24 okt 05, 06:18:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023017 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #6690 Dátum: 12 ápr 07, 20:39:59 »

Sabaku: Meg lehet csinálni, amikor ráviszed az egeret akár a galériádban, akár a kedvenceid között a képre, megjelenik a jobb fölső sarkánál egy kis ceruza, arra ráklikkelsz és ott a move to-nál kiválasztod, hogy melyik mappába szeretnéd beletenni. Elvileg így működik, gyakorlatilag nem tudom, mert én nem szeretem, ha csak egy mappában van meg valami képem. Nevet
Egyébként a másik kérdésre válaszolva, szerintem is az első a legjobb, de én nem biztos, hogy megvágtam volna, nem néz ki olyan rosszul azzal a cuccal ott a tetején. Nevet
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6691 Dátum: 12 ápr 07, 22:42:49 »

Sabaku, szép munka  Nevet Most eszembe juttattad ezt az animét és neki kell fogjak. Már van 1000 éve nem láttam.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 22:43:52 írta TsunadeHime » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6692 Dátum: 12 ápr 17, 18:23:41 »

Ez történik, ha az ember gyakorlaton valamiért megnyitja a Paintet, utána meg unja magát. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6693 Dátum: 12 ápr 17, 18:24:32 »

Áh ez rohadt édes. Nevet A legjobb munkád eddig!!!!
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6694 Dátum: 12 ápr 17, 18:27:18 »

Köszi Mini. Nevet Még egyik évfolyamtársam is megdicsérte, pedig tíz perc/negyed óra alatt dobtam össze. ikszdé
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6695 Dátum: 12 ápr 17, 18:44:35 »

És a kis kalózkád készen van? Nyelvesít
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6696 Dátum: 12 ápr 17, 19:02:33 »

Öööö... Nincs. ikszdé DE, már majdnem rámondhatjuk, hogy kész. Hümm-hümm
Tulajdonképpen maga Arthur kész, csak háttér kell neki meg még pár dolog a ruhájára. Gondolkozik

Az a baj, hogy amióta utoljára megmutattam, nem haladtam vele semmit. ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6697 Dátum: 12 ápr 17, 20:04:28 »

Ácsáán ez nagyon édes lett ikszdé

egyre reménytelenebbnek érzem, hogy valaha is képes leszek olyan jól rajzolni, mint Chris... még képet másolni sem tudok rendesen, ő meg fejből tol mindent.. igaz 4 éve rajzol, dededededee nekem akkor is muszáj rajzolnom, csak fáj a kudarc >.<# majd a héten feltöltöm pár kudarcom, hátha kapok építő kritikát.. Vígasztal
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6698 Dátum: 12 ápr 17, 20:14:06 »

Ha hiszed ha nem, nekem a másolás nehezebben megy mint a saját egyéni stílusomban lerajzolni valakit, vagy a fejemből kipattant anime figura lerajzolása. Ne keseredj ha nem tudsz másolni =) Én se tudok ^^
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6699 Dátum: 12 ápr 17, 20:17:15 »

Na baszki, én épp az ellenkezőben szenvedek. Fantáziából akarok rajzolni de úgy nem sikerül elérni azt a jobb agyféltekei pontot, ahol ezt megtudnám valósítani, vagy nem is tudom pontosan, hogy mi a gond. Másolni viszont mindent tökéletesen, 100%-osan lerajzolok tudatos jobb agyfélteke használattal. Lehet agykárosult vagyok xD
Naplózva



A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6700 Dátum: 12 ápr 17, 20:27:19 »

Köszi Flexee. ^^
BASSZUS! Most látom, hogy a szemöldökét lefelejtettem. ikszdé Így nem is Chibirisu. Sír

A másolás nekem is simán megy, majd talán mutatok is valamit, ha nem leszek lusta keresni egy érdemleges képet, vagy ha megtalálom a régi füzetemet otthon.
Én is inkább akkor vagyok gondban, ha magamtól akarok valamit lerajzolni, nem a fantázia, hanem az anatómia miatt, de ezt már vagy ötvenezerszer elmondtam, szóval inkább befogom. ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6701 Dátum: 12 ápr 18, 20:32:34 »

nekem van ötletem, de egyszerűen képtelen vagyok lerajzolni, szóval nyáron bele kell húznom. szedek le képeket, ha kell kinyomtatom, és mindenhova magammal viszem és addig másolom, amíg fejből nem tudom lerajzolni >.<# szóval én se másolni, sem fejből nem tudok igazán ikszdé az egyetlen ami bátorít, az az, hogy Lee sem tud ninjutsut, de a taijutsuját folyamatosan fejleszti, és így képes ninjutsus ellenfeleket is lenyomni. persze én nem akarok senkit lenyomni, max saját magamat Hmm?
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6702 Dátum: 12 ápr 18, 20:52:04 »

Na baszki, én épp az ellenkezőben szenvedek. Fantáziából akarok rajzolni de úgy nem sikerül elérni azt a jobb agyféltekei pontot, ahol ezt megtudnám valósítani, vagy nem is tudom pontosan, hogy mi a gond. Másolni viszont mindent tökéletesen, 100%-osan lerajzolok tudatos jobb agyfélteke használattal. Lehet agykárosult vagyok xD
Nem vagy agykárosult, én is ugyanígy vagyok ezzel. smirksweat Vagy mindketten azok vagyunk? Gondolkozik Bár manapság azért már jobban megy a fejből rajzolás. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6703 Dátum: 12 ápr 18, 21:31:13 »

Nekm ez képtől függ xD Pl. Hiei első változatát kb. össz-vissz fél óra alatt csináltam, színezéssel együtt, fejből a suliban. A festett verzió lineartja meg minimum 1-1,5 óra volt össz-vissz, midnen radírozással, meg javítással együtt xD ( A kifestése meg egy délután..)
Nekem is van csomó tök jó ötletem, de egyrészt lusta vagyok, másrészt meg nem is sikerülne sztm jól.. :/
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6704 Dátum: 12 ápr 18, 22:39:03 »

Na, ja. Ötlet az nekem is van egy csomó, meg válat is, pont ez a probléma. Nincs időm rendesen megcsinálni őket. Pedig már egy négy-öt rajz biztos van a sulis füzetemben. x)
Naplózva

Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!