24 szep 29, 08:23:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 80
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Animék a hazai televíziók adásaiban. (Változás a téma nevében. Olvasni 1. hsz)  (Megtekintve 236788 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Matsure-kun
Vendég
« Válasz #120 Dátum: 07 okt 16, 17:57:51 »

mOdjuk ami csak az Animakxon van abbol Kukucska 4 ever ami mind a ketön meg abból:Slayer,FMP,FMP Fumoffu,Yuu Yuu Hakusho,Inuyasha,Cowboy Bebop
De ami csak az A+ ment abból a Blue gener ami tetszet!!
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #121 Dátum: 07 okt 16, 20:05:59 »

komolyan azt nem ertem hogy a sok csicska ember nezi az olyan meseket mint pl Kukucska vagy PaRappaTHRApper es akkor az Allat... semmi erteleme nincs nem folyik ossze nincs tortnet menete csak reszek... hmmm ha ennyire rajnongtok az ilyen meskert akkor nezzetek a Jetixet vagy CAartoont de ne mondjatok h Kukucska... az gyerek mese es kesz egy 12 es 15 eves gyerek ne olyat nezzen ha meg olytat nez akkor legyen ember es vallja be hogy egy loozer kiscsibe akinek ott van a tojashely a se**en ...
ennyi a velemenyem am sztem eleg jo az Animax sok jo mese modnjuk ez a Kukucska vagy PaRAppa sztem a Minimaxon kene mennie.. am. kedvenceim Slayers Trigun BujjBUjj szellem... Full Metal Panic es Alcemist... es meg amit nagyon szeretek az a Nerima Daikon Brothers.... szerintem nagyon jo... vicces is meg minden ... kellemes
am a tobbi elmegy mint Pl.: CSajkommando vagy Spiral az meg O.K 8)
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 16, 20:10:17 írta Sarachi-kun » Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #122 Dátum: 07 okt 17, 18:33:19 »

Na ,hogy ne anyázzam alap nélkül a kukucskát tegnap megnéztem egy részt. Hát ha szobatársaimmal nem tudtuk eldönteni, hogy ezt most milyen emberek szerethetik? Na jó 10 év alatt még emennek a hasonló kategóriába tartozó dolgok. Olyan mint egy lebutított spongyabob.
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 17, 18:56:02 írta Dei » Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #123 Dátum: 07 okt 17, 18:55:32 »

Balin,ez nem Beserk,FMA,DN,Ergo Poxy féle "komoly" anime,nem is úgy kell kezelni,hanem csak élvezni kell,és röhögni rajta Nevet Én szeretem a sorozatot,szórakoztató,jókat lehet rajta röhögni.
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 17, 18:57:57 írta Nihilus » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #124 Dátum: 07 okt 18, 13:23:43 »

Nah szóval. Nekem is voltak gondjaim a Kukucskával. Például nem tudtam, hogy Tojgli fiú vagy lány. Aztán megálapodtam annál, hogy fiú. És igen, én sem azzal töltöm értékes szabadidőmet, hogy kukucskát nézzek, mert valjuk be, gyerekeknek való. De szerintem akkor sem kéne leszólni, hiszen újra kiemelem, hogy gyerekeknek készült anime. Ott van pl. a DN, FMA és a bleach. Ha egy gyerek megnézi ezeket, akkor nem fog belőle leszűrni semmit, csak azt, hogy: " jéé... az a bácsi ott öldösi a másikat. Megyek én is azt csinálom a tesómmal úgy sem lesz semmi baja." Nos előfordultak már ilyenek. De ha a gyerek Kukucskát néz, akkor azt szűri le, hogy mindig világos szobában nézzenek tévét, és ne üljenek túl közel a képernyőhöz.  Nevet Meg különben is. Múltkor át mentem alsóba és a harmadikosok rajzóráról jöttek ki. Ott szorongatták a kezükben a rajzaikat, és legalább 10 gyereknek Kukucska volt lerajzolva. Nos nem hiszem, hogy tudták mi az az anime, de legalább haladnak, és így készülnek el a legújabb generáció által készített fanartok. Persze azt sem tudják mi az a fanart, de legalább animét néznek.
Naplózva

Matsure-kun
Vendég
« Válasz #125 Dátum: 07 okt 18, 16:31:05 »

modjuk sztem marhaság pl:Átlácoka aki illatosat pukizik.
mire tatitja az öcsémet?Arra hogy illatosat probál pukizni!!!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #126 Dátum: 07 okt 18, 16:39:48 »

Átlácóka? Aki illatosat pukizik? HAHA.... ez röhej... mé' nem láttam azt a részt... most kedvem lenne megnézni... néha annyit tudok rajta röhögni mint a Jetixes Naruton. Na jó, annyit nem. Azt semmi sem előzi meg...  Nevet
Naplózva

Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #127 Dátum: 07 okt 18, 19:03:15 »

Balin,ez nem Beserk,FMA,DN,Ergo Poxy féle "komoly" anime,nem is úgy kell kezelni,hanem csak élvezni kell,és röhögni rajta Nevet Én szeretem a sorozatot,szórakoztató,jókat lehet rajta röhögni.

mit mondja én azokat szereretem. De akomolytalnab is vannak jobbak (bár azok álltalában nem gyereknek valók Nevet) és sokkal  nagyobb baromságok is. Mint pl.: Golden Boy, Dears, Dokoru -chan stb.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
kun
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #128 Dátum: 07 okt 18, 19:18:39 »

szentem csak  Parappa az non rossz.  :gaara6:
Naplózva

KI OLYAN KICSI HOGY MÉG A HANYGYÁK IS NAGYÍTÓVAL NÉZIK!!!!
én egy nyugott ember vagyok.
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #129 Dátum: 07 okt 19, 16:11:42 »

én igazábóól nem mondom hogy nem rossz de ne mondja nekem egy 10 évné öregebb ember hoigy ő nézi a kukucskát és az nagyon jo mese és Kukucska 4ever meg ilyesmi ha meg ezt mondja ne sértodjön meg ha egy cumit nyomok a kezébe vagy eltitlják a Narutótol (hmm habár én eltitottam magam a Jetixestől... ) mert neki a Kukucska vlo vagy a PaRAppa... hmm... azokat 0-10 éves gyerekek számára írták mert abból látnak valami tanulságot is nem mint Pl.: Bleach v FMP... idézem Saphirát:Ott van pl. a DN, FMA és a bleach. Ha egy gyerek megnézi ezeket, akkor nem fog belőle leszűrni semmit, csak azt, hogy: " jéé... az a bácsi ott öldösi a másikat. Megyek én is azt csinálom a tesómmal úgy sem lesz semmi baja."
« Utoljára szerkesztve: 07 okt 19, 16:13:31 írta Sarachi-kun » Naplózva
Matsure-kun
Vendég
« Válasz #130 Dátum: 07 okt 19, 19:37:50 »

amuyg nem értem mire jók ezek a kicsiknek való feliratos mesék mikor még olvasni se tudnak!!!
Naplózva
Sarachi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102

ThePeopleWhoIsBurnedd


« Válasz #131 Dátum: 07 okt 19, 20:09:53 »

feliratoss???? a kuklucska miota felirtos? LOL ez elegge erdekes sztem az nem az... a PaRappa meg egy ujj mese emig nem talalnak vmit a helyere mint pl FMP... a kukucska ez egy gyerekmese
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #132 Dátum: 07 okt 19, 20:11:58 »

A Kukucskát imádja az öcsém de sajna üvölt is mellé hogy :kezdődikkezdődik kezdődik a Kukucska meg hasonlok ;D
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #133 Dátum: 07 okt 23, 13:05:31 »

Nah... leírom ide, hátha nem tudja még valaki. Bár a múltkori bemutató miatt ezt kétlem.. Mosolyog Szóval november 17.-től adják le a legújabb animét az animax-en, méghozzá a Blood+ t. És szinkronos lesz...   :Mosolyog
Naplózva

Matsure-kun
Vendég
« Válasz #134 Dátum: 07 okt 23, 13:18:24 »

Sarachi nem a kukucskára értettem hanem a parapp a homokosra!!Minek feliratos mikor öcsém még olvasni sem tuud!!!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 80
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!