24 okt 01, 18:24:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019690 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #8280 Dátum: 13 okt 15, 19:17:35 »

Sziasztok! ( telorol vagyok a hibákért előre is bocsi^^")

Pár tippet kérne, hogy hogyan lehetne jól megrajzolni egy kardot, amire kissé rátámaszkodnak? Meg árnyékoláshoz szintén egy-két tipp, jha nem lenne probléma.  Ha suli is úgy engedi hétvégén feltöltöm a rajzot amihez"kéne".

Előre is köszi mindenkinek! ^^
Naplózva

Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #8281 Dátum: 13 okt 15, 20:37:30 »

http://www.kepfeltoltes.hu/131015/1403028_586516141396513_1640564976_o_www.kepfeltoltes.hu_.jpg most egy kicsi, chibi Erza festést hoztam Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8282 Dátum: 13 okt 16, 06:32:24 »

Pár tippet kérne, hogy hogyan lehetne jól megrajzolni egy kardot, amire kissé rátámaszkodnak? Meg árnyékoláshoz szintén egy-két tipp, jha nem lenne probléma.
Hát ez így most kicsit tág fogalom. D: Nem igazán tudom, hogy így mit lehet segíteni benne. smirksweat
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #8283 Dátum: 13 okt 16, 07:14:14 »

Arra vagyok kíváncsi hog mire figyeljek oda. A karakter úgy áll,  hogy egyik keze a csípőjén, a másikban ott van kard, aminek az él/nyele/vagy milye a földön.  Remélem érthetőbb így:)
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8284 Dátum: 13 okt 16, 17:55:18 »

Embert nehéz rajzolni, főleg ha realisztikus ábrázolásmódot helyezed előtérbe. Ha manga stílusirányzatot helyezed előtérbe, akkor egy fokkal egyszerűbb dolgod van, mivel nem kíván olyan nagy részletességet és életszerűséget, magyarán egy-két méretbeli eltérés belefér. Ennek ellenére ízületek ugyanúgy vannak, szóval figyelni kell a váll, könyök és csukló elhelyezkedésére. A csípővel nincs gond, az ennél az alkotásnál nem tölt be komolyabb szerepet. A két kar, valamint a lábak helyzete a meghatározó, mert bitang nehéz nem merevnek rajzolni.

Egyébként sok sikert a műhöz, várom/várjuk már a képet ^^
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #8285 Dátum: 13 okt 19, 12:16:14 »

Egészen megkedveltem a színezést pedig régen tényleg utáltam. Még mindig van mit javítani rajta.  smirksweat De azt hiszem egy kicsit jobb lett.

A-chan: Olyan cerúzákat használok amit a sarki háztartásiban lehet kapni.  ikszdé Mikor többször akarom színezni túl sötét lesz mint most a karja vagy átszakítom alapot. ikszdé De majd idővel...

http://jamklaoo.deviantart.com/art/Monkey-D-Luffy-406803440

Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8286 Dátum: 13 okt 20, 23:51:20 »

Arra gondoltam, hogy milyen márka? Mert pl a Staedtlerek-re nekem nincs panaszom, elég szépen lehet keverni a színüket és nem is olyan rohadt drágák. Ilyenem van: http://staedtler-india.com/upload/144_NC12_144_NC24_144_ND36_47151.jpg
Nem azt mondtam, hogy nyomd rá, hanem, hogy több rétegből építsd fel az árnyalatokat. Nem baj, haladsz. Nevet

Adri, ha embert akarsz rajzolni egy bizonyos pózban, akkor az a legjobb, ha először egy vázat rajzolsz meg, mintha a vonalak a karakter csontjai lennének, esetleg az ízületeit is bejelölheted kis körökkel. Utána már könnyebb rápakolni az izmokat meg a ruhát. Ha kell még pár tipp, akkor szólj, mert per pillanat punnyadt vagyok ennél többet írni. xD

Esteleg Lewi, ha itt jársz, mondd meg légyszi, hogy a NKWT-s csoportba hova tegyem ezt? Mert feltételezem, nem való a rajzok közé. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8287 Dátum: 13 okt 21, 10:01:11 »

A-chan, hogy csináltad a füzetet? Csak egy bolti füzetet vontál be a borítóval, vagy te raktad össze az egészet? Mosolyog

Nagyon jó lett.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8288 Dátum: 13 okt 22, 22:08:21 »

Csapassad nyugodtan a rajzok közé =) Egyébként tényleg nagyon jól néz ki kacsint
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8289 Dátum: 13 okt 23, 19:51:27 »

Köszönöm szépen. Mosolyog Igen, én raktam össze. ^^

Vettem két darab ötös rajzblokkot, elvágam a lapokat négybe, egymásra raktam és papírcsipesszel összefogtam őket majd rákentem néhány rétegnyi papírragasztót a kupac azon élére, ahova a füzet gerincét terveztem, és száradás után imádkoztam, hogy ne hulljon szét az egész, ha leveszem a csipeszeket.
Egy vagy két mm-es (nem emlékszem x3) tömörített keménypapírból kivágtam a két fedőlapot meg a gerincet, azokat beborítottam a szürke papírral meg a belső borítással. Amikor az megszáradt esett le, hogy az embléma alatti csíkot elfelejtettem rátenni, úgyhogy szikével fel kellett feszegetnem a belső borítót, közben megint imádkoztam, hogy az ne szakadjon el. xD Nem baj, sikerült, rátettem a csíkot, visszatapasztottam a borítást, nem sem látszik a baki. Annyira. xD
Még így is a szárnyakkal szenvedtem a legtöbbet, mert semmi precíznek nevezhető vágószerszámom nem volt, úgyhogy azoknál is a szikével szerencsétlenkedtem. Meg is fogadtam, hogy többet ilyesminek körömvágó olló nélkül nem ülök neki. xD
Amikor megvolt a belső és a külső is, összeragasztottam őket, de valószínű, hogy hülyeség volt, mert most nem tudok lapot tépni belőle, pedig az volt az eredeti cél.
Vagy nagyon jóféle ragasztót használtam, vagy csak túlzásba vittem. Annyi biztos, hogy nem lehetett a szobában megmaradni a szagtól. xD

Jól van Lew, köszi szépen. ^^
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #8290 Dátum: 13 okt 23, 20:57:12 »

Ne haragudjatok meg de akárhányszor betévedek ide mindig van egy lelkes kezdő utána elcsendesedik és van másik aki jön a helyére. Nem azért mondom, hogy baj lenne csak olyan furcsa, hogy mindig így van. ^^
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8291 Dátum: 13 okt 24, 19:48:59 »

Valószínű. Az összes fórum ilyen. Az emberek jönnek-mennek.  Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8292 Dátum: 13 okt 25, 18:58:06 »

Hogyan készült =D

Nincs időm mostanában sajna rajzolgatni de ezt azért még összedobtam ha már fél kész volt =D




http://graypapaya.deviantart.com/art/Katarina-manga-style-colored-version-409427212
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 19:00:49 írta Lew » Naplózva


shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8293 Dátum: 13 okt 25, 19:02:11 »

Szép lett, bár nekem valamiért jobban tetszett a sketch változat.

Szerk.:
Kész lettem az első olyan képemmel, aminél nem használtam referenciát az emberhez. Tök büszke vagyok magamra Győztes.
http://tagoston16.deviantart.com/art/Witch-409833990
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 27, 17:01:12 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8294 Dátum: 13 okt 27, 20:50:43 »

Talán a rendes emberek nem szoktak rajzról beszélgetni (vagyis, inkább regényeket írni - csak a defektesek, mint én). Nevet Kár amúgy.

Szép lett Lew. ^^

A tiéd is jó lett, shiranai. Nevet Egyébként amikor embert rajzolsz, rögtön ruhástól vázolod fel vagy csak a testet? Én a ruhát utólag szoktam rájuk tenni, úgy könnyebben átlátom a test arányait.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 551 552 [553] 554 555 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!