24 szep 26, 05:51:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1538604 alkalommal)
0 Felhasználó és 168 vendég van a témában
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #4110 Dátum: 10 aug 21, 23:35:47 »

egnéztem sokadszor apró részletekre figyelve rossz szokásom hogy keresek hibákat a filmekben de most szerencsére nem találtam télleg minden elismerés gondoltam megnézem az összes részt egyben és szinte szörnyülködve láttam az első résznek a szinkronját meg a grafikáját ehhez képest de ezis csak az alkotó érdeme hisz látszik mennyit fejlődik sok sikert a további részekhez

de a rap közben a "zetsu kezd hervadomni" részt nem naon értem valaki felvilágosítana?
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 23:53:01 írta notarget » Naplózva
Cucclama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #4111 Dátum: 10 aug 21, 23:47:54 »

Srácok azért kicsit erős ami folyik. Nem egy súlycsoport a kettő. Moderáltabb választ akartam, de akkor meglátom, hogy egy tirpák magyaráz You Tube-on, hogy az egész csak másolás. Nem egy súlycsoport. FWA: 4 év, 1 M nézettség... EAÉ: 1 év, 26k nézettség. Jó ez a sorozat, de azért ne legyünk elfogultak. Az meg, hogy a fanok 'baszogatják' Dánielt, azért nem nektek kell kiosztani mindenkit. Szerintem egyedül is meg tud bírkózni a 'népszerűséggel' nem kellenek neki kutyuskák akik megugatják a rossz embereket...Ezt sose szerettem... Más alkotók is kapnak fanoktól levelet,. Ilyet is, olyat is. OmniStrife, Kishimoto, Dániel, mindenki. Van aki jobban viseli, van aki rosszabbul-halálhíres eset OmniStrife-nál...-Mindazonáltal az Egy Akatsukis Élete egy remek alkotás, és minden rész megmosolyogtatott. Kivéve a szerencsesütis epizódok. Azok nyomik voltak. De olyat se tudnék csinálni...
u.i.:Akinek nem inge...
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4112 Dátum: 10 aug 22, 00:03:13 »

Hát, nekem most rámjött az FWA nézés, meg is néztem az összes részt, majd megállapítottam, hogy az Egy akatsukis életéhez képest ez sehol sincs...a részek fele annyira (se) hosszúak, sokkal gyengébb rajzolás, sokkal gyengébb poénok (persze nem arra utalok, hogy egy jó poén sincs benne, hiszen ez nem igaz). Az, hogy többen ismerik az FWA-t, azért van, mert az FWA angol, az EAÉ meg magyar, és a világon jóval többen beszélnek angolul, mint magyarul. ^^ Az FWA-t több országban is ismerik, így az 1 milliós nézettségben benne vannak sok ország nézői, az EAÉ-t pedig Youtube-on magyar szinkronnal és felirattal (szinte) csak magyarok nézik, ami hát nem a világ legnépesebb országa. Mosolyog Ezen kívül szerintem az EAÉ-t legalább annyian a naruto-kun.hu-n nézik, mint amennyien Youtube-on.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 00:07:13 írta Krieg » Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #4113 Dátum: 10 aug 22, 00:22:45 »

shidori93 kösz a választ de nem arra gondoltam hogy szó szerint mit jelent emrt azt tudom csak azért mert az összes töbi sornak reagálós volt ezt meg egyszerűen nem értem hogy hogyan került bele fwa-t nem naon néztem egyszerűen nem bírtam már nemtom mi miatt
elösször arra gondoltam hogy csak a rím miatt de aztán leesett hogy mindegyik "omni"-ra végződik így már teljesen nemértem hogy van ez
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 00:25:07 írta notarget » Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #4114 Dátum: 10 aug 22, 00:25:46 »

Csodálkozom, hogy Matten még nem kelt ki magából a sok Omnis komi miatt Nevet (na csak várjuk meg)
Nekem is tetszett ez a rész. Nevet ... Sőt...Kurva jó volt Nevet ikszdé
Am csak h hozzá szóljak én is a jelenleg futó Omnis témához...:
Sztem is ezzel felesleges felvágni, hogy a FWA-t többen nézték mint az 1aét. Magyarok kevesebben vannak mint az angol nyelvet beszélők(/értők).

Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #4115 Dátum: 10 aug 22, 00:51:02 »

Szerintem is nagyon jó rész volt Mosolyog Köszi Dani az új részt .Mosolyog De most akkor arról az estéről már nem is kapunk felvilágosítást? hogy mi hogyan és mikor történt?
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #4116 Dátum: 10 aug 22, 00:53:51 »

Az a fantáziánkra van bízva.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
giZmo*
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2

"A halál megváltás a magányhoz képest.." giZmo


« Válasz #4117 Dátum: 10 aug 22, 00:59:58 »

Hát nem kis fejtörést okozott mire rá jöttem mi ez a Kisame rap a végén:D omniomniomniii:D De már minden világos:D Peinnek szikrít rúmt adomni? omniomniomniii:D Am ez lett eddigi legjobb rész szerintem..főleg a: ÁÁÁ Basszus pislogtam!! xD Am omninak igen csak vissza esett a nézettsége.. alig nézték meg legújabb vidijét és nem most lett fel rakva:/

Ui: Csak így tovább Dani!!!(Y)Mosolyog Nevet Nevet Nevet
Naplózva

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal..." Antifaces*
paintes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #4118 Dátum: 10 aug 22, 01:03:39 »

értem de azért kíváncsi lettem volna kakuzut hogy csukták le akkor nagato mitől lett ilyen dagadt meg hogy lett a két szellemkézből rendes ember . Nevet Szóval azok is érdekesek lehetnek Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #4119 Dátum: 10 aug 22, 01:04:01 »

Nagyon jó lett ez a rész szerintem. Tobi, mint mindig nagyon jó volt, úgy látom elég személyiségzavaros szegényke. A bohóc, a don juan, az ördögi zseni. Pikachun is röhögtem. Hidan jó volt de hová lett a nyaklánca az Opening után?Nevet
Naplózva


 
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #4120 Dátum: 10 aug 22, 01:18:12 »

Annyit mondok, hogy megint egy zseniális alkotás lett  bow ikszdé

Meg ha Omni nézi hogy fordítja majd le a "Te rosszcsotnomni" ? ikszdé

És még annyit, hogy ha lopta ha nem ez a Kisame rap kell a végére Nevet (már lassan minden részbe lesz egy Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 22, 01:24:09 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4121 Dátum: 10 aug 22, 06:44:18 »

énmostfogom megnézni Nevet estemár nemvolt időm azér az nagy h 5óra alatt 4 új oldal komment született xDD
Naplózva

Zergi0
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175



« Válasz #4122 Dátum: 10 aug 22, 07:58:09 »

I Szeretet 1AÉ . Nagyon tetszett ez a rész főleg a Saske meg Ithaci (téleg itt járt sasuke? mihez ér hozzá ?) COOOOOL.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4123 Dátum: 10 aug 22, 08:22:23 »

Nagyon tetszett a rész, főleg a Nibi és ribi szóismétlés. Meg a Nibi, Bomba energiaitallal robbantja a mennyezetet. ikszdé
A pislogós meg mindent vitt Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kikosquall
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 57



« Válasz #4124 Dátum: 10 aug 22, 08:27:54 »

Ez jó kis rész volt Nevet látom a végén Kisame megint alakított egy kicsit hehe
Naplózva
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!