24 jún 16, 11:39:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455570 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5040 Dátum: 10 nov 05, 10:57:45 »

amúgy én nagyon nem vágom, hogy Kisame miért sz*rt be annyira azon, amikor mondta neki Itachi, hogy az olvadékpizza valójába láva volt. Az egyik szerencsesütis résznél simán vett volna egy fürdőt az izzó lávafolyamban xD
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5041 Dátum: 10 nov 05, 11:18:42 »

Nah ide jutottam én is..Mosolyog
Alapvetően tetszett a rész, és néhány helyen a grafika olyan jó volt, hogy nem tudtam, hogy ez egy rajongói alkotás, vagy pedig animációs film.
De!
A vége nekem sem tetszett. Talán épp azért, mert nekem az eaé-ben Yahiko Pein a legszimpatikusabb karakter, talán azért, mert ez így zavaros volt, és cseppet sem történetkövető. Mert! Lehet, hogy ez a mangában is megtörtént, de ott másképp, és időben jóval hamarabb. Na most, ha ezeket a dolgokat ki lehetett hagyni, és alapjában véve Pein karakterét így felépíteni (tudom, nem lehetett másképp a manga miatt), akkor talán életben kellene/kellett volna hagyni. Mivel az eaé rengeteg dologban különbözik a Naruto-tól, és az igazi Akatsuki-tól, nem kell, hogy a történetvezetésben minden főbb esemény is át legyen véve. Csak azok, akik a valós (Dani által már kitalált) képbe is nagyon-nagyon beleillenek.
Úgy gondolom, nem kellene, hogy az legyen a cél, hogy aki a mangában is meghalt (valamilyen formában), az itt is meghaljon.
Tobi mondatai is kicsit erőltetettnek tűntek nekem, mivel ez nem az igazi tobi, ez az eaé Tobija. A kettő között van átmenet...

Amúgy a rész élvezhető volt, nekem 100x jobban tetszett, mint amikor kakuzu és hidan halt meg, annak a hangulata nem jött be valamiért.
Jah, és Yahiko nem 100% ám, hogy meghalt. Szerintem. Nagyon-nagyon jól meg lehetne oldani úgy is, ha életben maradna. (De közben Nagato is szerepet játszana).
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5042 Dátum: 10 nov 05, 12:51:15 »

Zoli, ezt most komolyan gondoltad?

A reklámért olyan szintű kitiltást kaphatsz, ecsém, hogy csuhaj.^^
Azt, hogy a HB topicba is beírtad ezt, még megértem, de itt...

A vége nekem sem tetszett. Talán épp azért, mert nekem az eaé-ben Yahiko Pein a legszimpatikusabb karakter, talán azért, mert ez így zavaros volt, és cseppet sem történetkövető. Mert! Lehet, hogy ez a mangában is megtörtént, de ott másképp, és időben jóval hamarabb. Na most, ha ezeket a dolgokat ki lehetett hagyni, és alapjában véve Pein karakterét így felépíteni (tudom, nem lehetett másképp a manga miatt), akkor talán életben kellene/kellett volna hagyni...

Tobi mondatai is kicsit erőltetettnek tűntek nekem, mivel ez nem az igazi tobi, ez az eaé Tobija. A kettő között van átmenet...

Mivel alapból 2 epizódosra terveztem ezt a szálat, vagyis folytatásosra, így muszáj volt valahol félbecsapnom a történetet. Ezért tűnhet úgy egyeseknek, hogy hirtelen összecsapott, zavaros, történetkövető lett a befejezés.
De még egyszer hangsúlyozom, hogy a következő epizód innentől fog folytatódni! kacsint
Plusz, nem tudom, miért gondolja mindenki azt, hogy Pein meghal az epizód végén. Pojén
Várjátok csak meg a folytatást.^^

Tobiról pedig annyit, hogy szándékosan úgy építettem fel a karakterét, hogy az idiótából lassan főgonosszá váljon. Ugye eleinte még nem is beszélt, négykézláb futott, olyan volt, mint Zetsu kisállata. Majd elkezdett kommunikálni, eleinte tőmondatokban, idővel teljes párbeszédeket folytatva.
Majd jött a nagy változás A FILMben, amikor először megvillantotta a sharinganját.
Vagyis nem tudom miért tűnt kicsit erőltetettnek a mostani epizód végén hallható monológja, ugyanis már lassan 10 epizóddal korábban is kibújt belőle a sz*rkeverő.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5043 Dátum: 10 nov 05, 12:59:39 »

Pein (...) meghalt(?)
Véégre egy jó jövendölés tőlem. :DD
Én reméltem, hogy nem hal meg, mert valahogy nem illett volna hozzá ez a halál. Legalábbis így. De ha Dani csak szivat és Pein meghal, akkor megint dugába dőlök. :D És valószínűleg felhagyok a hülye jövendöléseimmel. :D
Naplózva
Sofi0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


« Válasz #5044 Dátum: 10 nov 05, 13:11:30 »

Na, most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok! Ha mégis meghal Pein (Yahiko), mi lesz szegény Konannel?  Gondolkozik Őt sajnálnám a legjobban!  Szomorú
Naplózva




  "Az igaz barát a legnagyobb áldás, és mégis a legkevesebbet tesszük a megszerzéséért."


         εїз·.¸¸.·´¯`·.¸¸.Wolf's Rain fan!·.¸¸.·´¯`·.¸¸.εїз
                    (¯`·._..Devil May Cry fan!.._.·'¯)
                    ˙·˘°ღFinal Fantasy fan!ღ°˘·˙
Deviantom
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5045 Dátum: 10 nov 05, 13:24:37 »

Zoli, ezt most komolyan gondoltad?

A reklámért olyan szintű kitiltást kaphatsz, ecsém, hogy csuhaj.^^
Azt, hogy a HB topicba is beírtad ezt, még megértem, de itt...

A vége nekem sem tetszett. Talán épp azért, mert nekem az eaé-ben Yahiko Pein a legszimpatikusabb karakter, talán azért, mert ez így zavaros volt, és cseppet sem történetkövető. Mert! Lehet, hogy ez a mangában is megtörtént, de ott másképp, és időben jóval hamarabb. Na most, ha ezeket a dolgokat ki lehetett hagyni, és alapjában véve Pein karakterét így felépíteni (tudom, nem lehetett másképp a manga miatt), akkor talán életben kellene/kellett volna hagyni...

Tobi mondatai is kicsit erőltetettnek tűntek nekem, mivel ez nem az igazi tobi, ez az eaé Tobija. A kettő között van átmenet...

Mivel alapból 2 epizódosra terveztem ezt a szálat, vagyis folytatásosra, így muszáj volt valahol félbecsapnom a történetet. Ezért tűnhet úgy egyeseknek, hogy hirtelen összecsapott, zavaros, történetkövető lett a befejezés.
De még egyszer hangsúlyozom, hogy a következő epizód innentől fog folytatódni! kacsint
Plusz, nem tudom, miért gondolja mindenki azt, hogy Pein meghal az epizód végén. Pojén
Várjátok csak meg a folytatást.^^

Tobiról pedig annyit, hogy szándékosan úgy építettem fel a karakterét, hogy az idiótából lassan főgonosszá váljon. Ugye eleinte még nem is beszélt, négykézláb futott, olyan volt, mint Zetsu kisállata. Majd elkezdett kommunikálni, eleinte tőmondatokban, idővel teljes párbeszédeket folytatva.
Majd jött a nagy változás A FILMben, amikor először megvillantotta a sharinganját.
Vagyis nem tudom miért tűnt kicsit erőltetettnek a mostani epizód végén hallható monológja, ugyanis már lassan 10 epizóddal korábban is kibújt belőle a sz*rkeverő.^^


Ha megnézed, én sem állítottam, hogy meghalt. Azt sem, hogy nem lesz folytatás. Reméltem, hogy így gondolod, de egyáltalán nem akarok beleszólni a történetvezetésedbe.. Mosolyog
Tobi nem azért tűnt erőltetettnek, mert nem illik a karakteréhez a kijelentése. Kicsit hülyén fogalmaztam meg magam. Inkább azt mondanám, hogy azért, mert a vádak Pein ellen eléggé "alaptalanok", és ő erre egyből rávágta, hogy de majd én.. Persze ez bizonyos szempontból jó is: Kicsit drámaibb, izgalmasabb volt így a végére.
Viszont ez egy "paródia", így nem kellene ilyen dolgokba belekötnöm. xD
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 05, 13:26:49 írta Rachet » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5046 Dátum: 10 nov 05, 14:59:14 »

Szerintem Tobi monológja a legjobb jelenet volt a részben, ahogy beált oda lazán és alatta a zene. Tööökéletes!
Naplózva


 
Berry
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 8



« Válasz #5047 Dátum: 10 nov 05, 15:54:35 »

Az új részek nekem nagyon tetszenek!xDDD
Konannak az a kis éneke nagyon jó xD
meg amikor Kisame és Itachi buszmegben vannak és Kisame előadja az öregekre vonatkozó leírását xDDDD és az a vicces,hogy tényleg így van!xDDDD
Amúgy megnéztem újra a legelső részt és...O_O eddig föl sem tűnt,hogy mennyire nagyon nagyon sokat fejlődött a grafika!eszméletlen! Pontosan
szóval mindent összevetve csakis gratulálni tudok Dant-C! őrizd meg a "humorzsák" stílust sorozatodnak! Nevet
Naplózva

http://gzrock.files.wordpress.com/2010/03/naruto_shippuuden_ost.jpg
"Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot."
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #5048 Dátum: 10 nov 05, 22:05:38 »

helo!

Mivan elavolta topic agy indenki alszik? omni omni omni! Danilécci jelölj vissza msn-en(ha ez offnak számit bocs)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5049 Dátum: 10 nov 05, 22:07:27 »

Inkább csend és hulla szag legyen a topicban, minthogy hülyeségekkel, és ismételgetésekkel legyen tele.^^

Msn-en mostanában nagyon ritkán vagyok fennt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
sarlol
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #5050 Dátum: 10 nov 05, 22:44:44 »

Én nem izgulok köztudott hogy pein legyőzhetetlen (kivéve a kidobósban) szal nincs gáz pff egy szobabicigli nem vethet neki véget Nevet és ha túléli akkor tanui lehetünk az első eaé házasságnak meg lagzinak Nevet Amúgy fájna vissza igazolni msn en mert feltennék pár fontos kérdést én nem olyanokat hogy "Mien programmal csináltad?"
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5051 Dátum: 10 nov 05, 23:18:28 »

Dani! Kíváncsian várom a végkifejletedet. Nevet

Amúgy ma olyan történt velem hogy váááááááááááá.. ikszdé
Szépen lightosan kapcsolgatom a tv-t és mikor oda értem a Német csatornákhoz megpillantottam a Kakashi Gaiden utolsó epizódjának végét. Megnyomom a textet, oké lesz még utána 1 rész azt megnézem.

Hát kövi rész elején a 4 -farkút kapja el Kisame, és ugye német csatorna német szinkronnal... egyből az EAÉ jutott eszembe! xD

-Wirklich?
-Natürlich!

Azt hiszem mondanom sem kell, a könnyem kicsordult a röhögéstől! xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5052 Dátum: 10 nov 05, 23:22:18 »

Micsoda?? A németek már azokat a részeket adják? Ohh My God Az szép!
Höh, de ugye maga a párbeszéd nem hangzott el?xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5053 Dátum: 10 nov 05, 23:27:28 »

Nem az nem hangzott el! xD

Bár a Kakashi gaiden végén a Natürlich, és a 4 -farkús rész közepén a Wirklich volt tisztán kivehető! Nevet

És igen már ott járnak! Nevet Amúgy remélem ez most nem volt off! xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #5054 Dátum: 10 nov 06, 13:07:54 »

Dant-C remélem felismered ezt a képet amit összeszerencsétlenkedtem xD rmeélem nem alázlak le vele =))
http://img442.imageshack.us/img442/8781/nvtelenyh.png
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Oldalak: 1 ... 335 336 [337] 338 339 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!