24 jún 01, 12:58:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyik csata kötött le a legjobban?
Gaara vs Deidara
Sasuke vs Naruto(összesítve)
Rock Lee & Gaara vs Kimimaro
Hidas csaták (Kakashi vs Zabuza)
Tayuya vs Shikamaru
Chouji vs Jiroubou
Neji vs Naruto
Gai team vs Kisame
Sannin vs Sannin
Kakashi team vs Itachi
Lee vs Gaara
Sasuke vs Gaara
Hidan vs Shikamaru
Kakuzu vs Team 7...stb
Naruto vs Gaara
Deidara vs Sasuke
Naruto & Sakura vs Kakashi
Sasori vs Sakura & Chiyo
Sasori vs Kankuro
Naruto vs Orochimaru
Sasuke vs Itachi
Jiraiya vs Pein
Neji vs Kidoumaru
Taka vs Hachibi
Gai vs Kakashi (Kő-papír-olló^^)
Konoha csapat vs Tobi
Naruto vs Pein
Sasuke vs Kage találkozó
Sasuke vs Danzou
Naruto vs Kilencfarkú (belső harc)
Sarutobi vs Orochimaru
Kiba vs Ukon-Sakon
Kakashi vs Pein

Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kedvenc csatád, de miért is?  (Megtekintve 54466 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #285 Dátum: 12 jan 09, 15:39:42 »

1) Sasuke vs. Kage találkozó ---> Sasuke a kedvenc karakterem, epic volt hogy neki megy a kettő nála erősebb, 1 egyszintű, és jópár gyengébb embernek. :'D

2) Sasuke vs. Naruto (part1) ---> Ebben volt minden. Epic technikák, flashback, és a lényeg hogy összeverték Narutot. Nevet

3) Jiraiya vs. Pein ---> Nagyon sajnáltam hogy meghalt Ero-sennin, aki szintén nagy kedvenc, de a Pein elleni csatája elég látványos volt... Egyik legjobb Shippuudenes harc.

4) Sasuke vs. Itachi/Danzou ---> Az Itachi elleni harcban nem is maga a harc volt kiemelkedő, hanem az Uchiha klán története, illetve a lezárása a történet egyik legfontosabb szálának. A Danzou elleni pedig simán látványos volt, remélem mindhárom öreg ilyen sorsra jut.

5) Naruto vs. Gaara
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 15:55:13 írta Mistich » Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #286 Dátum: 12 jan 10, 09:24:03 »

Én is azon "kevesek" körébe tartozok, akik gyűlölik Naruto-t, szóval megértem Mistich-et, viszont ha itt kifejtem mivel húz fel, akkor a moderátor úr elveszi a billentyűzetemet pár napra..

Kakashi fan vagyok, így kötelező jelleggel egy Kakashi-s harcra kellett szavaznom, csak sajnos a Kakashi vs Pein hiányzik a listából... így maradt a Kakashi csapat vs Itachi.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 14:04:03 írta renato » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #287 Dátum: 12 jan 10, 13:24:48 »

Jé, tényleg... pedig az a szögkilövéses jelentet elég epic :"D
Hiei: hogy érted azt, hogy komolytalan volt, amit Itachi leművelt? o.O

nekem sima narutóból  a Rock Lee vs Gaara, a Kiba vs. Ukon-Sakon a jó Nevet meg pesze a a legjobb az Asume, Kurenai, Kakashi vs. Itachi, Kisame.

a shippuban csomó jó van, azokat le se írom.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #288 Dátum: 12 jan 10, 15:03:15 »

Gondolom arra gondolt hogy hagyta magát szászke ellen.
Amúgy én a narutovspein-re szavaztam ,bár igaz hogy a animébe elégé elcseszték.
Azért mert bírom narutot is meg peint is.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 15:04:11 írta Putir » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #289 Dátum: 12 jan 15, 20:11:53 »

... a Kakashi vs Pein hiányzik a listából...

Moderátor:
Csata beletéve a listába.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #290 Dátum: 12 jan 18, 20:00:26 »

Hát a Kakashi vs. Pein meg a Kakashi vs. Kakuzu & Hidan is nagyon bejött Nevet
sztem át is váltok a kő-papí-ollóról ikszdé az se semmi, de most inkább a komolyabb élet-halál harcokat bírom Nevet élet...halál...harc...Kakashi...Pein...Sír

meg persze Kakashi vs Itachi harcok Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 18, 20:01:46 írta ^^ » Naplózva

Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #291 Dátum: 12 márc 22, 22:50:01 »

Kedvencem a Gaara vs Lee, legepicebb harc az összes közül, direkt elverették Lee-t, összerakták az egyetlen emberrel akinek komoly sansza volt ellene  Szomorú
Tetszett ahogy levette súlyokat mint Goku, nyernie kellett volna!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #292 Dátum: 12 márc 25, 11:47:09 »

1.
A kedvenc csatám az volt, amikor Tsunade laposra verte Orochimarut  ikszdé Szegény olyan pofonokat kapott, hogy csak na.
2
A Naruto vs Sasuke csata még az elején, a sima Narutoban. (végzet völgye)
3
5 kage vs Madara, illetve Itachi és Sasuke vs Kabuto (ezt talán még korai volt leírnom, de már a kedvenceim)

A többi:

Itachi vs Sasuke
Konan vs Tobi
Sasuke vs Deidara
Sakura és Chio vs Sasori
Jiraya vs Pein (szomorú, de azért epikus csata volt)
Naruto vs Pein
Kagék vs Sasuke


a többit meg le sem írom, mert rengeteg van. Minden csatában volt valami, amit szerettem.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 16:48:23 írta TsunadeHime » Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #293 Dátum: 12 márc 29, 16:39:57 »

Természetesen Sasuke-Naruto, és végzet völgye. És miért? Mert ott a harc csak másodlagos volt. Az a rész inkább az érzelmekre alapul, és nagyon jól meg is csinálták. Naruto elveszíti azt a személyt akit bátyjaként szeret. Azt hiszem ez a fight felülmulhatatlan. Alig várom a nagy végső Sasuke-Naruto harcot (ha egyáltalán lesz olyan, és Sasuke nem gondolja meg magát és pártol át a jó oldalra) Nevet
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #294 Dátum: 12 márc 30, 19:01:16 »

Nem szerepel a listán: Amikor az erdőben a vizsga alatt összefutottak Narutóék Orochimaruval. Azt hittük a hírhedt Zabuza láttán már tudtuk, mi az erős. Erre jött Oro, és megmutatta a rideg valóságot  Ohh My God

Amúgy talán a Zabuza elleni első harc volt, hiszen az volt az első igazi nagy csata, amolyan fordulatos, DragonBallosan elhúzott jelenetekkel. És persze a kedvenc rész, amikor túljárva az eszén kiszabadítják Kakashit a vízbörtönből.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #295 Dátum: 12 márc 30, 19:35:21 »

Lassan a Madara vs. 5 kage, a Kabuto vs. Saskue-Itachi, valamint az edo-kagék elleni harcok is felkerülhetnének a listára. Na meg pl. az edo-Azuma vs. Ino-Shika-Cho, satöbbi. Kin-Ginék is...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #296 Dátum: 12 márc 30, 20:12:01 »

1.->Hát én a zabuza és haku vs. team 7 harcot jelöltem be, mert nekem az régi nagy favorit. xD

2.->Naruto vs szöcske. Hát én itt nyilván a végzet völgyében vívott csatára gondolok. Mosolyog

3.->Neji vs kidomaru harcot is nagyon bírtam, a vége nagyon epic volt. Bár azokban a részekben gyakorlatilag az összes csata epic volt xDDD Kivéve a ukon sakon vs. kiba. Azért mert ott kiba nagyon kikapott xD

4.->Lee vs gaara. Azok az arckifejezések mikor látták, h gaarát kishíján agyonveri egy bilifej hmm Mosolyog

5.->Jiraya vs pein. Jó volt a hangulata, vagyis pont,h rossz, csak jól átjött, és a csata is elég komoly volt.

6.-> Szöcske vs. itachi. Igazából az első 6 csatát szerintem csak a jelenlegi hangulatom döni el, h melyiket érzem épp a legjobbnak, de az biztos, h nekem ez a 6 csata volt a legnagyobb, és egymást lehet, h felcserélhetik, de más csata eddig nincs ami ide beférne.
Legalábbis nem jutott eszembe, és akkor már olyan fontos nem lehet Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #297 Dátum: 12 ápr 02, 13:15:03 »

Lassan a Madara vs. 5 kage, a Kabuto vs. Saskue-Itachi, valamint az edo-kagék elleni harcok is felkerülhetnének a listára. Na meg pl. az edo-Azuma vs. Ino-Shika-Cho, satöbbi. Kin-Ginék is...

Moderátor:
Szerintem meg inkább lassan törlöm a listát és csak marad a hsz-írás, mert annyi csata van, hogy nemsokára 2 oldalas lesz a lista. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #298 Dátum: 12 máj 31, 18:46:09 »

Naruto vs Pein
Hogy miért.?  Gondolkozik hát nem a kivitelezése miatt ami "enyhén" pocsék, de ezt hagyjuk is.Mosolyog
Talán azért ez a kedvencem mert sok benne az érzelem, amikor Naruto bedühödik hogy Hinatát a szeme láttára 'ölte' meg Pain. Meg azért a kivitele a vége felé már tetszik amikor Naruto megtöri a pecsétet és előjön a 6 farok. Nekem onnantól már nagyon bejövős..Nevet
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #299 Dátum: 12 máj 31, 20:01:42 »

A legjobb a Haku és Zabuza vs Team 7..

Azonban... Konan vs Tobi egy Epic harc volt. Konan fantasztikusan helyt állt, egy Tobi kaliberű ember ellen. A szivárvány nagyon szép volt, és azok a fillerek be is jöttek Mosolyog

Utakata vs Valami ronda pasi, aki elrabolta a tanítványát..

Láthatjuk, mi az a szeret, és erő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!