24 jún 16, 09:44:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455370 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Andeiou-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


Abdeiou Nara


« Válasz #3135 Dátum: 10 jún 23, 09:14:15 »

Örök kedvenc marad az Egy Akatsukis Élete Nyelvesít Pontosan Pojén
Tobi jófej,csak túl sok részből kimarad:D:D szerintem nagy face lenne:D
Kakuzu meg Kisame  >.<# Örök bolondok maradnak. Nevet de ez így jó.


« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 10:47:57 írta Andeiou-kun » Naplózva

NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #3136 Dátum: 10 jún 23, 09:27:46 »

Valami értelmes hozzászólást nem tudna valaki benyögni a témával kapcsolatban?
Egy idő után eléggé fárasztó tud lenni az idézgetés,istenítés meg a nyalizás ezerrel...
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #3137 Dátum: 10 jún 23, 09:30:19 »

Miért mit vársz, mit írjunk? amúgy nekem is bejön, mondjuk az új részeket még nem néztem
Naplózva
NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #3138 Dátum: 10 jún 23, 09:45:52 »

Esetleg ha valami értelmes megfigyelést,pozitív,gondolat ébresztő vagy esetleg építő jellegű kritikát írnátok a sorozattal kapcsolatban ami ténylegesen olvasásra és hozzászólásra buzdítaná az embereket ezen a fórumon és nem az ezredszerre olvasott ugyanazon nemű hozzászólástól kapna idegrohamot mindenki.
A válaszodból meg tökéletesen leszűrtem ,hogy te se tudsz értelmes hozzászólást írni a témával kapcsolatban.
Miért mit vársz, mit írjunk? amúgy nekem is bejön, mondjuk az új részeket még nem néztem
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 09:47:02 írta NEPHY » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3139 Dátum: 10 jún 23, 10:12:57 »

NEPHY: Ezt hajtogatom 20 oldala, de senki sem figyel.

Egy valaki bemondta, hogy Milyen jó, hogy Rockot is használ, erre mindenki ezzel isteníti.
Csak közlöm: Az EAÉ-ben Főleg Rap és Techno van, és Néha Peinnél és Kakuzunál Heavy Metal vagy Trash Metal (ez utóbbi szerintem a Rocktörténet Legalja). Mielőtt nyalizunk, legyünk tisztában azzal, amiről beszélünk. Mit vártok, hogy Dani jön és egyenként megköszöni nektek? Biztos örül nekik, amikor olvassa, de Túl sok, a Hihetetlen, Hamis, és eltűlzott Nyalizás. Komolyan, kit érdekel, hogy Csak Idézzel valamit a sorozatból, és utána írod, hogy Isten vagy Dani. Kit érdekel, hogy a Haverod csak a neve miatt Magáénak tudja a sorozatot. Kit érdekel, hogy a suliban azt idézgetitek, és Röhögtök rajta? Mi is idézgetjük, még sem Óriási Hírként biggyesztem ide.

Valami értelmeset rakjatok hozzá, amivel elemzitek az epizódokat (NEM IDÉZGETITEK, ELEMZITEK); keresitek a rejtett poénokat, mert van bőven; vagy esetleg néhány poén eredetét firtattjátok (Nem üzenetek, hogy: Váó, Honnan szedted az F-tablettát Dani?! Zseniális). Rengeteg vicc, persze Dani fejéből pattan ki, nem egyre biztos ti is gondoltatok a Naruto Nézése közben, és ezzel nem vagyunk egyedül. De a többinek simán lehet keresni.

Vagyis valami értelmeset vigyetek a Témába, ne csak Borzasztó helyesírással istenítsetek, és menjetek az agyunkra.

Köszönöm!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3140 Dátum: 10 jún 23, 10:17:45 »

OFF:Gratulálok!Szerintem elértétek hogy Chakra instant kapjon egy kisebb szívrohamot!


ON:Valaki tud mondani valami olyasmi bakit a szerencsesüti-gyáros rész óta,meg amikor Itachi gépezett és nem volt gép csak monitor mert én nem nagyon vettem észre mást smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Andeiou-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


Abdeiou Nara


« Válasz #3141 Dátum: 10 jún 23, 10:47:00 »

OFF:Gratulálok!Szerintem elértétek hogy Chakra instant kapjon egy kisebb szívrohamot!


ON:Valaki tud mondani valami olyasmi bakit a szerencsesüti-gyáros rész óta,meg amikor Itachi gépezett és nem volt gép csak monitor mert én nem nagyon vettem észre mást smirksweat

Van még egy a 12. részben amikor Nagato mondja Konannak és Hidannak,hogy meneküljetek....
Akkor Nagato széke átváltozik ilyen transformers style-va és nincs ott az ablak. na mind1! Szerintem a bakikeresést haggyuk Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 12:27:27 írta Andeiou-kun » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3142 Dátum: 10 jún 23, 10:50:30 »

LoL és TÉNYLEG Nincs Gép ikszdé De poén xD

Miért hagyjuk? Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
leves96
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #3143 Dátum: 10 jún 23, 11:36:49 »

Matten... Te mondod, hogy keressük ki a rejtett poénokat. Erre azt nem veszed észre, hogy nincs gép csak monítor, billentyű meg egér. És az F-tablettás poén az új. Ha most ennyire panaszkodsz a hozzászólásunk miatt, akkor ne követelőzz, hanem próbáld elterelni a témát. Az 1. részben, mikor megszivatta Kisame Hidant, akkor én egy beavatási szertartásra gondoltam smirksweat. Te a többire mit gondoltál? Nevet
Naplózva

"Sabaku Kyuu, Sabaku Soso"
Sok bunkó nem szereti ismételni magát.
Ezért ők nem szeretnek.
De kinek baj? Mondd anyám?
Hallássérült vagyok, örülök is ennek.
vince-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72


« Válasz #3144 Dátum: 10 jún 23, 12:08:45 »

nem tom kivette észre (lehet hogy rajtam kívül mindenki) a 14. rész legvégén ottvan a az a rész ami a filmben is benne van ( Sasori és a büdös kölykök)
Naplózva

Sz*r élete annak a tízévesnek van, akit a részeg apja félholtra ver, majd a haverjaival együtt megerőszakol. És nem annak a tizennégy évesnek, akit az anyja nem enged el hajnalig bulizni.
Youtube channel: http://www.youtube.com/user/GodofWendel
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #3145 Dátum: 10 jún 23, 12:22:57 »

khmm...az egy trailer.. nyem szoltam  Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm Hümm-hümm
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3146 Dátum: 10 jún 23, 17:02:16 »

Moderátor:

Pár hsz törölve.
Megkérnék mindenkit, hogy egymás piszkálását PÜ/e-mail/MSN/Skype/stb. keretében végezzétek és ne itt a témában, mert még véletlen kitiltás lesz a vége. >:->
A semmiről nem szóló vagy csak a poénokkal spoilerkedő hsz-ek természetesen a továbbiakban is törlésre kerülnek. De azt ne várja senki, hogy minden, csak "dicséretből" álló hsz törölve lesz. Ha valakinek ez a véleménye, akkor el kell fogadni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #3147 Dátum: 10 jún 23, 18:07:51 »

Hát már jó lesz ha leáll ez az egymást szidás, mert már kezd idegesítő lenni >.<#
Az meg hogy valaki kifejti hogy miért is tetszik neki az 1AÉ, nem baj csak ne legyen belőle istenítés és egyéb röhejes dolog. Az újoncoknak pedig szerintem nem kell egyből neki esni ha kicsit "élvezkednek" a sorozaton, egyszer (ismétlem EGYSZER!!) ők is kifejthetik a csodálatukat. Nevet
Naplózva
Andeiou-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 5


Abdeiou Nara


« Válasz #3148 Dátum: 10 jún 23, 18:42:28 »

Hát már jó lesz ha leáll ez az egymást szidás, mert már kezd idegesítő lenni >.<#
Az meg hogy valaki kifejti hogy miért is tetszik neki az 1AÉ, nem baj csak ne legyen belőle istenítés és egyéb röhejes dolog. Az újoncoknak pedig szerintem nem kell egyből neki esni ha kicsit "élvezkednek" a sorozaton, egyszer (ismétlem EGYSZER!!) ők is kifejthetik a csodálatukat. Nevet

Maradjunk az EAE témánál pls Nevet
És szerintem sincs abból baj,hogy elmondja mér szereti a sorozatot.Tényleg nelegyen istenítés Nevet
Az meg más ki/mi kin/min élvezkedik:D:D az 18+ téma Nevet
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3149 Dátum: 10 jún 23, 20:40:57 »

Leves: Mi lenne ha nem kötnél belém folyton?
A nincs gépház az nem rejtett poén, hanem baki és igenis nem vettem észre.

Az meg Szerintem nem beavatási szertartás, hanem egyszerűen Kisame imád szemétkedni ikszdé Ez volt az Ő karakterének bemutatása, és ezzel láttuk is Kapcsolatát Deidarával, Itachival és Hidannal Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!