24 okt 01, 23:30:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019876 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8220 Dátum: 13 aug 31, 09:20:47 »

Neem..pixelre gondoltam,hogy minél tisztább legyen a kép. (az se mindegy hogy milyen fájlformátumban mentem el?)
Kijön az érték beállítás,ott beállítom 12-mondjuk maximális és jobb lesz a kép minőség.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 31, 09:26:53 írta dreamfolow » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8221 Dátum: 13 aug 31, 09:47:07 »

Nem igazán tiszta, hogy mi a probléma. De ha a kép méretét akarod növelni ( x*y pixel helyett, z*zs legyen), akkor ctrl+alt+I és ott beállíthatod. Itt még a resolution-t (pixxel/inch vagy pixel/cm) is tudod változtatni.
A 12-es meg a mentés jpgként-nél jön elő emlékeim szerint, ott lehet egy csúszkán állítani. Szerintem ott csak rontani lehet a meglévő kép minőségén a tömörítéssel.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8222 Dátum: 13 aug 31, 10:03:39 »

Én szerintem jobb ha png-be menti el az ember, én mindig abban szoktam. Szebb is és az átlátszó részek átlátszóak maradnak, ha úgy akarod.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #8223 Dátum: 13 aug 31, 13:16:18 »

Ja ,igen ...Gondoltam hogy a fájlformátum lesz az.Köszi shiranai! Nevet (igaz,sokat nem változtat)
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8224 Dátum: 13 aug 31, 18:16:38 »

Én is png-ben szoktam elmenteni. Valahol olvastam, hogy szebben megmaradnak a színek, és amit még Ritli írt. Bár jó kérdés, hogy a szebb színekből mennyi igaz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8225 Dátum: 13 aug 31, 19:51:35 »

Ha jól tudom, gépen nézegetve semmi különbség nincs a jpg és a png között (én így vettem észre) de a netre visszatöltve a jpg kép minősége jóval a png alatt van, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8226 Dátum: 13 szep 02, 13:42:08 »

Ha jól tudom, gépen nézegetve semmi különbség nincs a jpg és a png között (én így vettem észre) de a netre visszatöltve a jpg kép minősége jóval a png alatt van, legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Ha elég szép képet adó monitoron nézed akkor szebbek a színek meg az egész kép szebb, kevésbé pixeles. (legalábbis nekem ez a tapasztalatom)

És igen, én is úgy vettem észre, hogy ha jpg-ként töltök fel valamit eléggé leromlik később a minősége.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8227 Dátum: 13 szep 05, 15:09:26 »

Urahara Kisuke (Bleach), másolt. Vélemény?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/52601802/barabas_edina_2013_09_04_urahara_kisuke.JPG

Eredeti kép: http://i140.photobucket.com/albums/r8/RikaTsukino/Hot%20Anime%20Guys/KisukeUrahara5.jpg
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8228 Dátum: 13 szep 05, 17:08:49 »

Jó lett. Tetszik fekete-fehérben. Úgy néz ki Urahara, mint Zorro a szeme körüli árnyékkal Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8229 Dátum: 13 szep 05, 18:45:05 »

Köszi. (Bevezethetnék itt a lájk gombot, mert a köszönöm hozzászólásaim nem igen akarnak négy szóra duzzadni. Nevet )
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8230 Dátum: 13 szep 07, 21:03:48 »

Azért sötét, mert a kamera és a fényforrás között helyezkedik el, szóval a totál árnyékos fele látszik, de majd kivilágosítom egy kicsit, megnézem, úgy milyen. ^^ A vasak első verzióját pont azért cseréltem le, mert túl feltűnő volt, elterelte a figyelmet a lényegről, de igen, így elég vérszegény. ikszdé Arra gondoltam, hogy teszek oda egy kis dróthálót, hogy feldobja. Vélemény? Ha nem jön be, akkor még pár vasat, csak nem olyan girbe-gurbát, mint először. Hmm.
Az overlay réteggel meg csak az a bajom, hogy úgy tűnik, mintha meleg fény (pl naplementéből) esne rá, a fényforrásnak viszont látszólag semmi köze hozzá, mert az ég kék, mintha délelőtt lenne. xD Viszont úgyis elcseszem, ha megpróbálok belőle naplementét csinálni. xD

Edina, a te rajzod meg szép, csak másolat. Ha idáig eljutottál, hogy a másolás így megy, akkor elkezdhetnél rendesen is rajzolni, szerintem menne. ^^
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8231 Dátum: 13 szep 08, 09:39:23 »

Van néhány saját rajzom, de azok szerintem még nem elég jók, hogy feltegyem őket. Majd, ha olyanok lesznek felteszem őket.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8232 Dátum: 13 szep 08, 18:14:44 »

Nem az a lényeg, hogy feltedd őket, hanem, hogy inkább azzal kezdj foglalkozni, másolás helyett.
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8233 Dátum: 13 szep 09, 08:34:02 »

Ok, rendben, értem.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8234 Dátum: 13 szep 11, 20:03:53 »

Nem bántásból mondtam, amit mondtam, csak segíteni szerettem volna. A másolás sem rossz, úgy a legkönnyebb elkezdeni rajzolni tanulni, de te már eljutottál egy szintre, ahol jobb, ha a rendes rajzokra kezdesz inkább koncentrálni; persze csak akkor, ha fejleszteni szeretnéd a képességed. Ha nem, akkor nem szóltam semmit, nyugodtan másolj tovább. Nevet
_____

Na.
Megint egy gyors véleménykérés. Melyik a jobb?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!