24 szep 26, 23:48:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540323 alkalommal)
0 Felhasználó és 113 vendég van a témában
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #2565 Dátum: 10 jan 20, 19:02:51 »

Amit nagyon jól csináltok, és elengedhetetlen 1 paródiánál, az a tulajdonságok túlzott megerősítése, kiemelése.
A Karácsonyos közhely, hogy a karácsony a szeretet, ajándékozás ünnepe kicsit uncsi, minden karácsonykor látok 100 erről szóló filmet. Lehet hogy sok mindenbe kötök bele, ne sértésnek fogjátok fel, csak próbáljatok valami újat mutatni.

Hát, egyszer volt egy téma arról, hogy A Film után milyen résszel rukkol elő a mi Dant-C-nk  Nevet Én nem akartam, hogy karácsonyis legyen, mert azok télleg uncsik, főleg az amcsi filmekben, ahol a gyerekeknek a Télapó-mentőakciót adják le gyakran, néhol egy karácsonyfa látszik a lakás sarkában, ami nálam útban van...  >.<#
De Dant-C nem "amerikainizálta" el ezt a részt, hála istennek. Egész pofás lett. Karácsonyfa helyett Zetsu növényét használták fel, Itachi a dalszöveget megváltoztatta, ami ugyebár tök népszerű lett hirtelen  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Még az olyan S-osztályú bűnözők, mint ezek az Akatsukisok képesek ellágyulni az ünnep miatt. ikszdé

egyébként Zetsu pólója valahogy a Totó Lottó reklám juttatott az eszembe (biztos a színek miatt) ikszdé
Naplózva
Ayumi I
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 543

Shinigami


« Válasz #2566 Dátum: 10 jan 20, 19:05:52 »

Áucs...ez már télleg fáj...Nuttika, kis illatos virágszálam,még visszalapozni sem kell mert ottvan a lap alján Nevet Asszem amit keresel az a  Gorillaz - Stop the Dams.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 20, 19:06:46 írta Ayumi I » Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Apu: Puli
Pintermate: aranyos,kicsi,szőrös madárpókom xD
A Pulista Rend egyetlen apácája
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #2567 Dátum: 10 jan 20, 19:48:13 »

Nekem abszolút bejön az egész sorozat. Ha rossz kedvű vagyok garantált a derülés Mosolyog

Ami igaz, az igaz: egy paródiánál a túlzás a lényeg, de ezt az Itachi-féle szenvedést le lehetett volna rövidíteni egy pár másodperccel (úgy értem, hogy ugyanígy, csak gyorsabb ütemben borulhatott volna ki szegény), és akkor senkinek nem lett volna zavaró hogy olyan borzasztó kornyikálás az egész...Mosolyog

Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #2568 Dátum: 10 jan 20, 20:06:31 »

Az új részhez már nem fűznék kommentárt, nem mondhatnék újat kacsint
viszont egy kérdésem lenne. látom itt beszéltek a filmről, de én még a naruto-kun.hu nem tudom letölteni. Hol néztétek meg? thx  bye bye
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2569 Dátum: 10 jan 20, 20:26:26 »

hát próbáljad meg a " A részeket letöltheted ide kattintva." és ott lesz 1. letöltőlink meg 2. letöltőlink. Amelyik a szimpatikusabb, ara kattolosz, és követed az utasításokat:P

Amúgy az első Kakuzus zenének mi a címe? (amikor mondja hogy visszavarrja Dei' kacsóit xD)
Naplózva
alkesz
Vendég
« Válasz #2570 Dátum: 10 jan 20, 21:02:25 »

hát az télleg jólett volna ha lett volna benne elton és leo, de ettől eltekintve sztem elég jókis rész lett én például full megértem h miért volt benne az a sasuke kisöcsém poén mert már vki irta, de megszeretném erősíteni h ha vki sokáig tart magában egy ilyen kaliberű dolgot azt nem bírja örökké. amugy énse értettem a Hiei-es poént de amugy végig nevettem az egészet Nevet ha vki értette a Hiei-es poént lécci mondjátok már el nekem is Nevet kössz
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #2571 Dátum: 10 jan 20, 21:17:00 »

Hát Hiei csomó cuccot csinál EAÉ-vel kapcsolatban Nyelvesít Pl: a Film DVDborítója, a DVDre külön matrica stb. (én csak ezekről tudok, de Nagy-Feketeöves-Painthasználó-Mester-Dant-C-Sensei biztos tud egy kis felvilágosítással szolgálni)
Naplózva
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2572 Dátum: 10 jan 21, 08:20:29 »


Nem akarom ismételni magam: kinek, kinek ízlése szerint tetszik. Ott a pont.
 Valaki kijelenti utálja. És? Joga van hozzá. bow
A Dani a részeket a saját kis buksija után készíti.
 Emlékszem a húsleveses résznél voltak hasonló kibukások.
Így a jó! Lehet vitázni, beszélni róla: ki van használva a fórum.

Karácsony közhely? - Attól még minden évben van.

A Hiei -s rész köszönet. Ő varrta Daninak az akatsukis köpenyét.
Most épp én is azon morfondírozok, h megcsinálom a pulóvereket.
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 21, 08:23:55 írta Shika-mamma » Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2573 Dátum: 10 jan 21, 12:09:09 »

Itachié nagyon jól sikerült, ha lesz olyan is, akkor képet mindenképp linkelj. Nevet
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #2574 Dátum: 10 jan 23, 16:38:29 »

Nekem Pein kabátja jön be nagyon >.<# Meg Deidara "koboxos" pulcsija  Nevet
Naplózva
Mokuton
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2575 Dátum: 10 jan 23, 19:28:49 »

 valaki meg tudná mondani a számnak a címét ami kakuzu szobájában megy?
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 23, 19:29:46 írta Mokuton » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2576 Dátum: 10 jan 23, 19:33:52 »

Gorillaz - Spitting out the demons    kacsint
És asszem így már minden zene azonosítva lett.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szauron
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #2577 Dátum: 10 jan 26, 19:59:38 »

Isteni volt a rész én nem láttam semmi kivetnivalót.
Szerintem kellenek olyan poénok amit csak néhány ember ért meg ,mert ezáltal ők is érzik ,hogy nekik is szól a mű.
Csak így tovább és mindenki nevében mondhatom ,hogy várjuk a következő művedet én néha már jobban mint az új mangát.
Szerintem tardsd azt a vonalat amit eddig mert ez teszi egyedivé és jóvá a műved.
Naplózva
ultimatelali
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #2578 Dátum: 10 jan 30, 17:36:46 »

nagyon jó lett!egyre jobbak a részek én azt sajnálom hogy nem volt a film  is hosszabb mert mondjuk én bírnék egy 3 órás eaé film maratont bátr tudom h sok munka és nem is várom el mert én se lennék rá képes...de azt üzenem a csapatnak hogy ugyanilyen lendülettel menjetek tovább és ha valaki beszól ne hallgassatok rá mert tudjátok sok az irigy ember...a tiétek a legjobb sorozat és remélem láthatunk mi rajongók akár még 100.részt is Nevet jó a műsör és köszi hogy áldoztok időt rá!
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2579 Dátum: 10 jan 30, 17:57:25 »

Visszanéztem kicsit a régebbi részeket, és brutális, mennyit fejlődött a sorozat grafikája. Már az első részeknél sme volt rossz, de ha minden húsz részben annyit fejlődik a grafika, mint amennyit az első résztől mostanáig fejlődött, akkor a harmincadik-negyvenedik részben már lekörözi a mostani shippudent (amitől végülis nincs olyan messze, csak kicsit túl szaggatott egyenlőre).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!