24 jún 16, 14:18:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455839 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2685 Dátum: 10 márc 02, 18:04:13 »

Ez jó rész volt Nevet Csak azt nem értem, hogy Pein azt mondta, filler jelenet van, de Sasuke sztorija nem filler, bár nem muszáj a mangát pontosan követnie Mosolyog
Orochimaru valódi teste meg az Avatar-beütés is nagyon tetszett, no meg persze Sasu2 Nevet A végén az "Egyedül dolgozom!" is jó volt Mosolyog
Ja, és innentől végig Barátok köztös opening lesz, vagy ez csak ezt a részt gazdagította? Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2686 Dátum: 10 márc 02, 18:16:58 »

de én kérdeznék még 1 et
mikor kisame meghallja h SASU2 nek keresztelte a madarat akk miért mondta h illettve....Jajj tokre nem figyeltem
????
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2687 Dátum: 10 márc 02, 18:19:16 »

Nem kell dupla post. Ez is nagy poén volt, de szerintem azért volt ez, mert elvileg Kisame tudott mindent Itachiról, bár ez csak az én véleményem.
Naplózva







Norgreid
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 152


Totálisan Klinikai Agyhalott


« Válasz #2688 Dátum: 10 márc 02, 18:21:57 »

Renningan beelőztél, de én is ezt akartam írni.

Csakhogy szegény Itachi ne érezze magát rosszul inkább visszavonta a kellemetlen kérdését. Ez ám a csapattársi összetartás  Nevet
Naplózva



\\\\\\\\\\\\\"There is nothing either good or bad, but thinking makes it so."\\\\\\\\\\\ - William Shakespeare
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2689 Dátum: 10 márc 02, 19:19:26 »

Tudod mit mondana ilyenkor Kisame Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2690 Dátum: 10 márc 02, 19:58:27 »

Én még ide nem írtam, mivel általában már előttem elmondja nem egy ember, hogy menyire jó az éppen aktuális rész, és az én véleményem is ezekhez hasonló.
 Viszont most kicsit meglepődtem, mert nem egészen értem, sokaknak mért okoz fejtörést a poénok megértése. Az már régen rossz, ha egy viccet magyarázni kell, ilyenkor vagy a hallgatóság, vagy a viccmesélő a hibás. És szerintem a legtöbb ember egyetért abban, hogy az Akatsuki kiváló viccmesélő társaság.
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2691 Dátum: 10 márc 02, 20:06:22 »

Én most figyelem hogy amikor Itachi eteti Sasu2-őt,akkor amin áll a madár az Uchiha címeres Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Nazarov
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #2692 Dátum: 10 márc 02, 20:26:21 »

Joghurtos poén az az volt, hogy mikor kiszabadította Sasuke Suigetsut, egy büfében Suigetsu benyomott egy csomó joghurtot mert imádja  Mosolyog
Naplózva

97Sasuke-kun978
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2693 Dátum: 10 márc 02, 20:44:17 »

noan cool az összes rész...főleg a 18.  Nevet   

amugy mi a címe annak a zenének amikor bemutatják suigetsut, karint meg jugo-t?? Hümm-hümm Hmm?
előre is kösssz bow
Naplózva
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #2694 Dátum: 10 márc 02, 21:05:34 »

Viszont most kicsit meglepődtem, mert nem egészen értem, sokaknak mért okoz fejtörést a poénok megértése. Az már régen rossz, ha egy viccet magyarázni kell, ilyenkor vagy a hallgatóság, vagy a viccmesélő a hibás.

Ez igazából abból adódik, hogy a nézők nem annyira tapasztaltak. Úgyértem vagy túl fiatalok, vagy nem elég jártasak még a világban történt , történő dolgokról, mely más korosztálynak egyértelmü. Illetve dani nagyonsok filmet látott, mely szintén egy másik ok arra hogy a fiatal nézők esetleg még nemlátták azt a filmet és nemértik a poént teljesen.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2695 Dátum: 10 márc 02, 21:44:04 »

Hát.. Kösz Dragi, hogy vagy. Nevet xD

Joghurtos poén az az volt, hogy mikor kiszabadította Sasuke Suigetsut, egy büfében Suigetsu benyomott egy csomó joghurtot mert imádja  Mosolyog
Őő. Csak én nem értem, hogy itt mit próbáltál magyarázni? smirksweat
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
runes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2696 Dátum: 10 márc 02, 21:55:16 »

Nem ismeri valaki annak a  számnak a címét ami a Joghurtos résznél kezdődik illetve a többi tagnál halható?
Naplózva
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #2697 Dátum: 10 márc 02, 22:01:51 »

Ez a rész nagyon jó volt... Talán az eddigi legjobb, talán a filmet nem körözte le,d e a többit simán. Mivel mindenki leírt már mindent, nem fogom őket ismételgetni, viszont azt el kell mondanom, hogy bár sokaknak nem tetszett Itachi éneke, nekem az volt abban a részben a kedvencem, és most a Sasukés verzió is jó lett.  bow

97Sasuke-kun978 és runes: Azért annyit nyugodtan megtehetnétek, mielőtt kérdeztek, hogy visszalapoztok kb 3 oldalt!
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2698 Dátum: 10 márc 02, 22:18:15 »

Nekem marhára bejött az egész. Olyan jól tudják összehalmozni a különféle helyekről a poénokat hogy az már elképesztő. Az ilyen kreativitás csak azt mutatja, hogy szellemes emberek szórakoztatnak minket, és ez jó érzés. Nem is beszélve az igényes rajzolásról, ami a fan-artban ritka. Ráadásul az egész minden résszel fejlődik. A végén még ki kell majd adni DVD-n...Nevet

Viszont nagyon remélem, hogy Barátok köztes főcímdal többet nem lesz, mert herótot kapok tőle. Szörnyen illúzióromboló (legalábbis nekem). Ugye nem lesz? Mondjátok, hogy nem lesz! Nekem nagyon bejött a rockos bevezető.

A kukluxos beszippantó hangon halálra röhögtem magam... meg amikor Itachi összekapcsolódott a madárral... tényleg, nagyon jó lett. Minden elismerésem.
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #2699 Dátum: 10 márc 02, 22:30:22 »

Nekem marhára bejött az egész. Olyan jól tudják összehalmozni a különféle helyekről a poénokat hogy az már elképesztő. Az ilyen kreativitás csak azt mutatja, hogy szellemes emberek szórakoztatnak minket, és ez jó érzés.


Um. Ehhez szintén csak a 18. rész uccsó pár képkockáját mondanám.
és hogy

Rendezte: Dant-C
Írta: Dant-C
Fényképezte: Dant-C
Készítette: Dant-C

A poénokat kisujjból és az életből merítette: Dant-C

Remélem érted mit akarok kifogásolni a postodban Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 178 179 [180] 181 182 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!