24 okt 02, 15:20:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1020847 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #7920 Dátum: 13 ápr 16, 18:28:59 »

Szerintem ez a legjobb hely, ahol megfogalmazhatom a bajomat... Mosolyog

Lenne 3db képem. Külön-külön használnám őket, mégis egymás mellett. Viszont a hátterük érthető módon eltér.
Esetleg valaki nem tudná nekem megcsinálni úgy, hogy a "kapcsolódásnál" a két háttér összefolyjon?

Tehát az elsőnek a jobb-, az utolsónak a bal- és a középső képnek mindkét oldalát kéne "összeszerkeszteni". Természetesem az eredeti háttér maradna és mint már írtam, külön-külön kellenének a képek.

Aki elvállalná, az írjon Mosolyog.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7921 Dátum: 13 ápr 16, 19:57:34 »

attól függ hogy milyen képekről van szó. Linkeld be mind a hármat, hétvégén otthon leszek és meglátom mit tehetek.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7922 Dátum: 13 ápr 20, 20:29:20 »

Heló. Nevet Végre elővettem a képeim közül az ott porosodó, szegény Canát, és újra nekiálltam. Úgy döntöttem, hogy rajta próbálok ki egy új árnyékolási stílust, ami véleményem szerint nem is olyan rossz eddig. Mosolyog Lenne pár kérdésem hozzátok:
1, Szerintetek a bőrének és a ruhájának (már ami ki van színezve belőle) az árnyékolása eddig megfelelő?
2, Hogyan csináljam meg a haját és a fát? :/ Előbbit nyilván úgy illene ehhez a képhez, hogy tincsekben - ebben az esetben, tudtok tippeket adni, hogy egérrel miképp alkossak ilyet?
3, A képek a háttérben megfelelőek? Nevet

A kép: http://img834.imageshack.us/img834/5209/canarnyknlkl.jpg
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7923 Dátum: 13 ápr 20, 22:31:37 »

ööö csak jelezni szeretném hogy a collabban kiszíneztem Canát is és ha holnapig senki nem jelzi hogy szeretné Evergreent őt is kiszínezem.

edit: majd írok pár tippet de most fáradt vagyok. Mint fentebb írtam színeztem egy Canát, nem hiszem hogy sokat segít de belinkelem.

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 22:36:08 írta Lew » Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7924 Dátum: 13 ápr 20, 22:32:08 »

Zakkant Macska:
1. Szerintem Shironak tetszik.  Nevet
2. Egy pont vastagságú 30%-os átlátszóságú ecsettel szálanként, majd mindegyikre tegyél egy 40%-os árnyékot. Sok szerencsét, van rá kb 20 éved, de a végeredmény nagyon realisztikus lesz. (S ha még van egy kis szabadidőd, akkor meganimálhatnád egy gifben, természetesen szálanként)  ikszdé Faceg

De mondjak valamit, szerintem a haj az pont jó, pont hogy passzol a karakter színezési stílusához. Esetleg egy másolatot csinálj róla, amin megcsinálod ugyanazzal a módszerrel, mint a bőrét, a már megrajzolt tincshatárokon belül, majd azt x%-os átlátszóra rakod.

Nos ha esetleg nem jönne be, akkor is legalább elfoglaltad magad.  Pojén

Vagy kérdezd Liu Kang mestert, ő profi a témában. Mosolyog 

3. A keretesekre gondolsz? Aham fainok. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 22:41:13 írta Shiro » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7925 Dátum: 13 ápr 20, 23:04:55 »

Eve-t én szívesen kiszínezem holnap/holnaputánra Mosolyog A tippeket meg várom, az eddigieket meg köszi Shiro ^^
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7926 Dátum: 13 ápr 21, 02:09:18 »

Kis ps segítség:
Már akartam, kérdezni, hogy hogyan kell ecsetet csinálni, de az már meg van, sőt találtam ugyanebben a témában jobb féle ecsetet a neten.
Meg találtam azt is, hogy hogyan lehet forgatni, meg mindenféle nyavalyát vele.

A probléma annyi lenne, hogy hogyan tudnék az ecsetnek szegélyt adni?
Gondoltam arra, hogy kettős ecset és aztán különféle szín és méret, de ilyen opciót nem találtam.

A másik lehetőség a amire gondolok és kivitelezhető, hogy lenyomdázom az ecsetet egymásra két különféle színben és méretben, majd az így kapott képből csinálok agy új ecsetet.

De esetleg valami más megoldás?

Ja igen a ps-em magyar nyelvű és kettes szintű átokpecséttel rendelkezik.


Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #7927 Dátum: 13 ápr 21, 14:05:20 »

Itt a beígért Narutos 2013-as háttérkép. Egyelőre csak angolul, de lesz majd magyar is, ha kell. (Igen, lusta voltam új designt csinálni neki.  smirksweat )

http://edinaholmes.deviantart.com/art/2013-Desktop-Calendar-Wallpaper-Naruto-366958581
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7928 Dátum: 13 ápr 21, 18:07:50 »

A fát közben sikerült megalkotnom, és úgy gondolom, egész jól is sikerült. Mosolyog Már nem is maradt túl sok. Még a haj esetében várok Lew tanácsára + még egy kérdés: hogyan csinálod ezt a... szövet effektet, vagy nem is tudom hogy hívjam? Nevet Mint például itt Levy harisnyája, szoknyája: http://browse.deviantart.com/art/Fairy-Tail-Levy-and-Gajeel-345465275

Itt a kép, ahogy állok eddig: http://img6.imageshack.us/img6/5209/canarnyknlkl.jpg

Edit: Azóta eddig haladtam: http://img547.imageshack.us/img547/5209/canarnyknlkl.jpg

Edit2: Tönkrement a Photoshopom, így megrekedtem az Evergreen rajzzal. Ha nagyon sürgős, megcsinálhatja más.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 22, 19:02:38 írta CrazyCat » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7929 Dátum: 13 ápr 25, 20:31:16 »

Ez a poszt amit 9gagen láttam, szerintem teljesen ideillik Nevet Sajnos nem találtam meg az arc DA-ját, szerintem csak japán nyelvű honlapn van fent.

http://9gag.com/gag/aGYXz86
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7930 Dátum: 13 ápr 26, 08:46:19 »

A fát közben sikerült megalkotnom, és úgy gondolom, egész jól is sikerült. Mosolyog Már nem is maradt túl sok.
Edit: Azóta eddig haladtam: http://img547.imageshack.us/img547/5209/canarnyknlkl.jpg

Szerintem egész jók a fáknak a mintája, csak az ablakkeretnél kövesd a függőleges rész mintáját. Most pont a fa erezetére merőlegesen áll a te mintád. Ha elforgatod 90 0-kal, akkor szvsz jobb lesz. A felhők szépek lettek gratulálok és jó képeket választottál a poszterekhez is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7931 Dátum: 13 ápr 27, 14:51:25 »

Amikor kiderül, hogy szinte mindent fordítva rajzoltál meg mint ahogy azt előre eltervezted...megfizethetetlen. Minden másra ott a masrtercard.

Erősen sejtem, hogy már van egy színezés a deván Jégverésről, ami krv jó és krv egyszerű technikával lett megoldva, de megfogadtam nem nézek rá.

Mert, már megvan az a technikám (hála az egyéni ecseteknek és a bögyös képeknek) amivel úgy néz ki, hogy csinálom... ami kb olyan egyszerű, hogy akár egy méretarányos robotsárkányt is csinálhatnék. ikszdé smirksweat
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7932 Dátum: 13 ápr 27, 15:56:46 »

Hogyan lehet úgy képet kimenteni PS-ból, hogy a háttérnek szánt átlátszó réteg megmaradjon átlátszónak, ne váltson át fehérre?

Lew, majd egyszer felnézhetnél a DA-s csoportba, hogy leokézd a kérelmemet... Ha te is úgy vagy vele, legalábbis... ikszdé

Igen, a mintának követnie kell az erezetet. ^^ Azok a felhők nagyon jól néznek ki! *-*

Shiro, miért baj, ha már valaki kiszínezte?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7933 Dátum: 13 ápr 27, 16:01:05 »

Úgy, hogy PNG-ben mented el.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7934 Dátum: 13 ápr 27, 16:05:11 »

Shiro, miért baj, ha már valaki kiszínezte?

Az nem baj, sőt jó is, csak azután akarom megtekinteni, hogy már befejeztem a sajátomat.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!