24 jún 16, 10:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455448 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #2385 Dátum: 09 dec 10, 23:06:48 »

huh eznagyon fájt rongyosranézteem fav a részeg nagato xD
Még egy szó és teljesen pontosan éppenhogy X'DD ez lesz a favom   meg te segfogtad a meggem sulyos röhögéstőleszementülfetrengő görcsöm van mégegyszer meg kell néznem *-*
de áá imádom az egészet, a zene bevágás, polyénok, beszólások mindd még most is a legjobb, szal tarolt Kúl Nevet
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
habergowd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


Zetsu FAN


WWW
« Válasz #2386 Dátum: 09 dec 11, 16:09:01 »

Hy all!

Dant-C,csoda ez a mű!Az összes rész fennvan iPodon,a filmet nézzük egész nap,meg Hidanozunk...Háttérzenének is makker a cucc,nekem kedvenc részem a Leolvad az arcom!!!!!Meg a ,,ki játszik a kapcsolóval,hm???"Pihenj,addig is szállítjuk neked a pizzákat....Jah meg az is naon jó amikor Morpheus szövegel....Lehet h hülyeség kérdeznem,de nem lenne hely még abban a stábban?Hamarosan megjön a macem,és akkor bárhol,bármikor tudom csinálni a cuccot.Télleg.Többit PM-ben.Megnéztem a részeket és az elején az emberkék ilyen gyerekarcúak voltak,de mostmár csak hidannak van néha babaarca,de csak néha!Meg a microfon is sokat fejlődött,sokkal tisztább a hangzás...
Naplózva

-Azon gondolkoztam,hogy miért okáldok én mindig csak lecsót,amikor minden vagyok csak vegetáriánus nem.Az szintén rejtély marad hogy a tegnap éjjeli lecsó adagot hová terítettem.
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2387 Dátum: 09 dec 11, 17:25:25 »

húú most néztem végig irtó fasza lett ^^ halálra röhögtem magam =)

U.I.: ha szabad kérdeznem, milyen progikkal csináltad meg?  Pirul
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2388 Dátum: 09 dec 11, 18:08:13 »

Hát egy féltéglával és egy eperrel.  Mosolyog
Naplózva


 
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2389 Dátum: 09 dec 11, 19:39:22 »

U.I.: ha szabad kérdeznem, milyen progikkal csináltad meg?  Pirul
Nézd meg a 16. részben Kisame rappjét, ott elmondja melyik 2 program az ő "hű társa" Nevet
Naplózva
Dudujca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 64


« Válasz #2390 Dátum: 09 dec 12, 10:30:20 »

Megnéztem a részeket és az elején az emberkék ilyen gyerekarcúak voltak,de mostmár csak hidannak van néha babaarca,de csak néha!Meg a microfon is sokat fejlődött,sokkal tisztább a hangzás...

Hát igen... az elején még nem foglalkozott annyit a rajzolással Dant-C. smirksweat De az se lenne jó ha már túl jó minősége lenne, mer ez ilyen "gagyin" poénos. >.<#
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2391 Dátum: 09 dec 12, 10:37:23 »

Igen, ez is igaz Nevet
A hangokban azt szeretem, hogy az első pár részben elég lassan beszéltek...olyan nagyon artikulálva vagy nem is tudom, ez is sokat fejlődött Mosolyog
Naplózva
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2392 Dátum: 09 dec 12, 11:38:07 »

Igen, ez is igaz Nevet
A hangokban azt szeretem, hogy az első pár részben elég lassan beszéltek...olyan nagyon artikulálva vagy nem is tudom, ez is sokat fejlődött Mosolyog
Na ja, az elején igen ócska mikrofonunk volt. Most az új géphez dukált egy új ebből is, és megdöbbentően jobb lett a hang minősége. A rajzolásnál + ne feledjük az első 1-2 rész szabad szórakozásból csinálta szűk körnek. Mikor már fel lett ide téve sokkal több időt tölt vele, több munkája fekszik benne. De szerintem sem lenne jó, ha pl kézi rajzolással csinálná, mert ez így lett a 'miénk, így jó! Most gondoljátok meg, a Dant-c aláírásánál megrajzolt Kisame mintájára készítené el?! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 12, 11:38:46 írta Shika-mamma » Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2393 Dátum: 09 dec 12, 13:12:45 »

Én csak ma láttam a film változatát, mert sajna vak vagyok és nev vette észre eddig hogy fenn van...^^U De a lényeg hogy nagyon jó volt halálra röhögtem magam rajta ami a legjobban tetszett az a Narutos résznél volt az a Rasenganos poén "Átlagosnál nagyobb, de még rekordot nem döntö méretekkel rendelkező Rasenga" XDDDDDD Hát ezt szásszor visszahallgattam és ugyanolyan jókat röhögtem rajta meg az össze KiSamehadazlak XDDDD  A legnagyobb észrevételem ami rohadtul tetszett az a Sasukés csaj, tökre ugy nézett ki mint az egyik kakarterem...igaz itt lány volt fiú helyett de akkor is nagyon imádtam azt meg pláne hogy pont Itachival beszélt XDD bow bow  Egyszóval zseniális volt X33
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2394 Dátum: 09 dec 12, 14:53:56 »

Most gondoljátok meg, a Dant-c aláírásánál megrajzolt Kisame mintájára készítené el?! Nevet

hát igaz akkor egy kicsit (nagyon nagyon kicsit) jobban nézne ki de nem bírna olyan jó lenni mint a mostani stílussal.  Pontosan Meg ennek az egyéni stílusnak megvan a bája ami miatt ennyire jó és szórakoztató. 
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 12, 14:56:13 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #2395 Dátum: 09 dec 12, 15:12:44 »

U.I.: ha szabad kérdeznem, milyen progikkal csináltad meg?  Pirul
Nézd meg a 16. részben Kisame rappjét, ott elmondja melyik 2 program az ő "hű társa" Nevet

háát ha paintel rajzolta meg akkor le a kalappal  Mosolyog én paint-tel sose volt türelmem rajzolni, ha bármit is akartam csinálni rajta csak pár vonal jött ki a végén... Nevet
Naplózva

Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2396 Dátum: 09 dec 12, 15:38:14 »

ez különbözteti meg az átlagembereket és a Fekete Öves Paint használókat.  Nevet Nevet
Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #2397 Dátum: 09 dec 12, 15:46:11 »

Meg kell hagyni,tehetséges Nevet
Hajrá DanT-C !Te vagy a legjobb Nevet
Én már is várom a következő részt.Amíg pedig várok,addig jöhetnek ismét a régi részek (illetve közben egy animet is nézek nosztalgia ként).
Ezek után a Jézuska hozzon neked sok ajándékot Dant-C,jó "kisfiú" voltál egész évben,szórakoztattad a Naruto fan népet Nevet

Moderátor:
Kék szín eltávolítva.
A kék (és árnyalatai) a moderátoroké. ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 13, 16:52:09 írta Chakra » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2398 Dátum: 09 dec 12, 19:35:48 »

Megnéztem a részeket és az elején az emberkék ilyen gyerekarcúak voltak,de mostmár csak hidannak van néha babaarca,de csak néha!Meg a microfon is sokat fejlődött,sokkal tisztább a hangzás...

Hát igen... az elején még nem foglalkozott annyit a rajzolással Dant-C. smirksweat De az se lenne jó ha már túl jó minősége lenne, mer ez ilyen "gagyin" poénos. >.<#

Nekem pont az tetszik, hogy néha mindenki úgy néz ki mintha csak egy kis tinédzser lenne.
Én a legtöbb változást Kisamében vettem észre. Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Nauzika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #2399 Dátum: 09 dec 12, 20:31:20 »

egyszerűen imádom:D:D:D
nem tudom hogy a többi lány hogy van vele de mindig nézem hátha van már új rész:D
Naplózva

Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!
Walt Disney

Amíg nem adod fel, addig legyőzhetetlen vagy.
Andrew Matthews
Oldalak: 1 ... 158 159 [160] 161 162 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!