24 jún 16, 13:11:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455718 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #1080 Dátum: 09 máj 10, 21:06:09 »

És miért vártál ilyen sok időt hogy megmutasd nekünk?
Naplózva
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #1081 Dátum: 09 máj 10, 21:41:29 »

Gondolom azért, mert 1 részből nemnagyon lehet megítélni hogy milyen a sorozat, de ha látsz egyszerre 6 részt abból azért már eltudod dönteni hogy tetszik-e vagy semm Mosolyog
Én pl mikor megnéztem az első részt, arra gondoltam hogy vádöfákizit? de aztán megtetszett, nagyon is! Nevet
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1082 Dátum: 09 máj 10, 21:55:26 »

Vagy lehet hogy éppen lusta volt,vagy úgy gondolta,hogy egyszerre hat jobb mint csak egy,de am miért találgatunk,reméljük majd megmondja ha feljön! Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 09 máj 10, 22:01:05 írta con » Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #1083 Dátum: 09 máj 10, 23:42:33 »

Vagy csak mert egyszerűen Dani nem érezte azt, hogy megmutassa a magyar Naruto fanoknak. Nem hinném, hogy ez lett volna az első amiért csinálta, hanem a családjának, mint ahogyan korábban írta Mosolyog
Nekem is csak később jött az ötlet, hogy egy novellámat felnyomjak a netre, nem pedig rögtön a netre tétel volt a cél.
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1084 Dátum: 09 máj 11, 05:54:22 »

Miroku:... A forgalomba hozásról meg annyit, hogy  csak akkor kerülthet esetleg forgalomba, ha a Naruto népszerűsége az országban milliósá duzzad. Hát ez még jó pár évbe beletelhet. De ha forgalomba is kerülne, max. csak az Animax-en, ha leadnák, máshol nem hiszem.  Nevet De most egyelőre  az 1AÉ terjeszkedjen csak a neten.  Mosolyog

Nem érted, mire gondolok. Tudod, van ez a csokis süti, ami elég nagy hírnévnek örvend. Naponta több ezret adnak el belőle. (Ez csak tipp, mer a mi 1500-fős falucskánk sulijába naponta 10-15 kerül az udvarra. xD) És ha az EAÉ-t úgy hírdetnénk, h mondjuk EAÉ-s matricák kerülnek a chipicaos zacskóba, akkor nagyobb hírneve lesz, és többen jönnek fel megnézni netre. És ezzel együtt a Naruto-Kunt, és az animét is terjesztenéd az országban.
Mondjátok, ha nincs igazam.. Nevet

Jajj, én ma azt álmodtam, h jött egy 1:55 időtartamú EAÉ rész.. o____O És a nevében benne volt, h rövid. xD És itt megszakadt az álmom, jöttek a virágok, pillangók, színes felhők.. x"D

Nem baj Dani, a lényeg, h csinálod.. Nevet No problem, ha késik. kacsint
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Földi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 123

Ez így nem lesz, jó lesz! ^^


« Válasz #1085 Dátum: 09 máj 11, 07:31:40 »

Igen, Miroku igazad van.  Nevet Hát lehetséges, hogy nagyobb hírneve lenne.  Nevet Mondjuk olyat én is vettem egy kilót.  Nevet
Bár már láttam olyan boltot, ahol lakom, hogy egy csomó maradt ilyen csokis Chipicao a polcokon benne a Naruto-s matricákkal.
Tehát sztem, végülis attól függ, hogy az adott helyen mennyire ismerik a Narutot. Nálad ezek szerint sokan ismerik.
Sajna nálam aligha.  Szomorú Ahol lakom 10 emberből max. 2 ember aki ismeri, így nálam, érthetően kevesebb olyan Chipicaot adnak el. Tehát, ahogy mondtad, ha ilyen Chipiao-val az 1AÉ-t terjesztenénk, biztos, hogy híresebb lenne sok helyen, de akadnak, ahol névtelen maradna, mnit ahogyan van olyan hely, ahol nem ismerik a Narutot, sajnos.  Szomorú
Szólj, ha nem érted, én csak így értem. xD  Nevet  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 11, 07:32:39 írta Földi-kun » Naplózva

"Semmi sem kötelező,csak meghalni!"
Naruto 4ever.
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #1086 Dátum: 09 máj 11, 08:32:28 »

Dani családjából egyedül az apu nem nézi a Narutot(ettöl független a szinkron), de az anyut teljesen megfertőzték.  Nyelvesít
Mire elkezdtem nézni, szinte totál teljesen tudtam az egészet, mert folyamatosan beszéltünk róla.
Szerintem támogatni kell a gyereket, lehet h először hülyeségeket csinál, de ki nem. S amíg valaki nevetést fakaszt, addig azth főleg támogatni kell.
Egyébként karácsonyra annyit kértünk a Danitól, tegye fel a netre a munkáját. bye bye

Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1087 Dátum: 09 máj 11, 09:12:55 »

Shika-mamma!
Ez egy nagyon jó karácsonyi kérés volt. xD
Én azt hittem, hogy ez eredetileg is az internetre készűlt.  Nevet
Naplózva
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #1088 Dátum: 09 máj 11, 10:03:39 »

 Nevet biztos felkerült volna, csak esetleg később
De elárulom nekem nagyon tetszett, nagyjából egy időben ismerkedtem a Narutoval és az EAÉ-val, így nem is igen tudom szétválasztani. Ezért kértem karácsonyi ajándéknak. Hümm-hümm
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #1089 Dátum: 09 máj 11, 10:04:56 »

Micsoda szerencse, h föltette Nevet Mikor meglátom, hogy van új rész, mindig jobb kedvre derülök Mosolyog

Viszont Dant-C, ha egyszer conra szándékozol jönni, vigyázz a fangörlökkel!xD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1090 Dátum: 09 máj 11, 10:24:02 »

Érdekes lehet úgy megismerni a Naruto-t, hogy az ember egyszerre kezdi megismerni az EAÉ-vel. Mondjuk mindenképpen humorosabbnak látja az egészet. xD  Pojén
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #1091 Dátum: 09 máj 11, 13:34:55 »

Nálad ezek szerint sokan ismerik.
Dehogyis..Így gyorsan összeszámolva kb. személy jut eszembe, aki szereti. Az 1.500 főből.. Kúl
Csak magát a chipicaot szeretik..Nem a Narutot..Sajna.. >.<#

Valóban, kicsit fura, mer a Narutonak nem az elején jönnek az Akatsukisok. Bár már az első kép is egy Akatsukishoz köthető, azt még nem tudjuk..akkor. xD
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Arkhamer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #1092 Dátum: 09 máj 11, 17:28:14 »

Ha jól emlékszem még nem kérdezte senki(ha nem akkor bocs): Dant-C több időt szenteltél a MS által látott kép kidolgozására vagy csak egy-két effekten javítottál/modosítottál?
Naplózva

"Halni nem halhat meg az, ami öröklétig áll. Számlálatlan korok során enyészik a halál."
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #1093 Dátum: 09 máj 11, 18:06:51 »

Köszönjük Shika-mamma!!! Nevet Nevet Nevet bow
Én az EAÉ-vel úgy vagyok, hogy jobban szeretem már a Narutonál, mivel ebben nincsen se Naruto sem a többi konohai, csak az Akatsuki és a hozzájuk kapcsolódó emberek. A személyiségük képességeik és kapcsolataik miatt lehet őket a legjobban parodizálni Nevet ráadásul a humora is sokkal jobb a Narutoénál:P
Hódolatunk az egész családnak!!^^
Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Krissy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Ha nem tanulsz a hibáidból, felesleges elkövetned!


« Válasz #1094 Dátum: 09 máj 11, 18:34:36 »

Mi az az EAÉ? Pirul 
Naplózva

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! kacsint =P
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!