24 jún 16, 12:48:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455693 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Kacsi-Sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

A Sötétség Mosógép Szagú Hordáinak Vezetője


« Válasz #4755 Dátum: 10 okt 04, 19:00:13 »

hello, én csak azt szeretném kérdezni hogy ezt mér nem egy nagy filmbe tetted mint Sasori halálát? De am ez a legszomorúbb rész eddig sztem. De nagyon jó volt.
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4756 Dátum: 10 okt 04, 19:01:19 »

Hát gondolj bele, ha minden szereplő halálára készülne egy film...:D Az első filmre is fél évet kellett várni, számold össze, mennyi idő (és nem mellesleg munka) lenne, ha minden szereplő halálának készülne egy film :)
Naplózva
Ayumi7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 86


« Válasz #4757 Dátum: 10 okt 04, 19:05:47 »

Am meg szeretném jegyezni hogy nagyon állat az ahogy össze lett téve a kis rész hogy amikor Hidan pszichopata fejet vág el kezdődik a zene és pont akkor áll Kakuzu elé amikor felpörög a zene. Nevet
Naplózva

pam-pam
Kacsi-Sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16

A Sötétség Mosógép Szagú Hordáinak Vezetője


« Válasz #4758 Dátum: 10 okt 04, 19:09:43 »

Hát gondolj bele, ha minden szereplő halálára készülne egy film...Nevet Az első filmre is fél évet kellett várni, számold össze, mennyi idő (és nem mellesleg munka) lenne, ha minden szereplő halálának készülne egy film Mosolyog
Jobban belegondolva igazad van.
De azért remélem Pain halála majd nagy film lesz. De akkor is ez volt a legszomorúbb rész (főleg hogy Kakuzut kedveltem)
Naplózva
xxxayaxxx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1


« Válasz #4759 Dátum: 10 okt 04, 19:56:29 »

Az új rész nagyon csúcs lett  Mosolyog, szegény Kaki xD
Naplózva
Amidamaru86
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 31



« Válasz #4760 Dátum: 10 okt 04, 19:57:28 »

Kár h kiestek a fiúk Szomorú
Jó lis rész volt,de kicsit szomorú voltam a rész végén.
Ahogy Hidan kiállt a rotációs suriken elé az nagyon nagy rész volt.
Kár h lassan lassan de elbúcsúzunk egy szereplőtől,bár részemről az lenne a legjobb ha mindenki maradna a szereplőgárdából,úgy a legjobbak ha mindenki együtt.
Ez mondjuk az én személyes véleményem.
Amúgy gratula,szép munkát végeztél!
Naplózva

Takeda Miroku
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 24


ISTEN


« Válasz #4761 Dátum: 10 okt 04, 20:03:02 »

Három szó: Dani Isten vagy. Nevet
Naplózva

Egy Istent csak egy másik Isten tud felismerni.
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #4762 Dátum: 10 okt 04, 20:24:47 »

Én soha a büdös életbe nemfogom megszokni illetve megérteni hogy azok az emberek, akik megnézik a sorozatot..majd írnak hogy milyen laposak a poénok, milyen rosz ez..milyne rosz az.. azok miértnem ülnek neki és kezdenek el rajzolni paintel majd olyan egetrengető poénokat raknak bele amitől még M.Jacko is elvégez egy utolsó Moonwalkot....

Nekem tetszett a rész..és én az 1AÉ nem azért nézem mert vicces (nah jó azért is) hanem csodálom hogy valaki enyire kitanult egy olyan ősrégi programot mint a Paint és szán rá az életéből anyi időt hogy heteket töltsön 1 rész megrajzolásával.

Szóval eljött a komolyság ideje.

u.i: KAKi hiányozni fogsz ^^ Szomorú
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
Dny3p3r
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 7



« Válasz #4763 Dátum: 10 okt 04, 20:28:39 »

tetszett eddig minden resz. ez is teljes egeszeben de mikor asuma a wolverine karmokkal jott naruto meg berantotta a rasenshurikent ott elszakadt a cerna:D
gj BIKICSUNÁJ
Naplózva

Rock and roll ain't noise pollutioN
jatek09
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 296



WWW
« Válasz #4764 Dátum: 10 okt 04, 20:31:48 »

Drogba ők csak leírják a saját véleményüket mivel ez egy fórum,és legalább a készítő tanul ezekből.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4765 Dátum: 10 okt 04, 20:33:30 »

Én soha a büdös életbe nemfogom megszokni illetve megérteni hogy azok az emberek, akik megnézik a sorozatot..majd írnak hogy milyen laposak a poénok, milyen rosz ez..milyne rosz az.. azok miértnem ülnek neki és kezdenek el rajzolni paintel majd olyan egetrengető poénokat raknak bele amitől még M.Jacko is elvégez egy utolsó Moonwalkot....

Ez a topic nem arra való, hogy mindenki tisztára nyalja a popsikámat, hanem arra, hogy véleményt nyilvánítsanak. Amibe nem csak a pozitív, hanem a negatív kritika is beletartozik.
Drogba, tegyük fel, hogy te nem szereted a paradicsomot. Attól még nem fogom neked azt mondani, hogy nah akkor találj fel egy finomabb dolgot, mint a paradicsom.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #4766 Dátum: 10 okt 04, 20:39:40 »

Érdekes, szerintem eléggé tisztán kivehető volt a mondanivaló, csodálkozom, hogy ennyi embernek nem esett le. Viszont az üzenettel, meg a poénokról szóló okfejtésével (buli, pia, diszkó stb.) Dani kivívta a megbecsülésemet (nem mintha szüksége lenne rá   Nevet )
Azonban szerintem nem hanyatlik a sorozat, mindig vannak jobb, meg gyengébb részek, ráadásul mindenkinek más tetszik. Nekem például a 23 rész kellemes változatosság volt a másnapos-vonal után.
 És Dani tartozik annyira az első kategóriába, hogy ellássa a hátralévő részeket ötletes poénokkal, főleg, amit szeretek, az hogy a részletekbe is beleszövi őket. Ilyen pl. a jelen részben a BALTA Mosolyog
És lehet, hogy nem nézem meg meg napjában 10x, nem idézgetek belőle állandóan, és nem szakadok a röhögéstől, de attól még bírom a sorozatot, mert kellemesen agypihentető és jól van megcsinálva.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4767 Dátum: 10 okt 04, 20:49:08 »

Én soha a büdös életbe nemfogom megszokni illetve megérteni hogy azok az emberek, akik megnézik a sorozatot..majd írnak hogy milyen laposak a poénok, milyen rosz ez..milyne rosz az.. azok miértnem ülnek neki és kezdenek el rajzolni paintel majd olyan egetrengető poénokat raknak bele amitől még M.Jacko is elvégez egy utolsó Moonwalkot....

Ez a topic nem arra való, hogy mindenki tisztára nyalja a popsikámat, hanem arra, hogy véleményt nyilvánítsanak. Amibe nem csak a pozitív, hanem a negatív kritika is beletartozik.
Drogba, tegyük fel, hogy te nem szereted a paradicsomot. Attól még nem fogom neked azt mondani, hogy nah akkor találj fel egy finomabb dolgot, mint a paradicsom.

Kölcsönös tisztelet Dani. Mosolyog Drogba meg olavss vissza, mert már válaszoltk a vádjaidra előbb is.
Naplózva


 
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4768 Dátum: 10 okt 04, 21:13:06 »

Legjobb tényleg mikor Asuma a farkas karmokat nyomta, hiányozni fog Kakuzu és Hidan  bye bye (vagy nem??  Gondolkozik)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
vzsombi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65


« Válasz #4769 Dátum: 10 okt 04, 21:15:48 »

Ez a rész.....Mosolyog jó volt!
Naplózva

Ne becsülj le! Nem félek!
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!