24 okt 04, 00:12:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022022 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7425 Dátum: 12 aug 11, 19:59:33 »

Korund-csan, néked két devinat-os accod van, vagy eltűntek róla a képek egy része?

Ha pedig bármi sárkányos képed van, azt linkelheted nyugodtan, annyira nyugodtan, hogy még parancsolatba is adom.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 20:00:57 írta Shiro » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7426 Dátum: 12 aug 11, 20:36:14 »

Szívesen színezek kettőt, semmi akadálya.Nevet Akkor engem nem érdekel ki "foglalta" vagy ki nem, színezem a Shippus Narutot, meg a nagy Peint. Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7427 Dátum: 12 aug 11, 23:04:39 »


Tudom, untat már titeket, hogy minden egyes pikkelynél belinkelem, hogy állok vele, de bevallom már végképp nem akarom elrontani. smirksweat

http://kepfeltoltes.hu/120811/979741601Igneel_10_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Fairy%20Tail/101/Fairy_Tail_101_10-11.png

A sziklák jók így rajzfilmszerűnek, vagy kicsit próbáljam realisztikusabbra?

Jobb oldalt szélen lent ahol eredetileg a szövegbubi volt, ott előfordulhat sárkánypikkely? Vagy elég csupán néhány sziklát odaraknom?

Legyen türelmem kiterjeszteni a képet és jobb oldalt teljes egészében megrajzolni a szárnyát, vagy így is jó?

Kb mennyire sikerült az sfx által takart részek elővarázsolása?

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 23:05:20 írta Shiro » Naplózva

Divya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 82


« Válasz #7428 Dátum: 12 aug 12, 15:48:14 »

A pikkelyek egyre jobban tetszenek ^^ gondolom még a világosabbat is árnyékolod még. A sziklák is tetszenek, de ha van türelmed annak is adhatsz valamilyen textúrát (és elmesélhetnéd hogyan csinálod >.<#)
Hogy a farka merre áll, azt szerintem eldöntheted, ha mögötte van nem látszik, de mellette is lehet (ha kiterjeszted a képet talán inkább mellette legyen)
Az egérrágta szárnya nagyon jó lett, de akkor ne csak ennyi sérülése legyen, lehet rajta 1-2 mélyebb bevágás, karcolások..
Szóval nagyon tetszik, irigy vagyok  kacsint

Ezt elég csak ide linkelni, vagy küldjem el valakinek? http://kepfeltoltes.hu/120812/kissasu_www.kepfeltoltes.hu_.png
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #7429 Dátum: 12 aug 12, 16:08:32 »

Úúú te már kész vagy? ikszdé jó lett, én még sehol se tartok szinte. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7430 Dátum: 12 aug 12, 16:09:24 »

Sztem elég ide is. Am  Ohh My God nagyon jó lett! És elég hamar... én még az alap színeknél járok, bár nagyon nem is sietek Nevet
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7431 Dátum: 12 aug 12, 17:08:05 »

Nekem is kész van már Naru, most kezdek neki Pein hátterének, mivel az alapszíneket én is feltettem már.

Divya: Szép lett, bár szerintem nagyon hasonlít Lew stílusához. Találnod kéne egy sajátot, nem mást utánozni.Mosolyog
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7432 Dátum: 12 aug 12, 17:34:51 »

Lewé, meg bertora hasonlít asszem Nevet Felesleges keresni, hogy ki miböl tanul szerintem...
Am a nagy peint nem SZG akarta? Mert anno lefoglaltam, de mondta hogy azt szeretné, ezért csináltam a kicsit...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 17:37:33 írta Zer0 » Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7433 Dátum: 12 aug 12, 18:55:42 »

Nem akarom idézni magam, kis visszaolvasással rájössz a dologra.Nevet Meg ha jól emlékszem úgy volt, hogy az kerül ki amelyik jobb, szóval nincs mitől félnem.
Amúgy Berto szerintem teljesen máshogy csinálja, mint Lew. Legalábbis szerintem nem hasonlítanak annyira, mint amennyire Divya próbált hasonlítani Lewre.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:03:23 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7434 Dátum: 12 aug 12, 19:18:27 »

Én is vállalok kettőt és majd kedden lesz csak kész. Ha kell én szívesen össevágom de lehet a keretet is megcsinálni szépen de azt nem nagy munka. Akkor ha Zer0-nak megfelel én vállalom a nagy Peint és még valakit, mindegy, hogy kit.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7435 Dátum: 12 aug 12, 19:19:31 »

Szép lett Divya. Jó gyorsan kész lettél vele. Nekem tovább fog tartani.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #7436 Dátum: 12 aug 12, 20:00:15 »

Szg nekem megfelel, mert már a kicsit csinálom... Rikannál van a gubanc... Am sztem nem jut 2 mert vagy 10en jelentkeztek. de 8an legalább.

Egyébként a másolásból tanul az ember... az a fontos hogy szép amit csinál, nem az, hogy hogyan...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7437 Dátum: 12 aug 12, 20:09:44 »

Shirania: Sajna feleslegesen küldeném át a psd fájlt mert az egész lineart ugyanazon a rétegen van.

Divya: Szép lett =) Ha így töltitek fel a képet nekem tökéletesen megfelel, csak a mérete ne változzon az általad színezett panelnek. ( Nagyon gyorsan haladsz egyébként. Egyre jobb vagy gratu Mosolyog )

Rikan: Kezdetben elkerülhetetlen hogy hasonlítson, aztán idővel úgyis kialakul majd a saját stílusa.

ZerO: Nem véletlen Nevet Én is Berto rajzait és tutorialjait elemezve jutottam el erre a szintre ahol most vagyok, ezért fedezhető fel, némi hasonlóság Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 20:11:07 írta Lew » Naplózva


Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7438 Dátum: 12 aug 12, 20:50:30 »

Divya nagyon jók a munkáid!
Ilyeneket milyen programmal lehet csinálni?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7439 Dátum: 12 aug 12, 21:00:11 »

Híresebbek a Photoshop, Paint Tool Sai, de van valami Gimp meg még elég sokféle program. Én személy szerint Sai-al színezek, hiszen ez eredetileg is arra lett kitalálva, hogy rajzoljanak vele, a Photoshop meg ugye kimondottan képszerkesztésre, ezért engem az első jobban megnyert magának amióta tablettel dolgozom.Mosolyog De ha egérrel akarsz színezni, akkor én inkább a PS-t ajánlom.

Lew: Szerintem ha rögtön úgy indul, hogy rád akar hasonlítani akkor nem sokat fog önállósodni a stílusa. Neeem
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!