24 okt 03, 22:24:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1021994 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7470 Dátum: 12 aug 14, 13:44:37 »

Hogy kicsit elmosottak színek? Nem az direkt ilyen.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7471 Dátum: 12 aug 14, 15:56:11 »

Megjöttem erre mit látok... Lenyúlták előlem Pein-t....Szerintem tudod mit üzenek neked!  Fegyverek Ki maradt?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7472 Dátum: 12 aug 14, 16:04:37 »

Én szóltam... Am a nagy Nagatora, még nemigen csaptak le, de próbáld meg megbeszélni Rikannal...  Meg a kicsi sakura vagy naruto se foglalt sztem... bár arra nem vennék mérget.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7473 Dátum: 12 aug 14, 16:06:28 »

Zer0: Aha, van dA-m, de a legtöbb művem nincs fenn rajta, szóval max a régieket találod meg. Mosolyog Humivo a nevem.

Lew: Köszi, örülök, hogy tetszik!

SzG: ikszdé Már sokkal az elmeneteled előtt írtam, hogy Peint és Narutot színezem. De csinálj jobbat az enyémnél, és a tied lesz kirakva. Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7474 Dátum: 12 aug 14, 16:15:34 »

Miért nem pakolod fel a képeket? Épp ez a célja a dAnak...  smirksweat
Am Divya összírta előző oldalon, aszerint a kis sakura, meg a nagy nagato free.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7475 Dátum: 12 aug 14, 16:25:23 »

Mert egyszerűen nincs kedvem, és nem tartom szalonképesnek őket. Gondolkoztam is, hogy törlöm a fennlévőket, de végül meggondoltam magam, pár év múlva talán látni majd, hogy fejlődtem-e. Hümm-hümm
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7476 Dátum: 12 aug 14, 16:38:15 »

Na de jó nekem két szereplő akit utálok... HA Naruto free rá lecsapok bár ha nem az akkor is lecsapok rá mert ahogy látom itt így mennek a dolgok...  Ördögi

Rikan:  Katona
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7477 Dátum: 12 aug 14, 17:20:00 »

Owned by Saphi xD
Egyébként a kicsi Sasukéd jobban tetszik... MOndjuk nekem mindig is a festés lesz a favorit, mert az az elérhetetlenebb...
Divya-nak is tényleg az első volt a legjobb.

Egyébként szinezésben tényleg nem stílus van, hanem módszer. Ha megnézzük mangastreamen a Fairy Tail szinezéseket, kb mind olyan mint a Lewé.

Igen, én is pont ezt akartam valahogy megfogalmazni, csak nem sikerült ilyen érthetően.  Pojén
Én is jobban szeretem a festményszerű stílust, mert az nekem valahogy kézhez állóbb... A másiknál egyszerűen nem tudom megszokni, hogy "túl hamar kész", (a nagy Sasuke pontosan 13 perc volt), főleg, miután minden rajzomban általában 10 óránál több munka van.

De egy drága jó ismerősömnek meg az animés stílus jön be, és ez mindig elveszi az önbizalmam.  Pojén

Idézet
Saphira meg szokás szerint mesteri munkát végzett =) Kár hogy nem szeretne csatlakozni =)

Nem igazán szoktam ide képet linkelni, szóval az rossz kifejezés, hogy szokás szerint.  kacsint


Idézet

Úristen. És még én azt hittem, hogy egy 75 réteges Phostoshop fájl bonyolult.

Idézet
Lew, Korund-csan nem alacsonyodik le hozzánk.   

Nem, mert én vagyok M. Rote Freinn von Richthofen, a vörös bárónő.  Lesütöttszemek Inkább a felhők fölött szeretek szállni, ezt Zs. Zazun is tanúsíthatja. Nevet

Egyébként meg nem erről van szó, nem is hiszem, hogy le kéne alacsonyodnom, mert például Zero színezése szerintem jobb, mint az enyém. Magát a színezést nem szeretem, emellett meg nem akarom elvenni másoktól a lehetőséget.

De egyébként ez a lineart nagyon jó, ha már rajz közben kezdek belebolondulni a 67 000. levélbe például, csak megnyitom ezt, és kiszínezek valakit...  Pojén Nyugtató hatása van. Nevet
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7478 Dátum: 12 aug 14, 17:29:12 »

Ne csináld Saphi, mert elpirulok... Rakétával a hátsómban se érnélek utol. Belegondolva kicsit szomorú, hogy 2 éve kaptam tőled egy rajzot és még most sem tartok olyan szinten  smirksweat
Am mintha a kicsi Sasukéd mosolyogna. A nagy meg... sötééét.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7479 Dátum: 12 aug 14, 20:09:17 »

ZerO pont ez a kép lényege =) Bemutatja hogyan változtak meg a szereplők. Sasuke-t felemésztette a bosszú, Konan a sok szomorúság hatására elgyötört és szomorú lett. Nagato szintén stb

saphira, attól mert ide nem linkeled be DA-n még szoktam követni a munkáid =)

Kész vagyok Sakura-val. Lehetett volna jobb is de ez van :S Sasuke majd jobb lesz =) Amúgy is többet színeztem már Sasuket ráadásul a kedvencem a Narutoból  Kúl

Tehát eddig így állunk: http://i48.tinypic.com/35bs42h.png

Tök jó együtt látni ennyi különböző ember munkáját  Kúl

a háttér színét meg majd még megálmodom vagy ha van ötletetek akkor elmondhatnátok Mosolyog
Naplózva


Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #7480 Dátum: 12 aug 15, 09:17:27 »

konanból volt már 1 frissítés: http://kepfeltoltes.hu/120813/404827282Konan_www.kepfeltoltes.hu_.png

Egyébként, meg ha utólag többen lettünk, jobb lenne helyeket felszabadítani.. pl aki 2őt készít az egy helyet átadhat valakinak  Nyelvesít
Saphirának, lehet inkább átadom az én helyem x) (akkor is ha nem akarja Nyelvesít) Nagyon szép lett a képe ^^
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7481 Dátum: 12 aug 15, 09:30:18 »

Én megcsináltam Sasukét:
itt
Ha kell Naruto-t még megcsinálom.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 20:48:19 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7482 Dátum: 12 aug 15, 10:06:51 »

Mármint melyiket? Amúgy lehet jobban jártál volna ha a kis narutot csinálod, mellettem még bekerülhettél volna, de azért Lew mellett. Kész vagyok egyébként nagyjából narutoval ha hazaérek feltöltöm. Mondjuk miután megláttam Saphira és Lew munkáját kicsit elment a kedvem xD
És még Lew azt mondja, hogy nem lett a legjobb hát ezen én milyet nevettem, meg mondjuk a szemem is kiakadt. Nagyon jó lett, az a fa a háttérben vmi fantörpikus. ikszdé
De amúgy mindenkié szép lett az enyém lesz a leggagyibb. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7483 Dátum: 12 aug 15, 10:09:58 »

Divya: Én 8 embert számoltam és utána csapódott még hozzánk Neptunusz.
- Drszabi - Kis narutot színezi
- Rikan - Ib Pein, nagy Naruto
- Divya - kis Sasuke
- Szg - Hát mondott sok mindent hogy mit akar eddig van 1 nagy Sasuke-ja
- Én - nagy Sasuke, kis Sakura
- Shiranai - kis Konan és kis Nagato
- Crazycat - Nagy Konan
- ZerO - Nagato
+ 1 Neptunusz - nagy Sakura

Nagy Nagato még hátra van. Hangsúlyozom mégegyszer az a munka lesz felhasználva ami a legjobban sikerül.

Tehát 3x2 + 6x1 = 12

Ha Saphira munkáit az engedélye nélkül használnánk fel az lopás lenne, olyat meg nem csinálunk =) Jó lesz az a Sasuke amit te színeztél az is nagyon szép =)
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7484 Dátum: 12 aug 15, 11:05:30 »

Úgy jött ki a 12, hogy a Nagya sasukét 2x számoltad... A nagy nagatora senki sem jelentkezett. De ha senkinek nem kell megcsinálom, hacsak nem kell SzGnek. Ha ő ír, hogy nem ,akkor megcsinálom.

és még mindig 0-val írandó a nevem...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 15, 16:58:29 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!