24 szep 26, 23:44:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540260 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2775 Dátum: 10 ápr 06, 19:03:26 »

Mi ez a "vagy"? Leírom a hsz-od helyesen:
Láttam 1-2 részt a sorozatból, de ezen most nevetni kéne vagy mi? Szépen meg van csinálva, látszik h dolgoztak vele, de elég lapos poénok vannak benne. Ezzel csak én vagyok így ÉS most le leszek ugatva, hogy írtam kritikát is a fanok közé.ikszdé

Na, EÁÉ-függők, mostantól a tiétek ikszdé

Na jó, azért ha megengedsz egy személyes megjegyzést, az egy dolog, ha nem tetszik, de azt azért nem szép kijelenteni, hogy laposak a poénok, főleg, hogy abszolút nem jogos. Biztos lehetne kritizálni, de ez pont nem igaz. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 06, 19:05:39 írta STM » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2776 Dátum: 10 ápr 06, 20:02:28 »

Pont akartam kérni, hogy köss bele az élő fába -.- Jah bocs, elmaradt a felkiáltójel. (Nem tudom, hogy te 7 km futás után mennyire szoktál odafigyelni a helyesírásodra... Jóvan' azért én is túlzok, hogy ennyire magamra veszem...)

De azért érdekelne, hogy te melyik vicceken nevetsz? Nyugodtan linkelheted a részeket... Én sajnos nem tudok az ilyeneken nevetni. Nem tudom úgy megfogalmazni ahogy akarom, de én már nem tudok az olyanokon nevetni, hogy "micimackó megy az erdő szélén oszt' leesik". Ezzel nem azt mondom, hogy nincs humorérzékem, mert igenis nagy partyarc vagyok. (szerénység rulz) Mondjátok a "kedvenc" részetek, aztán ha fulladok a nevetéstől visszaszívom.
Naplózva



Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2777 Dátum: 10 ápr 06, 20:07:25 »

Vazze, ma neked ilyen napod van? Sensei, nincs mákod:D

Az h nem tetszik neked, az a te magán véleményed. De ettől nem kell azt mondani h lapos. Ember függő. Szerintem jó, pl amikor testet cserélnek és Kisame nagato testében enne, Kisame rappje, tobi a jó fiu, az avataros stb. De ha nem, hát nem.
Naplózva







STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2778 Dátum: 10 ápr 06, 20:26:31 »

Nekem a különböző "külső és belső" utalásokra épülő poénok jönnek be leginkább, nem fogom kikeresgélni...
A hsz-om második felének értelmét már volt szíves padawanom kifejteni helyettem, de az első részét is had magyarázzam meg... Pirul
A végén a pont nem lényeg, jó az kérdőjelnek is, a lényeg ott van, hogy a "vagy" használata logikátlan volt, mert ha nem csak neked nem tetszett, hanem mások, akár sokan, így vannak vele itt, nyilván nem a fanok közé írtad ezt be, ahol le leszel ugatva.
Nem tudom, mi volt ezen a kötekedés... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 06, 20:35:34 írta STM » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2779 Dátum: 10 ápr 06, 21:02:09 »

na ez kezd átmenni off-ba...

eredeti mondat:
Ezzel csak én vagyok így, vagy most le leszek ugatva, hogy írtam kritikát is a fanok közé?ikszdé

Ezzel csak én vagyok így??? Vagy most le leszek ugatva? Ezt a 2 mondatot 1 összetett mondatba foglaltam Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 07, 15:10:01 írta Stance » Naplózva



Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2780 Dátum: 10 ápr 06, 23:21:28 »

No, abba lehet fejezni a kötözködést. Ha Stance-nek nem jön be annyira, hát nem. Ízlések és pofozok. ^^
(Nekem meg a WFA nem jön be annyira, mégsem "bántom" azt, akinek igen. Mosolyog)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2781 Dátum: 10 ápr 07, 00:44:06 »

Hááát hol kötözködtem én? Hümm-hümm
 Pont arra hívtam fel a figyelmét, hogy.. izlések és pofonok különböznek, nem jelentheti ki, hogy lapos minden poén a sorozatban, mert neki nem jön be.
Azt fenntartom, hogy változatosak, és sokszor a legkevésbé sem kiszámíthatóak a poénok, úgyhogy ez nem egy helytálló pont a negatív kritikában

Meg felhívtam a figyelmét egy kis logikai malőrre, amit még most is ugyanolyan jogosnak érzek, de egyáltalán nem kötekedni akartam, ha esetleg (ha így volt, azt sajnálom) úgy is tűnt.
...mert ha csak ő van vele úgy, akkor emiatt lesz leugatva  a fanok közt, nem vagylagos a dolog, ha nem csak ő, akkor meg ugye nem a fanok közé írt be kritikát, hanem olyanok közé, akiknek óegy része osztja  a véleményét, és így mellékesen, a leugatás, a fanoktól sem jön ki úgy...

« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 07, 00:45:22 írta STM » Naplózva
levipapa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #2782 Dátum: 10 ápr 07, 06:20:19 »

Nem azé én az összes rész az összes poénos NARUTO parody-ból végigröhögöm  bow
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2783 Dátum: 10 ápr 07, 09:37:40 »

Stance: Láttad végig a Naruto mangát? Nevet

Van pár poén ami főleg Akkor érthető, de ebből egyre kevesebb lesz az anime előrehaladtával.

Én a Belső poénokat szeretem, amiben egyes csúsztatásokat, bakikat hibákat figuráz ki az eredeti sorozatból. Például máig szakadok amiker meglátom a Pein Painos pólóját amin az a ki van húzva ikszdé Ezt én az Angol fordítás paródiájának tekintettem.
És ne mondd má, hogy nem tetszettek Deidara kezei meg hogy Hidan lepisili Zetsut. xD
Tobi is nagyon állat lett a filmben!

Sztem nézd emg az összeset elejétől Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #2784 Dátum: 10 ápr 07, 09:44:55 »

Ugye kövi részbe Kakuzu és Hidan nem fog elpatkolni?
Pein nagyon utalgatott rá  Gondolkozik
Skizo:(Kakikám ne halj meeeeg!!!!) Sír
Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #2785 Dátum: 10 ápr 07, 09:57:15 »

OFF: Lol ez az avatar. nemgondolod hogy kicsit nagy?

ON: Én imádom a sorozatot, és nemtudom megunni a filmet csak 12x láttam kb, és még mindig röhögök Nevet
       A részeket is mindig újranézem. Pl az AVATAR-os poén is jó volt. Mosolyog
Naplózva

NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #2786 Dátum: 10 ápr 07, 10:11:14 »

Én még mindig leragadtam  Kurt Russelnél amikor azt a bigyót adta Deidarának autogram helyett.
Nemtom erről beszéltek e már mert nem néztem végig a volt beszélgetéseket de az fix hogy Fekete Dani a Mortal Kombatból szedte! Imádom azt a filmet...
Az Avataros az ütött, Kakuzu tök cukker taj részegen (Kaki mindenhogy cuki te girnyó!)
amm az én avataromról van szó? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 07, 17:00:38 írta NEPHY » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2787 Dátum: 10 ápr 07, 13:39:49 »

A mortal kombatből? Gondolkozik Mire gondolsz, mi hasonló volt ott?  Mosolyog
Az a kis "autogram" egy goauld volt, Kurt Russell pedig ugye a csillagkapuban játszott Mosolyog
Naplózva
NEPHY
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 44


« Válasz #2788 Dátum: 10 ápr 07, 16:50:39 »

Bazz ez üszök gáááz de tényleg!!!
Bocsi csak ugye nekem meg az esett le rögtön hogy amikor Jonny Kage és Scorpion harcoltak az MK movieban Scorpionnak ilyen kis dög jött ki a tenyeréből ami ugye a célszemély Deidarából is kijött jah és mivel Jonny Kage legyőzte Scorpiont a fight végén hagyott egy autogramot...
Szóval ez esett le rögtön de ott a pont mert nekem is leeshettek volna a kis szimbi kukacok ráadásul a szégyenem itt az a dologba hogy, amikor még süldő khm kicsi voltam én a Csigakapun (lol) nőttem fel!
Jó azért nem teljesen de a sorozatot azt nagyon néztem mikor még a tv2-őn adták, ééés még a filmet is láttam!
Végső monológ:Anyám de kretén vagyok...
egyébként ha érdekel a fight...
http://www.youtube.com/watch?v=2McbQrH0qI0&feature=related
(Autogram a végén, ergo ebből vettem le ezt a gyökérséget...)
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 07, 17:05:48 írta NEPHY » Naplózva

bihari5
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #2789 Dátum: 10 ápr 11, 15:45:59 »

az utolsó rész végén van az az orgiás poén. nem értem  smirksweat segítene valaki?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!