hogy 2 egymást követő epizód közt vagy 10 perces különbség legyen.

Ettől függetlenül megfigyelhető, hogy egyre hosszabbak az epizódok. Szóval nagyon apránként azért próóóóbálom bővíteni a limitet.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6149 Dátum: 11 júl 10, 16:02:50 »

Aha értem Mosolyog köszi a választ  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 408 409 [410] 411 412 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!