24 okt 03, 20:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1021941 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7485 Dátum: 12 aug 15, 14:03:34 »

Na kész lettem én is. >Itt< látható. Hát mit mondjak... hosszú út áll még előttem. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Morause
Vendég
« Válasz #7486 Dátum: 12 aug 15, 17:31:27 »

Na, smirksweat hát egy kis gyakorlás után úgy gondolom megmutatom első olyan munkámat (nem mintha olyan sok lenne) ami nem paint-el készült. Egy kicsit színeztem, még másba nem nagyon tudok belekezdeni mert hogy csak ismerkedem a programmal, de a lényeg hogy kemény kritikát kérek, mert máshogy nem tanulok.

~ amit színeztem --> http://keptarhely.eu/images/2012/08/15/v00/20120815v00atqnbh.png
~ ez meg összehasonlításnak --> http://pokemon.neoseeker.com/w/i/pokemon/5/53/Belle.png

Illetve az a csoport kép lassan kész van, nekem tetszenek úgyhogy hajrá... bár azért megkérdezhetem hogy miért színezitek mind ugyanazt? Hmm?
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7487 Dátum: 12 aug 15, 17:34:20 »

Ez collab. fel vanosztva a 12 kép, és mindenki színez a maga tudásával.Épp ez a lényege. Nem egy ember szinezi ki az oldalt, hanem külön-külön. Amúgy nagyon jól sikerült az első munkád. Sőt, ennél csak rosszabb első munkák voltak itt Nevet

Igazából nagyon kritizálni se tudom, magából a képből se lehet túl sokat kihozni...


Szerk: ez dícséret volt, nem hibázatás Nevet Csak az én stílusomban Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 15, 17:36:19 írta Zer0 » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7488 Dátum: 12 aug 15, 17:35:38 »

Végülis, te mondtad hogy vmi könnyűvel kezdjek, úgyhogy nem hibáztathatsz érte! Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7489 Dátum: 12 aug 15, 18:02:22 »

Én csak abba tudnék belekötni, hogy a kalap árnyékának nincs íve, így egy kicsit lapos hatást kelt. Ha megnézed az összehasonlításhoz linkelt képet, akkor azon is látszik, hogy van egy hajlítás a kalap árnyékán is. Meg a szeme fehérje egy kicsit szögletes. Egyébként első munkának nem is rossz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7490 Dátum: 12 aug 15, 18:17:20 »

Elsőre szép munka =) Kövinek próbálj meg valami komolyabbat, hátha abba jobban bele tudok kötni Nyelvesít Nevet

Kész van Sasuke is =) Kezdd összeállni a kép kacsint

http://i49.tinypic.com/2hydw03.png
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #7491 Dátum: 12 aug 15, 19:50:20 »

Egy magyar zászlós háttérhez mit szólnátok? -> http://i45.tinypic.com/1eub61.jpg

Mondjuk a pirosnak és a zöldnek inkább mélyebb árnyalatát képzeltem el, csak most gyorsan összedobtam, ami a kivágások minőségén is látszik. smirksweat Csak kíváncsi voltam, hogy néz ki, de szerintem nem rossz. Mosolyog Persze csak egy ötlet. kacsint

Egyébként gratulálok mindenkinek, nagyon szép munkát végeztetek. Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7492 Dátum: 12 aug 15, 19:57:11 »

Szerintem a színes háttér nagyon bezavarna. Alapból megváltozik a színek hangulata, illetve a figyelmet is elvonja.

De egy képek között tekergőző nemzetiszín szalag szép lenne. Mosolyog
Naplózva

Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #7493 Dátum: 12 aug 16, 14:36:27 »

http://kepfeltoltes.hu/120816/nagato_www.kepfeltoltes.hu_.png
ezért nem versengett senki, ha elfogadjátok akkor csak shiranai 2 képe hiányzik ^^

Lew, én is összeírtam ezeket már egyszer Nevet am, csak arra gondoltam, hogy Saphirának az volt a kifogása, hogy nem akarja elvenni mástól a helyet, tehát ha lenne hely még, és beleegyezik, akkor az ő képe is szép lenne bele, valamint amikor mondtuk, hogy a nagy sakura színezésre vár Neptunusz és Shiro is kiszínezte... és Szg se tudja eldönteni melyiket akarja, mert amit akart azt Rikan is színezte, végül kiszínezte amit te lefoglaltál... az rendben van, hogy a jobbat választjuk be, de ha nem színeznének többen 2őt nem kéne versengeni Nyelvesít
Persze, ez csak 2ővel több ember lenne, tehát valaki így is 2őt színez,  de nem kizárt, hogy más is kedvet kap, ha mondjuk, hogy van még egy szabad...  Hümm-hümm

(egyébként azt is lehetne, hogy mindenki mindent színez és az egyén legjobbját választani be csak erre gondolom nincs idő smirksweat)
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7494 Dátum: 12 aug 16, 14:54:11 »

Shiranainak már csak egy képe hiányzik. Mosolyog
Sikerült befejeznem Konant:
http://tagoston16.deviantart.com/art/Naruto-collabb-Konan-321495474

Bocs, hogy sokáig tart, de építkezünk, szóval az elviszi az időm és az erőm jó részét.
Nagatóval is haladok, szóval kész lesz valamikor a közeljövőben.

Nikkie, Saphirának igaza van tényleg elvonja a figyelmet a képekről. Szerintem egy fekete vagy egy sötét lila háttér illene hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 14:55:48 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7495 Dátum: 12 aug 16, 15:01:48 »

(egyébként azt is lehetne, hogy mindenki mindent színez és az egyén legjobbját választani be csak erre gondolom nincs idő smirksweat)

Jah és ha nekem is naruto sikerül legjobban, meg neked is, akkor megint ugyanott vagyunk Nevet Valóban a fejenként 1 lett volna az igazi...

Háttérnek szerintem is valami sötét.

Shiranai jó a description a képnél Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7496 Dátum: 12 aug 16, 15:20:34 »

Fejenként egy. Én egyet rajzoltam és ahogy Lew-et ismerem nem fogja betenni. Na ehez mit szólsz? Pedig az a lényeg, hogy minél több ember munkája legyen benne.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7497 Dátum: 12 aug 16, 15:49:33 »

A descriptiont átmásoltam a tiédtől Mosolyog, úgyis hasonlót szántam oda.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7498 Dátum: 12 aug 16, 16:58:32 »

Sasukeről márpedig nem mondok le... Sakurat felőlem kiszínezheted nem érdekel, de Sasuke a kedvenc karakterem és vele kapcsolatban hajthatatlan vagyok. Egyébként meg megmondtam hogy a jobb rajz lesz kitéve. Mindenki tudott alkalmazkodni.

Sajna ilyen az élet az erősebb kutya ba**ik...

Egyébként nagy Nagato még ott van. Nem színezte ki senki Szg. Most színezte ki Divya arra az esetre ha nem vállalná senki. Ráadásul a program amit használsz egy színezésre teljesen alkalmatlan sz*r. Pixeles csúnya.

Azért színeztünk kettőt mert összesen 9 ember jelentkezett aki TUTI-ra mondta hogy benne van. Azzal nem foglalkoztam aki utólag jelentkezett, volt rá elég idő. A 3 embert aki kettőt színezett az alapján választottam ki, hogy milyen jól és milyen régóta színez. Rikan és Shiranai munkáit régóta nyomon követem DA-n és jó ideje nyomon követik a Grafikai munkák topicot. ( Zer0 - most nullával írtam Nevet - is nagyon jól színez de 4 emberre már nem volt szükség )

Így minden embernek jut legalább 1 kép ! Aki meg szépen színez az abban az előnyös helyzetben van hogy válogathat... de legközelebb nem szervezek ilyen collab-ot mert én ezt egy tök jó kis dolognak gondoltam és csak a sz*rdobálás megy. Megbeszélem az emberekkel privátba és csókolom....
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7499 Dátum: 12 aug 16, 17:08:03 »

Hadd gratuláljak a fenomenálisan rugalmas hozzáálláshoz és az érzelemmentes profizmushoz!

Amúgy tényleg baromi jó lenne, ha nem csinálnátok ekkora problémát belőle. Miért kell egyébként pont egyféle képet készíteni? Fél perces meló lenne lementegetni a többféle verziót, de ti tudjátok.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!