24 jún 16, 14:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455845 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #4770 Dátum: 10 okt 05, 09:50:04 »

Én is tudnék, bőven kritikát, mondani, de inkább nem is teszem, röviden tömören írtam már Daninak Nevet Mindenesetre sajnáltam, h olyan kapkodás lett belőle sztem. Asuma vs. Kakuzu ill Hidan harc látványa az számomra nagyon hiányoló tényező volt. A benne lévő poénokra igencsak Hidan adta meg a kellő választ, de talán túl sok példa volt belőle ami talán nem kellet volna. nah DEEEE a lényeg, hááát eszem-f*szom megáll, micsoda fejlemények hölgyeim és uraim. Hidan sérülése, és feláldozása hát bakker, persze iróikusan tükrözi magát a mangát is, értem ezalatt a felesleges haláleseteket melyek elkerülhetők lettek volna, de mégsem xD (Konan eszméletlen támadása és erővillogása, de.. minek!? mert csak megtudtuk, h Tobi legyőzhetetlen -_-")
leszámítva jó rész volt meglepetésekkel teli. És örültem, annak,h  nincs úgy kifejezetten sok nagy über poén mint az eddigiekben, ez spec az izgalmas bazzz mi lesz itt kategória Mosolyog

kiszavazósdi, és, h Dani... Bozont? háát LOOL megkaptad Nevet

Off: Jó volt talni a conon, kár, h lemaradtam az Egy Sípos életéről, de nem gáz Nevet
A beszélgetést végig hallgattam volna Nevet "a sapkádat azért levehetnéd" ez jó volt, mintha magamat hallanám Nevet
Matten és Yoko: Hát ti sem vagytok százasok!!! Örültem és megleptetek kellően!!! hehe

Off end!

kérdés, most akkor, h lesz ez a vendégszereplés? Nevet mert az ötletet nem tartom, rossznak, amolyan átadom a stafétát effect lassan átpakolni másnak a karikat Nevet nahd e kiváncsi leszek arra, h milyen lesz Kakuzu Yoko styleban Nevet

Naplózva


yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #4771 Dátum: 10 okt 05, 10:15:23 »

Matten és Yoko: Hát ti sem vagytok százasok!!! Örültem és megleptetek kellően!!! hehe
kérdés, most akkor, h lesz ez a vendégszereplés? Nevet mert az ötletet nem tartom, rossznak, amolyan átadom a stafétát effect lassan átpakolni másnak a karikat Nevet nahd e kiváncsi leszek arra, h milyen lesz Kakuzu Yoko styleban Nevet


Téged is jó volt már élőben látni Nevet. Hát azért remélem, hogy Dani nem fogja mindenegyes karakter halála után odaírni, hogy majd a HBben mert akkor kb semmi nem marad az alapsztorijaimból Nevet De Kakuzu meglepett, jól is esett és hogy a kérdésedre is válaszoljak: már átírtam 1-2 dolgot kakikánk szerepeltetése érdekéseb, ...az a párdolog annyit tesz, hogy csúszik mindenXD de nem gáz. Nevet
Úgy is visszakapja kamatostul Nyelvesít Nyelvesít Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Kacsi-Sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

A Sötétség Mosógép Szagú Hordáinak Vezetője


« Válasz #4772 Dátum: 10 okt 05, 14:46:04 »

remélem Deidara halála is ilyen szomorú lesz mint Kakuzué. De azért remélem lesz valami arab terrorista poén Deidara halálánál. (tudom még attól messze állunk)
Naplózva
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #4773 Dátum: 10 okt 05, 15:07:05 »

Én soha a büdös életbe nemfogom megszokni illetve megérteni hogy azok az emberek, akik megnézik a sorozatot..majd írnak hogy milyen laposak a poénok, milyen rosz ez..milyne rosz az.. azok miértnem ülnek neki és kezdenek el rajzolni paintel majd olyan egetrengető poénokat raknak bele amitől még M.Jacko is elvégez egy utolsó Moonwalkot....

Ez a topic nem arra való, hogy mindenki tisztára nyalja a popsikámat, hanem arra, hogy véleményt nyilvánítsanak. Amibe nem csak a pozitív, hanem a negatív kritika is beletartozik.
Drogba, tegyük fel, hogy te nem szereted a paradicsomot. Attól még nem fogom neked azt mondani, hogy nah akkor találj fel egy finomabb dolgot, mint a paradicsom.


Mindegy nekem ez lesz az utolsó kommentem ebbe a témába. Nem szeretném ha mások azt gondolnák hogy egy véleménykinyílvánításal máris nyalok..szóval egészségetekre..
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4774 Dátum: 10 okt 05, 15:15:39 »

Félreértettél Drogba.
A nyalást nem rád értettem.
Itt az volt a probléma, hogy megpróbáltad korlátozni a véleménynyilvánítást.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #4775 Dátum: 10 okt 05, 17:24:29 »

Állat rész Dani!! Grat

edited: De szerintem is kicsit el lett kapkodva (Hidan) és Kakuzu halála. Nyugodtan lehetet volna ez 2 részben kicsit részletesebben (1. Asuma vs Hidan, 2. (Hidan) és Kakuzu halála). De azért grat.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 05, 17:37:00 írta Kanokanor Seme » Naplózva

pont.én
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #4776 Dátum: 10 okt 05, 18:12:37 »

Nekem nagyon teccett!GRAT DANI!!
Remélem más is felfedezte azt,hogy amikor Kakuzu és Zetsu nézte a TV-t akkor az Aktívot nézték...pont azt az aktívos részt amiben a Dani is benne volt:...kapásból rájötem:,,Eddig is minden oltást kerültem,és semmi bajom."!
Szerintem nem volt elkapkodva...konkrétan ennyi a lényeg belőle!
Csak így tovább  Dani! Nevet bow
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4777 Dátum: 10 okt 05, 18:19:06 »

Ez nem csak neked tűnt fel én is észrevettem. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #4778 Dátum: 10 okt 05, 19:10:34 »

Én nem értek egyet azzal hogy kevés poén van benne. Az elmúlt három részen nem röhögtem annyit mint ezen.
Legjobban az tetszett amikor Hidan elkezdte mondani Kakinak hogy a vetélytársa és benyögte hogy"B*zi vagy?"
Nem túlzok kiestem a székemből.
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
durkopeter
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #4779 Dátum: 10 okt 05, 19:55:40 »

Basszus, azt azért bánom, hogy legyőzték őket. Amikor Hidan megmentette a kaszájával, azt hittem másképp alakul, de végül mégis meghaltak. (kivéve Hidan  Ördögi)
Akkor legközelebb Pein jön? Aztán hamarosan vége? (ikszdé azért az még arrébb van)
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4780 Dátum: 10 okt 05, 20:04:43 »

Hidanék után azért még nem Pein jön ha a "halálsorrendet" követjük. :D Ott van még Deidara is, meg Itachi. :)) Itachi halálára (ha meghal) kíváncsi leszek, hogy lesz megoldva. :D
Naplózva
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #4781 Dátum: 10 okt 05, 20:11:27 »

Nem spoilerezünk(<-nem tom hogy írják) van aki még nem ért el odáig.

Amúgy nekem nem ez lesz a kedvenc részem de nem várhatok el minden részbe egy rakás poént de a zenék tetszenek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 06, 17:13:31 írta Ayumi7 » Naplózva

pam-pam
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #4782 Dátum: 10 okt 05, 20:36:24 »

Azért nem kell sietni, 2 kedvenc EAÉ szereplőm ment el. Öcsém, a végén még ki fog halni az egész Akatsuki Kiüt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 05, 20:44:32 írta Kanokanor Seme » Naplózva

Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #4783 Dátum: 10 okt 06, 05:13:49 »

Dani én azt kérdezném, hogy milyen mikrofonnal és programmal veszed fel a beszédet?
Amúgy jó rész volt Nevet csak sajnálom hogy Kakit kiszavazták Szomorú
Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4784 Dátum: 10 okt 06, 09:23:19 »

A program jelenleg az Audacity.
A mikrofon pedig ez:  http://www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.landcomputer.hu/pic/termekkepek/8455GENIUS_MIC_01A_Metallic.jpg&imgrefurl=http://www.landcomputer.hu/index.php%3Fcat%3D27%26subcat%3D127%26PHPSESSID%3D0e34b3fa30d7bd606d9fe789a13a0b62&usg=__Ne8XW3Es4YKnCu1gpvlbt1CrROU=&h=560&w=560&sz=15&hl=hu&start=0&zoom=1&tbnid=zFFdrYuIAB4baM:&tbnh=151&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dgenius%2Bmic%26um%3D1%26hl%3Dhu%26biw%3D1024%26bih%3D585%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=660&vpy=79&dur=539&hovh=202&hovw=202&tx=109&ty=135&ei=HjGsTI-cI5XNjAfQp6XMCw&oei=HjGsTI-cI5XNjAfQp6XMCw&esq=1&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:4,s:0

Szép hosszú link.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!