24 okt 02, 17:22:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1020953 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7875 Dátum: 13 márc 18, 20:38:42 »

Megpróbálom érthetően leírni, nem tudom menni fog-e de Lew úgyis jobban el fogja magyarázni. Nevet
Ugye ha jobb klikk fill path-ra nyomsz, akkor a kijelölt területet teljesen ki fogja tölteni a festőszínnel. Épp ezért szoktak egy 'külső' és 'belső' vonalat is húzni, hogy ez ne következzen be, és akkor csak a pötyik közti részt fogja kitölteni fekete színnel.

Amúgy, csak sok gyakorlással tudom elérni, hogy ne legyenek "remegősek", egyenletlenek a vonalaim, miközben lineartozok? A stroke path az ugye erre egész jó megoldás, csak nem néz ki túl szépen, hogy minden vonal olyan monoton mód ugyanakkora.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7876 Dátum: 13 márc 18, 20:59:07 »

Így már értem. Mosolyog Köszi. Nevet

Nem gondoltam, hogy ez lett volna a hiba...-.-''
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7877 Dátum: 13 márc 18, 21:01:55 »

Köszönöm Lew! Természetesen a kritikát sosem fogadom rosszul, mert tanulhatok belőle.
Egyébként elég fura volt ez a kép, mert pl.: a sziklát valamikor december közepén színeztem, aztán meg nem javítottam át . A felhőt meg el akartam mosni, de az valamiért kimaradt. Ezt teszi, ha sokat dolgozol egy képen egy huzamban, néha nem tűnnek fel az ilyen kimaradások  smirksweat. A fa lombjához ezt az ecsetet használtam: http://charfade.deviantart.com/art/Leaves-and-Veggie-Brush-Pack-128644441?q=favby%3Atagoston16%2F45552181&qo=18 és Djahal növényekhez való ecseteit (ezt az imaginefx honlapján találtam, ha jól emlékszem), meg persze a saját készségeimet. A fa törzse meg egyszerű hard brush-sal készült.

Ccat jól mondta Keton, ez lesz a baj. Képzeld el úgy mintha körberajzolnád a vonaladat és aztán töltenéd ki a fekete színnel.

Egyébként nem tudok jó hírrel szolgálni Crazy, mert csak a gyakorlással fejlődsz (vagy csináld nagyobb felbontásban, aztán kicsinyítsd le, úgy kevésbé lesznek remegősek). Egyszer láttam valakit Da-n, aki úgy csinálja, hogy stroke-kal csinálja a hosszabb vonalakat, aztán hozzáfest még hard brush-sal, hogy változó legyen a vastagsága. Mondjuk ő a rövidebb vonalakhoz is az ecsetet használja, szóval megvan hozzá a készsége.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7878 Dátum: 13 márc 21, 20:28:31 »

Photoshop-ról lenne egy kérdésem:

Hogy kell ezt eltüntetni??? Hmm?

Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7879 Dátum: 13 márc 21, 21:19:22 »

Gondolom a szivárvány színekben pompázó csíkra gondolsz. Velem még nem volt ilyen, de nem csak akkor jön elő, ha így ráközelítesz? Nézd meg, hogy újra megnyitás után is ott van e, ha csak a nagyítás volt a gond, akkor eltűnik. Egyébként, hogy hoztad ezt össze?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7880 Dátum: 13 márc 21, 22:42:17 »

Shiranai: Már megoldottam. Mosolyog

Egyébként meg megvan az első színezésem és végre túl vagyok rajta. Mosolyog
Nem a saját lineart-omat használtam, mert nekem az túl bonyolult. Szomorú
De kiváncsi vagyok a véleményetekre milyen lett. Tippeket szivesen elfogadok. Ha tippeket adtok, akkor érthetően ikszdé mert nem vagyok nagyon tapasztalt még ilyen téren.

Íme a kép: http://kentonsama96.deviantart.com/art/Roronoa-zoro-360777464
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7881 Dátum: 13 márc 22, 08:47:15 »

Elsőre nem lett rossz. Egy kicsit használhatnád bátrabban az árnyékokat. Pl. a kendő gyűrődéseinél, vagy az orrlyukaknál nekem kevésnek tűnik. Ennél nagyobb részt takar az orr, ha felülről-oldalról jön a fény. Néhol szögletesre sikeredtek a nagyobb árnyékok, mint a bal szeme alatt és a jobb arcán. Az sebhelynél meg az árnyék jobban mutatna a seben belül, ha besüllyed  a seb, akkor a bal oldalán, ha kiemelkedik a heg, akkor a jobb oldalán. Az orr jobban mutat, ha egy kicsit ívesre rajzolod az orrnyergen az árnyékot, mert a legtompább orrnyereg is íves egy kicsit. És tényleg ez lesz az utolsó, ha kiszínezed az íriszt is, az sokat dob a képen.
Tudom ez így soknak tűnik, de nem lett rossz (az én első színezésem se lett jobb kacsint).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7882 Dátum: 13 márc 23, 22:35:55 »

Végre megvan a 200 Watcher Da-n Nevet tudom hogy nem túl nagy szám, de most olyan büszke vagyok magamra =) ^^
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7883 Dátum: 13 márc 23, 22:41:06 »

Na ,lehet unalmamban én is elkezdek szinezgetni,elég jól ment kézileg a tónusozás,csak itt inkább a programhoz kell érteni  smirksweat. Esetleg valami könnyű sablont linkelnétek ?Mosolyog
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7884 Dátum: 13 márc 24, 09:22:36 »

Tessék (minden szentnek maga felé hajlik a keze Mosolyog):
http://tagoston16.deviantart.com/art/naruto-555-panel-lineart-259761866?q=gallery%3Atagoston16%2F31812637&qo=14
Ez csak egy Naruto arc háttér nélkül.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 24, 09:23:22 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #7885 Dátum: 13 márc 24, 19:11:59 »

Álohá!
Egy kis segítség kéne tőletek!:) Újra belekezdtem a PS használatába de akkor se és most se tudom megcsinálni a kövit:
van egy alak és meg akarnám olyanra csinálni mintha szétesőben lenne. Gondolok én ilyesmire
http://browse.deviantart.com/art/Halo-239205194
Úgy hat a dolog, mintha ilyen kis szilánkokra szétesne az alak. Na most ha erről tudna linkelni valami tutort azt nagyon nagyon megköszönném:)
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #7886 Dátum: 13 márc 25, 11:13:18 »

Ita, szerintem a következő két link a segítségedre lehet, de ha nem akkor írd be a keresőbe a PS tutorial break, vagy broken kulcsszavakat és elvileg még több ilyet tutorialt kiad.

http://www.photoshoplady.com/tutorial/increible-glass-broken-effect-for-text/2923
http://blog.medhley.com/2010/11/create-breaking-apart-effect.html
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7887 Dátum: 13 márc 25, 22:16:18 »

Ha az adott képnek, amit színeztek, nincs megadott háttere, hogy csináltok neki? Épp egy Hisui-t színezek a barátomnak, és háttérképnek szeretném neki, csak épp azzal van gondom, hogy milyen háttere is legyen a drága hercegnőnek.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7888 Dátum: 13 márc 26, 06:56:48 »

Arra gondolsz, hogy hogyan tudnád retusálni mögötte a hátteret, amit részben takar Hisui mögött lévő fehér folt?

Logikailag megpróbálod újrarajzolni mögötte az objektumot.

Nem kell az egészet, elég, hogyha a csak odáig kiegészíted a vonalakat, hogy néhány képponttal takarásba legyen a hercegnővel.

A munkádat egyszerűsíti, hogy mivel az Eclipse kapu van mögütte, így van sablon ami alapján tudsz dolgozni.:

http://images.wikia.com/fairytail/images/d/d1/Eclipse_Gate.jpg


Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7889 Dátum: 13 márc 26, 21:39:11 »

Alapvetően ilyen egyszerű és nagyszerű háttérre gondoltam, mivel a kaput már megpróbáltam átrajzolni, de hát mindig elrontottam. :/ Végül az animéből tettem mögé hátteret, itt a kész kép: Klikk
Naplózva
Oldalak: 1 ... 524 525 [526] 527 528 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!