24 szep 26, 18:37:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1539176 alkalommal)
0 Felhasználó és 169 vendég van a témában
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6855 Dátum: 11 dec 24, 10:28:20 »

klOFFolok:

Ha a karácsonyi hangulatot másnaposságba mérnék, akkor én lennék a leghepibb ember a világon...
Merry X-Mas... vagy mi...

Kis karácsony ,nagy karácsony
Szarrá tört a térdkalácsom.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 24, 10:33:03 írta Zsüni44 » Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

RedDragon996
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 6


« Válasz #6856 Dátum: 11 dec 24, 14:00:45 »

Hello mindenki!1 hónap 1AÉ tilalom után megint végig néztem az összes részt és még 1x annyit röhögtem rajta mint először.

OFF:Szeretnék mindenkinek boldog Karácsonyt kívánni! Nevet Nevet Nevet
Naplózva

Ami nem öl meg,erősít.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6857 Dátum: 11 dec 25, 10:36:40 »

sztem megnézem ismét előről, mert sokat felejtettem ikszdé Fanyűvő 4ever xDD meg Sui Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6858 Dátum: 11 dec 27, 12:40:24 »

Én azon gondolkodtam, de nem parancsolok vagy utasítok vagy vmi csak megemlítem... azon gondolkoztam h Dani mi lenne ha újra vennéd a régebbi részeknek a hangját, mert vannak olyanok benne ami elég fülcsavaró, mint például kakuzu régi recsegő ropogó hangja vagy a felvételeknél mikor beszéltek akkor rendesen hallom ahogy pukkan, mert levegőt vesztek stb. nem nagy hiba csak idegesítő, és aki újra akarja nézni vagy éppen elkezdi annak biztos élvezhetőbb lenne!

Persze nem kell megcsinálnod, ez csak ilyen felhívás szerű dolognak gondoltam hogyha unalmasnak gondolod napjaid akkor... Nevet ne unatkozzál.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 15:23:16 írta Morause » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6859 Dátum: 11 dec 27, 13:51:41 »

Az a gáz, hogy én talán évente egyszer unatkozok. Mindig lekötöm magam valamivel.
Plusz most sorra olyan epizódok következnek az 1AÉ-ben, melyek közül egyiket jobban várom, mint a másikat. Így amint végzek egy résszel, máris nekiesek a kövinek.
Ergo:
Abszolút nem "fecsérelnék" időt most egy esetleges újraszinkronizálásra. Mosolyog

Majd a sorozat lepergése után.^^

Egyébként:
Már épp kezdem felvázolni a 31. epizód zárójelenetét. Ha nem lenne más dolgom, talán még szilveszter előtt végeznék is.
Így azonban -úgy vélem- január első hetén fog sor kerülni a premierre. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Morause
Vendég
« Válasz #6860 Dátum: 11 dec 27, 20:43:00 »

Abszolút nem "fecsérelnék" időt most egy esetleges újraszinkronizálásra. Mosolyog

Majd a sorozat lepergése után.^^

Itt a lényeg, meg csinálod... ha nem is most (ami részemről mind1) de megfogod a lényeg h királyos lesz! Nevet
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6861 Dátum: 11 dec 27, 20:43:20 »

...
Már épp kezdem felvázolni a 31. epizód zárójelenetét. Ha nem lenne más dolgom, talán még szilveszter előtt végeznék is.
Így azonban -úgy vélem- január első hetén fog sor kerülni a premierre. Mosolyog
Az király, akkor már csak egyet-kettőt kell addig aludni Nevet
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #6862 Dátum: 11 dec 28, 12:48:43 »

Amikor Kakuzu nyögdécsel a 6. részben az felül múlhatatlan szerintem Nevet Amikor csípi a vizelet. Na de az én totálisan leg kedvencebb jelenetem az amikor Pein(Hidan testében) oda megy a predátorhoz(Pe»a) és ozt kezdődik,mi vagyunk az akacukiiii. És ezt következtetően jön az hogy meg vágja az ujját,na azon mindig görcsögben fetrengek Nevet Dani,sok szerencsét az új részhez,ne legyen semmien komplikáció Mosolyog
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #6863 Dátum: 11 dec 30, 13:04:35 »

Abszolút nem "fecsérelnék" időt most egy esetleges újraszinkronizálásra. Mosolyog

Majd a sorozat lepergése után.^^

Egyébként:
Már épp kezdem felvázolni a 31. epizód zárójelenetét. Ha nem lenne más dolgom, talán még szilveszter előtt végeznék is.
Így azonban -úgy vélem- január első hetén fog sor kerülni a premierre. Mosolyog
akkor remélem dani h elég soká fogod újraszinkronizálni...Nevet

és hajrá az új résszel, már sztem mindenki tűkön ülve várja
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6864 Dátum: 11 dec 30, 16:38:26 »

nemtom, hogy őszinte legyek, nekem nem hiányzik egy remake az első részekből. pont azt szeretem bennük, hogy még első részek, nem tökéletes, de így is jól lehet rajtuk röhögni, meg amúgy is... az elmúlt évek során már annyira megszoktam őket, hogy egy remake csak zavarna. mármint... remélem, érthetően fejeztem ki magam, a fogalmazás nem az erősségem:)
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #6865 Dátum: 11 dec 30, 16:55:23 »

tehát akkor nem szeretnéd ha újraszinkronizálná Dani. (gondoltam összefoglalom, ha már a fogalmazás nem erősséged  Nevet)
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6866 Dátum: 11 dec 30, 16:58:35 »

Attól még, hogy újraszinkronizálom, esetleg újrarendezem/újrarajzolom az epizódokat, az eredetiek nem fognak eltűnni. Továbbra is meg lehet tekinteni őket az újdonságok mellett. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6867 Dátum: 11 dec 30, 17:41:06 »

nem azt mondtam, hogy nem szeretném, ha készülne remake, hanem hogy engem nem zavar, ha nem lesz. és ha egyáltalán lesz, akkor se valószínű, hogy azokat nézném jobban.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Morause
Vendég
« Válasz #6868 Dátum: 11 dec 30, 18:01:40 »

Erre szokták mondani: ízlések és pofonok! Nevet Én meg amúgy csak a szinkron-ra gondolok, mert az újra rajzolásokban nem jönne át, a hang meg jobban esne, a rajz meg azért poén mert akkor még fél profiként olyan fejeket rajzolt néha meg amin már eleve lehetett röhögni! ikszdé
Naplózva
minifighter06
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1



« Válasz #6869 Dátum: 11 dec 30, 20:25:12 »

Szerintem is csak a szikron kéne mert az eléggé rossz az első pár részben  Pontosan
Naplózva

Hajrá KONOHA !!! ikszdé
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!