24 jún 16, 13:52:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455792 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Twist Again
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18

Maszkos Harcos=Agyhalott Zombi >>lenni én


« Válasz #4965 Dátum: 10 okt 31, 17:16:43 »

szentem nagyon jó lett ez a rész,grafika ,hangok ,poénok minden' nagyon ott ' van .
       natürlich (asszem így kell leírni)  - erről csak annyit,h csinálok "mangát",bele szerettem volna ezt tenni,de mivel állandóan piszkálnak,h csak másollak Dani (pedig nem isss!!) ....na mind1!   télll naon jó lett!  grat!grat! Nevet Nyelvesít
Naplózva

Első számú Kakashi fan,mellesleg Akatsuki tag és zacskós tej függő vagyok!!   chidori parádé !!!  ikszdé
 az élet nagy kérdései: 1:Kakashi-nak mi van a maszkja alatt?
2:Most akkor konnektorba nyúlt,10 liter zselé van a haján,vagy alapból ilyen a haja?

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4966 Dátum: 10 okt 31, 17:19:20 »

Tetszett a rész , még mindig magával ragad , hogy mennyire jól lehet paintben karaktereket rajzolni.
Viszont a humor annyira nem jött be. Stohl cucc nálam elévült már. Az a poén talán azért nem tetszett. Aminél mosolyra biggyesztettem a számat az a buszon a 4farkúra való buszjegyváltás volt és a Hashirama nevének elbénázása. Mármint nem azt mondom , hogy elbénáztad , csak finom iróniát éreztem abban a tekintetben , hogy 10 fórumozóból 3 nem tudná leírni a nevét rendesen. Gondolom ez ihlette a poént. Ha nem , akkor félre értettem. xD
Összességében jó a rész , csak nem paródiának. Legalább is a mércéhez képest amit felállítottál nem elég. Sok sikert kívánok a további részekhez . Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 19:12:47 írta Ishida » Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #4967 Dátum: 10 okt 31, 17:26:18 »

most néztem meg, sztem a grafika meg az animáció még nem volt ennyire a csúcson, naon jó bow
de ha pein télleg meghalt, akkor én naon csónyán ki fogok akadni!!! >.<# >.<# >.<#
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4968 Dátum: 10 okt 31, 18:56:56 »

Hát ez a rész eléh rövid volt!hát rövid idő alatt  is készült el.Tudűtam hogy valami van a gyorsaság mögött!Már csak azt nem értem hogy a nyitány zenében ki volt az a...vagy mi volt az a figura????
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4969 Dátum: 10 okt 31, 19:07:46 »

Nekem nem tűnt olyan rövidnek. Igaz, 2 perccel rövidebb volt, mint a 24. rész, de szinte pontosan ugyanolyan hosszú volt, mint a 23. ...
________________________________________________________________________________________


Már csak azt nem értem hogy a nyitány zenében ki volt az a...vagy mi volt az a figura????
A főcimbe meg a Samurai Jackből a főgonosz
(asszem annak a Samurai Jack-es főgonosz neve Aku)  :D :D
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 19:14:13 írta Krieg » Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #4970 Dátum: 10 okt 31, 19:10:34 »

az a Samurai Jackből volt a főgonosz, nemtom mi a neve
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Szaszkekisocseem
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #4971 Dátum: 10 okt 31, 19:14:01 »

AHA AHA a samuráj jack-ból volta a főgonosz. Igen Aku a neve.
Am remélem nem halt meg pein. De kurvajó rész volt. Nagyon jó volt a grafika meg minden. A poénok is kurva jóóóóók.
Nagyon faszák vagytok srácok! Csak igy tovább Dani.
Az naon tetszett amikor Kisame nyomta a dumát a vénasszonyokról xD És milyen igaz Nevet
Naplózva
Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #4972 Dátum: 10 okt 31, 19:15:02 »

Nekem nagyon tetszett a rész mint mindegyik . Am mi a bajotok szerintem 11 perc nagyon jó a többi se sokkal hosszabb, örüljetek hogy ilyen hamar megjött Nyelvesít.
Naplózva
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4973 Dátum: 10 okt 31, 19:18:16 »

KIreg ezmár idegesít hogí mindenkit a idézéseiddel oktatsz ki!És mindig csak egy rövidke hozzászólást mondasz mellé!Már bocs az offér!DE nemtudnád magadat idézni??
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4974 Dátum: 10 okt 31, 19:24:00 »

Nem értem a kiakadást, arra akarok rámutatni, hogy nem ártana visszaolvasni...és mit írjak mellé hosszú hozzászólást? Mi értelme lenne, ha 3 sorban leírnám, hogy Dani mekkora isten és milyen király volt az új rész, stbstb. Szerintem semmi, épp ezért nem teszem ezt. De ha ebben a témában ezt kell, akkor én kérek elnézést a tudatlanságom miatt. :smirksweat: *-)
Mellesleg Krieg vagyok, nem KIreg. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 19:44:38 írta Krieg » Naplózva
PiFi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 78



« Válasz #4975 Dátum: 10 okt 31, 19:24:25 »

Ez megérdemel egy hatalmas nagy ikszdé -t.
Grat.

(Enyire meg untad PEIN-t????)
Naplózva

\"A jó döntések tapasztalatból jönnek, az pedig rossz döntésekből."\
táv
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4


« Válasz #4976 Dátum: 10 okt 31, 19:33:45 »

Én remélem hogy a kövi részben nagyobb szerepet kap Elton és Leonidasz. Nevet
Naplózva
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #4977 Dátum: 10 okt 31, 20:19:00 »

Jó lett az új rész, nekem bejött főleg a rajzolás és az már tényleg pro a legdurvább Konan kis dala volt. Nevet
Naplózva

pam-pam
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #4978 Dátum: 10 okt 31, 21:15:24 »

Ez a rész nekem megint olyan furának tűnt, mint az előző. Nem azt mondom, hogy rossz, hanem más mint a többi. Úgy tűnik most már ilyenek jönnek, de ezeknek is megvannak az "értékei".
Amúgy valaki látta mi van Pein pólójára írva? Középen van .... még!   Van valami jel is rajta, nem tudtam elolvasni  Neeem
"A papi cukorbeteg volt => beletörtem a nyelőcsövébe Samehadát" -  Pojén
"Milyen lávára?" - az a hangleejtés, ahogy Kisame mondja, az egyszerre mesteri és vicces  Nevet
"Köt a szerződés, miszerint Konoha területén nem áshatok"- ez jó volt, de attól még a többiek kiáshatták volna Hidant  Pontosan
A kövi részt megint nagyon várom (de melyiket nem  smirksweat ?), fordulatosnak várható.

Ja és amúgy lehet véletlen lett elírva (vagy nem), de nem polpozíció, hanem pole pozíció  bow
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 21:16:13 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4979 Dátum: 10 okt 31, 21:38:10 »

Igen, ma délután megnéztem, de nem irhatok róla semmit mert mindent leirtatok ami fontos. Nevet Zsir rész volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!