24 okt 05, 04:08:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1022874 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6840 Dátum: 12 máj 15, 11:09:07 »

Akkor ezt neked ajánlom M. Bogi:
http://hdomi.deviantart.com/gallery/#/d4xbd9f

Már kérdezni is akartam, hogy ez valami szarvasmókusmedve lenne, vagy miféle mutáns lény ez? xD
Azt tudom, hogy a kalózos animéből van, de abban már nem vagyok biztos, milyen fajhoz tartozik a barna szőrmók. Mosolyog
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6841 Dátum: 12 máj 15, 11:19:13 »

Köszi mindenki =)

Lehet most meg leszek kövezve de nem nézek One Piecet. Tudom hogy nagyon sokan szeretik meg minden de én nagyon nem szeretem. Nem tudnám megmondani miért, próbáltam a mangát és az animét is, és hát nem jött be =(

Nikkie köszi az észrevételeket.

Azóta már pár dolog változott rajta. Natsu haja egy-két helyen kapott egy ilyen sárgás színezést mintha a túz megcsillanna rajta. Lucy háttere nekem sem tetszett azzal majd kezdek valamit. Gray haja meg most hogy mondod valóban fekete inkább. De az se gáz mert 2 kattintás és máris sötétebbre tudom venni =)

Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6842 Dátum: 12 máj 15, 11:30:56 »

Ne félj, Lew, ezzel nem vagy egyedül. Mosolyog Én az animét egy hónapon belül háromszor kezdtem el nézni, de az első résznél tovább még nem jutottam. Pedig adtam neki pár esélyt, de... nem tudom, a kalózokért egyáltalán nem rajongok.
Aztán meg miért lennél megkövezve? Nevet Ha nem szereted, mert nincs benne semmi olyan, ami megmozgatna benned bármit, akkor ez van, ez vagy te. Egyéni véleményért még nem akasztottak fel senkit. Ja, bocs, pár középkori feltalálót lehet elégettek máglyán. x-)

Na, viszont most én kérem ugyanazt, amit te kértél az imént: nehogy megkövezzetek, de muszáj megkérdeznem: te ezt csak színezted fotosoppal, vagy rajzoltad is? Vagy úgy volt, hogy volt a nyers, fekete-fehér manga, aztán te belevitted ezeket a színeket? Mosolyog
A Fairy Tail-lel csak nemrég kezdtem el ismerkedni, eddig ígéretesnek tűnik, és eddig Gray viszi a pálmát. Nem értem, miért hagyja el állandóan a naciját, de még nem tudtam ráunni, hogy elsütik ugyanazt a poént részenként hatvanszor. Mosolyog
Na, viszont a színezésed: hogy a viharba csináltad? Mocskos jó egyébként. És mennyi idő megcsinálni egy ilyen képet? Nem szoktad felvenni a monitort, hogy színezed ezeket a rajzokat, szívesen megnéznék egyet, kettőt, hármat... (:
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6843 Dátum: 12 máj 15, 12:21:30 »

Nem, nem én rajzoltam =D Azért annyira jó nem vagyok hogy akár csak megközelítsem Mashima ( A Ft mangakája ) rajztehetséget.

Igazából igen ez egy fekete fehér mangaoldal amiről elöször csináltam egy lineartot http://graypapaya.deviantart.com/gallery/36161770#/d4omcrz  és ezt színeztem ki, ugyanis tudni illik hogy a managoldalak kiszínezése és közzététele elvileg illegális =) azonban a managoldalak alapján készített Lineartra ez nem vonatkozik =P

És itt az eredeti oldal: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/18

Egyébként attól függ mennyire van kedvem színezni. Egy oldal kb 10-12 óra.  igazából felvehetném de nemhinném hogy túl nagy sikere lenne, tekintve hogy szoktam szünetet tartani színezek egy órát kajálok, színezgetek , elszívok egy cigit stb. Meg azért közben sokat hibázok ám amiket javítgatok =)
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 15, 12:57:27 írta Lew » Naplózva


Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #6844 Dátum: 12 máj 15, 16:01:18 »

Idézet
Már kérdezni is akartam, hogy ez valami szarvasmókusmedve lenne, vagy miféle mutáns lény ez?
Ő és nem ezikszdé és egyébként egy rénszarvas aki megette az embergyümölcsöt. Így félig ember félig rénszarvas Nevet És ő a legaranyosabb az egész animében Nevet
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6845 Dátum: 12 máj 15, 17:15:25 »

Hát sajnos valószínűleg az lett, amit Rikan mondott. A csoport megvan, de nem működik. >.<#
http://groups.deviantart.com/?qh=&section=groups&q=NKWT
Hát ez sajnálatos :/. Pedih de jó lett volna.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6846 Dátum: 12 máj 15, 17:23:38 »

Én még nem adnám fel. A remény hal meg utoljára.  Kiüt
Minden van a neten nem hiszem, hogy erre nincs valami.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6847 Dátum: 12 máj 15, 18:52:29 »

öööö elvileg várni kell rá hogy elkészüljön, nem lesz kész egyből vagy nemtom. Ugyanis elvileg ingyenes. Prémium csak egy-két extra cucchoz szükséges.
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6848 Dátum: 12 máj 15, 18:55:19 »

T-tényleg? O.o Wow... akkor ennyi erővel mi is megcsinálhattuk volna, és nem kellett volna csesztetnem őt X"D.

Igen, ő is beszélt valami visszaigazolásról, ha jól emlékszem Gondolkozik.
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6849 Dátum: 12 máj 15, 18:55:35 »

Az jó mert én arra gondoltam, hogy le lehet tölteni ingyen a neten prémiumokat de lehet, hogy nem kell az jobb.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #6850 Dátum: 12 máj 15, 18:58:22 »

Nem baj Flexee! Így legalább biztosra mentünk! Nevet
Én azt tudtam meg, hogy csak akkor törölnek egy klubbot, ha azt külön kérik, szóval ettől sem kell félni! ^^
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6851 Dátum: 12 máj 15, 19:05:33 »

Viszont azt nem ártana tudni, hogy adminságot lehet-e megosztani :/. Mert ő ugye nem túl aktív, max 20-30 perce lép fel 1-2 naponta, ahogy ideje engedi. Valakinek meg el kell fogadni, ha kérvényezik a belépést, meg a rajzokat, nem?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6852 Dátum: 12 máj 15, 19:17:37 »

Biztos lehet admin rangot adni 1-2 embernek.
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #6853 Dátum: 12 máj 15, 19:38:00 »

Én szívesen lennék admin majdnem egész nap a gép előtt ülök és bármikor ha van valami azt érzékelem. (pl a a kommenteket)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6854 Dátum: 12 máj 15, 20:13:53 »

Hm alakul. De nem tudok tűzet rajzolni =D Tud valaki valami jó kis tutorialt? Ezt sikerült összeügyeskedni. Ebből is cak még a jobb oldal van kész.



http://noob.hu/2012/05/15/asd_1.png
Naplózva


Oldalak: 1 ... 455 456 [457] 458 459 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!