24 okt 03, 20:26:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1021957 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7500 Dátum: 12 aug 16, 18:32:12 »


Egyébként nagy Nagato még ott van. Nem színezte ki senki Szg. Most színezte ki Divya arra az esetre ha nem vállalná senki. Ráadásul a program amit használsz egy színezésre teljesen alkalmatlan sz*r. Pixeles csúnya.

nagato le van már foglalva.
A másikról pedig küldtem egy PÜ-t.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7501 Dátum: 12 aug 16, 18:58:57 »

Baszki még mindig nem érted, hogy itt nincs olyan, hogy foglalás? O.o
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7502 Dátum: 12 aug 16, 19:06:38 »

De értem én de most mondjam azt, hogy elegem van ebből a baromságból és semmi kedvem benne lenni ha egyesek ilyen parasztok?  És én most nem fogok még egyet rajzolni csak azért, hogy valakivel kiszúrjak mikor ő már lerajzolta.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7503 Dátum: 12 aug 16, 19:07:18 »

Azért igaza adok neki, hogy amíg nincs mindenkinek fix 1, minek másnak 2?
Főleg, hogy ennyi erővel mindenki megcsinálhatná az egészet, és akkor 1-2 ember collabja lenne... Annak nincs értelme. Ez épp hogy a fórumos összetartozásunk jele kellett volna legyen, nem vitalap. Am is inkább legyen 1 jó képe vkinek 2 rossz.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7504 Dátum: 12 aug 16, 20:01:13 »

Senki nem jelentkezett a kis Sakura-ra ezért bátorkodtam azt is kiszínezni.

Mivel lusta vagyok pü-ben és ide is válaszolni:

nagato le van már foglalva

Nincsen
Ha valami bajod van akkor azt mond el!)
Eddig senki nem panaszkodott csak te ! Egyébként meg elmondtam ^^

Amit te használsz az pixeles amit én az nem az. Sőt a te lineartod olyan pixeles volt, hogy nem tudtam vele mit kezdeni. Én vektorosan rajzolok így az enyém az életbe nem lesz pixeles. Nyelvesítí

Mindenki tudott vele " mit kezdeni " és senkinek nem volt túl pixeles ^^ Akkor legközelebb majd csináld te a lineartot megnézzük melyiknek lesz nagyobb sikere ^^
Az, hogy úgy mentettem ki, hogy fel tudjam rakni valahova az más

Nem a végeredmény számít? olyan pixeles mintha painttel rajzolták volna.

   

 Pirul

Miért kell egyébként pont egyféle képet készíteni? Fél perces meló lenne lementegetni a többféle verziót, de ti tudjátok.

Mert ez a collab lényege.

Zer0 eddig az is volt. Egyedül 1 ember pampog.

De ha már megy a sz*rdobálás akkor én sem fogom vissza magam. Mind közül  ate képed lett a legsz*rabb. A téglák csúnyák, az árnyékolás csúnya és Sasuke úgy néz ki a képen mint 1 zombi.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 20:04:24 írta Lew » Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7505 Dátum: 12 aug 16, 20:08:41 »

Mondtam már, hogy engem már nem érdekel szóval nem pampogok itt csináljátok csak majd a végén megtapsollak titeket. (vagy nem) Amúgy a Privát üzenet nem jelent senkinek semmit?

ui.: Ja és a képet azért ne túloztam el mert rohadtul nem érdekelt, hogy milyen kerül be. Aznap elég sokat rajzoltam ahol odafigyeltem az ilyenekre de a te hülyeségeidbe nem fordítok 5 percnél több időt. Remélem ezt tisztáztuk és ha engem sértegetni akarsz tessék csak a fórumszabályzat tiltja.  Spam Részemről téma lezárva.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 20:55:24 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7506 Dátum: 12 aug 16, 20:17:23 »

Lew lineartja pixeles a tied meg nem? ikszdé Váratlanul ért amikor ezt olvastam, nagyot kacagtam csak nem akarom ikszdékkel elárasztani a hozzászólásomat, de azért köszönöm.Nevet És hidd el, szerintem senki nem fogja hiányolni a munkád innen.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7507 Dátum: 12 aug 16, 20:24:08 »

(mért nem lehet felfogni?) Az egyém csak azután lett pixeles miután kimentettem. Alapból az enyémet addig nagyítható ameddig csak akarja az ember. Lew-ének meg van egy határja ami pont az előtt van még mielőtt vektorossá lehetne tenni.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 20:25:52 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7508 Dátum: 12 aug 16, 20:48:06 »

Esküszöm, a viselkedésed olyan gyerekes SzG. Sajnos van olyan helyzet, amelynél nem érdemes tovább belekötni másokba, mert NEKIK van igazuk. Sorry, de ez van.
   Ha pedig ennyire nem jó a vektorod, és problémáid vannak a linearttal, lehet ki kéne próbálnod egy másik programot.
Lehet kevesebb gondod lenne vele.  Pontosan

Mivel én nem értek a számítógépes grafikákhoz, nem akarok okoskodni, csak nem értem, miért kell ennek akkora feneket keríteni.
A kritikát pedig néha meg kell tanulni elviselni. Ez van, az élet csupa pofonok halmazából áll, amelyeken kívül esik pár elem, ami véletlenül "pont jól" sül el.  ^^""
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7509 Dátum: 12 aug 16, 21:40:14 »

SzG fel volt ajánlva, hogy ha Lew lineartja nem tetszik akkor csinálj sajátot. Az, hogy nem éltél a lehetőséggel csak kifogást találsz a fantasztikus vektoros munkádra az már egy dolog.
De még ha el is tekintek a pixelességtől ez akkor is elég gyenge lett, már nem azért. Szerintem Shiro paintel jobbat csinált. ikszdé

ui.: Na jó most, hogy visszanéztem talán ez egy kicsit túlzás, de sok különbség nincs. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 22:13:25 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7510 Dátum: 12 aug 16, 22:10:48 »

Hogy tudtok ilyesmin így összekapni? ikszdé Egy collab nem háború meg rivalizálás. Eleve, aki nem tud csapatban dolgozni, az minek jelentkezik? Nevet Amúgy meg lényegtelen, többen nem is kotyogok bele. ^-^ (Luna már különben is elmondta, amit gondolok)

Luna, jó az avád. Eddig ez a rajzod tetszik a legjobban. Nevet

Kipróbáltam valami újat. Hát, mit ne mondjak, van még hova fejlődni... Nem nagy szám, elsőnek megteszi. Egy erdő? Gondolom... ikszdé ~IDENYOMNIAKÉPÉRT~
Itt az elején a fák elég ócskák lettek, ki sem nézni, hogy azok fák. ikszdé A közöttük átszűrődő fényről meg inkább nem is mondok semmit. Pojén
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7511 Dátum: 12 aug 16, 22:30:19 »

Jól van, voltak itt hibák mindkét "ellenfél" részéről, de ennek az egész színezgetésnek valóban az lett volna a lényege, sava-borsa, hogy a ti kis művészi gárdátokat még jobban összecsiholja, de az ehhez való hozzáállás.. nos, eléggé hiányzott már az elejétől kezdve. Elég fejetlen volt a szervezés, SzG, a te hisztid meg... hát, hagyjuk. Kicsit lehetnél érettebb és rugalmasabb ilyen kérdésekben, helyzetekben, elvileg 20 éves vagy, nem? (Legalábbis egy ideig ez volt kiírva profilodra) De amúgy Luna már leírta a frankót a témával kapcsolatosan, én csak A-chan újítását néztem meg, fantasztikus. Nevet Tök jó, hogy ilyen mosott, mintha Supergirl lennék, aki suhan afelé a táj felé. Király. Nevet Már csak a kezeimet kellene valahogy így odakanyarintani. Igaz, hogy jobb picit?  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 22:30:50 írta Nikuccia » Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7512 Dátum: 12 aug 16, 22:39:51 »

Haidesu~ Lehet, meg is csinálom. Nevet A kezek legalább eltakarnák a kép alját, amiért bőven nem kár. ikszdé Nekem is hasonló jutott eszembe amúgy, csak egy repülőben ülős verzió. ikszdé
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7513 Dátum: 12 aug 16, 22:42:05 »

Nekem meg egy son goku aki a repülő felhőn utazik. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #7514 Dátum: 12 aug 16, 23:05:30 »

Ez is azt mutatja, hogy milyen gyatra a képzelőerőm. ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 499 500 [501] 502 503 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!