24 jún 16, 11:27:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455552 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Hintia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7


« Válasz #5865 Dátum: 11 máj 29, 10:13:03 »

Körülbelül 2 héten belül.^^
A vizsgámtól függ a végleges premier dátum, szóval egyelőre nem ígérhetek többet.



Sok sikert Mosolyog Én is most vizsgázok csak én kicsit könnyebben mivel 8-os vagyok ^^"
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5866 Dátum: 11 máj 29, 12:46:12 »

hehh Zoli Nevet téll akkor most benn lesz Füves Cs? ikszdé lehet hogy már volt róla szó h igen vagy nem csak kimaradtak nekem napok Nevet
am abban a bizonyos éjszakában ott volt Ita "barátnője" az a Sasuke-szerű csaj, az ő keze volt a dologban Nevet
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5867 Dátum: 11 máj 29, 13:20:32 »

volt róla szó... Danit sokkolta a hír... "Kölcsön kinyír visszajár"

Am passz.
Naplózva


Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5868 Dátum: 11 máj 29, 13:31:51 »

"...nem fél attól hogy úgy állít be oda hogy Fekete Dani nem tud róla?" hát azért kicsit volt sem feltünő, szerintem nem lesz benne, de inkább hagyjuk hogy Dani döntse el
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5869 Dátum: 11 máj 29, 14:00:27 »

Nah, örülök, hogy valaki a szöveget is értelmezte, és nem csak azon a benyögésen akadt fennt, hogy: "Füves Cs szerepelni fog az 1AÉ-ben". kacsint

Szerintetek lesz olyan rész amit Dant-c egyszer ígért amiben kiderült, hogy mi volt azon a bizonyos éjszakán?  Mosolyog
Mert engem nagyon érdekel hogy Itachit mért kötötték fel Nagatonak hogyan lett 'bioöve' és hogy mért vitték el Kakuzut és hogy kinek volt az az ötlete hogy Zetsut hasznáják spanglinakXD

Már a 28. epizódban is szó fog esni arról az éjszakáról. kacsint Egyébként azt azért senki se higgye, hogy minden egyes apró momentum meg lesz magyarázva. Az általad felsoroltak nagy részét például kimondottan balgaság lenne megmagyarázni.

Sok sikert Mosolyog Én is most vizsgázok csak én kicsit könnyebben mivel 8-os vagyok ^^"

Köszönöm.^^ Valószínűleg el is fog kelleni, ugyanis most kicsit elkezdtem parázni. És nem tudom eldönteni, hogy elkezdjek készülni a vizsgára, vagy befejezzem az 1AÉ-t..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #5870 Dátum: 11 máj 29, 14:07:12 »

arra készülj amelyik jobban menne:D
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #5871 Dátum: 11 máj 29, 14:23:37 »

...  És nem tudom eldönteni, hogy elkezdjek készülni a vizsgára, vagy befejezzem az 1AÉ-t..

Nos, ebben segíthetek...fejezd be a STICK MAN-es animációdat  Figyelmeztetés Figyelmeztetés Figyelmeztetés

Amit ígér azt betartja... Aki munkájával kapcsolatba ad ki hamis infót... Zoli smirksweat

O-KOS-KA  Pojén
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Hintia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7


« Válasz #5872 Dátum: 11 máj 29, 16:01:45 »

Nah, örülök, hogy valaki a szöveget is értelmezte, és nem csak azon a benyögésen akadt fennt, hogy: "Füves Cs szerepelni fog az 1AÉ-ben". kacsint

Szerintetek lesz olyan rész amit Dant-c egyszer ígért amiben kiderült, hogy mi volt azon a bizonyos éjszakán?  Mosolyog
Mert engem nagyon érdekel hogy Itachit mért kötötték fel Nagatonak hogyan lett 'bioöve' és hogy mért vitték el Kakuzut és hogy kinek volt az az ötlete hogy Zetsut hasznáják spanglinakXD

Már a 28. epizódban is szó fog esni arról az éjszakáról. kacsint Egyébként azt azért senki se higgye, hogy minden egyes apró momentum meg lesz magyarázva. Az általad felsoroltak nagy részét például kimondottan balgaság lenne megmagyarázni.

Sok sikert Mosolyog Én is most vizsgázok csak én kicsit könnyebben mivel 8-os vagyok ^^"

Köszönöm.^^ Valószínűleg el is fog kelleni, ugyanis most kicsit elkezdtem parázni. És nem tudom eldönteni, hogy elkezdjek készülni a vizsgára, vagy befejezzem az 1AÉ-t..


Szerintem készülj a vizsgára Mosolyog ha eddig tudtunk várni ez után is fogunk Mosolyog
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #5873 Dátum: 11 máj 29, 17:01:19 »

szerintem is a vizsgára készülj Pontosan egy jó vizsga után jobb a világ is  ikszdé
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5874 Dátum: 11 máj 29, 18:53:49 »

ja... a vizsga a fontos... smirksweat mondjuk én is lehet kérek három nap kényszerpihit vizsga miatt...
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5875 Dátum: 11 máj 29, 19:07:26 »

volt róla szó... Danit sokkolta a hír... "Kölcsön kinyír visszajár"

Am passz.

igen eddig leesett csak nem tudtam a végleges "döntést" Gondolkozik de látom te se ^^" de legyen meglepi Nevet
am Dani: nem mintha nem szeretnénk az EAÉt de a vizsga az vizsga Mosolyog ráérünk Mosolyog
Naplózva

eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #5876 Dátum: 11 máj 29, 19:21:04 »

És nem tudom eldönteni, hogy elkezdjek készülni a vizsgára, vagy befejezzem az 1AÉ-t..
Egyértelműen a vizsgára készülj, az most a fontosabb Nevet Tuti többet tanulsz rá, mint én az érettségire, tekintve, hogy ma kezdtem el valamicskét ikszdé A kövi részt meg kiváárjuuk Kúl
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5877 Dátum: 11 máj 29, 19:57:18 »

Én nem szeretném hogy meghaljanak Johhny Depi az elején nem nagyon kedveltem Leo'-t, de mostanra nagyon megszerettem. Eltont meg nagyon bírom xDD

Nemtom... remélem, h nem halnak meg. Annyira megszerettem Deidarát az utóbbi egy hónapban (olyan cuki uke lenne*perverz*)

Hehh így belegondolva valahol igazad van *perverzenvigyorgószmájli*
mien kis yaoi-hullámot indítottam el...

on: én annyit várok, amennyit kell
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5878 Dátum: 11 máj 30, 01:12:59 »

eddíg is vártunk, szóval csak kibírjuk még Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5879 Dátum: 11 máj 31, 14:11:28 »

... nem tudom eldönteni, hogy elkezdjek készülni a vizsgára, vagy befejezzem az 1AÉ-t..

Készülj a vizsgára, mert ha az nem sikerál, akkor a pótvizsga miatt csúszik az EAÉ is. ^^
Nem, nem vagyunk önzők. ikszdé (Csak a többihez semmi közünk. ^^)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!