24 okt 03, 14:16:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1021790 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7575 Dátum: 12 szep 19, 13:15:16 »

Elárulod a trükkjét vagy szakmai titok? Nyelvesít
Szakmai titok. Durci Na jó, nem... ikszdé
Bocsi, hogy eddig tartott, de összehoztam egy ilyet: http://kepfeltoltes.hu/120919/tutorial_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (A tinypic átméretezte a képet, úgyhogy muszáj volt mással feltöltenem. -__-) Tudom, hogy nem kértél tutorialt, de így a legegyszerűbb "elmesélni". smirksweat
Visszaolvasva elég idiótán és érthetetlenül fogalmaztam, de azért remélem, mész vele valamire. >.<# Azért is bocsi, hogy csak a printscreenelt változatot tudom megmutatni, mert a rendesnél a Corel megint leegyszerűsítette a színeket exportálás közben, úgyhogy pont a lényeg nem látszik... -__-
Amúgy maga a rajz még nincs kész, csak a hajat csináltam meg rendesen, úgyis az a lényeg. smirksweat

Rikan színezése szerintem szép lett, csak a tűz nem tetszik annyira. Olyan, mint amikor gáz ég. Túl erős, nem „rendes” láng.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7576 Dátum: 12 szep 19, 20:49:39 »

És végre volt időm befejezni ezt a kis szösszenetet. Mióta elkezdődött az iskola elég kevés időm van rajzolni Szomorú. (látszik is a topikon, hogy más sem teng túl a szabadidőben)

http://tagoston16.deviantart.com/art/Sherlock-and-Watson-328113531

Valaki egy képe alá belinkelte Mashima twitter oldalát és azon találtam a sketchet. Mondanom sem kell azonnal megfogott. Nevet Öröm volt színezni.

Tia jó hogy ilyen kis tutorialt csináltál, mert így én is hasznát vehetem  Nyelvesít Nevet. Egyébként szép lett.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7577 Dátum: 12 szep 19, 21:19:40 »


Milyen rajztáblát használsz? Nagyon szépek vele a vonalak/betűk. Wacom?
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7578 Dátum: 12 szep 22, 20:25:00 »

Wacom. A legkisebb bamboo fun. Szerintem csak a kézírásra meg az üres helyekre biggyesztett dolgokra gondolsz, de az inkább a Corel érdeme. Annak az ecsetével csináltam, az meg nem tudom, mennyire reagál a nyomásra.
Amúgy meg vagyok vele elégedve, jó kis tábla, pedig nem is volt olyan rohadt drága. Mosolyog

Örülök shiranai, hogy hasznát veheted. ^^
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7579 Dátum: 12 szep 22, 20:54:52 »

Minden wacom jó, sőt. Mosolyog

Nekem 24hd kéne, de nem lesz soha. Nevet Viszont mindenképp cintiqet szeretnék, még a 12-eset is bevállalnám, csak cintiq legyen.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7580 Dátum: 12 szep 22, 21:01:12 »

Én is Wacomot használok sőt én is bamboo-t. De nem olyat mint te én annál azért nagyobbat.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7581 Dátum: 12 szep 22, 21:19:08 »

Olyanom nekem sem. :'D A cintiq számomra is egy szép álom, de sajnos elég esélyes, hogy az is marad. 12-esről még nem hallottam, mindenesetre adtál vele egy kis reményt. Nevet Ezt szegényt már elkoptattam, meglátszik rajta, hogy eleget van használva. ^^"

Úgy voltam vele, hogy elég a kicsi is. Úgysem nagyon dolgozok nagy vonásokkal, csak csuklóból. Arra meg ez is tökéletesen megfelel. (az sem mellékes, hogy ez fele annyiba került, mint a másik)
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7582 Dátum: 12 szep 22, 21:25:28 »

Wacom cintiq 12wx néven fut, a legkisebb a családjából. Még az ő ára is elég húzós, 300 ezer forint, de lényegesen jobb (legalábbis az ára), mint a 700-800 ezer forintos 21ux és 24 hd. Mosolyog

Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7583 Dátum: 12 szep 22, 21:36:11 »

Na igen. Határozottam olcsóbb, de még így is több, mint a gépem volt három éve. Nevet Nem baj, ha sikerül befejeznem a sulit és szerzek valami melót, elkezdhetek rá komolyabban gyűjteni. Addig ez a pici is jó lesz. Remélem, kibír még legalább három évet.
Amúgy neked milyen táblád van? Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7584 Dátum: 12 szep 23, 06:40:29 »

Miért jobb a Wacom, a többinél? Mi az a plusz a kétszeres árért, amit más márkák nem tudnak?
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7585 Dátum: 12 szep 23, 19:22:29 »

Nekem is wacom van, egy bamboo szóval nem kellett rá egy vagyont költeni.
Igazából tényleg annyit tud, mint a többi. Azonban van egy csomó apróság, ami mégis hihetetlenül jóvá teszi. Például nem kell a tollba elem, ettől olyan nehéz mint egy rendes golyós toll és olyan is a formája (nem igazán szeretem a nagyon vastag tollakat), jobb és bal kezes, csak a beállításoknál kell átállítani, jobb a nyomás érzékenysége, mint a kategórián belüli társaié és könnyebb hozzá pót hegyet kapni. A legfontosabb, hogy a pénzedért minőséget kapsz, a wacom táblákat használtan is megveheted, ha nincs tele karccal.
Mielőtt megvettem ezeket olvastam fórumokon, mint a wacom előnye más márkákkal szemben.
Nekem másfél éve van meg nagyjából és még mindig elégedett vagyok vele.

Egyébként nem kell 700 ezret kiadni a 21ux-ért Saphira. Most leértékelve csak 500 ezer a grasshoppernél. Mosolyog
http://www.grasshopper.hu/vasarlas/wacom/interaktiv-monitor/cintiq-21-ux.html
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7586 Dátum: 12 szep 23, 20:21:34 »

Aki ilyenre gyűjt inkább külföldön dolgozzon, mert 1 hónap alatt meg keresed rá.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7587 Dátum: 12 szep 23, 20:26:08 »

Csak aztán a WC pucolástól szaros kezét ne felejtse el megmosni mielőtt hozzányúl ilyen drága cucchoz.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7588 Dátum: 12 szep 23, 21:09:57 »

shiranai már elmondta, amit akartam, még többet is. Mindenesetre, főleg az elem nélküli ceruza és a jobb nyomásérzékenység miatt érdemesebb wacomot venni. Amellett elég strapabíró is. Az enyémet általában mindenhova viszem, ahova a gépet is, és eddig nem volt semmi gond vele, pedig tudtommal az ilyesmi nem szereti, ha hurcolásszák.

"Aki ilyenre gyűjt inkább külföldön dolgozzon"
Ez szerintem hülyeség. Ha olyan melód van, ahol rendes fizetést kapsz, Magyarországon is megkeresheted az árát.
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7589 Dátum: 12 szep 24, 04:00:26 »

Aes, jobbak kesztyűvel csinálnák... ennyi pénzért.

A-chan ezt a magyarországos dolgot ugye viccnek szántad? Nem ebbe a topicba való a téma, szóval csak annyit, hogy magyarország nem úgy áll jelenleg, hogy fogom magam és beállok vhova dolgozni 500e-ért.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 504 505 [506] 507 508 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!