24 jún 16, 11:19:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455537 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5235 Dátum: 10 dec 14, 19:28:54 »

Köszönöm a tartalmas, és szemfelnyitó kritikát. xD  bow
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5236 Dátum: 10 dec 14, 19:30:00 »

A "Mézga Géza" Tobi jó volt. Először  néztem, hogy Tobi kopaszodik. ^^ Meg a ház belsejében, a folyosó közepén spontán felbukkanó tolató(?) úthenger is. Nevet
Herkules, a kis céda. Nevet

Tobi nemcsak kopaszodott, hanem meg is volt sértődve! xD Kis pukkancs
És vajon mit keres egy úthenger a ház folyosóján? xD

Ez az úthengeres dolog nagyon emlékeztet egy orosz film autós jelenetére, amelyikben a egy tűzvörös kocsi a Kozmosz szálló épületének falán száguldozik, majd beront és egy folyosón és egyenesen az ebédlő felé száguld! háhá!
Naplózva
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #5237 Dátum: 10 dec 14, 19:31:04 »

Én már azért nem bírom végignézni mert utánna mégjobban várakoztatsz hogy megnézzem a következőt ikszdé. Durvább mint a bk! xD  Szerintetek hány embernek esett le a cím? Pojén
Naplózva

Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #5238 Dátum: 10 dec 14, 19:32:13 »

Volt már jobb is.

Ha már kritizálsz, akkor mond meg hogy miben rosszabb az előző részeknél, és ha nem tudsz semmit akkor addig ne mondj semmit, amíg nem mutatsz fel valamit a "pákónyelven: muveszet" terén.

Sztem ez arész hihetetlenül nagy volt!! Főleg mikor Peincii becsukta a szemét lassacskán, és a spanyol szappanoperákba szokásos : Alfredo vagy mittomén Nevet még jóvolt amikor Konan szeme elkezdett szétválni
Micsoda rész volt! xD Ráadásul az elején, amikor Konan egyik szeme kártyalaponként vált le, az nagyon emlékeztet a Windows régi pasziánsz játékára - ha nyersz, a kártyák úgy ugrálnak ki a helyükről, mintha több millió kártyalapból állt volna xD




Igen, nekem is ez jött le, tuti innen vette Dant-C Senpai az ötletet ^^ Szerintem most jönnek az ünnepek, szóval Daninak is kijár egy kis pihenés, szal ne siettettesétek (na értitek xD)
Naplózva


Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5239 Dátum: 10 dec 14, 19:35:16 »

Remek rész volt. A poénok ötletesek, jók. Pein halála szomorú volt. Az egész részt végigröhögtem. Szal' csak így tovább Dani.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5240 Dátum: 10 dec 14, 19:39:10 »

Nekem tetszett,foleg zetsu a lemezlovas  Nevet 3x néztem meg egymás után és szerintem nagyon ut ez a rész  bow A diszkópatkányok is még a tobbi filmes poén is nagyon be jott, de azért így már nem az igazi pein nélkul,a lelke nélkul ikszdé Amúgy a hupikek torpikék azon meg haltam  Nevet Dani respekt,csak az EAÉ miatt szerettem meg az egész akatsukit és így már kár hogy halnak ki Nevet Hiányzott nekem is itachi még kisame de amúgy hibát ebben a részben nem tudok találni,na nem húzom tovább az idot megyek fusti fecskéket halgatni  bow
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5241 Dátum: 10 dec 14, 19:40:37 »

"kántáre, kántáre, kántáre..." XDDDDDDDDD Tobi mint Mézga Géza nagyon nagy volt! ikszdé Tetszett ahogy Peinci fokozatosan hulla színű lett, na meg a "középen van b*meg" poén különösen nagy előny volt számomra! Nevet (bár ha a jobboldalán van, akkor még realisztikus is lett volna) Nagato mikor meglátta a Power peineket hangosan felröhögtem. ikszdé
Sasu2 ahhoz képest hogy, holló nagyon engedékeny. xD  A táncolás, meg a rész vége pedig zseniális! Nevet Ja! És Zetsu volt a legcukibb! ^^

(ui.: nekem mindig is tetszik az, hogy néhol a történeten van a hangsúly és nem a poénokon, és ez Zolira is vonatkozik, csak oda lusta voltam írni ikszdé)

Szerk.: ezt kifelejtettem: HOL VAN KISAME ÉS ITACHI?

Szerk2.: Mikor Konan megüti Nagatot... az a fej! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 19:49:42 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5242 Dátum: 10 dec 14, 19:51:33 »

Respect....   nagyon jól megoldottad az egészet.. full poénba hoztad ki Pein halálát... és amikor a chakraruddal szórakozott és jött a Beverly Hills-i zsaru zenéje hát behaltam Nevet  kész... Szerintem nevezned kéne valami amatőr filmes fesztiválra.....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #5243 Dátum: 10 dec 14, 19:52:34 »

Hát ez a rész isteni volt!! Nevet Főleg mikor Nagato a Peineket mozgatta x'D .... na meg Pein "tánca zenére" .. nagyon istenienállatkirályfelülmúlhatatlanulnagyonjó rész volt. De a legjobb hogy ilyen hosszú.  Nevet
Isteni volt Dant-C  bow bow  Mosolyog
Ha nevezne akkor meg is nyerné szerintem  Nevet
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5244 Dátum: 10 dec 14, 19:55:28 »

Akkor majd én írok kiritkát! Nevet

Az Első rész óta most ez tetszett a legkevésbé.
Először is nem tudom mostantól hogyan fogod megoldani Yahikot beszéd nélkül. Az biztos hogy Pein hiánya jócskán le fogja vinni a sorozat minőségét (legalábbis az én szememben), ugyanis Ő volt eddig az irányító karakter, aki megmutatta a többieknek az utat. Már csak azt várom, hogy rájöjjenek a turpisságra, és káosz uralkodjon el a maradék tagok között.

Egész ügyes volt Nagato és Pein kapcsolatának megoldása. A megvalósítás okos volt, de annyira  nem volt például vicces, hogy Zenére mozognak. Jobban tetszett volna például, ha Nagato antennaként próbálja tartani különböző pózokban, hogy bonyolult mozdulatsor után Pein végre megszólaljon (száj és hangszálak mozgatásával). Ez persze csak az én fantáziám.

Igazából voltak benne nagyon jó poénok is, de én sajnos aligha 1-2-n nevettem annyira levert voltam a szomorú haláljelenet után.
Tobi szálának ilyesfajta (ideiglenes) lezárása túl gyors volt. Remélem még lesz egy kis hatalmi harc Nagato és Konannel a későbbiekben. Mézga Géza hajzat ütött, ettől függetlenül.

A slusszpoén nagyon felkavaró volt számomra, főleg azért mert eredetiben Konan nem tudja eldönteni a dolgot, a sorozat eddigi eseményei után meg nem valami hihető, hogy csakúgy Yahikoról Nagatora vált. Nem tudom elképzelni se ezután hogyan lesz tovább, ezért várom nagyon a következő rész.

Az animáció továbbra is nagyon jó. Mostmár a legapróbbmozdulat is megvan rajzolva, gratula hozzá, Viccek terén is hoztad a formádat, csak mivel az eddigiekkel ellentétben a szomorú/epic rész az elején volt, az én kedvemet sikeresen lelohasztotta. Szinkron terén is minden okés volt kivéve Juugo első mondata xD Konan szülei is hozták a formájukat, már nagyon akartam őket újra látni Nevet Tetszett nagyon hogy az elején Dragon Ball zene volt, és egyre több külső effektet használsz. Például Zetsu lemezlovagságát nagyon jól összehoztad Nevet
Pein halála és Konan döntése nagyon ledöbbentett, és kíváncsi vagyok hogyan tovább, elvégre ez volt az eddigi legnagyobb fordulat a sorozatban.

Tobi és Sasuke szálának pedig különös figyelmez szentelek Nevet Most ez tűnik a legérdekesebbnek.
Hogy hol van Kisame és Itachi?
Nos, Itachi vs. Sasukét érzek a levegőben Nevet

Jó epizód volt, de kivételesen nem élveztem. Természetesen ez nem csorbította a sorozatot semmivel, csak most már minden eddiginél Sokkalta komolyabb hangnemet ütött meg.
Matten voltam. További sok szerencsét a sorozathoz Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #5245 Dátum: 10 dec 14, 20:11:43 »

Fuhúú, ez nagyon állat. R.I.P. Pein, NagatoXD
számomra legütősebbek:
Konan vs Tobi.
Elton alias Benkő
Konan családja.
Leonidas és Herkules
Suigetsu Mosolyog

Gratula

SZERK:  9 lenyűgöző rész egy év alatt! Dupla Gratula!
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 20:23:06 írta gerimaster » Naplózva

Hiperwolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5246 Dátum: 10 dec 14, 20:24:34 »

Ügyes rész, tetszett. Mosolyog
Így tovább! Pirul
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5247 Dátum: 10 dec 14, 20:24:41 »

Matten, komolyan mondom, én imádlak! xD

Milyen szép világ is lenne, ha minden egyes fórumozó ilyen zseniális szinten fejezné ki a gondolatait a sorozattal kapcsolatban. Nevet

Nos..

Először is, hogy hol van Kisame és Itachi?
Buszon. xD

Kaptak volna ők is egy jelenetet az epizódban, ám ez sajnos nem fért bele a játékidőbe. Túl sok volt a létfontosságú szituáció.
A koreográfus Peint illetően nekem pont az nem jött volna be abszolút, amit te írtál. Mosolyog
Később még lesz bőven jelentősége ennek a húzásnak.

Tobinak szintén lett volna egy plusz jelenete az epizód végén. xD Sajna, ez is csúszásra lett ítélve.

A slusszpoén nagyon felkavaró volt számomra, főleg azért mert eredetiben Konan nem tudja eldönteni a dolgot, a sorozat eddigi eseményei után meg nem valami hihető, hogy csakúgy Yahikoról Nagatora vált. Nem tudom elképzelni se ezután hogyan lesz tovább, ezért várom nagyon a következő rész.

Szerintem mostantól ejteni kellene a sorozat és a Manga jelenlegi cselekményeivel kapcsolatos párhuzamokat. Ugyanis én már a sorozat elejétől elképzeltem olyan dolgokat, amik akkoriban még teljesen eltértek attól, amik a mangában csak az utóbbi időben derültek ki.
Jó példa erre a Pein-Konan-Nagato szerelmi háromszög.
Már a 11. epizódban, Nagato felbukkanásakor is arról volt szó, hogy először vele volt együtt Konan, és majd csak később pártolt Yahikohoz/Peinhez. Plusz, nem tudom mennyire volt érezhető a hátsó szándék, ami miatt Konan beleegyezett Nagato beköltözésébe. Mosolyog

A komolyabb hangulathoz pedig szintén sajna, hozzá kell szokni, ugyanis a közeljövőben ennél már csak jobban fog fokozódni.

Persze, ezek elteltével felüdülésnek fognak számítani a lazulósabb epizódok.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sissiee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 14



« Válasz #5248 Dátum: 10 dec 14, 20:30:48 »

Dani! Sokat nézted a Hóbortos hétvégét vagy teljesen véletlenül jött Pein zenére táncoltatása?  Nevet  Nevet
Nekem nagyon tetszett ez a rész, valahogy a komolyabbak jobban bejönnek! Ügyes vagy, csak így tovább! Mosolyog
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #5249 Dátum: 10 dec 14, 20:34:08 »

az animálásod nagyon kezd belecsapni a profizmusba, úgy ahogy az árnyékolás is! az egész nagyon tetszik, a történet is jól meg van oldva, főleg a csavarok. pl volt egy pár elképzelésem, hogy Nagato hogy fogja megoldani ezt a mozgatásos helyzetet, nadehogy zenével?? váratlanságból 5ös + a csillag X'D
Pein halála szomorú volt, de utána a poénok jól eltaláltak voltak /nem kell mindig az a fajta humor, hogy az ember a padló porcicáit verdesse/, paródia meg a fanwork de az ilyen is Kell ha már ilyen szinteken mozog a dolog.
Nagato volt a legjobb, nagyon tetszik, hogy végre több szerepe van, úgy ahogy Leonak és Eltonnak. Ezt a két karaktert így kitalálni.. ikszdé Leonál először is gyanús volt az a kalap, de a kaméleonnal meg ezzel az öltönnyel.. Reborn! végre megerősítést nyert XP
az imposztor Suigetsu a végén amennyire váratlan volt annyira ütött. Grat Dani, nagyon megérte erre várni!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!