24 jún 16, 14:23:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455847 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4905 Dátum: 10 okt 24, 13:59:23 »

nem is láttam hogy említetted volna hogy újra rajzolod Nevet
várom Mosolyog
kíváncsi vagyok milyen lesz Nevet
(bocsi az offért Szomorú = írtam privit neked)
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4906 Dátum: 10 okt 24, 14:01:12 »

Újra fogod csinálni?Jézusom mi a...És a régivel milessz?Szerintem,de csak szerintem!Nem kéne!Úgy Jó ahogy van!Mindenkibe így rögződött be!De te tudod!Nekem8
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4907 Dátum: 10 okt 24, 14:06:25 »

Gondolom fent lesz az oldalon az eredeti első 5 rész, meg mellette, vagy valahol az újrarajzolt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4908 Dátum: 10 okt 24, 14:11:58 »

Újra fogod csinálni?Jézusom mi a...És a régivel milessz?Szerintem,de csak szerintem!Nem kéne!Úgy Jó ahogy van!Mindenkibe így rögződött be!De te tudod!Nekem8

Hogy mi lesz? Felborul a téridő-kontinuum és a térgörbület következtében a régi első 5 epizódot elnyeli egy párhuzamos dimenzió, és örökre feledésbe merül a civilizáció számára.

Természetesen ugyanúgy nézhetőek lesznek azok is, nem fogom minden egyes oldalról letöröltetni őket. Mosolyog
Egy egyszerű példa erre a Dragonball Z és a Kai. Ugyanez lesz a helyzet az 1AÉ-vel is.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
feketeputty
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #4909 Dátum: 10 okt 24, 14:12:06 »

Hello!

Szerintem hülyeség ujra rajzolni , mert ha a grafika "kezdetlegessége" a baj akkor felesleges
mert nem a grafika a lényeg hanem az , hogy a "magyarok ezt dijjazzák". bow Nevet
Naplózva
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4910 Dátum: 10 okt 24, 14:34:56 »

Elnyeli a párhuzamos dimenzió(vagy mi) EZ kész...Már gondolkoztál azon,hogy mi lenne ha ez  meg történne ikszdé!?
(bocs az off ért de hogy kell belerakni a aláirásba képet?)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 24, 14:41:46 írta olajfesték » Naplózva
Amanuet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 19


Ábrándozó Novelista


« Válasz #4911 Dátum: 10 okt 24, 14:39:05 »

Elnyeli a párhuzamos dimenzió
(vagy mi)
 dimenzió??EZ kész...Már gondolkoztál azon,hogy mi lenne ha ez történne ikszdé!?
Az lenne, hogy összepiszkítjuk a gatyánkat Mosolyog
Naplózva

Hola~!
Soy de HÚNGRIA! *saludos*
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4912 Dátum: 10 okt 24, 14:53:01 »

Hello!

Szerintem hülyeség ujra rajzolni , mert ha a grafika "kezdetlegessége" a baj akkor felesleges
mert nem a grafika a lényeg hanem az , hogy a "magyarok ezt dijjazzák". bow Nevet

Direkt leírtam, hogy a szinkron miatt is újraalkotom az első néhány epizódot.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #4913 Dátum: 10 okt 25, 15:36:54 »

És az újra alkotáson belül lesz olyan hogy megváltoztatod a szinkront vagy szórol szóra ugyan az lesz?
Naplózva

feketeputty
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #4914 Dátum: 10 okt 25, 15:59:06 »

Kisame a legkirályabb karakter az egész sorozatban   Nevet
Azt nagyon eltaláltad!
A környéken én mondtam el mindenkinek hogy van egy ilyen sorozat és eddig mindenkinek bejött.
Bár mondjuk oktató film ként sem utolsó:Innen tanultam meg az "alkesz" szó jelentését . Nevet
Naplózva
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #4915 Dátum: 10 okt 26, 16:49:55 »

Most vettem észre hogy az utolsó részben mikor zetsu meg kaki tv-t néz akkor Daninak a riportja megy a tv2 ben. Kicsit néztem sokszor meg a sorozataid Mosolyog Grat hozzá. Várom a következőt . Mosolyog
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #4916 Dátum: 10 okt 28, 16:01:53 »

Ugyanez lesz a helyzet az 1AÉ-vel is.

tehát, rossz zenék, kevesebb trágár szöveg, nem lesz vérzés ergo gagyi minőségre számíthatunk.. Kösz..Dani............Kösz Nevet

Viccet félretéve kiváncsi leszek bár sztem elég lesz csak Kakuzut újratolni, vagy van más ötleted szinkron terén... vagy ugyanaz lesz?
Naplózva


Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4917 Dátum: 10 okt 28, 16:23:05 »

Gyakorold az idézést, mert ez még nem megy. :D
Amúgy nem tudom, miért van mindenkinek valami baja az újraalkotással. Gondolom annyi lesz, hogy megtart mindent, minden szöveget, poént, eseményt, stbstb, csak újrarajzolja (milyen meglepő, hogy az újraalkotás ezt jelenti). Feltételezem Kakuzu hangja gyorsabb lesz, Yoropiko hangja is elég lassú volt kezdetekben. Meg ahogy éreztem, úgy általánosságban lassan beszéltek a karakterek. Valamint ha megnézed egyes karakterek rajzolásának stílusát az első részben, aztán megnézed mondjuk a 23. részt; e téren elég jelentős változásokat lehet észlelni. Aztán ott az animáció. Ahogy Dani említette, kezdetektől tudott volna ilyen jól (vagy szinte ilyen jól) rajzolni, csak mivel nem a publikum elé volt szánva eredetileg a sorozat, ezért nem csinálta annyira igényesen. Ezeket gondolom, hogy újraalkotja. (vagyis az egész részt) És még gondolok arra is, hogy az első pár részben kicsit túl nagyok a feliratok. Ezek gondolom a remake-ekben kisebbek lesznek. Legalábbis nekem ez jön le az újraalkotás szó hallatán. Én személy szerint nagyon kíváncsi leszek az újraalkotott első x részre.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 28, 16:26:15 írta Krieg » Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #4918 Dátum: 10 okt 28, 17:17:56 »

én se oltom a témát Nevet mert aligvárom én is Nevet Nevet csak heccelődök Nevet De ezt tudja Dani Nevet

okés igaz, sorry arra céloztam, h írta Dani, h ugyanaz lesz majd kb mint a Dragonball z és kai val kb Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 28, 17:19:35 írta Hiei1107 » Naplózva


olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4919 Dátum: 10 okt 29, 14:57:32 »

Jólvan bevallom!én is várom az új 5 részt! De még is csak rossz dolog! Talán még elfogadom ha eggyetlen eggy viccet sem változtat rajta! Dehát ez van! A régiből új lessz!Minden megújul...(egyeszer) DE ha már ezeket újra csinálod, akkor a többit mér nem? Mert kb a 10.- rész után vannak a aránylag jobb részek!


Am... KéTHéT? yes!!!!!! Dani te egyre gyorsabb vagy! De ahogy a blogod montad:"poénok terén egy nagyon gyenge epizód született."  Remélem nem ugyan ezt fogod mondani a következő részről...Füge...kés...ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!