24 jún 16, 10:52:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455493 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #5940 Dátum: 11 jún 05, 16:32:59 »

A Jacko az Dani költői álneve.

Amúgy a rész szerintem is jó volt, de inkább a grafika miatt semmint a poénoknak köszönhetően. Az Itachi-Kisame párbeszéd tetszett, de a Sasukés oltásféleség meg a Jiraiya nekrofilkodása nekem jött le annyira. Sasukénél mondjuk lehet közrejátszik, hogy kedvenc karakter, de mindegy :D Jiraiya nekrofil szerepe pedig... Nem tudom, nekem sok volt kicsit :D Volt még pár jelenet ahol elmosolyodtam, de ez a rész inkább a történet miatt tetszett.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 16:48:27 írta Mistich » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5941 Dátum: 11 jún 05, 17:04:58 »

Ki az a Jacko?

Moderátor:
Mi az a 4 szavas szabály? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #5942 Dátum: 11 jún 05, 17:30:20 »

Nekem tetszett, bár nekem mindig tetszik, igaz az elmúlt egy évben a közelében sem jártam a  fórumnak, hogy ezt kifejezzem, de még olvasni sem voltam hajlandó  smirksweat Szerintem határozottan nincs azzal semmi baj, hogy előtérbe kerül a  történet, a poénok így is nagyon jók a grafikáról meg nem is beszélek (bááámulatos).

Hullanak a tagok. Ejnye. Szép hosszú rész lett, eddig a leghosszabb ha jól emlékszem (a filmet nem számítva) Elton benyögése, ami meg a  végén van "manapság a csajok csak a b*zikra buknak" hej de mekkora igazság  Nyelvesít Persze tisztelet a kivételnek. (én nem vagyok az ikszdé)
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #5943 Dátum: 11 jún 05, 17:38:23 »

Nekem is nagyon tetszett ez a rész, de nem csak a poénok miatt, hanem a szép kidolgozások miatt is. Tök jó, hogy ilyen szinten folyamat fejlődik ez a sorozat, plusz látszódik hogy egyre jobban szereted is csinálni. És veszem észre, hogy meguntad a klasszikus Naruto háttérzenéket, keresgéltél és kísérleteztél ezzel is, és abszolúte működött. Bírtam a Sasu2 vs Tutu harcot Tutu tök cuki mutáns szörny (no, imádom a papagájokat ez van:P), és hogy mennyire komoly...

Én is mindig ezt nézek rossz kedv ellen, és mindig fel tud vidítani, ha százszor láttam, akkor is. Csak így tovább, pussz az alkotónak!
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5944 Dátum: 11 jún 05, 18:23:08 »

olyan gyorsan jönnek a hsz-ek...
amúgy szerintem Füvi fog mindent tudni arról az éjszakáról Nevet
nézd vissza, mer' szerintem meg nem, Füvi ott se volt
Ha a történetet követi,akkor a következő Itachi lesz.Megis jelent Sasu2,és azt mondta Itachi valami fontosat kell megtegyen.
nem azért, de remélem, h nem így lesz... az Akatsukiból már csak Tobit nem bírom, de ha ő meghal, akkor inkább pezsgőt nyitok...
Ki az a Jacko?
nem szerettem, de ezt vegyük úgy, hogy nem láttam...
"manapság a csajok csak a b*zikra buknak" hej de mekkora igazság  Nyelvesít
nem mondanám, h kivétel vagyok, bírom a yaoit, de pasinak azért heterot:]
Deit (most már) én is nagyon gyászolom... de ettől függetlenül 9/10 (pont emiatt)
az de nagy volt h miért tiltották ki Kisamét az óvodából...XDXDXD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 18:23:59 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #5945 Dátum: 11 jún 05, 18:38:38 »

én azon gondolkozom legjobban hogy ki tudhatja még a 2 kaszperkacsón kívül? Gondolkozik
Naplózva

-Kai-
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 75



« Válasz #5946 Dátum: 11 jún 05, 18:44:59 »

Mivel nem láttuk az estét nem tudhatjuk , hogy ott volt-e ^^" Lehet ő csinált Zetsuból dohányt Nevet ennyi xP
Naplózva

Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #5947 Dátum: 11 jún 05, 19:17:27 »

Jó ideje már, hogy nem nyilvánítottam véleményt az "Egy akatsukis életé"-ről, de ez nem azt jelenti, hogy már nem nézem. Folyamatosan figyelemmel kísértem a legújabb epizódokat, és én is nagy örömmel tapasztaltam, hogy Dani igenis képes rá: részről-részre tudja magát überelni.  Nevet Hihetetlen, hogy még mindig tele vagy ötletekkel, és a kedved sem hagyott alább. Nincs annál jobb, ha a a készítő élvezi, amit csinál, és nem munkaként, teherként fogja fel. Ha így lenne, az már régen rossz lenne.

Nekem is vizsgákkal volt teli a május közepe és vége, és kedden még vár rám kettő, de hogy ne őrüljek bele a tanulásba, ismét elkezdtem előről nézni az 1AÉ-t. Nem tudom szavakba önteni, milyen felfrissülést jelentett számomra a sok tétel után. Annyit áradoztam róla MSN-en az egyik barátnőmnek - aki nem mellesleg egyáltalán nem ismeri a Naruto animét, nem is nézi -, hogy belekukkantott a 19. részbe, és nem bírta abbahagyni. Iszonyúan megtetszett neki, és két nap alatt kivégezte az összes epizódot, mert nem bírt egyszerűen leállni. Igen, egy olyan lány, aki azt sem tudta eddig, mi az az Akatsuki. Abszolút kedvenc szereplőjévé lépett elő Kisame, és azt hiszem, nálam is ő a number one.  Nevet A mai legfrissebb részt például együtt néztük meg, kommentelgettünk egymásnak MSN-en, és rengeteg ikszdé-vel emlékeztünk meg a csúcs jelenetekről.

A rajzolásod egyre jobb.  Nevet Amikor már harmadszorra néztem a 28. részt, igyekeztem az animációkra is figyelni. 1 percnél pl. amikor Leo leengedi a fegyvert, az valami hihetetlen jó lett, nagyon élethűre sikerült, és ugyanígy ki tudnám emelni Sasu2 repülését is. A másik, ami nagyon szembeötlő, hogy nem csak a rajzolásban vagy nagyon jó, hanem akár egy profi rendező, tökéletesen megtalálod a beállításokat, ráérzel arra, mikor mit kell mutatni. A szinkront is csak dicsérni tudom, a hangodért továbbra is odavagyok, és a többieknek üzenem, hogy egyre jobbak vagytok.  Pontosan  Még egyszer gratulálok, és ha lesznek még vizsgáid, vagy lesz vizsgád, akkor sok sikert kívánok hozzá!  Mosolyog

És, hogy az aktuális témához hozzászóljak, én például Suigetsura tippelek. Bár valószínűleg ő sem a mi emberünk, mivel ő is full részeg volt azon az estén.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #5948 Dátum: 11 jún 05, 19:27:45 »

remek lett a rész... egyre jobban teszik a dolgukat a szinkronosok, plusz egyre jobban árnyalod a karaktereket. Leo monológja érdekes színfolt volt, kellet 1 kicsit a filozófia. Amúgy Leo fegyverének ötlete nem 1 bizonyos fehérítő nézegetésének hatására pattant ki a fejedből?

- most ne lábatlankodj itt Ulquiorra
- Édesanyád
na ezen elgondolkoztam, aztán rájöttem, majd magam alá kullantottam a röhögéstől.  

szóval sűrű grat a részekhet, epedve várjuk a többit
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5949 Dátum: 11 jún 05, 20:11:16 »

Így vizsga maraton előtt nekem is tökéletes felfrissülést jelentett ez az új rész. Hatás szünetek kellettek (Mufasa ütötte a legnagyobbat), a végig nézéséhez. De amióta megláttam az openingbe azt a dinót nem hagy nyugodni gondolat, hogy melyik rajzfilmbe is láttam. Ha valaki beazonosítaná nekem az őshüllőt nagyon megköszönném!  Nevet
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5950 Dátum: 11 jún 05, 20:34:43 »

Úgy tűnik, én leszek az első, aki ezt a részt kicsit gyengébbnek ítélte. :)
Nem azt mondom, hogy nem tetszett, de mégse volt annyira jó, mint azt sokan állították itt. Nekem, persze. Ennek okát nehezen tudnám szavakba önteni, de valamit próbálok írni indoklásként. A Segítő Kezek és Deidara vs. Sasuke harctól jobbat vártam, kissé el lett sietve. Leo stukkere is annyira be lett harangozva, mégis hamar legyőzte, szívesen láttam volna valami hosszabb harcot. Deidara halála sem tetszett. Jó volt látni, hogy a kacsók végre jobb viszonyban vannak vele, erre a halálakor betolnak egy ilyet...ami poénnak nem rossz, de nekem inkább negatív volt. Jiraiya megjelenése sem tetszett. Bár, itt 2 poén nekem nagyon tetszett: a nekrofilos, főleg Jiraiyának az a fej és mikor Nagatónak megjelent Mufasa. Ezeken jót nevettem. A másik pozitívuma a résznek, Kisame és Itachi párbeszéde volt. Meg a rajzolás, persze, de ezt meg se kell említenem. Összességében, nekem ez annyira nem tetszett.
Mostanában szokásommá vált a pontozás: 6,5/10, ami EAÉ szinthez képest nem valami magas. :)
Vagy talán csak azért láttam gyengébbnek a részt, mert ahogy a kommenteket olvastam itt előtte, amik ugye eddigi magasan top1 résznek titulálták ezt, valami eszméletlenül jó részt vártam.
Egyébként most jutottam el oda, hogy megnézzem a Hebis barmok legújabb epizódját, ugyanazt mondhatom, mint legutóbb, mikor kb. egyszerre néztem meg a két sorozat legújabb részét: ezt a kört nálam a HB nyerte.
Naplózva
Szili1992
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #5951 Dátum: 11 jún 05, 21:07:48 »

Ha jól emlékszem Extreme Dinosaurs a sorozat neve, én anno SuperRTL-en néztem németül!:D

Így vizsga maraton előtt nekem is tökéletes felfrissülést jelentett ez az új rész. Hatás szünetek kellettek (Mufasa ütötte a legnagyobbat), a végig nézéséhez. De amióta megláttam az openingbe azt a dinót nem hagy nyugodni gondolat, hogy melyik rajzfilmbe is láttam. Ha valaki beazonosítaná nekem az őshüllőt nagyon megköszönném!  Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5952 Dátum: 11 jún 05, 21:17:12 »

Krieg én is negatív véleményen voltam részben a madaras részről.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #5953 Dátum: 11 jún 05, 21:24:22 »

Ha jól emlékszem Extreme Dinosaurs a sorozat neve, én anno SuperRTL-en néztem németül!:D

Elég jól emlékeztél, köszi, most már nyugodtan fogok aludni.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 05, 21:37:02 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #5954 Dátum: 11 jún 05, 21:25:41 »

Szerintem Jiraiya azért lett nekrofil mert a mangában/animében ellopta Pein egyik hulláját... xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 395 396 [397] 398 399 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!