24 okt 05, 06:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023056 alkalommal)
0 Felhasználó és 68 vendég van a témában
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #6975 Dátum: 12 máj 28, 20:03:45 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=lOgHRaViiGQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=lOgHRaViiGQ</a>

Jaja lehet váltogatni a panel színét. Én meg most tudom meg tőletek, hogy a CS6 jön. ^^
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6976 Dátum: 12 máj 29, 18:50:25 »

Oké oké. Britannia csak 25. lett, de akkoriss~ nem bírtam magammal xD.

http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d51n6i6

Kivételesen fejből ezt is ^^.

Jólvan O_O. Hát megértem ezt a napot is...100 favot kapott ez a képem: http://uchihaflexee.deviantart.com/gallery/#/d50bsmg
Pedig ezzel alig dolgoztam...bezzeg a többi ._. Sosem fogom ezt megérteni xDD. De ennek ellenére örülök...még sosem kaptam egy képre ennyit~ TT-TT. =^=

Szerk: 125-öt O_O . Most velem van a baj? ._.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 31, 13:58:53 írta ^^ » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6977 Dátum: 12 máj 31, 15:06:30 »

Gondolom azért, mert 10 groupba submittoltad, és vannak olyanok mint én voltam, akik ha szeretnek valamit és meglátják gondolkozás nélkül +fav.ikszdé

Hamarosan (talán még ma) elkészülök egy hosszabb szünet után az első színezésemmel, mert ma megint sikerült működésbe hozni a tabletem. Bár eddig nem túl fényes, de azért már befejezem.smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6978 Dátum: 12 máj 31, 15:33:35 »

Kíváncsian várom. Te és Shiranai vagytok azok akik valamennyire rendszeresebben produkáltok digitális manga színezéseket. A többiek inkább csak fanartokat gyártanak, amivel megjegyzem nincsen semmi baj de mivel én is inkább csak színezek ( néha 1-2 fanart ) ezért jó látni amikor más is feltölt 1-2 színes mangaoldalt =)
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6979 Dátum: 12 máj 31, 17:35:14 »

Igen, mikor meglett úgy 90 fav, elkezdtem berakodni csoportokba xD. Először csak HetaOnisba, után jöttek a sima Hetások. De akkor is ijesztő.

Gondolkodás nélküli favolni? Azt hogy? :O Mindent benyom ami egy kicsit is tetszik neki vagy mi? Én általában azokat szoktam amik nagyonnagyon bejönnek, és én is le akarom rajzolni xD.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6980 Dátum: 12 máj 31, 17:57:13 »

Azért vannak olyanok, akik mindent favolnak.ikszdé

Na kész is volnék, hát... Nem lett valami jó, lehet azért, mert egy ideje elszoktam a színezéstől.Technikai KO Kritikát azért szívesen várok, amennyiben építő jellegű.
+semmit nem tudok a Fairy Tailről, 3 részt láttam összesen, meg akkor olvastam mangát ha egyik barátom azzal nyaggatott, hogy olvassam el mert tetszeni fog a fejezet.Hümm-hümm
http://humivo.deviantart.com/#/d51vucv
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6981 Dátum: 12 máj 31, 20:09:31 »

Nekem tetszik.

Mivel kértél bizonyos kritikát: Ha ilyen sötét a háttér és valamilyen erős fény világítja meg az arcot, akkor bizonyos részei az arcnak nagyon világosak míg bizonyos részei az árnyék hatására nagyon sötétek lesznek. Például a fülénél, a nyakán,vagy a sála hátsó résznél nyugodtan használhatsz egészen sötét árnyalatokat is.

Ettől eltekintve nagyon szép munka. A tűzért külön dicséret nagyon szépre sikerült.

Egyébként jól színezted a szemeit =) Ilyen szürkés zöld neki ( legalábbis az animében ilyen színű )

Én is nemsokára kész vagyok Wendyvel de újra kellet rajzolnom a lineartot mert az Ms telenyomta az eredeti képet mindenféle szöveggel azonban ami a naruto-kunon volt oldal, az szép tiszta volt szóval az alapján újrarajzoltam a lineart bizonyos részeit.
Naplózva


Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #6982 Dátum: 12 jún 02, 12:11:06 »

Az avatarom hogy miért pont ez.?
Arra nem nehéz rájönni..de ha mégis akkor azért mert Hitsugaya fan vagyok. Vagyis voltam amikor regisztráltam..Nevet
Az aláírásom pedig azért ez mert az egyik legtanulságosabb filmből van amit eddig láttam /igaz történet/ ( Betépve ), és ez a legjobb , és legjobban rám jellemzőbb idézet benne.Mosolyog
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6983 Dátum: 12 jún 02, 17:50:29 »

Gondoltam leírom ide mert nincs erről hír.
Aes: Cart-nak szóltál a csoportról? Mert egy hír a főoldalon erről... Partyyy
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6984 Dátum: 12 jún 02, 22:38:11 »

Blícses lineart és színezés

http://shirohun.deviantart.com/#/d525l7i
http://shirohun.deviantart.com/#/d525i2g


Lew, neked, hogy van türelmed lineartozni?  Technikai KO bow
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6985 Dátum: 12 jún 03, 11:32:17 »

Nem is rossz, bár nem olvasok Bleachet már kb fél éve.

Ö igen =D A lineart elég pepecselős de nem bízom mások lineartjában, szeretem megcsinálni a sajátom és azt kiszínezni =)


Végre kész vagyok =) Nagy meló volt de megérte. Szerintem ez lett az egyik legjobb munkám =) Nos mit gondoltok? Jól sikerült a kis sárkányölő? =)

http://graypapaya.deviantart.com/#/d528iz0
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 15:53:21 írta Lew » Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6986 Dátum: 12 jún 03, 17:02:12 »

Szép, szép.

De csak van valami, ami szúrja a szemem: a bőre. A kezén a kétféle árnyék bőrszínt érzem soknak, a lábai pedig olyanok, mintha műanyagból vagy zsíros/olajosak lennének, a megcsillanás miatt. Lapoztam a Rogue-s színezésedre, az ebből a szempontból sokkal jobb lett.

Remélem, nem lesz egy idő után mű a színezésed. A kevesebb néha több. Mosolyog

A többiek úgyis csak dícsérni fogják, ezért bátorkodtam leírni a véleményem, és a múzsának egyébként is jogában áll. Elvégre nem engedhetem meg, hogy elszállj. Nyelvesít
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6987 Dátum: 12 jún 03, 17:21:01 »

Azt hiszem igazad lehet  Gondolkozik

Legközelebb figyelek rá. Örülök amikor kapok kritikát, mert ugye van hogy 2-3 órán keresztül a Photoshoppot bámulom és annyira megszokom az adott rajzot,hogy alapvető hibák fel sem tűnnek, de ha egy külső szemlélő megnézi egyből kiszúrja =)

Igazából a Rogue-snál 4 színt használtam a fejekhez =D azért gondoltam itt jó lesz a 3, de mivel itt jóval távolabb van Wendy , ráadásul kisebb is így már valóban lett egy picit giccses beütése  Szomorú

Mondjuk itt az arcra,  hajra és a háttérre vagyok büszke =)

Jogodban áll bizony, sőt én kérlek meg rá =D Én sem szeretnék elszállni, elvégre van még hova fejlődnöm =)
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6988 Dátum: 12 jún 04, 20:18:54 »

Ügyes, Shiro. A színezettnél nekem kicsit furák a vonalak, de amúgy jó munka. Mosolyog

Lew, körülbelül az a bajom vele, mint Nikinek. Hozzáteszem még, hogy valamiért nekem a nadrágja is furi, de nem tudom, miért. Lehet, az az eredeti rajzon is furcsa, úgyhogy nem is szóltam semmit. Viszont a haja nagyon "kivirít". Szerintem nincs összhangban a kép többi részével. :/
A háttér viszont nagyon állat! Nevet

Nekem is kellene már valami képet feltennem, de nagyon lassan haladok. Félkész munkát nem akarok mutatni, mert akkor nem fogom soha befejezni... Az a motivációm, hogy egy rendes rajzot mutassak, így nem hagyom őket félbe. smirksweat
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6989 Dátum: 12 jún 04, 20:38:10 »

Mondom az én véleményem Lew: A test olyan mintha műanyag lenne. A haja túlságosan is világít. Valamit nem értek: Miért világít a tégla? (jó csak furcsa tudom, hogy nem világít)
A ruhával semmi baj nincs. A háttér nagyon üt.  Nevet
Az arcának az elpirulása furcsa nekem. Olyan mintha a Predator becélozta volna. ikszdé

De attól még nagyon tetszik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 04, 20:38:41 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 464 465 [466] 467 468 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!