24 jún 16, 11:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455526 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Kiiro
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137

Perverz papnő =D


WWW
« Válasz #570 Dátum: 09 márc 10, 17:51:47 »

Egyet értek veled, Haton. Nevet Szerintem is sokkal jobb, mint az a másik kettő. Az EAÉ legalább minőségi munka, és a szinkronhangok( főleg Kisaméé és Eltoné) nagyon el lettek találva. Nevet Pontosan
Az összes szereplő közül legjobban Kisame-t és Tobi-t szeretem. Ja és lehet, hogy kicsit furán hangzik, de Elton-t is. ^^ Tök aranyos,mikor azt mondja: " Leo én is akarok szívni!" ^^ Pirul Nevet Pontosan (és persze 'Leo utána lévő beszólása is nagy  Nevet ) Remélem ők mostmár állandó szereplők lesznek. Mosolyog
Szóval köszönet neked, Dani, hogy elkészítetted ezt a remekművet. Nevet Pontosan bow
Naplózva

kikosquall
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 57



« Válasz #571 Dátum: 09 márc 10, 19:27:23 »

Szerintem is sokkal jobb  Mosolyog legalább is a FWA-nal mert a The Tobi show-t nem ismerem Nevet nekem a rajzok tettszenek a legjobban (EAÉ) nagyon jó munka lett  Kúl és már nagyon várom a következő részt. Mindent bele!  Hümm-hümm
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #572 Dátum: 09 márc 10, 20:24:43 »

Én mondjuk ma elmentem a Plus előtt és elfogott a röhögés. Az emberek nem tudták, hogy mi bajom van.  bow Köszönöm az alkotónak, hogy sokadszorra nézem meg és szét röhögöm rajta az agyam.
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #573 Dátum: 09 márc 14, 13:24:45 »

Egyszerűen GIGAHATALMAAAAAAAS!!! Nagyon ISTEEEN!! Várom a folytatást Nevet Megszeretném kérdezni, h a cím zenének ki az előadója és a szám címe?

Kedvenc Beszólásaim:D

HIDANiel!
Akkor te voltál a hibás GÉZA!!!
Szeme mint a kék óceán, arca mint a fehér hó, a haja meg mint Halle Berrynek az X-men 3ban Nevet
-Pein legyőzhetetlen!
-Lesz*rom!

Nagy jelenet! Nevet Kisame és Kakuzu Here to stayre zúúúznaaaak :d odaváág :d Pikkon tesóval nagy fanok lettünk Nevet

Csak így tovább :d
Naplózva


Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #574 Dátum: 09 márc 14, 13:50:17 »

Nekem az a kedvenc részem benne, amikor Kisame benyit a szobába, Itachi rámorog, és: "Itachi, szerintem túl sokat ülsz a gép előtt." Az a fej hatalmas xD!
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #575 Dátum: 09 márc 14, 15:57:15 »

Nekem mondjuk a Sasori igaza arca. Az nagyon odavágott az a rész.  >.<#
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #576 Dátum: 09 márc 14, 17:34:54 »

Megszeretném kérdezni, h a cím zenének ki az előadója és a szám címe?

Ha jól tudom, ez az. ---> Overseer - Supermoves kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 14, 17:35:55 írta GaaraFan333 » Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #577 Dátum: 09 márc 14, 18:25:18 »

Nekem az a kedvenc részem benne, amikor Kisame benyit a szobába, Itachi rámorog, és: "Itachi, szerintem túl sokat ülsz a gép előtt." Az a fej hatalmas xD!

Hú! Azt a jelenetet legalább 10X néztem meg, mert olyan vicces volt! Viszont a youtube-nál azt kommentáltam, hogy Itachi úgy fújt, mint a macska. Erre valaki azt mondta, szerinte nem macskát akart utánozni, hanem egy hörgő vámpírt xD xD xD  (szerintem nagyon is illett rá!)

Naplózva
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #578 Dátum: 09 márc 14, 19:16:28 »

Az is jó, de nem arra gondoltam, hanem Kisame fejére  Mosolyog.
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #579 Dátum: 09 márc 14, 21:14:56 »

Jah... én azon röhögtem nagyot, amikor Itachi betörte szöszke képének az üvegét. Az a fej, amit utánna produkált...  >.<# " Szászke." ikszdé
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #580 Dátum: 09 márc 14, 21:51:13 »

Köszönöm Gaarafan333 Mosolyog Isteeen Mosolyog

A nagy poén szöveg még persze az amikor a 9. részben Mosolyog Deidararól beszélget Kakuzu és Sasori és Kakuzu kijelenti,h  Deidara férfi és Sasori meg.

Nem rossz! Nem ropssz poén Kakuzu! és mellé az a fej Nevet Haláli Mosolyog Minden elismerésem!
A Gáz van Peinek! itt az Isteni birodalom Nevet Behalás Nevet
Meg persze a fejvadászat, mikor megláttam benne Gokuékat én kifeküdtem,e gyszerűen mekkora állatság már kifigurázni őket, máshol betelt volna a pohár mert hatalmas DB/Z/GT fan vagyok, de itt hihetetlenül LOL volt Nevet
Nézd csak Krillin két kedves barátságos utazó emgpihen a természet lágy ölén Nevet aztán Hidan lerúgja Krilitnt és goku meg Barátooooooom! Nevet anynira nagy és ami azért odavágott.. Goku meghaaalt! o_O

Majd még néha néha egykét kedvenc pillanattal jövök Nevet
Naplózva


Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #581 Dátum: 09 márc 14, 22:37:46 »

jajj, mennyit szoktam ezeken nevetni. Én is van amikor naponta megnézem párszor xD
Bár azt nem szeretem amikor pein van kifigurázva, mert kedvencem, nadehát akkor is nagyon jóó Nevet
Naplózva
Sinci-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Válasz #582 Dátum: 09 márc 14, 22:40:02 »

Olyan Isten feliratú pólót komolyan mondom csináltatok. ikszdé  Én Kishamet bírom nagyon.
Naplózva
Ezustnyil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99

Bihari röcsöge


WWW
« Válasz #583 Dátum: 09 márc 15, 10:17:05 »

A nagy poén szöveg még persze az amikor a 9. részben Mosolyog Deidararól beszélget Kakuzu és Sasori és Kakuzu kijelenti,h  Deidara férfi és Sasori meg.

Nem rossz! Nem ropssz poén Kakuzu! és mellé az a fej Nevet Haláli Mosolyog Minden elismerésem!
A Gáz van Peinek! itt az Isteni birodalom Nevet Behalás Nevet

Ez a 8. részben van Mosolyog, de végülis nem számít  Nevet.
Sinci-kun: Nekem is Kisame a kedvencem X'D. Legjobban a hangját bírom  Nevet.
Naplózva
mzalan
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 362


« Válasz #584 Dátum: 09 márc 15, 13:06:21 »

nekem az is nagyon nagy mikor a Kidobós c. rész elején Sasori utánozza néhány társát, iszonyat nagy, főleg a Pein utánzás ikszdé
már nagyon várom a 11. részt
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!